Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) dpetibane válasza olle (#1900) üzenetére


dpetibane
tag

Szia,

köszi! Nekem csak az 5 év ganancia miatt merült fel. Amúgy tényleg nem ismerem. Mennyire hangos? Esetleg centrifugáláskor nem mozog, nem rozsdásodik?

Köszi

(#1902) olle válasza dpetibane (#1901) üzenetére


olle
senior tag

Mint egy átlagos mosógép. Nyilnán nem a legcsendesebb (ideális) de a 7kg meg az A+++ kárpótol. Úgy áll mint a cövek a réginek a tetejéről le kellett pakolni.(Nem fog kiszaladni a fürdőből.) Ezen meg ott sorakoznak a holmik. Hát 1 rozsdát passzolom 1 év alatt semmi ilyet nem tapasztaltam mondjuk jelzem a 12 éves régi sem rozsdásodott.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1903) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Felültöltős mosógépet szeretnénk venni a kiszemelt típus Electrolux EWT 1266 ESW.

Van-e valakinek tapasztalata ezzel a típussal, mennyire ajánlott darab, más márka és jobb minőség is érdekelne.

Whirlpoolt nem szeretnénk ez a jelenlegi, szegénymnek lerohad az ajtaja, tiszta rozsda.

Köszönöm az esetleges válaszokat.

Ja és boltot is ajánlhattok, minél hosszabb garancia előny.

(#1904) eami


eami
addikt

Sziasztok,

tudom ez nem az a topik, de nem is találtam megfelelőt. Szárítógépet szeretnék vásárolni. Tudnátok javasolni egy ezzel kapcsolatos megfelelő fórumot? :R

(#1905) attiati


attiati
veterán

Most, hogy minden akciós ár kiderült, maradt három versenyző. Melyiket vinnétek?

Electrolux 1066esw (1 + 4 év forgalmazói gari): 109e ft szállítással
Tartok tőle, hogy a túl sok érintőgomb és nagykijelző hajlamos lesz a hibásodásra.
8 fokozatban rövidíthető a program. Kivehető és folyékony mosószernek is alkalmas tartály, nem az ajtón van!

AEG L61060TLE (1+2 év gyártói gari): 102e ft szállítással:
Kereke van. Kivehető és folyékony mosószernek is alkalmas tartály, nem az ajtón van!
Sok jó program. Fizikai gombok. Fuzzy Logic.

Whirlpool 70230: 2+2 év gari: 100e szállítással
Sajnos az ajtón van a mosószer adagoló. DD inverteres motor 20 év garival.
Sok jó program
.

Whirlpoolon van messze a legnagyobb akció, de ott meg tartok a márkától.

(#1906) Azúr77


Azúr77
tag

Üdv Nektek!
Sajnos a mai nap megadta magát a "szuper"indesit mosógép,azaz konkrétan letört az ajtaja. :W
Költeni már nem akarok rá ,az egész ház szétrohadva.
Olvasgattam kicsit, és inkább használt ám de minőségiben gondolkodom,Mielét láttam sokan forgalmazzák esetleg tudtok olyan elérhetőséget ahol garival hozzá juthatok egy jó darabhoz?
Nem nagy igénybevétel lenne, heti 3 adag mosás csak.
Köszönöm a tanácsokat előre is!

"videokártya 1789 megabite haipejtréninges,+512 piszaieres ddr 3-as ,abszolut mindent visz"

(#1907) attiati válasza Azúr77 (#1906) üzenetére


attiati
veterán

google miele gepek es ad talalatot.
jofogason is foglalkoznak vele paran

felultoltosbol keves van es szinte mindegyik a w155os modell

eloltoltosbol egesz sok van

nem tudom melyiket szeretned?

(#1908) Azúr77 válasza attiati (#1907) üzenetére


Azúr77
tag

Igen találtam ,de tapasztalotokra is kiváncs lennék az eladókkal kapcsolatban.
Nem tudom ha drágább az megbízhatóbb-vagy gyanúsan olcsóbbat kerülni?
Az indesit fölültöltős, de most mértem elférne az előtöltős is

"videokártya 1789 megabite haipejtréninges,+512 piszaieres ddr 3-as ,abszolut mindent visz"

(#1909) RCH663 válasza Azúr77 (#1908) üzenetére


RCH663
aktív tag

Szia, vegyél szépséghibásat. Van bolt ahol a szállítás közben enyhén sérült gépeket árulják, rendes garival. Valahol egy karc, pici nyomódás stb. De ez 1-2 év használat ztán úgyis lesz, viszont 30-40 % jedvezmény is van sok esetben. De új garis gép. Nézz körbe. Én AEG -et javaslom. Bár Niele is jó.

(#1910) attiati válasza Azúr77 (#1908) üzenetére


attiati
veterán

ebben nincs tapasztalatom

lattam egy honlapot, ahol a srac szerintem uzletszeruen foglalkozik vele, sok vevoi velemennyel (a valodisagat nem lehet ellenorizni). Irtam neki, 1 het mulva valaszolt, segitokesz volt.

jofogason van aki csak kereskedik vele, van aki maga ujitja fel. de ezekre ugye maganszemelyek vallalnak garanciat, amit nem tudom hogyan lehet ervenyesiteni, ha felszivodik az illeto

(#1911) Azúr77 válasza Azúr77 (#1908) üzenetére


Azúr77
tag

Üdv megint!
Változott a felállás,ugyanis az egy dolog ,hogy beférne az elöltöltős is,de az ajtót már nem tudom nagyon kinyitni.Így mindenképp felültöltős a nyerő,attiati is irt egy típust AEG L61060TLE és RCH663 is ezt a márkát ajánlja.Megnézem ezeket outlet áron is, aztán meglátjuk mi lesz.Köszönöm a tanácsokat, tippeket! :R

"videokártya 1789 megabite haipejtréninges,+512 piszaieres ddr 3-as ,abszolut mindent visz"

(#1912) margithid


margithid
veterán

Ez a mosógép mennyire jó ár/érték arányban?
Mik ez esetleges hátrányai, hiányosságai?
Esetleg 100k-ig valami ami best buy?

(#1913) RCH663 válasza margithid (#1912) üzenetére


RCH663
aktív tag

Szia!

Üzletbe nézd meg ha lehet hogy milyen a dob ajtajának biztosítása. Ha csak sima rugó feszít kifele egy akadót az nem túl szerencsés, bár a legtöbb olcsóbb mosógépen mind ez a megoldás van. Az a tuti ha van egy biztosító retesz vagy villámzár a dob töltő ajtajának rögzítésére. A nem biztosított ajtó ha cipőt mosol benne, vagy öv benne marad a nadrágban és úgy mosod, akkor ki tud nyílni mosás közben, és szerencsés esetben csak beszorul a dob és a gép megáll. Rosszabb esetben elszakítja az ékszíjat, legrosszabb esetben a kinyíló ajtó széttöri a belső burkolatot. Ez sajnos elég sok felül töltősnek hibája. Ha csak megszorul elég vacak kipecázni a mosótartály és a dob közzé szorult zoknikat, alsógatyákat, és ilyenkor is szokott "járulékos veszteség" lenni. Szerintem szerencsésebb konstrukció egy feles mélységű elöltöltős (kompakt, vagy vékony/keskeny csűfnevek alatt találod, már ha van hely kinyitni az ajtót, meg ki-be pakolni. Persze ha nincs akkor nincs, akkor felül töltős.

[ Szerkesztve ]

(#1914) Lauda


Lauda
félisten

Szombaton megerkezett a csere inverteres electroluxom, ugy nez ki ez hibatlan, nagyon szepen, csendben dolgozik.

Centrifuga 1000-es fordulat pohar vizzel: [link]

Mosaskor sincs hangja, csak a ruhakat es a vizet hallani. Ha valakit erdekel, tudok mutatni videot rola. Vagy ha esetleg barmi kerdes lenne vele kapcsolatban, csak batran.

(#1915) luciferk válasza Lauda (#1914) üzenetére


luciferk
senior tag

" megerkezett a csere inverteres electroluxom "

Csere? :F mivel cserélted le?

(#1916) Lauda válasza luciferk (#1915) üzenetére


Lauda
félisten

A masikbol a tisztitomosas alatt egy erdekes, zorgo, hang jott elo. [link] Telefonaltam az electroluxnak es kideritettem, hogy ebben a gepben talalhato egy jet-system nevu esozteto technologia, ami a felfutes utan beindul, illetve oblites kozben folyamatosan dolgozik. Na ettol a szivattyutol jott ez a zorgo hang. Ugy dontottem, hogy nem kockaztatok es kertem tipusazonos cseret. A zorgoset elvittek es kaptam egy masik original gepet, csak meg nagyon uj ez a gep es hianycikk, emiatt jo sokat varnom kellett ra. Ennek most ilyen a hangja: [link] Ez igy oke, csak a szivattyut hallani es a viz csorgast. Nagyjabol a jelolt reszen van felul egy fuvoka [kép], oda tolja fel a moso/oblitovizet.

[ Szerkesztve ]

(#1917) luciferk válasza Lauda (#1916) üzenetére


luciferk
senior tag

Hát mit mondjak....nálad aztán sűrűn járnak a futárok :) Az én Zanussim pár napja töltötte be az 1 évét túl van már 70 mosáson semmi gond nincs vele. :)

(#1918) Lauda válasza luciferk (#1917) üzenetére


Lauda
félisten

Vegulis nem rajtam mulott, vettem a zanussit, ahelyett lett ez. ;) Arrol nem tehetek, hogy hibas volt es hogy csak akkor kapod a masikat, miutan a hibas beerkezett. :) Remelem rendben lesz ez a gep, nemsokara kotok majd ra biztositast is.

szerk Kiprobalom majd ezt a paplan programot, nem tudom mit takarhat, miben lehet mas. Mondjuk emiatt, hogy felulrol is kapja a lotyit, jobban atmossa a nagyobb dolgokat is. Eszrevettem, hogy sokkal frissebbek is a ruhak, nem mososzerszaguak.

[ Szerkesztve ]

(#1919) blattida válasza luciferk (#1917) üzenetére


blattida
nagyúr

Hát, Nálad sem megy túl gyakran a mosógép... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1920) luciferk válasza blattida (#1919) üzenetére


luciferk
senior tag

Gyerek nincs ketten vagyunk, heti 1-2 mosás ;)

(#1921) attiati válasza Lauda (#1918) üzenetére


attiati
veterán

utólag kötsz rá biztosítást?

valamelyik bolt oldalán olvastam is, hogy a gyári garancia utolsó napjának leteltéig lehet kötni, de most nem akarok hülyeséget írni

[ Szerkesztve ]

(#1922) Lauda válasza attiati (#1921) üzenetére


Lauda
félisten

Igen kotok ra! A gyari csak 1 ev es 10 ev a motorra. A MM-nal utolag fel even belul lehet rajuk kotni. ;)

------------------------------

Azt amugy ma vettem eszre, hogy a time manager-el nem csak csokkenteni, hanem novelni is lehet a mosasi idot, ha pl koszosabb a ruha + van elomosas program is benne. Nagyon pontosan testreszabhato, hofokok 90-60-50-40-30 fok, centri 1300-1000-800-600-400. Time manager, elomosas, kesleltetett inditas, vasalaskonnyito, extra oblites es melle a rengeteg program.

Erdekes amugy, nem is olyan draga hozza az alkatresz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1923) doc


doc
nagyúr

sziasztok!

olcso mosogepet keresek (ajandekba)
tudnatok ajanlani megbizhato, adott esetben szerelheto (tehat nem egybeontott ustos) gepet az olcso arkategoriabol? (<<100K, idealis esetben 60-80 korul)

ha nem letezik ilyen, akkor hasonlo arkategoriabol valami normalisabb fajta?

(#1924) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok! Új mosógép vásárlásánál milyet adatokra érdemes figyelni ha több gépet szeretnék összehasonlítani? Melyek az ajánlott márkák? Heti 5-6 mosás ált. megvan. Előre is hálás köszönet. :R

(#1925) 7Sony7 válasza Gabis (#1924) üzenetére


7Sony7
addikt

-Elöl v. felültöltős
-Garancia
-Centrifuga fordulat (Szerintem 1400 jó, ha van)
-Legrövidebb mosási idő 60 fokon hány perc
-Mosási kapacitás (5-6-7-8kg)
-Esetleg speciális programok, amikre szükséged lehet
-Energiatakarékkosság

Nekem ennyi jutott eszembe, a többit majd a többiek.

Márkát nem tudok, mindenkinek más vált be. Pl az egyik "nem ajánlott" készülék nálam 8 évet ment, és hallottam már az ellenkezőjét is.

[ Szerkesztve ]

-

(#1926) Gabis válasza 7Sony7 (#1925) üzenetére


Gabis
őstag

Köszönöm. :R

Ezzek a Beko gépek mennyire vállalható kategória? :B

(#1927) 7Sony7 válasza Gabis (#1926) üzenetére


7Sony7
addikt

Személyesen nincs tapasztalatom vele, de sokat jártam utána, és sokaknak bevált. Persze mindig van, akinek az adott típussal nincs szerencséje, de én azt vettem volna, ha időközben nem jön egy jobb ajánlat.

Ráadásul 5 év gari... Nem mindegy. Persze, lehet, hogy évente elromlik, úgyhogy nem minden a gari, de ilyet nagy márkákról is hallottam már.

-

(#1928) blattida válasza Gabis (#1926) üzenetére


blattida
nagyúr

Ugyanannyira, mint az összes többi. Semmivel nem rosszabb, cserébe viszont olcsóbb és hosszú garanciája van. Ma már a márkaneveknek nincs túl sok jelentősége (sajnos).

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1929) olle válasza Gabis (#1926) üzenetére


olle
senior tag

Lassan 1 éve koptatom. Semmi baja meg is lepett. :) Jó kis gép.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1930) Gabis


Gabis
őstag

Köszönöm mindenkinek. :R Ezt nézttem ki. Szerintetek?

(#1931) olle válasza Gabis (#1930) üzenetére


olle
senior tag

[link]

Ez?

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1932) 7Sony7 válasza Gabis (#1930) üzenetére


7Sony7
addikt

Szerintem is inkább a 71233. A másiknál keveslem a centrit, és a keskeny kivitelnél lehet kissebb a dob szélesség is. Paplannál jól jön, ha széles.

[ Szerkesztve ]

-

(#1933) margithid


margithid
veterán

Ez most elég jó árban van, nem?
Kiterjesztett garanciával 105k lenne, ez 5 év garanciát jelent. Valakinek van tapasztalata az ilyen euronics-es kiterjesztett garanciával?
Ha bármi baja van, kijönnek elszállítják, megjavítják és visszahozzák?

(#1934) Lauda válasza margithid (#1933) üzenetére


Lauda
félisten

Hat a fene tudja, amugy mm-ban is ennyi. A kezelesije szerint nincs folyekony/por alaku valasztas az adagolonal es a centrije csak ugy allithato, hogy 1200-800-400. A 1066 esw-nel mar tudsz valtani folyekony adagolasra pl. Szoval nezd meg ezeket is, persze ha csak erdekelnek ezek a funkciok. Amugy semmi extra nincs abban a gepben. Az energiaosztaly tok mindegy, 1200-es centri szerintem nem szukseges, 1000 boven eleg, amugy is sokkal jobban gyurodik ennel gyorsabban es nincs folyekony adagolasi lehetoseg.

Fogalmazhatunk ugy is, hogy az a gep ennyit er, egy forinttal sem tobbet.

Nezd meg esetleg ezt a gepet: ELECTROLUX EWT1276ELW

110 ezer forint, markaboltban akciosan 135. [link] Toltal reszletesen allithato funkciok, ugy mint centrifuga, hofok, elomosas, stb es konnyen nyilo dobajtos, ezen kivul van folyekony adagolasi lehetoseg. Szerintem ez a gep inkabb meger 110-et, mint a masik 95-ot. Ennyi tudtam segiteni.

[ Szerkesztve ]

(#1935) margithid válasza Lauda (#1934) üzenetére


margithid
veterán

Köszönöm, kicsit bele vagyok már keveredve a mosógépekbe:)
Garancia is fontos lenne, meg, hogy bírja a gyürődést, a mostani igaz már 15 éves, de haldoklik, igaz nem egy nagy márka, Ardo.
Az a baj whirlpoolról is sokan rosszat rnak, viszont ott meg már 4 év garanciával vannak jó ajánlatok.

(#1936) Gabis válasza 7Sony7 (#1932) üzenetére


Gabis
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek. Kövezettek meg de nekem tudás/ár arányban bejön ez a Beko. Nem tudom, hogy egy mondjuk 120e Ft-os gép mivel nyújthat többet. Ez most nem irónia volt.

(#1937) olle válasza Gabis (#1936) üzenetére


olle
senior tag

Én kétlem hogy 50.000ft al többet tudna.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1938) Gabis válasza olle (#1937) üzenetére


Gabis
őstag

Én is így gondolom. Habár kíváncsi lennék, hogy egy Beko gari alatti szervizét mennyire húzzák el egy nevesebb márkához képest. :U

Más: mennyire valószínű, hogy karácsony után jobb áron lehet majd gépet venni?

[ Szerkesztve ]

(#1939) olle válasza Gabis (#1938) üzenetére


olle
senior tag

2 nap alatt itt volt az ember és sajnos user error volt.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1940) 7Sony7 válasza Gabis (#1936) üzenetére


7Sony7
addikt

Szerintem sem ér annyival többet, de ezt majd a használat dönti el.
1200 centri alatt viszont én nem vennék mosógépet, ha tehetném..

-

(#1941) gumisxxx


gumisxxx
tag

Sziasztok! Ez a 3 gép közül melyik lenne a legjobb?

Indesit XWA 61251 W EU
Fagor FE-5010A
hausmeister hm 3071

Asus m2n-e,AMD Athlon 64 X2 5600+,Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB 128bit DDR5 PCI-E GV-R725OC-1GI,4GB Kingmax KLDD48F-A8KB5,Western Digital 320GB WD3200YS-01PGB0,chieftec gps-400aa-101a

(#1942) Gabis


Gabis
őstag

Nézegetem közben az LG-ket (azokról is jókat olvasgattam, ill. láttam a párom arcán a kétséget a Beko név hallatán :) ) ezzel az inverteres direct drive-os megoldással, de 100 fölött vannak leginkább 2 év garival...
Olvasgatom ezeket a jópofa elnevezés mögé bugyolált programneveket, és bízom benne, hogy a gyártók ugyanazokat a kifejezéseket használják mert bele fogok gabalyodni :K
Számomra eddig még mindig a Beko 71233 a befutó mert ebben az árszegmensben a többi sem nyújt többet, sőt... :U De mivel az eddig vásárolt összes elektronikai cikket előtte legalább egy hetes fórumozás előzött meg, így még nézelődök, keresgélek, hátha mire meglesz a kiszemelt lemegy ez a karácsonyi kamuakciós őrület. :P

(#1943) varmi2


varmi2
nagyúr

Milyen mosógépet ajánlanátok? 70-90k között, elöltöltős érdekel. És van még egy kritérium, ami a legfontosabb, az egyik mérete 61cm alatt legyen, hogy beférjen a fürdőszoba ajtón.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#1944) olle válasza varmi2 (#1943) üzenetére


olle
senior tag

[link]

Szerintem.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1945) AlexGold


AlexGold
újonc

Sziasztok!

Alig hallani valamit az Ariston gépekről. Tudnátok esetleg véleményt mondani, ezekről a típusokról? Jelenleg akciósak az ediginél.

Hotpoint Ariston WMSD 723B EU

Hotpoint Ariston FMSG 623 B EU

“Jó reggelt… ó, és ha nem találkoznánk, akkor jó napot, jó estét és jó éjszakát is.”

(#1946) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, Gorenje elöltöltős gépekkel mi a tapasztalat? Megbízhatóság stb. Hozza pl. egy Electrolux szintjét? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1947) gery08


gery08
csendes tag

Sziasztok,

Szüleim vennének új mosógépet, Indesit ITWE 71252 W személyében,mennyire ajánljátok a márkát/darabot?
https://edigital.hu/felultoltos-mosogep/indesit-itwe-71252-w-eu-felultoltos-mosogep-p402719

Electrolux volt az előző, ami elromlott, az adagolójával is voltak problémák(így azt lehetőség szerint kerülnék), van esetleg más márkában valami hasonló felültöltős ami jó lehet?

[ Szerkesztve ]

(#1948) margithid


margithid
veterán

Azt honnan lehe ttudni, hogy egy 1200as fordulatú mosógépben van-e 1000-es fokozat is, nem csak 800as?

(#1949) Lauda válasza margithid (#1948) üzenetére


Lauda
félisten

Milyen geprol van szo?

(#1950) margithid válasza Lauda (#1949) üzenetére


margithid
veterán

Erről.
Elégé bele vagyok keveredve már mit kéne rendelni:)
Magyar nyelvű kezelőpanel fontos volna, megbízhatóság, lehetőleg ne rozsdásodjon, mert fürőszobába lesz. Electrolux állítólag nem hajlamos erre.
Garanciát vennénk még hozzá, plusz kiszállítás, nem lenne olcsó ugye...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.