Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) ToniSlow válasza Piloss (#28250) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Örülök hogy sikerült. :C

(#28252) L4mie


L4mie
veterán

Hülye kérdés, de miről beszéltek?? Mi az a VOLTE?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28253) ToniSlow válasza L4mie (#28252) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Voice Over LTE. A hanghívás is 4G-n megy a telefon nem váltogat a hálózatok között ezzel kímélve az akkut. Telekom esetében 4G Hangként reklámozzák. Alapvetően jobb minőségű a hang, gyorsabban épül fel a kapcsolat. Ehhez társulhat még a VoWifi ha a szolgáltató támogatja. Ha VoWifi be van kapcsolva akkor megadhatod hogy a Wifi vagy a GSM legyen a preferált hívás esetén, illetve abban az esetben is elérhető vagy ha van wifi hálózat viszont esetleg nincs térerő (ha jók az információim). Jelenleg VoWifi egyik szolgáltatónál sincs tudtommal, VoLTE a Telekomnál és a Telenornál elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#28254) L4mie válasza ToniSlow (#28253) üzenetére


L4mie
veterán

Szuper, köszönöm az infórmációt!
Érdekes és hasznos cucc kérdés, hogy dual SIM esetén mi a helyzet, mondjuk ha voda és telenor?
Voda nem támogatja telenor igen. vagy dual SIM el alapból felejtős? /hülye kérdések? /

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28255) ToniSlow válasza L4mie (#28254) üzenetére


ToniSlow
senior tag

OP3 nem tudom hogy tud-e dual volte-t. Az az alapkoncepció, hogy az a SIM amivel a volte-t akarod használni az 1-es slot-ban legyen. Az EFS-be felmásolandó állományok is így vannak elkészítve.

(#28256) bl0ck válasza snyper990 (#28231) üzenetére


bl0ck
tag

Ki tudod fejteni kicsit bővebben, vagy tudsz segíteni?
Az a lényeg, hogy a fejegység tud (olvastam, meg videoban is láttam, hogy képes rá) olyan funkciót, hogy áttükrözhető rá a telefon, és nem a telefont kell nyomkodnom, hanem ott van a fejegységen. BT meg usb uton is kellene mennie, bennem már kezd felmerülni, hogy a telefon nem alkalmas rá, mondjuk azon akkor én kiégek, hogy egy azonos évjáratú fejegység tud ilyet, egy komoly telefon meg nem. A pioneer az IOS rendszerhez vonzódik alapvetően, de androiddal is kompatibilis a dolog.
Erre szeretném megtalálni a megoldást, hogyan lehetne,csak önerőből nem sikerül.

(#28257) snyper990 válasza bl0ck (#28256) üzenetére


snyper990
őstag

Egy fejegység típusjelzés segítene, de valószínűleg akkor az Android Auto-ról lehet szó. A telefon elvileg tudja, csak a magyarországi régióban nem tették hivatalosan elérhetővé. Mókolva úgy tudom elő lehet varázsolni, de nem hiszem, hogy megérné, annyit azért szerintem nem nyújt, főleg utólagos megoldásként. Ezen felül meg ott a Google, én is csak onnan tudnék szerezni bővebb információkat, de azt meg nem fogom más helyett megtenni :)

Szerk.: Egyesült Királyságban telepíthető a Play Áruházból: [link]

[ Szerkesztve ]

(#28258) pècsimunkás válasza bl0ck (#28256) üzenetére


pècsimunkás
addikt

[link]

Esetleg próbáld meg innen letölteni az Android autot .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#28259) bl0ck


bl0ck
tag

Megoldódik közben, egy másik kérdés. Kijelző berepedt sajnos, garancia már nincs ugye. Valaki járt így?

(#28260) pècsimunkás válasza bl0ck (#28259) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Én is jártam így , de garancia idő alatt . Azt hiszem 90 eurót fizettem . Gondolom ugyanaz az eljárás . Esetleg a futárt fizetni kell :F ? Ezt nem tudom .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#28261) Csorbi válasza bl0ck (#28259) üzenetére


Csorbi
addikt

Nyilván járt már így más is, mi a következő kérdés? :D

(#28262) bl0ck válasza Csorbi (#28261) üzenetére


bl0ck
tag

Jó, lemaradt, mert telefonról írtam, hogy miként vagy hogy oldotta meg, garancián kívül.
De ahogy mondtak árakat, tipik, szokásos a telefon értéke nagyjából.

(#28263) Csorbi válasza bl0ck (#28262) üzenetére


Csorbi
addikt

Ha gyári minőségű megoldást szeretnél, akkor el kell küldeni az OP-nak fizetős javításra. Árlista az oldalukon van.

(#28264) purcigeorge válasza pècsimunkás (#28260) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Most cserélték a kijelzőt, 30.000 körül volt. Kb 3 munkanap volt az egész procedúra. Csütörtökön vitték el, kedden már megjött.

(#28265) zhata


zhata
senior tag

Néhány napja tapasztalom, hogy töltéskor az indikátor led nem világít. Se kéken, se pirosan. Mindettől függetlenól a töltő csatlakoztatásakor megjelenik a felirat, hogy a töltés- v.gyorstöltés megy. (Tényleg tölt is.)
Az indikátor led minden más esetben jól működik. A töltő mindkét csatlakozóját kipucoltam, de színjelzés továbbra sincs.
Tapasztalta valaki ezt közületek? Ha valakinek van ötlete, megköszönöm.

(#28266) zhata válasza zhata (#28265) üzenetére


zhata
senior tag

Megoldódott.
A "villodó értesítési fényt" valami kikapcsolta.
Amellett kikapcsolva találtam a zseb üzemmódot is. Viszont be volt kapcsolva a felhasználói élmény programhoz, illetve a rendszer stabilitását javító programokhoz való csatlakozás gomb. Valami app garázdálkodhatott.

(#28267) L4mie válasza zhata (#28266) üzenetére


L4mie
veterán

ugyanez itt is.
De csak a gmailnek volt kikapcsolva a led értesítése de a felhasználói élmény be lett kapcsolva, pedig szigoruan felügyelem ezeket... nem gondoltam, hogy engedély nélkül bármi módosíthatta. :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28268) L4mie


L4mie
veterán

kérdés, gyári állapotú telefonnal lehet hívást rögzíteni?

hivogat egy magántelefonszám, valami marketinges bullshit és úgy kezdik, hogy rögzített vonal bla-bla, én meg szeretném visszaválaszolni, hogy én is rögzítem a hívást.
Op3 nem tudja?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28269) PistiSan válasza L4mie (#28268) üzenetére


PistiSan
addikt

ACR hangrögzítőt töltsd le, működik a telefonon rendesen.

(#28270) L4mie válasza PistiSan (#28269) üzenetére


L4mie
veterán

PistiSan: Köszönöm, tökéletesen működik :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28271) Madoc válasza L4mie (#28268) üzenetére


Madoc
veterán

Azt fogja válaszolni hogy nem járul hozzá és lecsapja a kagylót. :DD jártam így többször is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28272) L4mie válasza Madoc (#28271) üzenetére


L4mie
veterán

nem csapta le,
Tájékoztattam, hogy rögzítem a beszélgetést, és kértem, hogy töröljék minden személyes adatom az erre vonatkozó GDPR jogszabály alapján, kedves hölgy volt, mondta hogy így fog tenni és köszöni a türelmem.
(valahol sajnálom ezeket a nőket a vonal másik végén ezért általában nem vagyok velük parasz, csak ha ők is azok)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28273) g0dl válasza L4mie (#28272) üzenetére


g0dl
addikt

Helyesen jártál el, hatalmas ostobaság a telefon túlsó végén lévővel szemben keménykedni, fölényeskedni. Nem könnyű kenyér az övék, és nem ők döntik el, hogy kit hívjanak.

(#28274) Madoc


Madoc
veterán

Android 9-es rom-ból van valami használható már? Ujra kellene raknom a rendszert és ha van valami ajánlott akkor azt tenném fel.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#28275) ToniSlow válasza Madoc (#28274) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Havoc OS eléggé népszerű mostanság.

(#28276) PartyShan válasza Madoc (#28274) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Skydragon-t használom már egy ideje. Eddig nem volt vele gondom.

(#28277) t181 válasza Madoc (#28274) üzenetére


t181
senior tag

NitrogenOS-t használok már nagyon régóta. Utoljára október elején frissítettem, azóta nem nyúltam hozzá.
+ 1 hónapja nem indítottam újra.

Utóbbinak szerintem nem igazán kellene hírértékűnek lennie, de Twitteren rengeteget lehet olvasni idővel lelassuló Pixelekről (főleg a 2-k és 3-ak), amiken sokszor csak az FR segít.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#28278) Carvus válasza Madoc (#28274) üzenetére


Carvus
senior tag

Én hétvégén a Pixel Experiencet toltam fel (bár eredetileg Nitrogen OS-t akartam, de az hiába ment fel, az istenért se akarta elfogadni a PIN-kódom, pedig a netes leírások alapján már mindent key fájlt letöröltem, de valamiért mégse fogadta el. Pixel szerencsére gond nélkül beengedett.)

Eleinte kicsit döcögött, de most már beállt és egyenlőre tetszik. Pár megszokott dolog hiányzik belőle, amik Oreo alatt még voltak, de itt már valami miatt nincsenek..talán idővel visszarakják őket.

(#28279) D1Rect


D1Rect
félisten

Ugye 50€ egy új aksi?

Mikor lesz 9-es hivatalos rom?

Ez az utolsó amit megkap a telefon?

(#28280) Csorbi válasza D1Rect (#28279) üzenetére


Csorbi
addikt

Durván 7 euró egy akku. Plusz a javítás-szállítás. Árlista

(#28281) alevan válasza D1Rect (#28279) üzenetére


alevan
őstag

Március az eredeti dátum, Januárban is Márciusról beszéltek.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28282) D1Rect válasza Csorbi (#28280) üzenetére


D1Rect
félisten

Mennyi lehet a vége?

(#28283) Bibby válasza D1Rect (#28282) üzenetére


Bibby
addikt

Ezt a hozzászólást nézd meg. Elvileg a 65 eurós kijelzőt levonva jön ki hogy mennyibe fájna az akkucsere. Csakhogy amint látod a kolléga is csak ezt akarta, mégis találtak "hibát" a kijelzőjén is. Magyarul szerintem sima akkucsere nem érné meg nekik ezért hozzácsapnak valamit... :U

Ελευθερια η θανατος

(#28284) D1Rect válasza Bibby (#28283) üzenetére


D1Rect
félisten

10k-ért elketyegne 2-3 évet, az is jó lenne.
Lehet a kamerája is cserés, mintha romlott volna a képek minősége.

(#28285) TomMusic


TomMusic
őstag

Úgy néz ki, nálam a messenger (lite) valamiért sose lesz jó, az értesítéseket tekintve. Sokszor csak akkor látom hogy írtak, ha megnyitom. Sőt, olyan is van, hogy még úgy se. PC-n belépve látom hogy van új üzenet, a messengeren meg semmi. Aztán ha az előzményekből törlöm a messengert és újra megnyitom, akkor általában "lehozza" az új üzeneteket. Ugyanezt a skype is meg szokta játszani, de az amúgy is úgy rossz ahogy van.
Nem tudom hogy ez a telo/android/messenger/akármi hibája, de 2019-ben elég gáznak tartom.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28286) Bibby válasza TomMusic (#28285) üzenetére


Bibby
addikt

És nem lehet hogy a lite hibája? Mert nálam a normál jól működik.

Ελευθερια η θανατος

(#28287) pècsimunkás válasza Bibby (#28286) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nálam is normálisan működik . 2,5 év alatt talán 2x volt olyan , hogy a telefon bezárta a Messengert . Vártam fontos üzenetet nőtől :D . Nem jön üzenet , nem jön üzenet ... Kezdtem aggódni már , beléptem , és ott volt a várva várt üzenet :B

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#28288) TomMusic válasza Bibby (#28286) üzenetére


TomMusic
őstag

Na felraktam a normális messengert. :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28289) D1Rect válasza TomMusic (#28285) üzenetére


D1Rect
félisten

Megöli az akiskímélő, nekem is bezárja.

(#28290) TomMusic válasza D1Rect (#28289) üzenetére


TomMusic
őstag

Nálam csak figyelmeztet, elvileg nem zárja be.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28291) ilyr válasza TomMusic (#28290) üzenetére


ilyr
tag

A Doze mód okozhat ilyesmit, hogy késve kapod meg az értesítést. Próbáld meg, hogy kikapcsolod a Battery Optimization-t rajta és akkor is csinálja-e?

(#28292) TomMusic válasza ilyr (#28291) üzenetére


TomMusic
őstag

Közben letöröltem a lite-ot, és felraktam a rendeset. Kipróbálom hogy ennél mi a helyzet.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28293) PistiSan válasza TomMusic (#28292) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam a Lite van fent amióta megjelent, nincs vele gondom.
LineageOS van a telefonon, nem gyári.

(#28294) ilyr válasza flegga92 (#28183) üzenetére


ilyr
tag

Na negjött nekem is, kettőt rendeltem, kettőt sikerült elbaszni... :(
A video alapján szerintem selejteset kaptam, mert a matricák amiket le kellett húzni, nem azon a felén voltak mint ahol az USB-s rögzítés. Ergo miután az első matricát lehúztam és rögzítettem a kamera felöli részt, le kellett bontani az USB rögzítőt, visszahajtani az egészet és nagy nehezen lehúzni visszafelé a második védőfóliát. Közben persze tele ment az egész porra, szöszökkel, szóval cseszhettem... :(
A videon a lehúzandó részek azon az oldalon vannak ahol az USB-s rögzítés is, szoval szerintem itt elcseszték a fóliát...

(#28295) flegga92 válasza ilyr (#28294) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem is így jött a legutóbbi, de még nem raktam fel.
Nekem sajnos felvált a sok zsebbe rakástól az előző amit sikerült felrakni, egy üvegfóliám volt épp azt tettem fel. Ha azzal lesz valami próbálom majd megint a fóliát felrakni.

(#28296) Carvus válasza Carvus (#28278) üzenetére


Carvus
senior tag

Ezt egy kicsit felül kell bírálnom és sajnos negatív irányban...játék közben egyre gyakrabban be-be akad! Sztem hétvége folyamán újra megpróbálom Nitrot.

[ Szerkesztve ]

(#28297) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy Oneplus 3 telefonom amiről ma letöröltem kb 12gb-nyi videot. A problémám az, hogy a fájlok törlődtek de a tárhelyem mérete mégsem nőtt a telefonon. Ez mitől van?

(#28298) SPeti1984 válasza SPeti1984 (#28297) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Sikerült megtalálnom a megoldást a kérdésemre.

(#28299) Tibko8 válasza SPeti1984 (#28297) üzenetére


Tibko8
senior tag

[Kuka]

Szerk
Láttom már meglett

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#28300) SPeti1984 válasza Tibko8 (#28299) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Köszönöm azért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.