Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) silvergod


silvergod
őstag

Nektek a fényképező milyen képeket lő,beltérben (3.2.6-on) ? mennyire zajos?
azt vettem észre, hogy nem igazán jól használja a vakut automatán, már rég kellene szerintem, de nem kapcsolja be...ezért a kép olyan is lesz...
A fókusz távolságot se egyszerű elkapni,sokszor lesz homályos miatta..nem úgy áll rá vagy én tartom túl közel...távolabbról javul...
Viszont hiába az OIS mert a bemozdulástól is sok kép nem lesz éles se a hátsó,se az első kameránál
(tudom itt nincs ois)..
mozdulatlanul kellene tartani ahhoz hogy éles képet lőjön mert úgy azért jó....csak ritkán jön össze :D
másnál is ilyen?

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#11002) agent_k válasza silvergod (#11001) üzenetére


agent_k
őstag

másnál is ilyen?

nem.

(#11003) pècsimunkás válasza silvergod (#11001) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nálam is ok volt , most 3.2.7-et használok , most is rendben vannak a képek . Én ,ha lehet nem használok vakut , jobb képet lehet vele lőni anélkül , ráadásul nem is túl erős a vakuja . Csak a HQ-t kapcsolom be, ha nem felejtem el ,de akkor amúgy sincs vaku ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11004) pampika válasza Tibko8 (#10995) üzenetére


pampika
őstag

Jaja, nálam is úgy tűnik, rendben van. Ma legalábbis már simán neteztem korlátozott nettel is.

(#11005) FNZ


FNZ
őstag

sziasztok!

szemezek a telóval. több helyen olvastam (teszben is), hogy kétcsatornás / duál wifije van, de több helyen és az oldalukon viszont nem említik.
most akkor tudja az 5GHz-es wift vagy nem?

(#11006) randras_83 válasza FNZ (#11005) üzenetére


randras_83
addikt

Tudja

https://www.flickr.com/randras83/

(#11007) Madoc válasza Macika66 (#10998) üzenetére


Madoc
veterán

Az hogy neked nem ragad be az nem azt jelenti hogy másnak sem ugyhogy hiába "SOHA"-zol mert nekem az összes Marshmallow-s készülékemen hibásan,beragadva mutatta.És igen ki van kapcsolva minden és nem is fogyaszt semmit csak azt mutatja hogy megy a wifi.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#11008) ToniSlow válasza Madoc (#11007) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Amúgy miért kapcsolgatod a wifi-t?

(#11009) oba válasza Madoc (#11007) üzenetére


oba
addikt

Valószínűleg valamilyen app okozza nálad amit a többségünk nem használ. Olyasmi beállítás lehet benne, mint a viberben. Nálam sincs semmi ilyesmi gond a wifivel.

[ Szerkesztve ]

(#11010) YAS-dude válasza ToniSlow (#11008) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ezt én sem nagyon értem. Ennyi időt meg energiát elcseszni ilyenekre... nem mintha olyan marhára leszívná az akkut a folyton bekapcsolva tartott wifim. Pont a mobilnet zabál többet, ha nincs wifi.

(#11011) Macika66 válasza lacy86 (#10999) üzenetére


Macika66
addikt

Olvass, megéri, mert sok okosság össze van írva a topic első hsz-ében!

(#11012) Madoc válasza ToniSlow (#11008) üzenetére


Madoc
veterán

Tasker csinálja automatikusan lokácio alapján már évek óta. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#11013) patoga


patoga
tag

Sziasztok!
Szemezek a telefonnal, lenne par kerdesem. Note 4 ről jönnék. Szerintetek érdemes-e?
Ami fontos lenne nekem, hogy fenykepezesnel legalább a N4 szintjét hozza, valamint itt van az un. gyors kapcsolódás, amivel a telon lévő fenykepeket, filmeket at tudom tenni a TV-mre. Ilyet tud a masina? Latom még aSOT-okat is, de az en felhasznalasi szokasaim mellett - kb 3 ora telefon, 1 óra internet, kics face, kicsi jatek, sorozatnézés este telorol- is kibír egy napot? A valaszokat elore is köszönöm.
Udv P

(#11014) Nippel


Nippel
tag

Az új Facebook frissitessel óvatosan mert nálam nagyon előre ugrott a fogyasztásban!!

(#11015) derrik válasza pècsimunkás (#10928) üzenetére


derrik
őstag

... csak tipp. Mivel itthon nincs Winfos. Valamint 2 frissítés csak rontott a telefonon unalmamban csináltam egy gyári visszalítást plusz recovery minden törlést.
Most járok 11 óra készenlét, 2 óra 10 perc kijelző..... És az akku 64%-On

[ Szerkesztve ]

(#11016) pècsimunkás válasza derrik (#11015) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Csak nekem nincs korlátlan netem , nem tudom letölteni az alkalmazásokat ha csinálok gyári visszaállìtást . Januárban megyek haza , addig csak lesz valami frissítés , ami jót tesz a telefonnak .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11017) derrik válasza pècsimunkás (#11016) üzenetére


derrik
őstag

Szóval ez a telefon számomra vállalhatatlan /fosticska /... Meg ha itt meg is köveznek majd érte.....
A nagy happy után derült ki, hogy második kikapcsolás után ugyan úgy benn ragad a WiFi és keményen kezdi enni az akkut..... Már mindent át néztem de nem tudom lehet az. Ha valaki még mondja annak veszek egy láda sört. Bár ez a telefon akkor sem marad meg nálam én minden WiFi ki kikapcsolás után nem fogok "romot cserélni". Nincsenek nagy igényeim csak szeretem ha valami azt csinálja ami rá van írva ... WiFi on/off. Úgyhogy egy Ascend Mate /melynek bűn rossz volt a gps jele de legalább be s ki kapcsot/ a jelenlegi Huawei MediaPad x2 mellé mely a maga nemében hibátlan. Veszek egy P9-t inkább.... minthogy legyen 6 GB ram amivel internetezgetek. Egy kis ideig még leszek. Hátha fény derül a titokra... Vagy még el nem tudom adni vagy cserélni

[ Szerkesztve ]

(#11018) Rick4 válasza patoga (#11013) üzenetére


Rick4
félisten

Note4-em volt, ne gondolkodj egy percig se.

Derrick: Hidd el, a problémát te magad okozod. Vagy a hozzá nem értés, vagy a rom kavarás. Nekem a legelső rommal jött ki, mindent végigfrissítettem OTA-n, és soha nem is volt bajom semmivel, főleg nem az akksival. play áruházból is mindig minden a legfrisebb.. Nálam ezt tudja:

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11019) derrik válasza Rick4 (#11018) üzenetére


derrik
őstag

.... Én pedig a Note4-et veszem elő a szekrényből

gondolkozz

(#11020) ollie válasza derrik (#11017) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez valami egyedi probléma, mert soha, senkitől nem hallottam ilyet, rajtad kívül. Érdemes lenne csinálni egy factory resetet. Ha az sem oldja meg, lehet garanciáztatni.

***

(#11021) lacy86


lacy86
addikt

Telefon megrendelve
Sajnos csak grafit szin volt keszleten ( noveremnek lesz )
Nov 8.-ra kapom meg :Y :D

Sony Xperia Aqua-t fog valtani :P
Remelem nem fog csalodni ;]

[ Szerkesztve ]

(#11022) pècsimunkás válasza derrik (#11017) üzenetére


pècsimunkás
addikt

A kamerája , kijelzője , GPS-e jó , számomra kb ennyi . Viszont van olyan másik telefon is amiben ezek jók . Múltkor írtam is , hogy azért vannak vele itt -ott problémák , ahogy követem a fórumot . Valószínűleg nem lesz több OnePlus a tulajdonomban ! Ha lesz is minimum az OP5-ig várni fogok , de azt is csak biztosítással veszem meg , hogy nyugodt szívvel összetörjem !

Remélem az SGS8 dual 64 gigás lesz ,akkor veszek egy olyat . S7--dualtól csak a 32 Gb tántorított el ..

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11023) ittakary válasza lacy86 (#11021) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mindenképpen csalódni fog. Kellemesen :K

(#11024) pècsimunkás válasza ollie (#11020) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Az utolsó frissítés óta nekem is gyorsabban merül !

Viszont én meg nem tapasztaltam ,hogy akadozna a play áruházban -volt aki erre panaszkodott .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11025) lacy86 válasza ittakary (#11023) üzenetére


lacy86
addikt

Teljesen atlag felhasznalo teren fogja hasznalni.
Telefonalas, sms, neha internet es fotozas
Kb. Nala ennyibe ki is merul a telefon :P

Azert mondtam Neki, hogy ennel joval tobbet fog tudni "csinalni" ezzel a teloval :DDD

(#11026) derrik válasza ollie (#11020) üzenetére


derrik
őstag

FactoryReset
És minden Wipe
Tegnap volt

(#11027) sto1911 válasza derrik (#11017) üzenetére


sto1911
veterán

Eszedbe se jusson gariztatni, ugyan mar. :W

(#11028) derrik válasza sto1911 (#11027) üzenetére


derrik
őstag

.... Persze hogy nem.... Adom el így :)
Addig meg minden WiFi kikapcsolás után csinálok egy re startot vagy mint a fiam a note7 estében mikor 60 %, ra vették az akkut. Én is be nyelem hogy vagy 20% energia elmegy a WiFi ébrentartásra
.... Nevetséges

[ Szerkesztve ]

(#11029) FNZ válasza derrik (#11017) üzenetére


FNZ
őstag

vibert használsz?

(#11030) formula01


formula01
aktív tag

Sziasztok!
Ebben a telefonban van duplakoppos ébresztés?
Always on screen vagy értesítő led?

(#11031) ztoldy válasza formula01 (#11030) üzenetére


ztoldy
senior tag

Dupplakopp ébresztés van. Led van.
Always on azt hiszem nincs, de külső programmal meg lehet oldani illetve a duplakoppra alvást is.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#11032) pècsimunkás válasza ztoldy (#11031) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Van olyan opció , hogy " Ébresztés közelségre " . Tetszett nagyon amikor elhúztam felette a kezem és ébredt a kijelző , de kikapcsoltam ,mert ,ha elő vettem a zsebemből vagy a hátizsákomból , akkor is ébredt a kijelző . Gondolom ,ez nem tett jót az üzemidőnek , inkább kikapcsoltam .
Meg amúgy is van értesítési LED ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11033) ztoldy válasza pècsimunkás (#11032) üzenetére


ztoldy
senior tag

Szerintem a kolléga itt nem erre gondolt, hanem arra, hogy ha olvas valamit, akkor nem kapcsol ki a kijelző, mint Samsung-nál vagy LG-nél.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#11034) k810 válasza derrik (#11017) üzenetére


k810
aktív tag

Eskü visszaolvastam, de nem értem. Mit kell nézni, mi a problémád pontosan? :U

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#11035) sutszi válasza k810 (#11034) üzenetére


sutszi
veterán

Ugyanígy vagyok. Én sem értem a problémáját.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#11036) pècsimunkás válasza ztoldy (#11033) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Aham ...
Èrtem ! Csak sokszor - ha nincs èrtesìtő LED , de van AMOLED kijelző ezt az opciót ajánlják .
Azt hittem erre gondolt a kérdező .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11037) noorbertt válasza derrik (#11017) üzenetére


noorbertt
őstag

Google now?
Google map?

(#11038) YAS-dude válasza formula01 (#11030) üzenetére


YAS-dude
őstag

Led van, meg ambient display is. Kikapcsolható mindkettő. Duplakopp ébresztés is van, meg egyéb kikapcsolt képernyőn elérhető gesztusok.

(#11039) derrik válasza noorbertt (#11037) üzenetére


derrik
őstag

Viber nincs
GoogleNow nincs
GoogleMaps van

(#11040) noorbertt válasza derrik (#11039) üzenetére


noorbertt
őstag

Beállításokat nézd át böngészőben. Valószínűleg menti a hely előzményeket?

(#11041) ztoldy válasza derrik (#11039) üzenetére


ztoldy
senior tag

Beállításokban az adathasználatnál állítsd be a menüben, hogy mutassa a wifi-t, így láthatod, hogy adott napon mi használta azt.
Továbbá érdemes lehet feltenned mondjuk a wakelock detector-t, hogy kiderüljön, valami ébren tartja-e a készüléket.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#11042) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!

Nexus5 helyett szerettem volna Pixelt, de elmegy a 'csába a Google az árazással.
Van, aki N5-ről váltott? Lenne pár kérdésem...

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#11043) ollie válasza szpali (#11042) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Volt N5-öm is, kérdezz.

***

(#11044) YAS-dude válasza szpali (#11042) üzenetére


YAS-dude
őstag

Sokan váltottunk n5-ről, meg biztos még lesznek is páran, úgyhogy kérdezz itt nyugodtan, a válaszokból más is okulhat. :)

(#11045) Potrien válasza derrik (#11039) üzenetére


Potrien
senior tag

hallo derrik, én harri vagyok:)
Szerintem tedd fel a wi-fi matic-ot!

(#11046) FNZ


FNZ
őstag

ha veszek ilyen teló és nem viszem magammal a gyári kábelét, de van microusb-s kábel és ilyen pl. átalakítót veszek hozzá, akkor simán tudom használni win alatt + egy keveset tölteni? olyan majdnem, mintha usb 2.0 to type c kábelem lenne?

[ Szerkesztve ]

(#11047) szpali válasza ollie (#11043) üzenetére


szpali
addikt

Igazából méret és akku érdekelne, ROMolás nem izgat, már 2 éve tiszta vagyok :) stock-ot használok.
Nekem a N5 már ilyen nagyon határon táncolós és nem tudom, hogy belevágjak-e még nagyobb készülékbe. :F

Akksi meg olyan a N5el, hogy reggel elindulok 100%-on és ebéd után megint etetem, bár használom is.

OP3 kibírja estig?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#11048) ToniSlow válasza szpali (#11047) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Az hogy kibírja-e estig szerintem a használati szokásoktól erősen függ.
Nekem volt hogy bírta 2,5-3 napot, nyilván kevesebb használat mellett.

De látatlanban azt merném mondani hogy kibírja.

(#11049) ollie válasza szpali (#11047) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem olyan 2x annyi a SoT az OP3-nál, mint az N5-nél volt.

A telefon mérete meg nagyon kicsi az 5.5 colhoz képest, hamar meg lehet szokni, aztán meg annyira megszokod, nem is fogod majd alább adni.

[ Szerkesztve ]

***

(#11050) szpali válasza ollie (#11049) üzenetére


szpali
addikt

Legyen így :)
Még egy kérdés
A Google Utcakép alkalmazással tud a készülék 360°-os gömbpanorámát készíteni?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.