Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) zhata válasza HSM (#27300) üzenetére


zhata
senior tag

Ha ez annyira sért bárkit is, levszem. Illetve Macikát kérem, hogy törölje. Köszönöm.

(#27302) HSM válasza zhata (#27301) üzenetére


HSM
félisten

Szerintem csak azt akarta finoman jelezni, hogy mi nem látjuk a képeket. :B

(#27303) zhata válasza HSM (#27302) üzenetére


zhata
senior tag

Macika, kérlek töröld azt a kifogásolt hozzászólást. :K

(#27304) Winner_hun válasza zhata (#27301) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valami jogosultságos baja van, a beállításain kellene változtatnod. Hogy mit és hol azt nem tudom, nem használom a google drive-ot. Bocs, azt hittem egyértelmű lesz hogy mi a gond és be tudod állítani amit be kell.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27305) HSM válasza Winner_hun (#27304) üzenetére


HSM
félisten

Amennyire tudom, külön kérni kell "megnézési" linket és ehhez megosztást, simán a böngészőből link kimásolásra ez lesz az eredmény. :B

(#27306) Rick4 válasza zhata (#27303) üzenetére


Rick4
félisten

Hajnal 2-kor megkaptam a kért engedélyt a 2. képre, mostmár látom, szerintem az egyik messze van a jótól.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#27307) PistiSan válasza Rick4 (#27306) üzenetére


PistiSan
addikt

Re posztolnád, most már engem is érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#27308) Winner_hun válasza PistiSan (#27307) üzenetére


Winner_hun
félisten

Neked is bejön már.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27309) Crabface


Crabface
senior tag

Official 5.0.4-et fel tudom rakni úgy twrp-ből, hogy utána maradjon is a recovery? (+ root)

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27310) silvergod


silvergod
őstag

Megkapjuk mi is a P-t...nem gondoltam volna...
ezért piros pont nekik,hogy egy 2 éves készüléket is támogatnak.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#27311) ToniSlow válasza silvergod (#27310) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Én is csodálkoztam. Na mindegy, ha minden igaz akkor az a helyzet hogy a 8.1-es frissítést átugorják és inkább a P-re koncentrálják az erőforrásokat.
Link

[ Szerkesztve ]

(#27312) pècsimunkás válasza silvergod (#27310) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ez jó hír ! Akkor mèg 2 èvig megtartom a telefont , az tuti !
Gyors mèg mindig , a GPS , a kijelző , a kamera remek !
Szóval , ha meg nem kotlik , akkor marad mèg kèt èvig !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#27313) silvergod válasza pècsimunkás (#27312) üzenetére


silvergod
őstag

igen valószínűleg én is..nem kell elkapkodni így valamelyik S10-re a váltást.. :)
még marad akkor egy darabig nálam is.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#27314) pècsimunkás válasza silvergod (#27313) üzenetére


pècsimunkás
addikt

OP 7 -re gondoltam , hogy váltok majd , ha marad a jó kamera , meg ha tetszik alapvetően . OP 6 pl tetszik nagyon , de még korainak érzem a cserét . Ha viszont meg lesz a P , marad még 2 évig , ez a telefon , biztos .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#27315) FNZ


FNZ
őstag

sziasztok!

nekem még a 7-es droid van fent a telefonon. Érdemes a 8-ra frissíteni, csak mert látom kapjuk majd a P-t?
ha ota-n keresztül frissítem 8-ra, akkor megmarad minden beállításom és progim a telefonon, ha jól gondolom. érdemes utána rootolni?

(#27316) UberMutant válasza FNZ (#27315) üzenetére


UberMutant
őstag

ha eddig jó volt a 7-es akkor minek?
amúgy volt annak idején valami kavar a fájlrendszerekkel és adatvesztést okozhatott.
mindenképpen csinálj mentést, mert nagyobb az esélye az adatvesztésnek, mint a verzión belüli frissítésnél.

tudom, ilyen persze senkivel nem fordult elő, az ezt olvasók közül... felesleges beírni.

(#27317) ilyr válasza FNZ (#27315) üzenetére


ilyr
tag

Kacérkodtam én is a gondolattal, mert azt írták, hogy a kamera kicsit jobb lett Oreo alatt, de pár teszt után letettem róla, mert például a BatteryHD widgetem nem működött rendesen, illetve elvileg Oreo alatt kicsit lassabb a telo mint Nougat alatt (opotimalizáció hiánya). Végül úgy döntöttem, hogy egyelőre kihagyom jó nekem a mostani 4.1.6 OOS is... :) Majd meglássuk P-re érdemes-e átállni.

(#27318) horvath85g


horvath85g
aktív tag

ezt láttátok?
P
8.1-et nem kapunk, de P-t igen :)

(#27319) FNZ válasza ilyr (#27317) üzenetére


FNZ
őstag

4.1.7 van a telefonon és meg vagyok vele elégedve, ezért is kérdeztem, hogy érdemes e. akkor várok még én is és meglátjuk mi lesz.

(#27320) HSM válasza horvath85g (#27318) üzenetére


HSM
félisten

Óriási jó hír, nagyon örülök neki. :K
Kicsit szomorú voltam, mikor kiderült, hogy treble-t nem kapunk, de ezzel így bőven kiegyezem. :))

[ Szerkesztve ]

(#27321) PartyShan válasza pècsimunkás (#27312) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Abszolút egyet értek veled. Én is így vagyok ezzel.

(#27322) PistiSan válasza silvergod (#27310) üzenetére


PistiSan
addikt

Ezt én sem gondoltam volna, na nem mint ha baj lenne a jelenlegi rendszerrel. 4 fő verzió amit meg kap a telefon, nem semmi.

(#27323) ribarszki


ribarszki
őstag

Csatalkozom! Nálam is marad a telefon. Pont most volt 2 éves, és az utóbbi fél évben kicserélték a: hátlapi kamerát (betörtem + fókusz hiba), akkumulátort (elhasználódott), oldal gombokat (nem tudom miért..), hangszórót (ez szoftver hiba volt, de nem baj), Amoled kijelzőt és ezzel együtt az üveget (betörtem). Szóval az alaplapon kívül kaptam egy új telefont :D

Amúgy mikor szervízben volt és a biztosítóm bénázott (1hónapig nem volt telóm) majdnem elcsábultam egy Note8-ra.De most visszakapta és nem akarok váltani. Szeretem :K

[ Szerkesztve ]

(#27324) Tibko8 válasza ribarszki (#27323) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én pont azért küldtem akksi cserére vissza mert tudtam hogy én még vígan +2 évet elleszek vele. Ha nem is jött volna a P android akkor is maradt volna. Egy biztos hogy ha új telefont fogok nézni akkor nem fogok sokáig keresgélni. 4 éve csak OnePlus-t használok.

Egyébként míg garanciában volt. Volt lehetőségem 1 hétig használni egy Huawei P20 Pro. Jó volt szép volt de örültem annak hogy vissza kaptam a kis OP3. Ami meglepő volt számomra hogy a Huawei sebességre nem volt gyorsabb sőt. Volt hogy a OP3 hamarabb töltött be.
Kamera nem igazán nyűgözot le. Volt alkalmam és témám is fotózni bőven. Egyedül a portré mód tetszett aminek hála tök jó képeket lehetett lőni. De sima fotozásnál olyan elmosódás jelent meg a kép széleken amitől nem nevezném a legjobb kamerás mobilnak. Tudom hogy ez minden kameránál jelen van de a P20 pro-nál sokkal inkább észrevehető mint pl az OP3-nál.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27325) Crabface


Crabface
senior tag

Nah, visszatértem én is a stock romra. Kiváncsi vagyok ezzel mit tud az akksi majd.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27326) Tibko8


Tibko8
senior tag

Google térképet lehetséges valahogy teljes képernyőre rakni? A felső értesítésítési sávot szeretném elrejteni. Van rá valami módszer? OOS béta használok. :R

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27327) rankesz válasza Tibko8 (#27326) üzenetére


rankesz
veterán

Nougat / oreo quick settings nevű progival szoktam megoldani, így ha beállított lesz erre egy csempéd.

(#27328) Tibko8 válasza rankesz (#27327) üzenetére


Tibko8
senior tag

Root engedély kell neki?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27329) HSM válasza Tibko8 (#27328) üzenetére


HSM
félisten

Root nélkül is megoldható, adb alól: [link].
Nálam a Chrome van így beállítva, mivel sokat netezek, ne égjen be az értesítési sáv. :)
Root-al pedig többféle alkalmazás is be tudja állítani, immersive fullscreen amúgy az opció neve.

[ Szerkesztve ]

(#27330) Tibko8 válasza HSM (#27329) üzenetére


Tibko8
senior tag

Köszi akkor nem úszom meg BL nyitás nélkül. Amióta vissza jött akksi csererol nem volt időm kinyitni. Addig marad a fektetett módban a navigáció. Majd ha megjött a P verzió akkor gyalulok mindent. :R

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27331) HSM válasza Tibko8 (#27330) üzenetére


HSM
félisten

Pont azért linkeltem a cikket, az abban leírtakhoz nem kell BL-t nyitni. ;) Csak rádugod fejlesztői módban az USB-t, és adb alól gépről beállítod, nem kér root-ot, semmit. A leírás kicsit túl van bonyolítva, minden eshetőséget leír, elmagyaráz, valójában egy 3 perces dologról van szó, semmit nem kell hozzá kb nyitogatni, semmi nem veszik el, nem kell újra beállítani, stb. ;) Ha jól emlékszem, ehhez a módszerhez még csak rebootolni se kell a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#27332) Tibko8 válasza HSM (#27331) üzenetére


Tibko8
senior tag

Köszi tényleg nem volt nagy feladat. Kb 1 perc se volt az egész. Csak a parancsot kellet kimásolni. :R

Jobban néz ki. Meg most már nem félek hogy az egész napos navigáció miatt a felső sáv beég.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27333) HSM válasza Tibko8 (#27332) üzenetére


HSM
félisten

Örülök, hogy sikerült. :)
Amivel még sokat tudsz a kijelző élettartamának segíteni, ha a lehető legkisebb fényerőn járatod. Az automata nappal inkább élvezetesre lövi be, mint a szükséges minimálisra.

(#27334) Ed_007


Ed_007
aktív tag

OnePlus3T-hez keresek kijelzővédő fóliát (lehetőleg a sima, nem üveg, hanem fólia anyagút) A gyártói oldalon már nem rendelhető.
Aki tud valami kipróbált típust, kérem írja meg.
Előre is köszönöm!

(#27335) liba1 válasza Ed_007 (#27334) üzenetére


liba1
tag

Szia!

Én nillkin-t használok, meg vagyok vele elégedve.Lehet venni hozzá kameralencsevédő fóliát is ,azt viszont nem ajánlom, nagyon rontja a képminőséget!

https://www.ebay.com/itm/Nillkin-Super-Clear-Slim-Film-Protective-Screen-Protectors-For-OnePlus-3-A3000/201713527741?hash=item2ef7102bbd%3Am%3AmkEQ_7PSqfIQhp-rc1ogc9A&var=501535858832&_sop=15&_sacat=0&_nkw=nillkin+oneplus+3+screen+protector&LH_BIN=1&_from=R40&rt=nc

(#27336) kacsa009


kacsa009
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy nagyon halk a beszédhangszóró a telefonomon. Kicseréltem benne a hangszórót, de még mindig ugyan olyan halk. Tudnátok segíteni, hogy mitől lehet ez?

Köszi :))

(#27337) PistiSan válasza kacsa009 (#27336) üzenetére


PistiSan
addikt

Gondolom hívás közben a hangerő fel gombot meg nyomtad már, nem felételezem rólad hogy nem tudod, hogy így kell hangerőt növelni, de volt már példa rá akinek ezt segített. :)

(#27338) Winner_hun válasza kacsa009 (#27336) üzenetére


Winner_hun
félisten

A rácsot előtte kitisztítottad?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27339) kacsa009 válasza PistiSan (#27337) üzenetére


kacsa009
csendes tag

Igen a hangerő az a maximumon van. :DD

Winner_hun: A rácsot kitisztítottam amennyire tudtam, de ez okozná ezt, hogy szinte semmit nem hallok?
Mindenhol kihangosítóval kell beszélnem mert nem hallok szinte semmit. :W

(#27340) ribarszki válasza kacsa009 (#27336) üzenetére


ribarszki
őstag

Szoftveres hiba! Ha benne vagy a rootban, akkor van rá megoldás amit TWRP-ből kell telepíteni. Ha nem, akkor gariztasd! Nekem először csak a hangszórót cserélték ki, de ugyan olyan halk lett. Másodjára is visszaküldtm, akkor a telefon filerendszerlbe nyúlak egészen mélyen, és úgy ok lett. De előtte pl. hiába csináltam Factory resetet, stb. nem javult meg. Nem tudom mit csináltak pontosan, de így már ok! A szervízlapon az volt, hogy file-rendszerben átírás.

Én videóra is vettem a problémát.

Itt a Fix.zip

Sok sikert!

Nekem a rohadt fókuszhiba jött elő, és már nincs gari. Van erre valai szoftveres megoldás? Meg hullámzik a kép ha videózok :W

[ Szerkesztve ]

(#27341) Winner_hun válasza kacsa009 (#27339) üzenetére


Winner_hun
félisten

Volt már rá példa.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27342) plejik válasza kacsa009 (#27339) üzenetére


plejik
addikt

Vagy nem árt egy fülvizsgálat... :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#27343) Ed_007 válasza liba1 (#27335) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

(#27344) ToniSlow válasza ribarszki (#27340) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Szia,

Autofokusz hibára nincs szoftveres megoldás. Sajnos csak a hibás alkatrész cseréje oldja meg. (Nálam vagy fókuszált vagy nem, + hullámzott a kép.)

(#27345) PartyShan válasza ToniSlow (#27344) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Úgy tudom mivel széria hiba ezért garancia időn túl is ingyen javítják. Meg kell kérdezni a supportot.

(#27346) ribarszki válasza PartyShan (#27345) üzenetére


ribarszki
őstag

Most kiderül, mert írtam nekik. Júliusban lejárt a garim..

(#27347) PistiSan válasza ribarszki (#27346) üzenetére


PistiSan
addikt

Nagyon kíváncsi vagyok hogy mit fognak írni.

(#27348) ribarszki válasza PistiSan (#27347) üzenetére


ribarszki
őstag

Eddig csak a sablon szöveg. Nem takarom-e el tokkal a kamerát? Nincs -e rajta fólia? Leejtettem-e? Próbálgassam 3 napig, stb. De a dühítő az, hogy random csinálja. Valamikor fél napig jó, majd bekattant és hiába nyomkodom, nem talál fókuszt és a videó hullámos. Majd észhez tér...

(#27349) NORBl


NORBl
aktív tag

#HELP

Telefonom mobilnet bekapcsolásánál jelzi, hogy be van kapcsolva a 4G, de nem tölt le semmit. Se chat, se böngészés.

Megvolt a hlózati beállítások visszaállítása, és az apn reset is, amit a support mondott, hogy csináljam meg.

Valakinek volt már ilye problémája ?

Nemrég jött meg a telefon lengyelből, akucserét eszközöltek, most meg ez. Lehet a végét járja a kicsike ?

(#27350) plejik válasza NORBl (#27349) üzenetére


plejik
addikt

Az APN-t az törölted? Milyen szolgáltatónál vagy? Telefon restart?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.