Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Lecs@


Lecs@
addikt

Na megrendelve :)

512 GB

(#2) embe válasza Lecs@ (#1) üzenetére


embe
nagyúr

Tyűűűűű!!! Ez valóban jó árban van.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Nagyon vártam a tesztet,jejj!

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#4) blash


blash
tag

Egyik korabbi Oneplus sem volt dualnaktiv, sajnos ez sem az, alig talalni ilyen telefonokat :/

[ Szerkesztve ]

(#5) Nigér


Nigér
őstag

Szal akkor ez a parasztvakítós 6GB=4 GB hagyományos RAM-mal?

;]

(#6) eclipse006


eclipse006
őstag

Szerintem remek telefont raktak le az asztalra. Számomra a kamera mobilos mezõnyben teljesen rendben van, sõtt...

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Ennyiért oké, de számomra nagy csalódás, hogy nem vízálló.

(#8) batai15


batai15
félisten

Eleinte nem voltam oda érte ,de minél többet nézem annál jobban bejön.
Ha lenne most ennyi tuti op3at vennék.

(#9) Wesder válasza Fred23 (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Ez Copy-Paste? ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Akkor most ez is meg egy s7e is ajánlott? Így utólag megkérdőjelezem hogy a kamera,qhd és vízállóság ér-e +150(!!!!)e ft-ot. Indulóárat nézve természetesen.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#11) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Nagyon jól néz ki ez a telefon. De egy kicsit rakhattak volna bele nagyobb akksit.
És akkor a memóriát sem kellene annyira visszafogni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#12) Burt1793 válasza Scrydhan (#10) üzenetére


Burt1793
veterán

Van ott még más is az s7e javára. QI töltés, Samsung garancia, edge kialakítás, micro sd, minimum másfélszeres üzemidő, launcher. :D

(#13) PowerBuldog válasza Fred23 (#7) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tessék, bármelyik telefonnal működik ;]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#14) 8zabi válasza DrBubo77 (#11) üzenetére


8zabi
őstag

a szoftveres dolgok javíthatóak

az akksi dolgot én sem tudom megérteni, egy 4Ahs teleppel világbajnok lenne, bár így is az

akinek nem tetszik vegye az S7-et meg az iPhone 6S+++-t kétszer ennyiért :U biztos annyival jobbak

(#15) dkface


dkface
aktív tag

Profi lett a telefon, látszik hogy nagyon átgondolták. Csak elismeréssel tudok róla nyilatkozni, köszönöm szépen a tesztet.

(#16) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem is tetszik ez a teló. Még a memóriamenedzsment sem akkora gáz, bár szerencséjük van, hogy nem árulják itthon. Tuti lenne, aki panaszt tenne miatta.

Scrydhan, plusz még olyan költségek is vannak, amik nem átszanak. Ilyen a szabványok/előírások betartása, K+F (ha ez nem lenne, hol lenne az S820, UFS, Amoled stb?), boltok/szervizek fenntartása.
A Oneplusnak mi is van meg ebből? Semmi. Senki és semmi nem kötelezi őt.

[ Szerkesztve ]

(#17) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Nincs benne otg??? Még a Two-ba is van és megy rendesen.
Közben találtam videót és elvben ebben is van [link]
Az már más kérdés, hogy működik vagy nem

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#18) Saccco


Saccco
nagyúr

A kamera is rendben van. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19) bulikavagyok válasza 8zabi (#14) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kétszer annyiért? :F ~35%-kal kerül többe egy S7 (2 év hivatalos magyar garival).
Egyébként nagyon tetszik ez a telefon is... Sanszos, h most ez a legjobb ár-érték arányú készülék a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#20) Luck Dragon

Szuper készülék lett . Köszönöm szépen a tesztet.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Végre egy normális OP teszt a PH.n, de azért az OP1-et 10 évvel megöregítetek..

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#22) Richie86


Richie86
senior tag

Jó teló! :) Megcsinálhatnák 5-ös mértben is, biztos lenne arra is vevő.

(#23) Obyboy válasza Fred23 (#7) üzenetére


Obyboy
addikt

Egyetlen egy OP mobil sem volt eddig vízálló és a megjelenés előtti pletykákban sem lehetett IPxy védettségről olvasni így nem értem a nagy csalódásodat.

(#13) PowerBuldog: +1 :C

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24) twollah1976


twollah1976
őstag

Ahh!!!
Erre a teszre már nagyon, nagyon vártam!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) Fred23 válasza Wesder (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem hiszem, de egészen nem zárnám ki.

Én örülnék neki a legjobban, ha senkinek nem kéne ilyesmit már megjegyezni, ha már minden 100k feletti mobil természetesen, magától értetődően vízálló lenne! Nagyon remélem, hogy 2-3 év múlva már így is lesz, amíg viszont nem ez a helyzet, szükség van szerintem a kritika kinyilvánítására. Mivel pont azért nem magától értetődő tulajdonság a vízállóság, mert viszonylag keveseknek fontos, aki e kevesek közé tartozik, jól teszi, ha gyakrabban ad hangot a véleményének.

Hamarosan indulunk Horvátországba, egy S5 mini-vel fogunk víz alatt fényképezni -csak bírja ezt ki a szegény teló! Tényleg nem visszük majd 1 méternél mélyebbre, pedig milyen jó lenne! Egy Cat S60-ra lenne szükségem (5 méteres vízállóság), de az egyrészt túl drága, másrészt pedig egyelőre nem kapható.

Nálam ott kezdődik egy jó telefon, hogy lehet vele nyaralni, nyakba akaszthatod akár úszás közben is, és nem gond, ha egy rákot, halat vagy teknőst szeretnél lekapni vele.

(#26) Bar1


Bar1
aktív tag

A teszt szerint "hátul ugyanakkor egyértelmű karaktert ad az oldalirányban lehajló, alul-felül viszony élesebb alumínium burkolat, valamint a fekete, vésett márkalógó."
Ez roppant érdekes, hiszen hátul szinte 1:1-ben M9 ez flagship "killer", ezeket a hasonlóságokat meg sem említi Bone...

(#27) fornettisuti válasza Fred23 (#7) üzenetére


fornettisuti
veterán

akkor vegyél vízállót sony-tól kétszer ennyiért, jah hogy az sem vízálló, mert beázásra nem érvényes a garancia, akkor vegyél feléért op3-t ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28) Rem-X válasza Bar1 (#26) üzenetére


Rem-X
senior tag

Már megrendelve és tűkön ülés... :)

Try again, fail again, fail better!

(#29) Wesder válasza janeszgol (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Kicserélik a telódat, amit DHL futàr hoz és visz Angliába. A Szerintem ez elég jó dolog. A telefont Worldwide árulják online shopban.

#27

Minden telónàl és tesztnél benyögi hogy neki 4.7"-os vízàlló csúcstelefon kell...

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nah eddig Galaxy s7-et akartam venni, aztán gondolkoztam a HTC-n is, most pedig bejött ez! :) Nagyon jól néz ki, ráadásul külsőre az egyik legminőségibb telefon idén, úgy néz ki sokkal kopásálóbb a Galaxy s7-nél. A kamerától féltem, hogy elrontják, de véleményem szerint olyannyira jó lett, hogy felveszi a versenyt a csúcsmodellekével(oké, az esti képeknél kell egy kis mókolás, de a raw esti képek szerintem igen jók lettek).
Elfogott a must have érzés! :D

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) L4mie


L4mie
veterán

Megrendeltem tegnap, el is voltam a tudattal, hogy a nagy kereslet miatt, majd csak júli 6 körül jön meg.
De a teszt most betett, nyomkodnám!!!
Bambusz hátlappal felszerelt telefonról tud valaki csinálni 1-2 képet, sajnos mire rendeltem elfogyott a carbon és a sandstone is, a bambusz ott jól nézett ki itt a teszteken viszont nagyon gagyi műanyagot idéz. :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32) PowerBuldog válasza Fred23 (#25) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Veszel a OP3-ra 1-2 év extra garanciát, és ha beázik kicserélik.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#33) gutriqper válasza Fred23 (#25) üzenetére


gutriqper
tag

Nagy kaland, így ezt a tepsit nem tudod evezőként használni. Marad a Note 5.

(#34) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Itt nem értek valamit: "2004-ben debütáló csúcskészüléke azt ígérte,...." 2014 akarna lenni?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) Rem-X válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


Rem-X
senior tag

Érdekes, nagyon szubjektív dolog ez a kamera is... Csomó helyen dicsérik, hogy persze nem egy top dolog de egyáltalán nem kell szégyenkeznie, de vannak olyan tesztek is (Android Authority) akik még lehúzzák mondván megint itt hasalt el a Oneplus. Teljesen szubjektív. Nekem tetszenek a vele lőtt képek és szerintem a 4k videó tömörítés gondot is hamar javítják szoftveresen.

Try again, fail again, fail better!

(#36) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ez nagyon rendben van.

[ Szerkesztve ]

A térerő veled van!

(#37) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, ütős kínálat a piacon.

(#38) Wesder válasza Fred23 (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Vízàlló tok nem jàtszik, mint a fényképezőknél?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) dud998 válasza Fred23 (#25) üzenetére


dud998
őstag

Csak ahova te mész, ott sósvíz van. Arra azért vigyázz, mert az kinyírhatja a tellót. Szerintem a vízállósági dolgok édesvízre vannak kitalálva, de ha nem így van cáfoljon meg valaki.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#40) ztoldy válasza Rem-X (#35) üzenetére


ztoldy
senior tag

Egy gsmarena teszt még jó lenne, ott meg lehetne nézni a tesztképeket összevetve más készülékkel, hogy mit is tud a kamera valójában.

Viszont amit OP3-mal felvett videót én láttam ott folyamatosan ugrál a kép a fókuszálás miatt, ami elég zavaró, az itteni teszten pedig nem túl meggyőző a videók minősége.

Gondolkozom a vételen, de egy LG G4-et nem tudom megéri-e lecserélni erre.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#41) moma válasza Fred23 (#25) üzenetére


moma
őstag

bocs, de szerintem ez kicsit irreális amit írsz. hány nap fényképezel halakat egy évben?? :D most egy ennire speciális dologért lehúzni egy telót... szerintem az emberek 99,99999999% soha nem akar halakat fényképezni. Még ha nyaral akkor sem.

we all deserve a bit of luck.

(#42) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na végigolvastam a tesztet.

Megint hozták a kötelezőt, csúcs hardvert gombokért.

125-ért ez, viccesen jó ár, egy csúcstermék, jó körítéssel, a hardver adott ,a szoftver is szerintem okés / innen nézve egy stock cucc pár extrával ,vagy egy herélt COS

Venném, az már biztos, habár én OnePlus 3 Lite néven megnéznék egy Snap652-est, 4GB memóriával, nekem az tökéletes lenne :)

@Fred23: Víz alá a halak valóak, vagy venni kell ,vagy kölcsönkérni egy SJCAM-ot, és vízálló tokba tenni...

Nem érzek késztetést, hogy mobillal a víz alatt kínlódjak. Lehet ez felmerülő igény, de a digitális kamerák sem vízállóak, pedig 400-500 ezertől felfelé egész jókat lehet kapni.

Egyszerűen egy annyira szűk rétegigényt fogalmaztál meg, ami létező, és generálható igény lenne, de / és tudom jól / felesleges innen nézve, neked pedig elvárt, hogy egy mobil a víz alatt is menjen.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) bulikavagyok válasza dud998 (#39) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem lesz semmi baja ha sós vízben használja egy-két alkalommal. Csak használat után érdemes édesvízzel leöblíteni.

[ Szerkesztve ]

(#44) Wesder válasza dud998 (#39) üzenetére


Wesder
félisten

A Sony a vízàllósàgot csak "laboratóriumi körülmények közt" tudja garantàlni, ezért ugrik a garancia ha beàzik. A sós vizet egyáltalán nem ajánlják. Legalàbbis anno ezt nyilatkoztàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) falijja


falijja
őstag

Elég jól sikerült az árhoz képest, van amoled, elég jó a kamera is és még jól is néz ki.
Nem is tudtam, hogy ez is várható, de így ez a teszt meglepett és köszi..

(#46) PowerBuldog válasza Graphics (#42) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem csinálnak mást már, csak egy készülékre koncentrálnak.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#47) #16820480 válasza janeszgol (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Oneplus ezeket a dolgokat, amiket mások fejlesztenek vásárolnia/licencelnie kell. Nyilván nem lehet csalni a licenceken, ha hivatalos európai és amerikai forgalmazás és raktárkészlet van. Egyébként a Samsung esetében az a k+f költség azért elég rendesen visszajön abból, hogy memóriát, SoC-ot, kijelzőt és egyebeket gyártanak nem csak maguknak, de másoknak is. Nyilván a saját gyártású alkatrészek nem képeznek akkora kiadást, mintha piaci áron kell beszerezzék őket, ezért is erőlteti például a Huawei is a saját SoC használatát, pedig mennyivel könnyebb lenne QC chipeket használni.

(#48) vacs


vacs
veterán

Mobilarena TV adás miért nem volt a készülékről? :U :F

(^)(>.<)(^)

(#49) kóóó válasza Bembee12 (#17) üzenetére


kóóó
aktív tag

Most mar akkor nem ertem, hog van-e otg vagy sincs :D

Üdv.: kóóó!

(#50) Lami66 válasza Fred23 (#25) üzenetére


Lami66
őstag

A telefonokat nem azért csinálják vízállóra, hogy búvárkamerának lehessen használni, bár sokan ezt vizionálják bele a vízállós dologba. Meg is lehet nézni a vízálló telefonok topikjait, tele vannak beázott telefonokkal. Hanem azért, hogy egy esetleges bőrigázás, vagy alapos megizzadás, asztalon kiborult vízespohár, uram bocsá' klozetba beleejtés ne tegyen benne kárt. Hasonlóan mint egy karóránál, ahol a 30 m. vízállóság csak kézmosásra nyújt biztonságot (zuhanyra már nem), de úszáshoz 100 m vízállós ajánlott.
Pár ezer forintért lehet vízálló tokot venni, az megbízhatóbban véd, mint a telefonok saját vízálló védelme.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.