Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27601) G4bi89


G4bi89
senior tag

Akiknek ilyen mértékben gyengült az akksija azok,hogy töltötték? Simán a gyári gyorstöltővel, vagy valami olyannal ami kisebb teljesítményű? Tudom több összetevős dolog, hogy az akkumulátor mennyire gyengül. De én pl. a gyári gyorstöltőt tényleg csak szükség esetén használtam, és elég jó meg az akksim. (október végén lesz 2 éves a telefon)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#27602) Tibko8 válasza G4bi89 (#27601) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ahogy élet hozta.
De falról csak is a gyári töltő.
De egyébként sokszor xioami 20 000 mAh külső akksi.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27603) HSM válasza G4bi89 (#27601) üzenetére


HSM
félisten

Nagy bajt nem okoz szvsz a gyári gyorstöltő, mert úgy tudom, kétfelé van osztva az akku DASH töltésnél, úgy pedig már nem olyan vészesen sok, amivel tölti (3500mA / 2).
Amivel még kímélni tudod, ha nem hagyod nagyon alacsonyra lemerülni, és nagyon tele töltődni, tehát olyan 90% környékén leveszed a töltőről. Valamint miközben töltöd nem nagyon csinálsz rajta melegítő dolgokat, minél kevésbé melegedjen fel az akku. Kb. ennyit lehet tenni érte, hogy sokáig bírja.
Persze, elméletileg a kisebb töltőáram is kíméli, de a DASH töltéssel szemben nem tudom, ez mennyire állja meg a helyét.

[ Szerkesztve ]

(#27604) tailor válasza L4mie (#27596) üzenetére


tailor
őstag

Engem meg pont mostanában kerget az őrületbe a jack-es füles... Séta közben hozzáütődik a ruhámhoz, és mivel nem ordíttatom a zenét (in-ear fülhallgató), ezért folyton ütemesen dübörög a kábel hangja a fülembe. Tervezem lecserélni egy BT-s verzióra, de tudom, ízlések és pofonok. :)

(#27605) PistiSan válasza tailor (#27604) üzenetére


PistiSan
addikt

Erre már egy sima csipesz is elég, fel csípteted a kábel nyakad felőli részét a ruhádhoz, és akkor nem leng a kábel össze vissza, és nem jelentkeznek ezek a zörejek sem.
Én is "agybadugós" fülhallgatót használok, szóval tudom hogy ez a módszer nagyon sokat javít a helyzeten.

(#27606) tailor válasza PistiSan (#27605) üzenetére


tailor
őstag

A kulturált, normálisan kinéző, ruhához is passzoló csipesz megtalalása a nagy feladat akkor, úgy látom ;] :DDD :R

(#27607) Bibby


Bibby
addikt

Most vettem észre hogy a kijelzőt a jobb felső sarokban kezdi elengedni a ragasztás. :(
Szerintem egy leejtés miatt lehet, valamikor mostanában ledobtam, de úgy láttam semmi baja.

Valaki szervizelt már ilyen problémával? Elvileg itt semmit sem kell cserélni vagy ilyesmi, akkor nem kerülhet sokba. :F

Ελευθερια η θανατος

(#27608) klooo válasza Bibby (#27607) üzenetére


klooo
tag

Nálam is ez volt. Kijelzőt cseréltek. Plusz kértem (ha már visszaküldtem) egy akksi cserét is. 27500ft volt ( nem tudom hogyan).

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#27609) #97862144


#97862144
törölt tag

Legutóbbi frissítés után szövegbevitelnél mindent automatikusan aláhúz, Viberen, Messengeren, mindenhol. Már próbáltam nézni több dolgot, mit kellene ki vagy éppen bekapcsolni, de nem jutottam semmire. One Plus 3 T.
Valakinek van valami ötlete erre vagy tapasztalt valaki hasonlót?

(#27610) snyper990 válasza #97862144 (#27609) üzenetére


snyper990
őstag

Nem a bevitel nyelve állítódott el? Az magyarázná, hogy mindent aláhúz.
Bár az ellenőrzést nekem mindig egyik első dolgom kikapcsolni

(#27611) Tibko8


Tibko8
senior tag

Lehetséges valahogy a mobiladat figyelésből kivétel közé tenni egy alkalmazást hogy annak az adatát ne vegye figyelembe?

+ keresek olyan tokot ami mágneses. Mágneses tartó van a kocsimba és ahoz keresek mágneses tokot. Ha létezik.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27612) flegga92 válasza Tibko8 (#27611) üzenetére


flegga92
senior tag

Én a gyári tokba ragasztottam belülről. Nem tartja el a tokot.

(#27613) Tibko8 válasza flegga92 (#27612) üzenetére


Tibko8
senior tag

Egyenlőre nekem is úgy van. Csak én szilikon tokot használok és átlátszik. De akkor valszeg ilyen tok nem létezik.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27614) szpali válasza Tibko8 (#27613) üzenetére


szpali
addikt

Dehogynem! :) Oneplus 5-re ilyet rendeltem:
Nillkin Synthetic Fiber

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#27615) ilyr


ilyr
tag

Sziasztok!

Van egy olyan gondom, hogy a 3T telóm gyári töltő kábele sokmindenen ment már át (illetve már egy szék is átment rajta) és ennek eredményeképpen alig volt tartása ha a telefonra csatlakoztattam. Némi dilemma után, amit a Oneplus weboldalról rendelt cuccok árazása okozott, úgy döntöttem, hogy rendelek egy új töltőkábelt, ezúttal a hosszabbikat, így megfelelően el tudom azt vezetni és nem kell attól tartanom, hogy hasonlóan lestrapálódik. Meg is jött az új kábel június végén, ismét paszentos volt... Egészen mostanáig.
Most ismét azzal szenvedek, hogy alig van tartása, állandóan magától kicsúszik a telefonból, mindezt cirka 3 hónap alatt úgy, hogy végig az asztalomon volt ez a vége, semmi extra strapának nem volt kitéve azt leszámítva amikor rákötöttem a telefonomra. Igy most felmerült bennem, hogy lehet nem is a kábellel van a gond, hanem a telefon csatlakozójával?
Valakinek nincs valami egyszerü tippje az ilyesmi orvoslására? Mini USB-nél még anno beszereztem egy mágneses töltőt ahol egy vakdugó ment be a csatlakozóba és a mágnes arra rántotta rá a töltőkábelt, de nem tudom ez mennyire megoldás Dash charger-nél, főleg úgy, hogy nem szivesen kisérletezek más gyártók kábeleivel, USB-C témában épp elég rémtörténetet hallani ilyen téren...

(#27616) Tibko8 válasza szpali (#27614) üzenetére


Tibko8
senior tag

És lehet még valahol kapni? Ebay néztem de ott én nem láttam OP3-hoz.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27617) szpali válasza Tibko8 (#27616) üzenetére


szpali
addikt

próba szerencse...

egyik sincs készleten... sz*póroller... új készüléket kell venni ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#27618) StarDeLuxe válasza ilyr (#27615) üzenetére


StarDeLuxe
tag

A telefon csatlakozója van tele zsebpiszokkal. Én egy vékony hosszú szőrű ecsettel szoktam időnként megcsinálni. Meglepődsz mennyi szösz van benne.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#27619) liba1 válasza #97862144 (#27609) üzenetére


liba1
tag

SZia!

Gboardot használsz? Ott a mostani frissítésnél bekerült , úgyhogy ki tudod kapocslni a helyesírásellenőrzést.
nyelvek és bevitel/virtuális billentyűzet/gboard/szövegjavítás, és legalul ott van.

(#27620) g0dl válasza szpali (#27614) üzenetére


g0dl
addikt

És ez nem árnyékolja le az NFC-t?

(#27621) szpali válasza g0dl (#27620) üzenetére


szpali
addikt

Az a kamera lencse körül helyezkedik el, de hogy őszinte legyek, sose próbáltam ezzel a tokkal a paypass fizetést :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#27622) zhata válasza ilyr (#27615) üzenetére


zhata
senior tag

Nekem is érintkezési problémáim voltak. Mint mondták előttem már, hogy tele lehet kosszal, de miután kitisztítottam ugyan lett kontaktus, de a Type-C USB továbbra is kity-kotty, lötyögött. Valószínúleg a szimmetrikus alak nem ad olyan biztos csatlakozást, mint amilyet az aszimmetrikus adott.

(#27623) gezatata


gezatata
aktív tag

Akkut szeretnék cseréltetni de a garancia időm lejárt.
Van erre még lehetőségem valahol?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#27624) UberMutant válasza gezatata (#27623) üzenetére


UberMutant
őstag

a gyártónál már próbáltad?

(#27625) gezatata válasza UberMutant (#27624) üzenetére


gezatata
aktív tag

lentebb olvastam (#27595) Cabrio hozzászólását aki megkérdezte a gyártót de válaszukban elutasították, mivel garanciája már neki is lejárt.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#27626) UberMutant válasza gezatata (#27625) üzenetére


UberMutant
őstag

attól még megpróbálhatod, 1 hsz nem mérvadó egy 2 éves telefonnál.
nyiss RMA ticketet és mesélj majd mit írtak

(#27627) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Nekem még garanciális a telóm, de az akkuidő eléggé leromlott az utóbbi időben, és a jack aljzatba dugott füles is recseg (tudom, valahogy ki lehet tisztítani). Nyitottam egy RMA-t, kíváncsi vagyok mennyire lesznek gyorsak. A visszaküldésnél a töltő+kábel is menjen, vagy inkább ne, mert eltűnik? Valamelyik hozzászólásban olvastam, hogy a kiküldött gyári doboz helyett valamilyen hulladék állapotban lévő, összeragasztott dobozban küldték vissza. Na, ezt nem szeretném, inkább valami más dobozában fogom visszaküldeni.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27628) flegga92 válasza AcCEsS (#27627) üzenetére


flegga92
senior tag

Cseh szervizbe DHL-el ment, kijelző, hangszóró, kamera, alaplapcsere postával együtt 5 nap volt, lengyel szerviz akku csere UPS-el szállítással együtt 3 nap volt.

Töltőt/kábel nálam kifejezetten kérték, hogy ne tegyem mellé, de majd mondják mit szeretnének. Mindkét helyre gyári dobozban küldtem, ugyan azt kaptam vissza. Csehektől nagyon profi csomagolással jött vissza. A gyári doboz bele volt applikálva egy nagyobb dobozba, később ebben küldtem ki a lengyelekhez. Lengyeleknél ragasztottak rá valamit, mikor leszedtem kicsit megsérült a dobozon lévő puha fólia. Ők olyan hosszú bubis csomagolóanyagba tették a gyári dobozt mint amibe a tonereket szokták.

(#27629) AcCEsS válasza flegga92 (#27628) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Most jött egy mail, hogy elfogadták az RMA-t, és hogy a szervizközpont (Lengyelország) rövidesen küldeni fog egy levelet a tudnivalókról. Vajon a szélein kissé feljött gyári képernyővédő-fóliát is kicserélik?

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27630) UberMutant válasza AcCEsS (#27629) üzenetére


UberMutant
őstag

ki

(#27631) Tibko8 válasza AcCEsS (#27629) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nekem fólia nélkül küldték vissza. Pedig 1 hónapos fólia volt rajta és nem raktak rá másikat csak leszedtek.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27632) AcCEsS válasza Tibko8 (#27631) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Most vitte el az UPS a telefont, de előtte semmiféle újabb értesítés vagy egyéb tudnivaló nem jött mail-ben. Az sem, hogy mellékeljek-e bármit a telefon mellé, bármilyen igazolást, vagy bármit ami a OnePlus-tól származna. Kizárólag a UPS kinyomtatott vonalkóddal ellátott papírjára volt szükség...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27633) flegga92 válasza AcCEsS (#27632) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem ezt írták anno:

Csehekhez viszont kellett beletenni papírt.

[ Szerkesztve ]

(#27634) AcCEsS válasza flegga92 (#27633) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Hehe. Nekem ennyi jött:

"Please make sure you have prepared the following:

1. Prepare your proof of purchase
To verify the warranty status, please provide your receipt. Note: This is only applicable for customers who purchased their OnePlus device from our partners: Amazon, Elisa, O2, etc.

2. Back up your data
All data will be erased from your phone during the repair. To protect your data, please back up your device, reset your phone, and take out your SIM card.

Please feel free to contact us if you have any questions. "

Majd:

"We have approved your service request. You will receive an email from our service center with specific instructions."

Na az már nem jött, csak az értesítő az UPS-től. Mindegy, köszönöm az infókat, remélem minden rendben fog menni. Majd megírom a tapasztalatokat... :))

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27635) Cabrio válasza gezatata (#27625) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Gondoltam már én is arra, hogy ticketet nyitok, de még nem vitt rá a lélek, ha cserélik, arra a pár napra telefon nélkül legyek...
Vagy előveszem a régi Windowsos mobilt, aminek szerintem szintén megpurcant az akksija. Na kíváncsi vagyok, neked mit fognak írni, tenni. :)

(#27636) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok,
Tegnap vitte el a futár javításra a készüléket, ma jött az sms, hogy pénteken érkezik vissza. ☺ Azt meg tudom nézni valahol, hogy mit javítottak, cseréltek rajta, benne?

(#27637) Tibko8 válasza ratobi (#27636) üzenetére


Tibko8
senior tag

Kapsz majd egy papírt amin rajta lesz a cserélt alkatrészek.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27638) ratobi válasza Tibko8 (#27637) üzenetére


ratobi
senior tag

Ok. Arra gondoltam, hig, hogy előre is megtudom esetleg, de annyira nem fontos.

(#27639) AcCEsS válasza ratobi (#27636) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Hová vitték? Csehekhez vagy a lengyelekhez? Ha majd visszakapod, mindenképpen írd meg a tapasztalataidat! :K

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27640) ratobi válasza AcCEsS (#27639) üzenetére


ratobi
senior tag

Ok. Csehekhez.

(#27641) ratobi válasza AcCEsS (#27639) üzenetére


ratobi
senior tag

Meg is jött! Kijelző csere volt (elvált az egyik sarka). Üvegfóli, grátisz! Le a kalappal!

(#27642) AcCEsS válasza ratobi (#27641) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Nem semmi! Korrekt csapat! Örülök, hogy nálad már megoldódott a probléma! :))

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#27643) Macika66 válasza ratobi (#27641) üzenetére


Macika66
addikt

Jó ezt olvasni, valahogy eddig csak a lengyel csapatról hallottam jót (és a saját 3 tapasztalatom is mellettük szólt), a csehekről mindig csak rosszat írtak.

Örülök, hogy pozitív véleményed alakult ki Neked is az O+ -ról...

(#27644) pècsimunkás válasza Macika66 (#27643) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Hogy jót is halljál a csehekről : a cseh lányok gyönyörüek ;) !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#27645) ratobi válasza Macika66 (#27643) üzenetére


ratobi
senior tag

Annyi még hozzá tartozik a dologhoz, hogy kérdezték, meg írtuk, hogy igen, leesett korábban a készülék és ennek ellenére nem problémáztak a garanciális javítással.

(#27646) G4bi89 válasza pècsimunkás (#27644) üzenetére


G4bi89
senior tag

Ezt csak alátámasztani tudom. 😙😀

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#27647) joergie


joergie
őstag

Hallott már valaki arról, hogy szétszerelés után nem, vagy nagyon mérsékelten(1-2m wifi, pár centi bluetooth esetén?Ö működik a wifi és bluetooth antenna, a gsm viszont oké? Több ilyet is olvastam több külföldi fórumon is, de megoldást nem találtam.
Láttam olyan tagot, aki hátlapot meg antennakábelt is cserélt, de nem javult meg. gondolom az alaplapi csatlakozóval lehet gond, de ha valaki tud valamit, ne tartsa magában.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27648) Kindar válasza ratobi (#27645) üzenetére


Kindar
tag

Szia, kerestem az első üzeneted ahol írtad, hogy elvált a Kijelző jobb felső sarka, de nem találtam. A mostani üzenetedből viszont úgy tűnik, hogy neked még volt rá garancia. Ez így van, vagy típushiba mint a kamera fókusz és ezt is javítják garanciaidő után is? Amikor először írtad, a hecc kedvéért néztem meg az enyém és nekem is el van válva, csak idáig nem tűnt fel mert midig tokban van.

(#27649) ratobi válasza Kindar (#27648) üzenetére


ratobi
senior tag

Szia, még van rá éppen garancia. Nem tudom, hogy típus hiba lenne. Én az esésre gyanakodtam. Igaz később lett észre véve.

(#27650) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Rosewood tokot nem adja el valaki? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.