Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3002) kalm.gabor


kalm.gabor
tag

MEGJÖTT :DD Btw: Aki ezt képes tok nélkül használni az előtt fejet hajtok. Nekem kicsik a kezeim és szinte lehetetlen megfognom olyan vékony, de Sandstoneval fantasztikus

(#3003) heidrich válasza kalm.gabor (#3002) üzenetére


heidrich
senior tag

én nekem pont 1 hete jött meg és tok nélkül használtam, ma jött meg a Nillkin-em, vártam mint a messiást, minden egyes pillanatban féltem, hogy elejtem :D

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#3004) vranyek válasza heidrich (#3003) üzenetére


vranyek
aktív tag

Én első pillanattól fogva ki nem veszem a karbon-ból, néha eszembe jut megnézegetni, és még mindig, mintha ma kaptam volna kézhez, annyira szokatlanul szép, mivel nem sokat látom/fogom tok nélkül... :DD
Egyébként én nem annyira a leejtéstől félek, mint hogy simán karcolódik az asztalon mozogva is...ilyen szempontból eléggé sérülékenynek érzem a matt alu házat...

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#3005) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Köszi a válaszokat mindenkinek :R !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#3006) zhata


zhata
senior tag

Némi hányattatás után ma én is megkaptam a készüléket. Egy szó, mint száz, gyönyörű!

(#3007) rankesz válasza #45553408 (#3001) üzenetére


rankesz
veterán

24°C... Áruló... :P

(#3009) Bibby válasza Esprit12 (#2987) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem nem szabadna forrónak lennie töltéskor. A gyári töltővel ugye? A töltő maga elég forró, a telefon viszont csak meleg lesz a hátlapon.
Ha közben nyomogattad akkor persze más a helyzet, akkor jobban melegszik.

Ελευθερια η θανατος

(#3011) kano válasza #45553408 (#2983) üzenetére


kano
nagyúr

Bekerült a végére. :)

Ez a videó közbeni hang probléma mindenkinél tapasztalható? Már csak ez tart vissza a készüléktől, viszont félek, hogy ezt nem fogják megoldani, mert One-nál sem foglalkoztak vele.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3012) bladeboy válasza koala69 (#2974) üzenetére


bladeboy
csendes tag

Szia,
dél körül volt pár percem, kimentem épület elé, és osmand+ bekapcs. Szinte azonnal odatett a térképre.
Amit előtte megcsináltam:sima reboot, mivel belegondoltam, és az OTA óta nem is volt újraindítva....
Most örülök, hogy jó. Remélem az "odébb rak" probléma is megoldódik (illetve nem fog jelentkezni).

[ Szerkesztve ]

(#3013) ollie válasza #45553408 (#3010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még szerencse, hogy nem törték fel a kocsit a teló miatt.

***

(#3015) UberMutant


UberMutant
őstag

Nézzétek meg légyszi, hogy nálatok is megszakad-e a mobilnet kapcsolat, ha telefon hívást fogad!
Ez nagyon bosszantó, mert munka közben a mobil hotspoton lóg a gép (PC), és ha bejön egy hívás, akkor megáll az egész...

ha megoldást tud rá valaki, azt is szívesen fogadom.
(OP3, oxygen 3.2.1 rootolt)

(#3017) UberMutant válasza #45553408 (#3016) üzenetére


UberMutant
őstag

az a fura, hogy one plus one nál 1 simmel (hisz az 1 kártyás) cyanogen OS alatt nem szakadt meg :/

(#3018) ollie válasza UberMutant (#3017) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1 Simnél itt sem kéne szerintem.

***

(#3019) UberMutant válasza ollie (#3018) üzenetére


UberMutant
őstag

1 sim van nálam, ezért kértem, hogy valaki nézze meg nála mi a helyzet. (az 1 sim az 1-es tálcában van, mert az a fő/elsődleges hely elvileg)

(#3021) lovi27 válasza kano (#3011) üzenetére


lovi27
addikt

Vótmá? Mintha még nem...

[MOD][FIX] OnePlus 3 Audio Mods

- MUST be rooted
- MUST be on CM (OOS is untested)
- MUST have TWRP installed
- Flash one of the zips below
- reboot

(#3022) exelsior1 válasza vranyek (#3004) üzenetére


exelsior1
senior tag

Milyen a karbon? Szemezek már vele, csak az lenne a fő, hogy elég jól tapad-e, nehogy csúszós legyen, mint a hátlap :D

Galaxy S10

(#3023) vranyek válasza exelsior1 (#3022) üzenetére


vranyek
aktív tag

Először is gyönyörű, az illeszkedés elsőrangú, olyan, mintha eleve a készülék lenne maga, nem egy tok. Kellemes és "puha" hatású a kézben, és egyáltalán nem csúszik, de nem is tapad túlságosan, semmilyen körülmény között nálam (értsd izzadt kéz, száraz kéz...)
Hogy a hátlap karcolódásán és a korábbi egyik kommentnél felmerült kisebb sarok-ütődéesn kívül mennyire véd, remélem rejtély marad... :R :DD

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#3024) Esprit12 válasza Bibby (#3009) üzenetére


Esprit12
csendes tag

Hát nyomkodtam közben de semmi játék vagy YouTube csak böngésztem rajta. Este kap enni még egyszer úgy hogy hozzá sem nyúlok aztán meg látom mi lesz.
Még annyi kérdésem lenne hogy Telenoros kártyával használja valaki a telot? Legjobb tudomásom szerint van ugye E, H, H+, 3G, 4G. A H+ az a 4g vagy nem?, Öcsém p8-án h+, van miközben nálam csak sima h. Viszont oldalak betöltésénél elég fürge az op3. Szóval akkor most van 4g-m vagy nincs? :D

[ Szerkesztve ]

(#3025) petipetya válasza UberMutant (#3017) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az jutott eszembe, hogy a OnePlus One esetén nem LTE-n volt a teló, hanem 3G-n, így nem szakadt meg a hívásod.

Tudni kell, hogy ha LTE-n van a OnePlus One, akkor bejövő hívás esetén ez is visszaáll a 3G-re (vagy annak hiányában a 2G-re),majd utána megint LTE-re áll.

Ebből kifolyólag gondolom, hogy a OnePlus 3-al már LTE-n vagy, nem? Ha igen, akkor elegendő lenne 3G-re lockolni a telót, ha van erre lehetőség.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3026) mezi84


mezi84
csendes tag

Sziasztok ma jött meg a telefon OMG nagyon jól néz ki:). Egy Honor 7 volt az előd de nem egy ligában játszanak. Happy days :) :C

[ Szerkesztve ]

(#3027) exelsior1 válasza vranyek (#3023) üzenetére


exelsior1
senior tag

Kell akkor nekem is egy :D Csak találjak valami helyet ahol gyorsan meg tudom rendelni és kihozatni, paypal nélkül :D Aliexpress a legjobb ilyen szempontból, csak kb 1 hónap mire megjön :S A Honor 7-et megeszi reggelire :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#3028) zsoleer


zsoleer
senior tag

Nagyon gondolkozok egy ilyen készülék beszerzésén de , nem tudok dönteni hogy ezt vegyem vagy egy Lg V10-et vagy G5-öt? Valaki használt már esetleg v10-et?

(#3029) vranyek válasza zsoleer (#3028) üzenetére


vranyek
aktív tag

hát, V10 nem rossz, de az a Qualcomm 808 nem valami nagy durranás, , és 5,7" QHD mellé már karcsú a 3000 mAh....a G5-nek meg szintén nagyobb volt a füstje mint a lángja, nem lett olyan jó, mint azt pl. a G4 után vártam volna, elfogultságtól mentesen is OP3-at venném a 3 közül, főleg az árat is tekintetbe véve...

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#3030) ollie válasza Esprit12 (#3024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A H betűsek mind 3G (vagy 3.5G). 4G-t vagy 4G-vel, vagy LTE-vel jelöli. Nekem Telenoros előfizetésem van, és ott Budapesten LTE-vel mutatja a 4G-t. Ha nálad nem, az még 2 ok miatt lehet:

1. az előfizetésed nem tartalmaz 4G-t
2. a SIM kártyád nem 4G képes

Ezek közül bármelyik előfordulhat, de akár mindkettő egyszerre is.

(#3029) vranyek: a 808-cal nincs semmi baj, bőven elég a full HD-hoz. Sőt, még QHD-t is meg tud hajtani.

[ Szerkesztve ]

***

(#3031) heidrich válasza UberMutant (#3015) üzenetére


heidrich
senior tag

Működik rendesen a net 3G-n hívás közben előbb megnéztem. (Telekom, Szeged)
LTE-n Magyarországon egyik szolgáltató se támogatja a hanghívást, csak kísérleti fázisban van még a Telekomnál is. (VoLTE technológia)

Szóval lehet, hogy olyan helyen vagy ahol nincs 3G kiépítve csak 4G, így a készülék levált hívás közben Edge-re és ezért szakad meg/lassú a neted hívás közben.

Mit mutat a készülék telefonáláskor? E, H / H+?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#3033) Timer válasza Esprit12 (#3024) üzenetére


Timer
veterán

Telenoros vagyok, és LTE-t ír ki.

(#3034) Rick4 válasza lovi27 (#3021) üzenetére


Rick4
félisten

Első hozzászólásba, de azonnal. :D

Szerk: hétfőn 17 óra utáni rendelésnél tegnap shipped, ma már dhl tracking is van, péntekre itt lesz. Gyorsak.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3035) kano válasza Rick4 (#3034) üzenetére


kano
nagyúr

Majd, ha megtudjuk, hogy tényleg működik-e.

A parancsolgatást hagyjuk otthonra.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3036) Rick4 válasza kano (#3035) üzenetére


Rick4
félisten

A végén a szmájli meg mások számára látható csak, ugye? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3037) UberMutant válasza heidrich (#3031) üzenetére


UberMutant
őstag

Minkettőtöknek köszi a hozzászólást.

a OP3 LTE-n van, jelenleg a band 20 lehet, mert vidéken vagyok.
Amint felveszem a bejövő hívást, azonnal leszakad a net a PCről és a telón a térerő mutató mellett (rajta) kis felkiáltójel lesz (nem ír semmilyen 3G E stb jeleket).

jelenleg a hálózat telekom LTE, amit használok.

a korábbi one plus one soha nem dobta el a netet se 3G se LTE kapcsolat esetén. (azt is telekommal használtam)

Azért fura ez az egész mert ha LTE-n nem szolgáltat hangot a társaság (telekom), akkor azon mehetne tovább a net, amíg a hívás valamelyik másik sávon bonyolódik (3G/2G?)

nem szívesen lockolnám 3G-re a telót, de jó lenne erre valamilyen megoldást találni, mert pont a band 20 miatt vettem ezt , amúgy a OPO jó volt nekem , csak a vidéki net terítettség a telekomnál szar és band 20 hiányában elég rossz élményt volt kiruccanni.

(#3039) PAPSZIMax válasza zsoleer (#3028) üzenetére


PAPSZIMax
tag

Én sokat rágódom mostanában melyik kütyüt lőjjem be magamnak. A v10 hamar kilerült sajnos a látómezőből az OP3 jobb nála. A G5 nél meg mozog a kivehető aksi ha jól emlékszem azért offoltam. Jelenleg OP3 vs Mate 8 fight nálam. De személyes véleményem szerint Az OP3 csak kijelzőméret és stílusban nem űbereli a v10et.

(#3040) vranyek válasza PAPSZIMax (#3039) üzenetére


vranyek
aktív tag

AZ még hagyján, de elég sérülékenynek is tűnik a kivehető alsó rész, kicsit "gagyi játék" hatású, és a kijelző kisebb nyomásra is bevillog, torzul...stb...
...ja, és nem olyan szép élőben, mint anno elsőre tűnt a képeken...

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#3042) heidrich válasza UberMutant (#3037) üzenetére


heidrich
senior tag

egy időben nem tud a készülék 3G-n is fent lenni és 4G-n is, szóval ha levált 3G-re hiívás közben akkor 3G gyorsasággal elvileg mennie kell annak, mint nálam Szegeden, ha nincs 3G akkor meg levált Edge-re ott meg nem fog lenni vagy csak baromi lassan. 3G-t nézd meg van-e ott nálad, kapcsold át a telefont 3G üzemmódban egy kis időre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#3043) syler123


syler123
veterán

Ahogy olvasom a kijelző kb úgy törik, mint a Xiaomi Mi5 maga. Ezt a gorilla glass-t száműzni kellene már, mert kalap ....t sem ér. Van olyan akinek 1 m magasságból ripityára tört.

Ha a Oneplus-tól kéritek a javítást kb 100 euróra jön ki.

Szóval bármennyire is gagyi a Nillkin Tempered glass, én fel fogom tenni rá.

Oneplus 3 Broken Screen topic.

(#3044) ollie válasza syler123 (#3043) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Senki sem állította, hogy a GG törésálló, sőt, az edzett üvegnek nem is az a lényege, hogy törésálló legyen. Mindegyik üveg törni fog ha leejted, a karcállóság miatt edzik az üveget a telefonokra. Ha olyat akarsz, ami kibír egy esést, akkor plasztik kijelzős mobilt kell venni. Ilyen pl a Samsung S7 Active. Persze az meg karcolódik, mert plasztik, de valamit, valamiért.

***

(#3045) storm3 válasza syler123 (#3043) üzenetére


storm3
senior tag

3310-en kivul sose sikerult semmit osszetorni, pedig en nem vigyazok a telefonjaimra. :D nem kell mindent elhinni amit a neten olvasol, de ha te ugy gondolod hogy ez nem fer bele, akkor valts telefont...

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#3046) syler123 válasza storm3 (#3045) üzenetére


syler123
veterán

Én sem ejtettem el még telefont, na jó, egyszer csúszott ki a zsebemből, kb ennyi. De eddig csak ilyen 50-60k-s telefonjaim voltak (Amit váltottam Xiaomi redmi 1s csak 42k volt annó), namármost ez tokkal együtt 133k, nagyobb a nyomás, lehet hogy így hamarabb kicsúszik a kezemből :D

Miért váltanék telefont? Ez az eddigi legjobb telefonom, végre megvan a prémium érzet. Nagyon elégedett vagyok vele, de majd próbálok nagyon vigyázni.

Kijelzővédő fóliát talált rá valaki? Olyasmi kellene nekem mint a gyári, ha nagyon ergya lesz a Nillkin tempered glass-al, akkor visszatudjak rakni valami hasonlót. Alin és Ebay-en is csak tempered glass-okat dob be, rákeresve a screen protector-ra....

[ Szerkesztve ]

(#3047) Outlander válasza syler123 (#3043) üzenetére


Outlander
őstag

Én mondjuk a csajt is cserélném.... ezek szerint semmi kézügyessége nincs. ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#3049) csizo


csizo
tag

Ha valaki tud garis OP3-at,akkor bátran jelentkezzen.Sűrgős lenne.😊

(#3050) Rick4 válasza csizo (#3049) üzenetére


Rick4
félisten

Mennyit adsz érte? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.