Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Bandus99 válasza Lauda (#1096) üzenetére


Bandus99
őstag

Hidd el tényleg nagyon csendes. Tapasztalat.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1102) Lauda


Lauda
félisten

Oke, nem szukseges bizonygatni, hogy milyen csendes. :)

(#1103) jagertibi válasza net91 (#1099) üzenetére


jagertibi
aktív tag

De csak a régi tipusu WP, mert az új direct drive-os WP ugyan ilyen halk mint az LG.... Én meg a mostani WP vagyok jobban megelégedve mint a régi samuval. Akkor hogy van ez... ? :D és én is úgy vagyok vele mint m1garand, 3 x halkabb élőben mint a felvett videómon.

[ Szerkesztve ]

(#1105) m1garand válasza Lauda (#1102) üzenetére


m1garand
tag

De tényleg csendes :DD

(#1106) Lauda válasza m1garand (#1105) üzenetére


Lauda
félisten

Ok! :D Koszi a videokat, tenyleg csendes gep! :)

(#1107) Lauda válasza m1garand (#1105) üzenetére


Lauda
félisten

Ok! :D Koszi a videokat, tenyleg csendes gep! :)

Milyen erdekes, hogy mennyi ideig tekeri egy iranyba a ruhakat mosaskor. :)

(#1108) m1garand válasza Lauda (#1107) üzenetére


m1garand
tag

A 6 féle mozgást kombinálja és az irányt is változtatja.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1109) m1garand


m1garand
tag

Érdekes az amerikaiknak ez a felültöltős gépe: [link]

(#1110) Lauda válasza m1garand (#1109) üzenetére


Lauda
félisten

Naluk gyakoriak az agitatoros mosogepek. Szuperul tisztit es kimeletes a ruhakhoz, viszont egy komplett mosas egy teli uszomedence. :D

(#1108) m1garand

A 6 féle mozgást kombinálja és az irányt is változtatja.
[link]

Mondjuk a szijas hajtasnal hulyeseget mutat, mert a dobbal egyutt mozog a motor is. Az electrolux inverteres megoldasa is szijjal hajt, csak mas a meghajto motor. LG-nel viszont a dob hatuljan van a motor.

:R En gepem kevesebbet tekeri egy iranyba, tobbet valtja az iranyt. A dobban levo terelolapok pedig kenyszeritik oldaliranyba a ruhakat itt lathato , igy tobb iranyba is keveri oket egy idoben. :) Brutal jol atmos mindent az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1111) Lauda


Lauda
félisten

Kis erdekesseg, felultoltos gep belseje munka kozben: [link]

Az eloltoltosok pedig altalaban rugokon lognak felulrol es alul csillapit ket teleszkop: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1112) m1garand válasza Lauda (#1111) üzenetére


m1garand
tag

Hasonló:[link]

(#1113) Lauda válasza m1garand (#1112) üzenetére


Lauda
félisten

:R Ez pedig az amerikai szorny: [link] :D

(#1114) Armahun válasza m1garand (#1104) üzenetére


Armahun
addikt

Ezeknél az lg-knél ki lehet valahogy kapcsolni a hangot?
Írja a kézikönyv, hogy nyomva kell tartani valamelyik gombot, de nekem nem sikerült.
Bár az a mondat nekem elég fura, mintha hiányozna belőle valami.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1115) Lauda válasza m1garand (#1104) üzenetére


Lauda
félisten

Centriztem ma en is 800 - as fordulaton, ko kovon nem marad:

Electrolux EWF 1284 BW centrifuga (800) kozben

;] :P

(#1116) Lauda válasza Lauda (#1115) üzenetére


Lauda
félisten

A repules szerelmeseinek ajanlom az alabbi videot 0.10 - tol: [link]

(a 747-800 csak jelenthet ;] )

Kar, hogy nem 1200 - ig porgott fel. :DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#1117) m1garand válasza Lauda (#1116) üzenetére


m1garand
tag

Ez normális? Nem tudja, hogy ő egy mosógép?

(#1118) Lauda válasza m1garand (#1117) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#1119) e=mc² válasza Armahun (#1114) üzenetére


e=mc²
őstag

Az LG honlapjarol letoltheto manualban (FxxB8ND(A)(1~9) es Fxx96ND(A)(1~9) tipusokhoz ) az alabbit irja errol:

Ameugy az egesz manualra jellemzo, hogy geppel forditottak.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#1120) Armahun válasza e=mc² (#1119) üzenetére


Armahun
addikt

Hát ez az, nekem hiányzik valami a mondatból:
"késleltetés gomb (és még valami) egyidejű megnyomásával"
Szerintem, mert ha csak a késleltetést nyomot, tartom, nyomkodom,csak csilingel a drága.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1121) Lauda válasza Armahun (#1120) üzenetére


Lauda
félisten

Elolvastam az angol manualt, abban azt irja, hogy ezt a gombot tartsuk nyomva, mikozben a gep dolgozik. Korulbelul 3 masodpercig.

(#1122) Armahun válasza Lauda (#1121) üzenetére


Armahun
addikt

Így már hallgat :DDD , köszi.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1123) Lauda válasza Armahun (#1122) üzenetére


Lauda
félisten

:D :)

(#1124) hátizsákos válasza Armahun (#1122) üzenetére


hátizsákos
újonc

Milyen hangot adott? Ennyire zavaró lehetett,hogy ki kell kapcsolni. Vajon másokat is zavarhat,vagy csak te vagy túl érzékeny erre?
Ezek a hangok általában a Koreai gépekre jellemzőek? Van a Samsungnál is?
A mi gépünkön /AEG/ egy kellemes kis sípolás van a végén.Nem zavaró.Sőt,nagyon jónak tartom.Egyébként ezt is ki lehet kapcsolni,két gomb egyidejű megnyomásával. Mi nem kapcsoljuk ki:nekünk direkt jó.

(#1125) e=mc² válasza hátizsákos (#1124) üzenetére


e=mc²
őstag

Samsungnak, amit lecsereltunk, kellemes, meg eppen nem hangos par titi-tata szolalt meg a vegen. Az uj Lg pedig karacsonyi zeneket megszegyenito, a kozeleben elegge hangosnak velt dallamot jatszik le, amit engem nem zavar, de csukott ajto mellett is boven kihallatszik.

Ambulimax Provider

(#1126) Pickit3 válasza e=mc² (#1125) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Szerencsére az indesit csak 3rövidet csipog ami nem hangos, csukott ajtónál picit hallatszik. Viszont a régi energomat... a centizés folyamatát azzal jelezte, hogy ketrecharcos módjára 10centit felrepült és lefejelte a kád sarkát ami 1,5méterre van a helyétől. :D

(#1127) GyMacs


GyMacs
csendes tag

Sziasztok,

szól bármi egy ilyen mosógép megvásárlása ellen?
Electrolux EWS31264SU

Egy ilyen pici gép mennyire lesz tartós?

Eddig egy 5.5kg A+ felültöltős AEG Lavamatot használtam, amit szerettem a megbízhatósága miatt, most viszont muszáj elöltöltősre váltanom, a 6kg terhelhetőség elegendő, az A+++ csábítóan hangzik, és helyem sincs sok (max 45cm mélységig nézelődtem).

Esetleg ha van jobb ötletetek, akkor azt is megköszönöm.

(#1128) Bandus99 válasza GyMacs (#1127) üzenetére


Bandus99
őstag

Én javasolnám a sokak által kedvelt LGt keskeny kivitelbenF12B8ND1

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1129) Lauda válasza GyMacs (#1127) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Szerintem nincs mitol felni, marmint a tartossagat tekintve. Nekem is mondtak meg uzletben is, hogy nem ajanljak a keskeny eloltoltos gepeket, azota viszont sokat nezelodtem, meregettem a dobjat a gepemnek, lattam mi van ennek a gepnek a hatso fedlapja alatt es ugy nez ki, hogy az egyetlen kulonbseg, a keskenyebb dob. Ettol annyival keskenyebbek azok a gepek. Mintha egy felultoltos gep dobja lenne, csak nem felul van a lik, hanem elol. :) A dobja literre is csak 42l a tobbi eloltoltos normal meretu electroluxnak mind 50l illetve afeletti. Meg a videokon is latni, hogy pl.ennek a gepnek mennyivel melyebb a dobja.

A mosasi teljesitmennyel sem lesz gond valoszinuleg, eleg regi gyartorol van szo.

(#1130) Armahun válasza hátizsákos (#1124) üzenetére


Armahun
addikt

Elég magas éles hangja van, engem zavar.
Szerintem az átlagnál érzékenyebb vagyok a zajokra hangos hangokra, legyen az egy feleslegesen csipogó mosógép, túl hangos tv vagy akár egy harangszó.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1131) Pickit3 válasza GyMacs (#1127) üzenetére


Pickit3
aktív tag

[link] Egyáltalán nem rossz gép bár kicsit húzós az ára. Ne az A+++ irányba menj mivel könnyen a mosás minőségére megy. Ha még belefér akkor a plusz garanciát érdemes megvenni attól függően, hogy mennyit lesz használva és terhelve. Átlagos lefutási idejük 4-5év.

(#1132) Tybike81


Tybike81
őstag

Vettünk egy ilyen gépet, valakinek vélemény tapasztalat róla?
[link]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#1133) hátizsákos válasza m1garand (#1104) üzenetére


hátizsákos
újonc

Tegyél fel légyszíves a hangjelzésről /zenélés/ is felvételt.
Kíváncsi vagyok hogy szól.

(#1134) m1garand válasza hátizsákos (#1133) üzenetére


m1garand
tag

Valami ilyen:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1135) Armahun válasza Lauda (#1123) üzenetére


Armahun
addikt

Jött a főnökség és feltette a kérdést, hogy miért nem csipog a gép?
Mondom, hogy mert végre sikerült kikapcsolnom.
erre: Hmm, pedig nekem tetszett, kapcsold vissza.
Mit volt mit tenni.... :DDD

Viszont egy dolog tényleg zavar a gépben, mégpedig az ahogy a mosás elején kezdi szívni a vizet.
3-4 szer megnyitja egy pillanatra és elzárja.
Ez mire jó? Mert szerintem csak rángatja a csöveket. Meg hogy minél előbb kopjon a szelep.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1136) hátizsákos válasza m1garand (#1134) üzenetére


hátizsákos
újonc

Köszönöm,hogy feltetted.
Ha, ennyi az egész "lárma",akkor szerintem nincs ezzel a hanggal semmi gond. Aranyos inkább.

(#1137) UHHH


UHHH
senior tag

Sziasztok!
Mosogepet keresunk, ami tud miniprogramot, keves rucis programot ( felprogram vagy meg annyi se ), keves ruha bepakolasi lehetosege van ( nem tudom, mekkora a legkisebb ruha kg, amit lehet belerakni ezekbe, 4 kg?!).
A miele-ben tetszik a 33 perces miniprogram, de a miele eleg draga. Hely van, lehet elol/felultoltos is.
Tippek?Koszi.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1138) m1garand válasza UHHH (#1137) üzenetére


m1garand
tag

Én a saját típusomat ajánlom: F12B8ND1
Keskeny kivitel, csendes, modern. Van pár kilós, program 30, 60 perces, 2-3 kg ruhának. De a többi program is leméri a ruhát mosás előtt és ehhez állítja az időt és a többi dolgot.

Saját videók: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1139) UHHH válasza m1garand (#1138) üzenetére


UHHH
senior tag

koszonom a tippet, olyat szeretnek, ami sok ev garis, pl talaltam itttttt egy panasonic-ot, ezzel tapasztalata valakinek? vagy altalanossagban a panaval? koszi :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1140) Oldman2 válasza UHHH (#1137) üzenetére


Oldman2
veterán

Bármelyik mai modern mosógép tud ilyen programot, ezt hívják "súlyautomatikának".

Ha csak 1 kg ruhát teszel bele, akkor ennek megfelelően módosul a program.

Ez nem azonos a rövid programmal, de ha jól értem nem is ezt keresed...

(#1141) UHHH válasza Oldman2 (#1140) üzenetére


UHHH
senior tag

szia, azota utananeztem, hogy a pana is tud rovid programot (idoben rovid). mire jar meg 5 ev gari?
ugy erzem egy low-end panasonic 85ezerert 5 ev garanciaval eleg csabito.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1142) Pickit3 válasza UHHH (#1137) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Kicsit bazinagy a fogalom amit az alatt értesz, hogy miniprogram. Nekem ilyen van és különösen ajánlott típus. Pár kritériumot megadhatnál, hogy mi merre mennyi. Pl: Hány kilót akarsz max! kimosni? Max ár? Elöl vagy felültöltős inkább? Mennyire legyen takarékos? Tartós, sok garancia? etc. A fentebb ajánlott Indesit 1 és 8kg között képes mosni, 9perces mosástól szinte a végtelenségig képes mosni.

A többiekhez:
Ti milyen mosószert használtok? Most el lett döntve, hogy sok fajtát kipróbálunk. Ariel, tomi, biopon, pervol... mosószerek közül a biopon mosott eddig a legjobban úgyhogy szerintem le lesz cserélve az ariel.

(#1143) UHHH válasza Pickit3 (#1142) üzenetére


UHHH
senior tag

olcson keves fore, gyors es keves mosas, sok garanciaval, tokmindegy hogy merre toltjuk. :)
az 5 ev garisok kozul a pana nyer ugy nez ki, 85rugos araval.

mosas: ariel mosoparnaval, nagyon szepen mos. whirlpool felultoltosben, 1/2 programmal, egy ora alatt. :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1144) e=mc² válasza Pickit3 (#1142) üzenetére


e=mc²
őstag

A csajom Arielre eskuszik, de a mosoport is mar felcserelte kapszulakra.

A problemaja az, hogy az oblitot nem erzi a kimosott ruhakon, meg az uj gepen (LG) sem (eddig abban bizott, hogy az uj keszulek majd megoldja). Eddig Lenort hasznaltunk, de ugy nez ki Silanra valtunk (kaptunk ingyen a gephez termekmintat igy ki tudtuk probalni)

Az adagolo egyebkent ebben is problemas, mert amint a max jel fole onti az oblitot, akkor az egeszet leengedi a ruhakra, igy a mosas aldozatava valik. Viszont az a mennyiseg meg nem eleg, amit kifolyas nelkul bele lehet onteni.
Ez gond volt az elozo Samsunggal is. Elotte meg Indesit volt, azt mondja, hogy abban nem volt ilyen limit. Annyit lehetett bele onteni, amennyi belefert az adagolo tartalyba. (szerette is ezt abban a gepben)

Ambulimax Provider

(#1145) Lauda válasza Pickit3 (#1142) üzenetére


Lauda
félisten

Regebben tomi color gelt hasznaltam, most mielott jott az uj gep, vettem euro familyben 2.6 literes ariel gelt 2320-ert. Oblitobol pedig coccolinot regota, altalaban sensitive, most nagyon tetszik a narancsos. :)

(#1144) e=mc² Ez eleg fura, te sem erzed rajt? En sosem ontom a max fole es csodalatos illata van a ruhaknak. :K

[ Szerkesztve ]

(#1146) UHHH válasza Lauda (#1145) üzenetére


UHHH
senior tag

Hello Lauda, zalai vagy?
"(#1144) e=mc² Ez eleg fura, te sem erzed rajt? En sosem ontom a max fole es csodalatos illata van a ruhaknak. "
Ezt a tobbi megyeben elo nem igen erti, hogy "rajt". Mi rajtát mondunk. Vigyázz, kész, rajt! :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1147) Lauda válasza UHHH (#1146) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Nem. Szerintem mindenki erti mirol beszelek.

(#1148) Pickit3 válasza UHHH (#1143) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Javaslom az eletroluxot felültöltősben 3+2év garival 85k és szépen mos. Típus most nem jut eszembe.

Szóval mindenki arielt használ. A tomi nagyon habzik(tele volt habbal a dob) bár fél deci helyett 1decit toltam bele csak hogy biztos tiszta legyen. :D Biopon most beválósnak látszik, mert még az olajat is kiszedi amit az ariel nem. Emellett nagyon jó illatú magában is. Pervolt átlagosnak mondanám és műanyagszagúnak. Öblítőnek sárga coccolinot használok és nem öntöm maxig mivel így is jó illatos a ruha.

(#1149) UHHH válasza Pickit3 (#1148) üzenetére


UHHH
senior tag

elmondod hogy lesz ennyi ev garancia az electroluxra, es merre talalok ilyet? koszi!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#1150) Pickit3 válasza UHHH (#1149) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Közeli ismerős az euronics-ban vett egy eletrolux mosógépet ami alapból 3évvel van és erre jön rá +10k-ért 2év, összesen 85k. Felültöltős, 6kg, 1000centri.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.