Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27801) TomMusic


TomMusic
őstag

Na megtöröm a csendet.
Ti is tapasztaltatok olyat, hogy nem jelennek meg notifikációk? Lehet csak a messenger lite bugos, de már többször tapasztaltam azt, hogy nem jelezte hogy üzenet érkezett.
Android 8.0.0
Oxygen 5.0.6

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27802) UberMutant válasza TomMusic (#27801) üzenetére


UberMutant
őstag

tele vele a topik
használj külső programot, pl light manager

[ Szerkesztve ]

(#27803) TomMusic válasza UberMutant (#27802) üzenetére


TomMusic
őstag

Ja én most nem a LED-es történetre gondolok (azt meg is csináltam, már én is használom azt a profit), hanem úgy egyáltalán az értesítésre. Szóval ma pl. olyan történt, hogy írtak facen üzenetet, de csak akkor szembesültem vele, mikor megnyitottam a messengert (lite)...

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27804) DamianB


DamianB
őstag

Vasárnap adtam le a claimet biztosítónál de még semmi hír írtam a supportnak is hogy mi a helyzet csak egy automata üzenetett kaptam :U

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#27805) PistiSan válasza TomMusic (#27803) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia!
Tegnap vettem észre én is LineageOS alatt, szóval szerintem a messenger Lite-al lesz a gond.

(#27806) TomMusic válasza PistiSan (#27805) üzenetére


TomMusic
őstag

Én is abban bízok, hogy nem az oprendszer, hanem a lite szivat.

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27807) storm3 válasza TomMusic (#27801) üzenetére


storm3
senior tag

Es ha mar itt tartunk, olyat tapasztaltatok, hogy nehezen ebred fel a telefon?
Rarakom az ujjlenyomatolvasora az ujjam, semmi se tortenik 1-5mpig(ritkan fordul elo amugy), de ha feloldom a bekapcs. gombbal akkor poccroff minden.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#27808) TomMusic válasza storm3 (#27807) üzenetére


TomMusic
őstag

Én szerencsére nem. Milyen Android (Oxygen) verziód van?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27809) storm3 válasza TomMusic (#27808) üzenetére


storm3
senior tag

Legujabb gyari ( 5.0.6), meg rootolva sincs. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#27810) Boli77


Boli77
tag

Lenne egy kérdésem . Op3 készülékemet cserélném Op6t-re. De ahogy olvasom nincs értesítéi led . :-( :-( . Ennek hiánya engem zavar. Van olyan alkalmazás ami ezt a hiányosságot pótolja és nem fogyaszt sokat ? Vagy ti ezt a hiányosságot ,hogy érzitek ? Kell vagy sem ? Köszönöm.

(#27811) PartyShan válasza Boli77 (#27810) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Nekem fájna a LED hiánya. Az AoD meg nem tetszik. Noled appot nézd meg. A fogyasztását nem tudom, mert nincs rá szükségem.

(#27812) norbert1998 válasza Boli77 (#27810) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem G6-on nem különösebben hiányzott. Hallottam, hogy zizeg, ha meg messze voltam, akkor meg csak felemeltem a telefont és a környezeti kijelző akkor is bekapcsolt, ugyanúgy, mint itt a 1+3-on. Bár azon elviselhető volt az AoD, annak ellenére is, hogy IPS kijelző volt benne :Y

(#27813) pècsimunkás válasza Boli77 (#27810) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem hiányozna az èrtesítő LED . Eddig minden okostelefonomon volt . Mire cserèlem a telefont - OP8 van tervben , addigra talán vissza kerül a LED ès a jack is .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#27814) Boli77


Boli77
tag

Köszönöm . Ahogy látom mást is zavar ebnek a hiánya . Noledet mára le szedem az nézem milyen azt ha esetleg ki tudok vele békülni elgondolkodom . Valami kellene mert zajos helyen dolgozva nem hallom és a rezgést sem érzem .

(#27815) DamianB


DamianB
őstag

Még mindig nem írt a biztosító. Vasárnap adtam le a claimet azóta se válaszoltak rá írtam a supportnak elsőre csak egy automata válasz jött a másodikra már az se jött.
Tavaly volt velük dolgom korrektek segítőkészek voltak most meg három nap után semmi.
Valakinek esetleg ötlet?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#27816) DamianB


DamianB
őstag

Köszi hogy intézkedtettek már jött az email. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#27817) TomMusic válasza DamianB (#27816) üzenetére


TomMusic
őstag

Szívesen, 5000Ft lesz 😁

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27818) DamianB válasza TomMusic (#27817) üzenetére


DamianB
őstag

Ezeöccá? Most csak ennyim van.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#27819) TomMusic válasza DamianB (#27818) üzenetére


TomMusic
őstag

Ok, legyen. :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27820) DamianB válasza Macika66 (#27643) üzenetére


DamianB
őstag

Nekem csehekhez visszik a telót kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle pattanva esett a vizbe és be is ázott meg tört a teteje .
De ha fullosra rendbe rakják egy maximum 2 évet tuti bele rakok még .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#27821) Boli77 válasza PartyShan (#27811) üzenetére


Boli77
tag

Pár napja használom a Noledet . Fogyasztást nem tapasztaltam viszont ami kicsit rossz ,hogy a képernyő feloldás az nem nagyon oké :-( :-( . Újlenyomatra ,arcra és gombra is nehezen old fel . Idáig minden jó volt. Remélem ,hogy Op6t-n nem lesz ilyen . Tegnap meg is lett rendelve .

(#27822) PartyShan válasza Boli77 (#27821) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Köszi a beszámolót. Épp kérdezni akartam.

(#27823) ilyr


ilyr
tag

Nem OnePlus, de ilyen megoldást Oneplus-on is szivesen látnék... :)

(#27824) krisztosz89


krisztosz89
csendes tag

Sziasztok,

Ha elkezd nagyon enyhén de sajnos láthatóan elválni az érintő kijelző, az csak kijelző cserével orvosolható egy vagyonért vagy annak szervíz ami meg tudja javítani?

Akármelyik eset is lesz, ajánlanátok jó szervízt kérlek?
Köszönöm!

Krisz

(#27825) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Megtelt a háttértár a OnePlus3T készülékemben (64 GB-os változat).
Mentettem és töröltem kb. 40 GB fényképet és videót, erre továbbra is 100+ tárhelyhasználatot jelez, de a fényképeknél valami 600 kB-ot ír ki, az alkalmazásokra mutatja, hogy 40+ GB van belőlük. (Nyilván nem.)
Töröltem a felhős tárhelyből is a képeket, és már nem is érhetőek el sem a telefonból, sem a felhős tárhelyből, de a tárhelyhasználat továbbra is 100+.
Újraindítottam, ugyanúgy 100% a tárhelytelítettség.
Vártam egy napot, hátha valami naponta futó algoritmus frissíti a tárhelyet - nem volt eredmény.
Megint újraindítottam - nincs eredmény. A tárhelyhasználat jelzése továbbra is 100%.
Van, hogy fényképet sem tudok vele készíteni, mert azt írja ki, nincs szabad terület a tárhelyen.
Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

(#27826) norbert1998 válasza Ed_007 (#27825) üzenetére


norbert1998
veterán

A kukában vannak a képek, azt sejtem.

(#27827) Ed_007 válasza norbert1998 (#27826) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Az lehet, csak hogyan találom meg a kukát? Sem ikont nem látok, sem keresésre nem jelenik meg (kuka, szemetes, trash, waste bin stb. nem hoz fel találatot...)

(#27828) HSM válasza Ed_007 (#27827) üzenetére


HSM
félisten

Ha jól emlékszem, galéria, és kollekciók.

(#27829) Tibko8 válasza Ed_007 (#27827) üzenetére


Tibko8
senior tag

Galéria majd alul Gyűjtemények(középen van) és utána legalul Nemrég törölve (de ha nincs ott akkor a további gyűjtemények között keresd.)
Ha meg van akkor jobb felső sarokban Kiürítés.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27830) Ed_007 válasza Tibko8 (#27829) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Köszönöm szépen, a Galérián belül volt a "Nemrég törölt" gyűjteményben.
Eddig még sohasem nyitottam meg a galériát, a "Fotók"-on belül kezeltem a képeket... nem hiányzott más.
Most lett több, mint 40GB szabad helyem.

:R

(#27831) Ed_007 válasza HSM (#27828) üzenetére


Ed_007
aktív tag

Köszönöm szépen, valóban itt volt egy törölt gyűjtemény, abból kellett üríteni a képeket...
Magamtól keresgélhettem volna...
:R

(#27832) G4bi89


G4bi89
senior tag

Legfrissebb OxygenOS alá ki milyen kernelt ajánl ? Nem baj ha kicsit takarékosabb mint a gyári, persze ne menjen nagyon a sebesség rovására. (nyilván csodák nincsenek...) :D

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#27833) ilyr válasza G4bi89 (#27832) üzenetére


ilyr
tag

Boeffla kernel meg AKT-bol a Project XANA Battery Extreme profil? És még lehetnek csodák is... :P

(#27834) TomMusic


TomMusic
őstag

Hivatalos OS frissítés milyen időközönként szokott lenni? Jelenleg 5.0.6 van szeptember óta [link]
Két hete van meg a teló, de attól félek hogy már csak az újabb készülékeket fogják supportálni, mint a többi gyártónál.

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27835) ilyr válasza TomMusic (#27834) üzenetére


ilyr
tag

OnePlus 3/3T-re még kiadják a 9-es Androidot, de szerintem ne idénre várd. Utánna több frissítés nem lesz...

(#27836) TomMusic válasza ilyr (#27835) üzenetére


TomMusic
őstag

Hát ez elég szomorú. Na ezesetben majd írok nekik egy szép mait, hogy nem ezt várta volna tőlük az ember...

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27837) Crabface


Crabface
senior tag

Miért, mit vártál egy ilyen "öreg" telefontól? Kijött azóta a 3t, az 5, az 5t, a 6 és a 6t is. A sima 3 eredetileg 6.0-val jött ki. Ahhoz képest minden tisztelet a gyártónak, hogy a 7.0 a 8.0 és a 9.0 is elérhető lesz a telefonhoz. Mond még egy gyártót aki ennyi főverziót ráküld egy telefonra. Jó esetben 1 főverziót frissülnek a 800-1000 eurós telefonok is.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27838) ilyr válasza TomMusic (#27836) üzenetére


ilyr
tag

Miért? Mit vártál? :D
Samsung még ennyi támogatást se ad. Anno megvettem a S10.5 tabletjüket, ami csúcskategóriásnak számított akkor, 5-ös Androiddal jött ki, a 6-ost már bactak kiadni rá...

[ Szerkesztve ]

(#27839) UberMutant válasza TomMusic (#27836) üzenetére


UberMutant
őstag

bocs, de 2 évvel lemaradtál errőla vonatról

(#27840) TomMusic


TomMusic
őstag

Értem én hogy fogyasztói társadalom, és húzzam le magam a WC-n, amiért egy készüléket több mint 2 évig akarok használni. De úgy volt hogy ők rendesek lesznek, és szem előtt tartják a felhasználók igényeit. De már megint félreértettem ezt..

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27841) tailor válasza Crabface (#27837) üzenetére


tailor
őstag

+1 :K

(#27842) ilyr válasza TomMusic (#27840) üzenetére


ilyr
tag

És rendesek is mert kapsz 9-es Androidot. Eredetileg úgy volt, hogy csak 8-asig lesz támogatva a 3-as széria. De amúgy nem értem ez hol akadályoz meg abban, hogy 2 év után is használd a telefonod. Egyrészt a régi operenciás rendszer ugyanúgy működni fog (én most is 7-est használok), másrészt lesznek rá custom ROM-ok a legfrissebb Androidokra alapozva...

(#27843) bAtt001 válasza TomMusic (#27840) üzenetére


bAtt001
addikt

Én most is 9-et használok éppen rajta, ezelőtt pedig 7.1.2 volt rajta, attól, hogy nem a legfrissebb a szoftver még tökéletesen működik a telefon évekig ;)

(#27844) DamianB válasza TomMusic (#27840) üzenetére


DamianB
őstag

Nem beléd állni akarok de nem értem a problémád egyik legjobb támogatottsága ennek a telefonnak van .
Hol kapsz ennyi főverzió frisssítést ?

Közben halad az ügyem totál káros lett a telefon mostantól a biztosítónál az ügy kiváncsi vagyok mi lesz a vége Másfél hete adtam le a claimet annyira azér nem hiper gyorsak most. :(

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#27845) TomMusic


TomMusic
őstag

Jó oké részben elfogadom amit írtatok. De én itt főleg biztonsági patch/frissítésre gondoltam. Mert az, hogy milyen feature-ök vannak, annak sztem másodlagosnak kéne lennie.
Minden évben kitalálnak valami hülyeséget, amire felépítik a marketinget, meg legyártják az eszközöket. Most az új hype már nem is a megapixel mánia (nem számít hogy a pixelek fele hulladék), hanem a kamerák darabszáma. Vicc az egész. Ezt most globálisan, minden gyártóra értettem.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27846) xenom0rph válasza TomMusic (#27845) üzenetére


xenom0rph
őstag

Javítsatok ki, ha nem így van, de a biztonsági frissítések továbbra is érkezni fognak...

halahala

(#27847) TomMusic válasza xenom0rph (#27846) üzenetére


TomMusic
őstag

Na ezesetben nagyon örülnék :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#27848) G4bi89 válasza xenom0rph (#27846) üzenetére


G4bi89
senior tag

Igen, a megjelenésétől számított 36 hónapon keresztül, szóval jövő nyárig elvileg. Mondjuk azt nem mondták milyen gyorsan, így novemberben a szeptemberi biztonsági csomag nem erős. :D

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#27849) Rick4 válasza G4bi89 (#27848) üzenetére


Rick4
félisten

Egy Samsung S6- S7-esen mikori biztonsági csomag van jelenleg?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#27850) TomMusic válasza G4bi89 (#27848) üzenetére


TomMusic
őstag

Jó az aláírásod! :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.