Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27501) ToniSlow válasza flegga92 (#27500) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Vagy csak kapcsold ki az egyik kártyát a SIM beállításoknál.

(#27502) flegga92 válasza ToniSlow (#27501) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem is tudtam, hogy van ilyen benne, köszi!

Vissza írt a support, kérnek egy olyan tesztet is ahol úgy használom a telefont ahogy megszoktam, tegyem vissza a FB appot nyugodtan. Annyit kértek, hogy az akku optimalizálás legyen bekapcsolva, kivéve ha az értesítések sokat csúsznak.

(#27503) noorbertt válasza ribarszki (#27437) üzenetére


noorbertt
őstag

Mit beszéltetek azóta meg?

(#27504) horvath85g válasza flegga92 (#27500) üzenetére


horvath85g
aktív tag

Ezt nem tudom, én használtam vettem és sosem láttam 5-6h SOT-ot :)
Érdekes, de jelentősen nem befolyásolta, hogy hány appot teszek fel (messenger lite, hangouts, teams, gmail, outlook, ezek futnak mindig).
Ennél jobban számít, hogy az amazfit bip miatt a bluetooth állandóan be van kapcsolva.

(#27505) flegga92 válasza horvath85g (#27504) üzenetére


flegga92
senior tag

Én se veszek észre semmi különbséget most. Régen használtam miband 2-t de azzal sem volt rosszabb az akku idő. Pedig nem a gyári appot használtam, hogy a hívó nevét kiírja.
Kocsiban szokott menni a Bluetooth, bevallom, néha elfelejtem kikapcsolni.

(#27506) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Aki innen rendelt, az meg tudja mondani, h ez EU modell-e vagy kínai?

(#27507) Rick4 válasza zolikaDB (#27506) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem bolond lett volna innen rendelni bárki is...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#27508) Csorbi válasza zolikaDB (#27506) üzenetére


Csorbi
addikt

A3000 : TENAA id:02-B182-161638 = China
A3000 : FCC id:2ABZ2-A3000 = North America
A3003 : Europe / Asia

Igen, kétféle A3000 van, kétféle id-vel, kétféle régióhoz. [link]

[ Szerkesztve ]

(#27509) Atish19 válasza Macika66 (#27137) üzenetére


Atish19
őstag

Köszi a tippet. Be is rendeltem gyorsan 3db-ot. A gyári sajnos elég gyászos állapotban van így 2 év után :D Azóta feltetted már? Tényleg olyan jó?

(#27510) flegga92 válasza zolikaDB (#27506) üzenetére


flegga92
senior tag

Vigyázz vele. Nevében A3003-at ír, de a leírásban ez van:

Networking:

2G: GSM850/900/1800/1900;

3G: WCDMA B1/2//5/8; TD-SCDMA: B34/39

4G: FDD-LTE: B1/3/7, TDD-LTE:38/39/40/41

Nincs B20.
Kérdezz rá mielőtt rendelnél.
Esetleg úgy megérheti, akinek van egy törött kijelzős telefonja, rossz akksival és kamerával. Alaplapot át kell rakni és megy minden.

(#27511) bAtt001 válasza Atish19 (#27509) üzenetére


bAtt001
addikt

Én rendeltem és fel is tettem azóta, a szélein vna egy kis rész ahol nem tapad de igazából alig lehet észrevenni, amúgy teljesen jó, tapad mindenhol, sokkal jobb mint a pöttyözött csak alul felül tapadó vackok. Régen azt használtam mert nem volt más, de megváltás azokhoz képest :D

(#27512) pandamaci válasza zolikaDB (#27506) üzenetére


pandamaci
tag

Kérdésemre azt válaszolták, hogy A3003, és VAN benne B20:

Screenshot

(#27513) L4mie válasza pandamaci (#27512) üzenetére


L4mie
veterán

na hát ennyiért nincs jobb telefon a piacon szerintem :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27514) bach66 válasza pandamaci (#27512) üzenetére


bach66
tag

Hogyan kérdezted meg?
Úgy értem, hogy beírtad a kérdésed lenn a "Questions and answers" részbe, vagy írtál emailt a supportnak, vagy hogyan?
Mert ezt tényleg fontos lenne tudni, hogy van-e benne B20.
Illetve az igenő válaszra lehet később hivatkozni is.

Köszönöm a válaszodat!

(#27515) flegga92 válasza flegga92 (#27489) üzenetére


flegga92
senior tag

Elküldtem a screenshotokat az akku ügyében a supportnak. Persze nem mondták rá az áment, de újra elviszik szervizbe és tesztelik. Ha esetleg mégsem akarják gariban cserélni, mennyibe áll meg egy hivatalos akksi csere? Alkatrész listát megtaláltam, de arra rájön még a posta, ÁFA, szerelés díja.

Thanks for keeping in touch.

Since the issue still persists in regards to the Battery issue. We would recommend that we send it in again to our facility. Please keep in mind that device will still be subject to inspection for unconfirmed/undisclosed issues/faults.

If you wish to proceed, we'd like to ask for your confirmation.

We'll be waiting for your response.

Regards,
OnePlus Customer Support

(#27516) zolikaDB válasza Rick4 (#27507) üzenetére


zolikaDB
veterán

Miért?

Fiúk, ha a linkről megrendelem cirka 60 ezer ft-ért, milyen buktatókkal számolhatok?
Másik: kamerája milyennek számít? Feleségmenek venném, neki egy Zenfone Selfie-je van, gyalázatos képeket csinál, nekem S7, amire kb. mindenki irigy a családban :D

(#27517) Crabface válasza zolikaDB (#27516) üzenetére


Crabface
senior tag

Csinál olyan jó képeket mint az s7 szerintem.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27518) citkar


citkar
addikt

Sziasztok!

Láttam akcióban egy OnePlus 3 telót, A3003-as modell, de a leírásban nem szerepel a B20-as frekvencia. Rákérdeztem, ez eladó szerint A3003, B20 nélkül.
Mindenhol azt olvastam az A3003-as az Európába szánt modell, amelyik kezeli a B20-t.
Az a kérdésem tudtok-e ilyenről, vagy csak az eladó nem volt kellően tájékozott?

[ Szerkesztve ]

(#27519) Crabface válasza citkar (#27518) üzenetére


Crabface
senior tag

Görgess vissza pár hozzászólást... mondjuk hármat?

Mindegyik A3003 tudja a B20-t

[ Szerkesztve ]

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27520) StarDeLuxe válasza zolikaDB (#27516) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Google Camera - val szerintem sokkal jobb képeket csinál mint az S7.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#27521) citkar válasza Crabface (#27519) üzenetére


citkar
addikt

Olvastam, azt is, hogy valaki nem ajánlja, hogy pl onnan vásároljon valaki, pedig ott most nagyon jó áron van. Máshol 200 USD közelében nem láttam sehol.

(#27522) zolikaDB válasza StarDeLuxe (#27520) üzenetére


zolikaDB
veterán

Koszi!

Garis ugyben hova kell kuldeni? Geekbuying?

(#27523) StarDeLuxe válasza zolikaDB (#27522) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Nem tudom tutira de gondolom igen. Szerintem szinte mindannyian a OnePlus - tól vettük, nem webáruházból. Neked ha valami gond van macerásabb lesz a gari érvényesítése, nem hiszem hogy futárt küld érte a Geekbuying. Szerintem saját költségre kell szervízbe küldened, de hozzáteszem még nem vettem náluk semmit, nem tudom. Nézz utána vagy kérdezz rá. Egyébként jó árban van. 1 év garit adnak rá?

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#27524) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Sziasztok!

Van nekem egy OnePlus 3-as (A3003) telefonom, aminek semmi gondja nincsen, eltekintve a kijelzőn lévő, de OLED-nél szerintem normális beégéstől (az állapotsor állandó helye, ha nagyon odafigyelek látszódik akkor, amikor mondjuk fektetett módban használom a telefont) és a botrányos akksi időtől. Ez utóbbi rettentően zavar, 24 órát a telefon max. akkor megy, ha ki van kapcsolva minden rajta, és takarékos üzemmódban van, egyébként max. 12-16 óra üzemidővel tudok vele számolni.

Vettem bele egy eredeti OnePlus 3 akkumulátort, ezzel kapcsolatosan 2 kérdésem lenne. Egyrészt mehet-e vissza a telefon RMA-ra az akksihiba miatt (szvsz nem, azért vettem meg az akksit), másik pedig hogy tudtok-e valami megbízható embert/szervizt, akihez el tudnám vinni akksicserére a kicsikét?

Előre is köszönöm a segítségetek! :R

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#27525) klooo válasza mbalint987 (#27524) üzenetére


klooo
tag

Sztem küld vissza, ez a legjobb és legmegbízhatóbb megoldás. Nekem most jött vissza, kijelzőt és akksit cserélték. 28800ft volt. Nem pénz érte. Abszolút megérte.

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#27526) Rick4 válasza zolikaDB (#27516) üzenetére


Rick4
félisten

Számolj rá még nyugodtan áfát, ezt azt, mert nem hiszem, hogy ez mostanság simán átcsúszna, miután a kezedbe kerül, akkor derül ki, hogy melyik sávokat ismeri, aztán használd egy ideig, ha garis gondod lesz, postázhatod vissza kínába. Szerintem ennyiért így ez nem olyan jó ajánlat.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#27527) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok olyan boltot Budapesten ahol lehet vásárolni (felrakatással együtt) kijelzővédő fóliát 3T-re?
Ma három üzletben voltam és mindenhol úgy néztek rám,mintha az űrből jöttem volna... :)

(#27528) beginnerguy válasza Rick4 (#27526) üzenetére


beginnerguy
tag

EU Priority Line szállítási módot választva semmi nem jön rá pluszban.

(#27529) Rick4 válasza beginnerguy (#27528) üzenetére


Rick4
félisten

Oké, akkor az a rész kimarad, a többi fokozott kockázat, és mindenképp pluszkiadás lehetőségét hordozza magában.

Ki hogy szereti a kockázatot....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#27530) citkar válasza Rick4 (#27529) üzenetére


citkar
addikt

Azért 60 ezer környékén elgondolkodtató ajánlat még így is szerintem. Persze kinek mi.

(#27531) zhata válasza Rick4 (#27529) üzenetére


zhata
senior tag

Csak úgy kérdezem. :K A ~két éves telódért mennyit kérnél? ;]

(#27532) PistiSan válasza mbalint987 (#27524) üzenetére


PistiSan
addikt

2 éves a készülékem, csak a gyári gyors töltővel töltöttem mindig, érzem én is hogy gyengébb az akku mint amikor meg vettem, de nálam 2 napot még mindig bír normál használat mellett. 1 hetet voltam Pesten, akkor intenzív használat mellett is simán hozta az 1 napot, csak azért töltöttem esténként, hogy biztos ne maradjak navigáció nélkül valahol.
Ha elérem ezt a szintet ami nálad van, akkor fogok én is akkut cseréltetni.
Sokszor már a 3 óra képernyő idő sem jön össze a két nap alatt, de amíg nem kell folyton töltenem addig ez nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#27533) pècsimunkás válasza PistiSan (#27532) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Enyèm 2 èv 2 hónapos :

Az akkumulátor mèg okès . Biztos nem olyan mint új korában , de mèg jó . Van hogy naponta 2x rakom töltőre , de akkor van használva rendesen . Meg sokszor 30-40 % nál felrakom tölteni , a Dash hamar teli pumpálja , aztán nincs nincs gond egy darabig ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#27534) horvath85g


horvath85g
aktív tag

Milyen fóliát/üveget ajánlotok?
Pár napja valaki ajánlott valamit, de most nem találom meg.
Köszi!

(#27535) noorbertt


noorbertt
őstag

Valaki csereltetett kamerát és aksit itt Magyarországon? Mennyibe került?

Karcmentes, patika állapotú készülék mennyit érhet? 2 éves akksi bírja (bár két évente egy csere nem árthat) viszont a kamera nem fókuszál.. mennyit érhet?

[ Szerkesztve ]

(#27536) Arween


Arween
senior tag

sziasztok, páromnak rendelnék én is egy ilyen telefont a geekbuying akcióban,de lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban:

Mi ez a Pre-order?(előrendelés oké de hogy működik?Eddig még nem vásároltam semmit így)
EU Priority Line szállítással vám és áfa mentes lesz a telefon?
Érdemes rá Shipping Insurance-t kötni?
Az itt megvásárolt telefonra is jár a 2 év gyártói garancia,be lehet regisztrálni esetleg a gyártó honlapján a garancia érvényesítéséhez?

köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#27537) noorbertt válasza Arween (#27536) üzenetére


noorbertt
őstag

Nem jár hozzá gyártói garancia, többire nem tudom a választ.

(#27538) Macika66 válasza noorbertt (#27535) üzenetére


Macika66
addikt

Az OnePlus nem ad el gyári alkatrészt harmadik félnek, így ha itthon cserélnek is kamerát benne, egészen biztosan nem gyári eredeti lesz.
Érdemes kiküldeni, nem drága a kameracsere még a postadíjjal együtt sem. És akkor nyugodt lehetsz, hogy tuti gyári minőség.
Egyben egy akksicsere is bejátszhat, és akkor nincs külön postadíj, a kettő megy egy füst alatt.

Rossz kamerával és 2 éves akksival nem nagyon tudod korrekt áron eladni...

(#27539) noorbertt válasza Macika66 (#27538) üzenetére


noorbertt
őstag

30,át ér így ahogy nézem a apró hirdetéseket. Lehet felrakom így még kitalálom. Az is lehet hogy megcsináltatom és elajandekozom..

(#27540) Crabface


Crabface
senior tag

Geekbuying-on még lejjebb ment a telefon ára. $195.99 + $2 a Shipping Insurance. Ez mennyire jön át a vámon? A3003 verzió lesz vajon a dobozban? :U

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27541) Arween válasza Crabface (#27540) üzenetére


Arween
senior tag

Most rendeltem meg ,előrendeléssel +vámmentes szállítással+biztosítással 203$ ,Többen megkérdezték és azt a választ kapták a hogy a A3003-verziót kapjuk meg.( ha nem akkor meg majd reklamálunk ) Szóval most várás van :) Gyors visszakeresek mik az ajánlott kiegészítők ,és azokat is megrendelm :)

(#27542) Crabface válasza Arween (#27541) üzenetére


Crabface
senior tag

EU prior az ajánlott szállítási mód?

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27543) citkar válasza Crabface (#27540) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem nem A3003-ast árulnak (sokszor elírják, nem tudják az ilyen részleteket a kínaiak, aztán persze lehet, hogy mégis), de még így is jó vétel.

Ezt írják a hirdetésnél: This is office global ROM(A3003), cause after we installed the firmware, the phone is setted to A3003. But the package box show A3000 model number.

Nem tudom, hogy másik ROM esetén megmutatja-e, hogy valóban A3000-es, vagy ha A3003-as ROM-ot tesznek rá, akkor A3003-t mutat, akkor is, ha nem az nem felel meg a hardware-nek.

[ Szerkesztve ]

(#27544) Crabface válasza citkar (#27543) üzenetére


Crabface
senior tag

Legfeljebb nézek itthon egyet használtan. Pont addigra találták ki a családban, hogy kellene egy, mire eladtam az enyémet... :W B20 persze kell...

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27545) Arween válasza Crabface (#27542) üzenetére


Arween
senior tag

igen.

citkar szerintem ezt linkelték már előttem,itt azt mondják 3003-as :A3003

(#27546) bach66 válasza Crabface (#27544) üzenetére


bach66
tag

Én is rákérdeztem, azt válaszolták, hogy "sorry,it does not support B20"
Most nem tudom, mit tegyek... :-)
Le lehet-e még mondani, vagy jó lesz ez nekem (keveset használnám vidéken) és majd reklamálok (partial refund)?

(#27547) citkar válasza Arween (#27545) üzenetére


citkar
addikt

Szeretek Kínából vásárolni sok mindent, de a webshopoknál bizonyos infók sajnos nem megbízhatóak, ezért nem tenném rá a nyakam, hogy ez kezeli a B20-t. Valahol ezt írják, valahol azt.

(#27548) Arween válasza bach66 (#27546) üzenetére


Arween
senior tag

Én megrendeltem, igaz a páromnak aki zömében eu-ban jön megy (kamionozik) gondolom ott azért nem akkora hátrány ha nincs B20,de meglátjuk mit írnak most én is rákérdeztem .Ha azt írják van bebbe ,de mégsem lesz akkor megy a refund :)

[ Szerkesztve ]

(#27549) Csorbi válasza citkar (#27543) üzenetére


Csorbi
addikt

Szerintem egy új telefonnál a [feliratok] [elárulják], hogy A3003 vagy sem, akármilyen ROM-ot raknak rá... :) Ha a dobozon/telefonon A3000 van, akkor az NEM EU-s verzió!

[ Szerkesztve ]

(#27550) Csorbi válasza Arween (#27548) üzenetére


Csorbi
addikt

Egy nem EU-s verzióval nem csak kis hazánkban érheti szívás az embert, hanem bárhol az EU-ban...nem csak a B20 a különbség, de a GSM frekvenciák is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.