Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) PistiSan válasza PistiSan (#28350) üzenetére


PistiSan
addikt

Újra indítottam, most már van hang :D

(#28352) Prego válasza TomMusic (#28347) üzenetére


Prego
senior tag

próbáltad a cikkből kikopizni?
Magadnak is el tudod küldeni, akkor nem zavarsz senkit.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#28353) dbius válasza Prego (#28341) üzenetére


dbius
veterán

Köszi, nekem is sikerült ily módon :K :R Szerk: 204.0.0.14.119 van nekem fent play áruházból

[ Szerkesztve ]

(#28354) TomMusic válasza Prego (#28352) üzenetére


TomMusic
őstag

Próbáltam, már mindent.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28355) pècsimunkás válasza TomMusic (#28354) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Gondolom lefrissítetted a Messengert is . Én tegnap reggel frissítettem - 20 másik alkalmazással együtt :D .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#28356) TomMusic válasza pècsimunkás (#28355) üzenetére


TomMusic
őstag

A legfrissebb van fent.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28357) PistiSan válasza PistiSan (#28351) üzenetére


PistiSan
addikt

Közben a ROOT is megjelent hozzá hivatalosan, 1 napig voltam root nélkül, egy csomó makróm nem futott le rendesen, de most már helyre állt a rend :)

(#28358) PartyShan válasza PistiSan (#28357) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Hello. Kijelző színprofil állítási lehetőség van?

(#28359) Winner_hun válasza Rick4 (#28323) üzenetére


Winner_hun
félisten

Köszi!:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28360) PistiSan válasza PartyShan (#28358) üzenetére


PistiSan
addikt

Persze, már az előző verzióban is volt.

(#28361) PartyShan válasza PistiSan (#28360) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Köszönöm, azért nem volt számomra egyértelmű, mert mostanában próbáltam pár custom romot és azokban nem mindegyikben volt. De ez így elég jónak néz ki. Még annyi kérdésem lenne, hogy az értesítő LED viselkedését ebben is lehet szabályozni apponként?

(#28362) PistiSan válasza PartyShan (#28361) üzenetére


PistiSan
addikt

Ezt a funkciót még soha nem használtam, ha villog meg nézem mi baja, ;] de meg találtam rá a lehetőséget, szóval alkalmazásonként is vezérelni a ledet.

(#28363) PistiSan válasza sutszi (#28348) üzenetére


PistiSan
addikt

Közben fel raktam a Google kamerát, renden működik az új verzió a LineageOS 16 alatt is.

(#28364) PartyShan válasza PistiSan (#28362) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Lehet még egy kérdésem?😁 A vissza gomb hosszú nyomásra alkalmazás kényszerített bezárása működik? Az alfa/béta verzióban nem működött. A fejlesztői beállításoknál található.

(#28365) PistiSan válasza PartyShan (#28364) üzenetére


PistiSan
addikt

"Application killed" üzenet jelenik meg, és be is zárja, az alkalmazás adatai között a "kényszerített leállítás" ki van kapcsolva.
Meg kérdezhetem, ezt a funkciót mire használod?

[ Szerkesztve ]

(#28366) cd334 válasza PistiSan (#28363) üzenetére


cd334
tag

Tudnád linkelni a működő verziót? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#28367) PartyShan válasza PistiSan (#28365) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Köszönöm. Például az AliExpress app kilövésére , mert a háttérben szokott fogyasztani annak ellenére hogy korlátozva van. De nem lövögetem ki az appokat. Kb csak ezt. Így kényelmesebb mint hosszú nyomás-alkinfo-kényszerített bezárás

(#28369) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok,
Alap állapotú, de rendszeresen frissített op3-am egy ideje nem jelez villogó leddel gmail-re kapott üzenetek után :(
átnéztem az értesítési beállításokat be van állítva a gmail az alkalmazáson belül is be van állítva az értesítés....merre tudom még megnézni? Viberrel, sms-el működik a led, eléggé bosszantó mert rendszeresen lemaradok e-mailekről...mert megszoktam, hogy villog a telefon ha jött e-mail.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28370) liba1 válasza L4mie (#28369) üzenetére


liba1
tag

Sajnos nálam is!

(#28371) D1Rect


D1Rect
félisten

Srácok, normális, hogy ennyire szar a kép?

https://ibb.co/5B8wX7r
https://ibb.co/X4gVnk1

[ Szerkesztve ]

(#28372) pècsimunkás válasza D1Rect (#28371) üzenetére


pècsimunkás
addikt

A mai napig qrva jó kèpet kèszít . A kamera tiszta volt ? Èn mindig megtörlöm mielőtt használom.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#28373) ToniSlow válasza D1Rect (#28371) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Autofocus rendben van? Sok OP3-at küldtek vissza javításra az autofocus hibája miatt. Ha jól emlékszem akkor az ilyen jellegű hibát a gyártó garanciális időn kívül is inygen javítja mert mondhatni hogy "széri hibának" számít.

(#28374) D1Rect válasza ToniSlow (#28373) üzenetére


D1Rect
félisten

Hogy tudom ellenőrizni?

(#28375) ToniSlow válasza D1Rect (#28374) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Legtöbbször onnan lehet észrevenni hogy lassan fókuszál, esetleg ugrál az autofókusz. A vége általában az hogy már nem is fókuszál a kamera.

(#28376) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Skacok, én kedvelem ezt a telómat,de most szeretnék egyéb okból váltani,viszont ez gyakorlatilag eladhatatlan jelenleg,pedig szuper kis gép.tapasztalt valaki hasonlót,esetleg még mindig túl kevesen ismerik a típust?

(#28377) UberMutant válasza Bigemperor (#28376) üzenetére


UberMutant
őstag

meg is válaszoltad. viszont eladhatatlan aru nincs, csak magas ár. add olcsóbban és végül elviszik.

(#28378) D1Rect válasza ToniSlow (#28375) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor lehet írok a supportnak.

(#28379) TomMusic válasza ToniSlow (#28375) üzenetére


TomMusic
őstag

Ajajj, nekem videózás közben szokott ugrálni. Meg néha fényképezésnél se találja. Na mindegy, a következő teló egy Nokia 3410 lesz, vagy valami hasonló.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28380) L4mie válasza TomMusic (#28379) üzenetére


L4mie
veterán

videózásnál nekem szinte mindig ugrál, de nem vettem hibának, ha zavart lockoltam a focus-t
ezekszerint lehet hiba?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28381) ilyr válasza D1Rect (#28371) üzenetére


ilyr
tag

Nekem max az tünik fel, hogy túl világos a kép. Ez akkor fordulhat elő, ha esetleg zsíros a lencse, próbáld meg erre való kendővel megtisztítani.

(#28382) TomMusic válasza L4mie (#28380) üzenetére


TomMusic
őstag

ezekszerint lehet hiba?
Ja én nem tudom, csak bepánikoltam. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28383) syler123 válasza flegga92 (#28183) üzenetére


syler123
veterán

Tanulópénz volt, de ez a fólia akkora hulladék hogy csak az ellenségeimnek ajánlanám, had szívjanak vele. Úgy tapad, mintha ragasztó lenne a hátulján, lehetetlen feltenni normálisan, az applikátor vagy micsoda, az ferdén áll a typeC csatiban, de könnyen mozog is, lehetetlen feltenni vele. A fólia olyan vékony, hogy még ilyet nem is láttam, amikor húzom le az első védőfóliát, úgy tapad rá a fólia, hogy a felső rétegről is lejön, közben hajlik össze vissza.

Sikerült visszatennem a már karcos UltimateShield-et, nem is javaslok mást senkinek, ha jót akar magának.

(#28384) flegga92 válasza syler123 (#28383) üzenetére


flegga92
senior tag

Az első szett amiről beszámoltam, teljesen jó volt. Nem a fenti részén tapadt, hanem a lent.
Amikor kitettem a linket, akkor rendeltem én is egy második adagot, tényleg szar. Elnézést mindenkitől, legelőször tényleg jó volt, de hiába ugyan az az eladó, mást küld már.

(#28385) syler123 válasza flegga92 (#28384) üzenetére


syler123
veterán

Semmi gond, van ilyen, nem volt drága. Ultimateshield viszont ajánlható, rendeltem is egyet, feliratkozva van 10%-os kupon, kb 2600ft-ra jön ki és egy gyerek is felteszi, mivel szappanos vízbe kell mártani és csúszik a kijelzőn, kinyomkodjuk a vizet és kb csak várni kell, meg ugye hagyni száradni. Az első kihúzott kb 2 évet (vissza tudtam tenni leszedés után bubimentesen, mosás után). Most is csak azért cserélem mert az alja nem túl esztétikus már.

[ Szerkesztve ]

(#28386) gezatata válasza syler123 (#28385) üzenetére


gezatata
aktív tag

honnan rendelted 2600 ért?

elnézést közben megtaláltam az előző hozászolásban

[ Szerkesztve ]

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#28387) TomMusic


TomMusic
őstag

Privát számokat még mindig nem tud blokkolni az OxygenOS?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28388) szpali válasza TomMusic (#28387) üzenetére


szpali
addikt

Truecaller iz jór frejnd :U ;)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#28389) TomMusic válasza szpali (#28388) üzenetére


TomMusic
őstag

Na nem az hogy paranoiás vagyok, de elnézve a program jogosultságait, gyakorlatilag teljes kontrollt kap a telefon felett. :Y

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28390) HSM válasza syler123 (#28385) üzenetére


HSM
félisten

Én ezért is preferálom a Brotect Airglass protektort, jó, tartós, és mindig ugyanaz a jó minőség jön. Mondjuk a Oneplus 3-ason nem ér ki a szélre, de cserébe nem is jön fel és ez üveg. És bónusz, rendelés után 3 munkanappal már ott is volt a postaládámban :C

[ Szerkesztve ]

(#28391) klooo


klooo
tag

Pár napon belül jön friss meleg pite. 😁😁

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#28392) L4mie válasza klooo (#28391) üzenetére


L4mie
veterán

Várós volt,
közel 3 év után kap majd egy factory resetet. :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28393) klooo válasza L4mie (#28392) üzenetére


klooo
tag

😮😮 Jól bírja.. 😁

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#28394) HSM válasza klooo (#28391) üzenetére


HSM
félisten

Attól miben lesz jobb a telefon?

(#28395) snyper990 válasza HSM (#28394) üzenetére


snyper990
őstag

Mindenben, ami újítás az 9-es Androidban.
Plusz frissebb biztonsági csomag

Egyébként honnan van az infó, klooo?

[ Szerkesztve ]

(#28396) HSM válasza snyper990 (#28395) üzenetére


HSM
félisten

"Mindenben, ami újítás az 9-es Androidban."
Mint például? Én, mint felhasználó mit fogok profitálni ebből?
Kíváncsi vagyok, mert én se a hivatalos oldalán nem találtam semmi forradalmit, se az egy hete használt Android 9-es új telefonomon.
Személy szerint a valamelyik korábbi bétában belengetett vízszint visszajelzőt és hisztogramot a kamera alkalmazásban komolyabb érvnek találnám a lelkesedés mellett, mint ezt. :DDD

(#28397) t181 válasza snyper990 (#28395) üzenetére


t181
senior tag

Szerintem innen.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#28398) snyper990 válasza HSM (#28396) üzenetére


snyper990
őstag

Forradalmi dolgokról szó sem volt. Viszont hadd ne kelljen megkeresnem a changelogot.
Attól még, hogy Te nem várod, más még várhatja, nem?

t181: Ott azt írják, hogy legalább 4 nap, és a béta verzió... Úgy látszik mégsem eszik olyan forrón azt a pitét... *ba dum tss* :D

(#28399) HSM válasza snyper990 (#28398) üzenetére


HSM
félisten

Nem kell megkeresni, olvastam. ;) Csak arra voltam kíváncsi, velem van-e a baj, hogy különösebb izgalom nem lett úrrá rajtam, mikor elolvastam. Ezekszerint nem. :R

(#28400) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Sziasztok.
Járt már valaki úgy hogy a gps hosszú percekig nem talál jelet? Jópár hónapja vacakol már.
Csak a készüléken üzemmódban eltartott neki vagy öt percig is. Jelenleg nagyon pontos módban használom de így is sok idő. Ha sétálok min 5 perc, kocsival ugyanazon az útszakaszon talán két perc alatt van jel.
Másik érdekesség: minnél tovább szüneteltetem a gps app használatát annál lassabban találja meg magát. Ha pl 1 órán belül újra használom akkor nagyon hamar talál jelet még ha ki is volt kapcsolva a helyzetmeghatározás.
Ötlet, tipp?
Persze, szervíz, de már nincs gari, nyilván alaplapcsere nem nagyon éri meg.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.