Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) Kindar válasza ratobi (#27649) üzenetére


Kindar
tag

Éppen lehet esés miatt is, mert ez is esett már le, mondjuk tokban és csak parkettára, de mekkora az esélye, hogy ugyanott engedi el esés miatt a ragasztás... Ez szerintem inkább melegedés miatt van. De nekem már nincs garancia július óta így szerintem buktam. Köszi a választ!

(#27652) ratobi válasza Kindar (#27651) üzenetére


ratobi
senior tag

Próba cseresznye..

(#27653) joergie válasza Kindar (#27651) üzenetére


joergie
őstag

B7000 kiváló kijelző keretbe való ragasztásához, ha ilyesmin törnéd a fejed. Szerintem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27654) szpali válasza Cabrio (#27650) üzenetére


szpali
addikt

Én már eladtam :U :DDD

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#27655) Kindar válasza joergie (#27653) üzenetére


Kindar
tag

Annyira még nem vált el, hogy bármivel ragasztani lehessen, csak kb 1mm mozgása van a sarkon. Fent kb a hangszóróig, oldalt pedig a Kijelző feléig látni mozgást. Feszegetni nem akarom, mert látszólag a többi helyen rendben van, de hely még nincs ragasztót alá juttatni. Minden esetre köszi a tippet! Lehet teszek egy próbát a garancia utáni javíttatásra.

(#27656) Aljasvip válasza Kindar (#27655) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Heccből megnéztem én is, a jobb felső sarokban nekem is elemelkedik kb 1mm-t. Szintén tok miatt nem láttam eddig. :(
Akku csere amúgy is aktuális már, jövő hónapban küldöm is vissza.

(#27657) Kindar válasza Aljasvip (#27656) üzenetére


Kindar
tag

Rákerestem, nagyon nem egyedi probléma. Oneplus fórumon is van gazdagon ilyen topic. :(

(#27658) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Megjött a lengyel szervizből a telefonom, kicserélték a kameramodult, de az akkucserében nem vagyok biztos.

A javítási papíron ez van:
"Lithium charger @3300/3.85V/1.5C BLP633 396381 DA B790"

A nevéből adódóan mintha töltő lenne, de nem tudom biztosan, mert a BLP633 az akku típusa.

Szerintetek?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27659) Stard72 válasza AcCEsS (#27658) üzenetére


Stard72
tag

Mennyibe került? Szerintem az akksit cserélték,csak hülye a megnevezés

más: Nem tudjátok mikor jön a 9-es android? Vannak most bajok a telóval,lehet lassan resetelnem kellene,de mivel megy rajta a céges levelezés is,így összekötném a frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#27660) G4bi89 válasza Stard72 (#27659) üzenetére


G4bi89
senior tag

Mivel hivatalos infó nincs, így csak tippelni lehet. Én jövő év elejét mondanék, ha nagyon jók a srácok akkor még év végén, talán.

5/5t-re sincs még sehol és nyilván ők előbb fogják megkapni

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#27661) AcCEsS válasza Stard72 (#27659) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Díjmentesen cserélték, mert van még hátra 3 hónap garanciám.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27662) Tibko8


Tibko8
senior tag

Kéne egy kis segítség.
Múltkor volt róla szó amikor kérdeztem hogyan lehet root nélkül teljes képernyősé tenni az alkalmazásokat. Meg is lett a megoldás de nagyjából 1-2 hete már nem tudom alkalmazni.

adb shell settings put global policy_control immersive.full=com.google.android.apps.maps
adb shell settings put global policy_control immersive.full=com.android.chrome

Ezt a két appot szeretném teljes képernyősként használni. A probléma az hogy csak egyszerre csak az egyik marad úgy. Vagyis ha a Chrome-ot teljes képernyőre teszem ami működik is majd utána beírom a térképet ami szintén jó DE ezután ha vissza megyek a Chrome-ba már nem teljes képernyős. De ha térképpel kezdem és utána Chrome folytatom szintén ez a helyzet. A két parancs között már újraidítás is volt vagy csak simán USB le-fel csatlakozás. Összefoglalva csak egyszerre csak az egyiknél alkalmazza.
Ja és valami oknál fogva tök random vissza áll alapra annál az egy appnál is. :F :F :F

Remélem van rá megoldás :R

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27663) zsoltiz válasza G4bi89 (#27660) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

(#27664) G4bi89 válasza zsoltiz (#27663) üzenetére


G4bi89
senior tag

Nem jó hír:( Remélem nem az lesz a vége,hogy januárban meg közlik nem lesz 9.0 a telefonra.
Mondjuk egy éve custom rom-on vagyok, de akkor is.:D

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#27665) Cabrio válasza G4bi89 (#27664) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Én már várom a 9-et, mert különben lecserélném a telefont, de csak ez tart még vissza

(#27666) Crabface


Crabface
senior tag

Én mér elengedtem a Oneplust. Sajnos a wifi gyengesége nagyon zavart... :(

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27667) Cabrio válasza Crabface (#27666) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Nézegettem mire lehetne váltani, de nem nagyon van alternatíva számomra, úgyhogy valószínűleg Oneplus 6 lesz ezután. Valamikor...

(#27668) Crabface


Crabface
senior tag

Én teljesen más irányba mozdultam el...

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27669) storm3 válasza Crabface (#27668) üzenetére


storm3
senior tag

merre?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#27670) norbert1998


norbert1998
veterán

Sziasztok, csatlakozom a bandához.

És már kérdéseim is vannak. Ezzel a gcam mennyire vállalható este? Mert amit tegnap este leszedtem, az undorító képeket csinál sötétben :F

(#27671) UberMutant válasza norbert1998 (#27670) üzenetére


UberMutant
őstag

pontosan annyira használható, amennyire tapasztalaltad. semennyire.

(#27672) Cabrio válasza storm3 (#27669) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Nem tudom merre lehet elmozdulni innen, mert engem a gyorstöltő ragadott magával, pikpakk tele van az akku indulás előtt, otthonról sose megyek el alacsony töltöttséggel. Meg úgy az egész rendben van, minőségi szinten is. Volt sok telefonom az évek alatt, leginkább csúcs készülékek, de utólag visszagondolva, valami szarság mindig volt velük

(#27673) noorbertt válasza Cabrio (#27672) üzenetére


noorbertt
őstag

Mi8, nem bántam meg.

(#27674) norbert1998 válasza UberMutant (#27671) üzenetére


norbert1998
veterán

És akkor mivel lehet hasonló képeket csinálni?
Ezt gcam-mel lőttem g6-on.

(#27675) PartyShan válasza norbert1998 (#27674) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Hello!

Ezt pl gcammal csináltam, igaz nem volt olyan sötét mint azon a képen amit mutatsz.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#27676) UberMutant válasza norbert1998 (#27674) üzenetére


UberMutant
őstag

G6tal? fényképezővel?
olvasd vissza a topikot, a teló kamerája nem alkalmas ilyesmire, ahogy ezt te is tapasztalod.

[ Szerkesztve ]

(#27677) norbert1998 válasza UberMutant (#27676) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen, LG G6-al. GCam alkalmazással, hdr+ módban.

Hát ez szomorú, sokáig akkor nem marad szerintem. Mire keressek leginkább?

(#27678) Crabface válasza storm3 (#27669) üzenetére


Crabface
senior tag

Sony XA2 Ultra lett helyette. Hiányzott a nagy kijelző... :B

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27679) Cabrio válasza Crabface (#27678) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Oneplus előtt, nekem is Sony Z ultra volt, de azért az már túl nagy készülék volt. Nem volt rossz, de kényelmetlen volt nadrágzsebben cipelni. Szerencsére a nagyobb kijelző ma már nem akadály, kisebb méretű telefonban, mivel alig van keret.

Mi8 lenne nálam is az egyik kiszemelt, de szívem szerint maradnék O+

(#27680) Crabface válasza Cabrio (#27679) üzenetére


Crabface
senior tag

Oneplus előtt nekem is ilyen 5.7-6col körüli telók voltak. Nincs kicsi kezem, kezelhető ez a méret Kisebb alsófelső káva persze jó lenne... namajd a következő generáció :D

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27681) norbert1998


norbert1998
veterán

Srácok, a Dash Charging-ról tudjuk, hogy működik 3. féltől származó, jóképű kábellal?
Most egy legolcsóbb típusú, Rock márkájú, 1.5 méteres kábellal próbálom. 1-200mAh-ral kevesebbet ír, mint gyárival és ugyanúgy Dash charging-nak hívja, zóval féligmeddig biztos jó.

(#27682) HSM válasza norbert1998 (#27681) üzenetére


HSM
félisten

Elvileg csak gyári. Viszont ha nem gyárival próbálkozol vigyázz a töltő felőli csatlakozónál, nehogy megsüljön, 4A nem kevés.

(#27683) szpali válasza norbert1998 (#27681) üzenetére


szpali
addikt

Dobnál egy linket ehhez a kábelhez?
Ez is piros vagy van értelmesebb színben is? :F

(amúgy ezzel a dokkolóval tud dash charge-ot a telefon)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#27684) norbert1998 válasza szpali (#27683) üzenetére


norbert1998
veterán

[link]

Remélem így jó a link.
Fekete fehéret vettem.

HSM hogy őszinte legyek, azért mertem megkockáztatni, mert csak 2.5 amperral ment a töltés ekkor, nem is néztem, hogy felmegy-e egyáltalán e fölé, még. De majd vigyázok, köszi :R

(#27685) szpali válasza norbert1998 (#27684) üzenetére


szpali
addikt

Köszi! :R

Az autóba keresek valami normálisabb kábelt, mert ez a gyári piros borzasztó bután néz ki :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#27686) norbert1998


norbert1998
veterán

Épp most toltam fel vele 100-ra 9-ről, még pp csak langyos volt 61% körül a töltőfejnél a Rock kábel.

(#27687) gezatata


gezatata
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni tőletek.
2 és fél éves készülékemben akkut szerettem volna cseréltetni.
Kértem egy RMA számot akkumulátor csere szándékkal.
UPS elvitte.
Most kaptam egy levelet amiben ez a kép volt és egy ajánlat a javításhoz.

Nem értettem milyen hibára utalhat az első tétel.
Ez a mobil hiba nélkül, kitűnően működött.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#27688) noorbertt válasza gezatata (#27687) üzenetére


noorbertt
őstag

Mintha az alaplap deformalt lenne a Jack dugonal.
Írtál nekik hogy reszletezzek a hibát?

Írd meg nyugodtan hogy a telefonon nem tapasztaltál hibát így az a sérülés neked nem számít, csak akkumulátor cserét szeretnél. -mar ha neked az okés

[ Szerkesztve ]

(#27689) gezatata válasza noorbertt (#27688) üzenetére


gezatata
aktív tag

Köszönöm szépen a tanácsod. Ezt fogom tenni.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#27690) YAS-dude válasza gezatata (#27687) üzenetére


YAS-dude
őstag

A piros kis négyzet a jobb oldalon az beázásjelző, fehér lenne, ha nem érte volna víz. Gondolom emiatt akarnak teljes alaplapcserét.

(#27691) gezatata válasza YAS-dude (#27690) üzenetére


gezatata
aktív tag

Nahát, hogy miket tudok meg a mobilomról.
Tudtommal pár csepp esőn kívül nem érte komolyabb víz de az is lehet hogy mégis.

Egyszer a feleségem mobilját elvittem szervizbe és ott kérdezték, hogy vízbe ejtettük. Én váltig állítottam, a telefon semmilyen vizet nem látott. A sikeres javítás után pár nappal arra lettem figyelmes, hogy a fél éves kisfiam előszeretettel csócsálja a készüléket. Így akkor utólag meglett a magyarázat a beázásra

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#27692) snyper990 válasza gezatata (#27691) üzenetére


snyper990
őstag

Évek alatt akkor is el tud színeződni s jelző, ha csak pl. sokszor magas páratartalmú helyen használod a telót, vagy izzadt kezekkel, stb. Attól még nem fog elromlani, látszódna az áramkörön/forrasztásokon lokális oxidáció, ha valóban víz érte volna

(#27693) YAS-dude válasza snyper990 (#27692) üzenetére


YAS-dude
őstag

Persze, de jó kifogás a szervíz részéről az alaplap cserére. Ez is egy pontja az átfogó ellenőrzésnek amit végig kell csinálniuk minden készüléken ami hozzájuk kerül. Piros a pötty=hiba.

(#27694) norbert1998


norbert1998
veterán

Feldobtam havoc pitejere az AKT-ot. Jelenleg különösebb lassulás nélkül 2 óra sot felett vagyok este 8 óta, wifi, 4g,nfc és szinkron mellett, 64%on. Éjjel 1%-ot merült b

[ Szerkesztve ]

(#27695) Tommy1982


Tommy1982
tag

Sziasztok,
úgy néz ki egyik pillanatról a másikra elhalálozott a telefonomban az akku, egy éjszaka alatt 75%-ot merült 0-ra mindenféle előjel nélkül, és PC USB-re dugva kb. olyan gyorsan töltődik mintha Dash-al menne. Sajnos a garancia 2 napja járt le, de a pontos dátumot nem tudom megnézni mert a OnePlus oldalára sem lehet belépni. :W Kb. mennyibe kerül egy akku csere? Itthon magyarországi szervizek is tudnak OnePlus-ban akkut cserélni gyárira?
Köszi

(#27696) UberMutant válasza Tommy1982 (#27695) üzenetére


UberMutant
őstag

10 eur akku, meg 25 eur munkadíj + valamennyi postázás
kb

(#27697) Laybee válasza Tommy1982 (#27695) üzenetére


Laybee
őstag

32 euró mindennel.

(#27698) syler123 válasza Laybee (#27697) üzenetére


syler123
veterán

Ennyiért lehet akkor én is kicseréltetem és akkor 2 évig megvagyok. Ezt előre megírják hogy ennyi lesz és hozzák viszik? 86%-osnak írja az accubattery az akkut, 2587mah-nak, de később ki tudja cserélik e az akkut, már így is volt akinek nem csinálták meg.

(#27699) Laybee válasza syler123 (#27698) üzenetére


Laybee
őstag

Igen, így történt múlt héten. Bár nekem annyi volt, hogy 10 órát nem bírt ki a telefon és kikapcsolt.
Hozzáteszem, hogy hétfőn jött érte az UPS és csütörtökön megkaptam.

[ Szerkesztve ]

(#27700) syler123 válasza Laybee (#27699) üzenetére


syler123
veterán

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.