Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28501) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Sziasztok.
Lineage os tud olyat hogy híváskor a kapcsolat létrejöttekor rezzen egyet? (Amikor elindul a mp számláló)
Tegnap tettem fel, ma nagyjából belaktam a telefont és híváskor feltűnt hogy valami hiányzik. Összevissza keresgettem már de sehol nem találom. Ha tud ilyet merre rejtették el a fejlesztők?

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#28502) ToniSlow válasza Freeman007 (#28501) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Szia,

Én úgy emlékszem hogy a telefon app beállításai kozött kell lennie.

(#28503) Freeman007 válasza ToniSlow (#28502) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Szia, igen én is ott kerestem de nem találtam. Feltehetőleg a stock gapps miatt két tárcsázó app van most fent, az egyiket tiltottam és ami maradt abban nem találtam, most hogy újra engedélyeztem, abban megtaláltam, bekapcsoltam, de nem működik. Pedig abból a telefon appból indítottam a hívást ahol be tudtam kapcsolni.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#28504) L4mie


L4mie
veterán

sikerült valakinek megoldani, hogy nem működik az értesítő led gmail e-mail bejövetelekor? :(

9,0 ról valami hír?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28505) zhata válasza L4mie (#28504) üzenetére


zhata
senior tag

Ez probléma volt valamikor is? Blue mail mellett mind a munkahelyi,mind az otthoni és a Gmail-es mailek esetében is jön az értesítés, miután a telefon "felébredt".
(Más. A 9.0 nem biztos,hogy nyerő lesz, különösen akkor, ha felveszed a hívásaidat.)

(#28506) desigo


desigo
senior tag

Üdv!

Tudnátok ajánlani egy szervizt ahol foglalkoznak ezzel a márkával?
OnePlus X teló leesett azóta nem éled fel a kijelző.
Rezeg,értesítések jönnek rá,Led világít,újraindul ha kell,töltődik...

(#28507) liba1 válasza desigo (#28506) üzenetére


liba1
tag

https://oneplusszerviz.com/

(#28508) desigo válasza liba1 (#28507) üzenetére


desigo
senior tag

Rendben,köszönöm!

(#28509) TomMusic


TomMusic
őstag

Olyan szép ez a teló, sajnálom tokban tartani.
De ha leesne és megsérülne, azt jobban sajnálnám :B

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28510) pècsimunkás válasza TomMusic (#28509) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èn is így voltam . Kb 1 èv után levettem a fóliát , kivettem a tokból , nem sokkal kèsőbb kiesett a lyukas zsebemből , össze is tört . Megcsináltattam , azóta is tokban van , ès fólia is van rajta .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#28511) Rick4 válasza desigo (#28506) üzenetére


Rick4
félisten

A legjobb és egyben a legolcsóbb a márka saját szervize lesz. Az előzőben linkelt cégnél a kijelző 32 ezres. Nemrég csináltattam egy 3-ast, 88 eur volt oda vissza szállítva cakk pakk az egész kijelzőcsere, és nagyon sokan vannak jó véleménnyel a szerviz munkájáról, a készülék azóta is hibátlan.

Drágábban "akárkikkel" szervizeltetni nem sok értelme van.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#28512) desigo válasza Rick4 (#28511) üzenetére


desigo
senior tag

Ma személyesen elvittem.Azonnal jelezték,hogy nincs nekik hozzá alkatrész.Úgy szervizelnek ha viszek magammal alkatrészt.
Csak nem egyértelmű,hogy mi a hibás.Korrekt volt a srác,azt mondta szétszedi megnézi mit lát.

(#28513) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Pie Community Beta

[ Szerkesztve ]

(#28514) liba1 válasza ToniSlow (#28513) üzenetére


liba1
tag

Jol hangzik,ha valaki feltette dobjon egy gyors velemenyt.koszonom

(#28515) ToniSlow válasza liba1 (#28514) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Én tegnap dirty flash-el feldobtam closed beta-ra. Nem vettem észre semmi problémát a napi használat során. Nyitott bootloader, official twrp, root.

[ Szerkesztve ]

(#28516) zhata válasza ToniSlow (#28515) üzenetére


zhata
senior tag

"Preconditions: Boot Loader should be locked"
Ezt értsem úgy, hogy mielőtt felteszed be kell zárnod a bootloadert?

(#28517) ToniSlow válasza zhata (#28516) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Én ahogy írtam is nyitott bootloader-el raktam fel.

(#28518) fpunto


fpunto
csendes tag

Tegnap én is feltettem zárt bootloader-re.
A telefon gyökerébe, helyi rendszer frissítéssel.
Eddig nincs panasz rá, teszi a dolgát.

(#28519) zhata válasza ToniSlow (#28517) üzenetére


zhata
senior tag

A felvétel rögzítést is kipróbáltad? ACR működik? Ha igen akkor nyerő.

(#28520) TomMusic


TomMusic
őstag

Android 8.0.0 Oxygen 5.0.8.
Skype nálatok se mindig értesít?
Hiába írnak, nem értesít, csak amikor belépek látom hogy írtak.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28521) Tibko8


Tibko8
senior tag

Pie community aki használ nálatok értesítési sávban megjelenik a Bluetooth ikon ha bekapcsoljátok?
Nálam akkor sem látni ha bármilyen eszközre csatlakozom.
Zárt bétánál nem volt ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#28522) snyper990 válasza Tibko8 (#28521) üzenetére


snyper990
őstag

Ha bekapcsolom, nem, ha csatlakozva van (még csak BT hangszóróval próbáltam), akkor kint van.
De ez tudtommal nem OOS, hanem Pie sajátoság.

(#28523) HSM válasza snyper990 (#28522) üzenetére


HSM
félisten

Nálam 10.3 Miui (Pie, Mi Mix 2s) alatt kinn van az ikon akkor is, ha csak be van kapcsolva a BT.

(#28524) snyper990 válasza HSM (#28523) üzenetére


snyper990
őstag

Miui annyira át van szabva, hogy arra általánosságokat alapozni nem igazán lehet.
Viszont úgy rémlik, talán valamelyik LOS topikban olvastam hasonlót xda-n, és talán pont a notch-os kijelzőkön lévő, kisebb rendelkezésre álló terület miatt lett így.
Mindenesetre nálam a 3. gyorskapcsoló a Bluetooth, úgyhogy könnyen tudom ellenőrizni. Meg amúgy is többnyire tisztában vagyok a telefonom aktuális állapotával

(#28525) HSM válasza snyper990 (#28524) üzenetére


HSM
félisten

A notch miatt igen, át szokták szabni sajnos az értesítéseket, ez az egyik oka, miért nem akartam notch-os telefont. :D Én szeretem, ha szépen jelzi a telefon a launcherben azonnal, hogy milyen állapotban van.

(#28526) snyper990 válasza HSM (#28525) üzenetére


snyper990
őstag

Bluetooth mondjuk pont nem zavar sok vizet. Dehát nem vagyunk egyformák. Nincs az a pénz, amiért én pl. Miui-t használnék

(#28527) HSM válasza snyper990 (#28526) üzenetére


HSM
félisten

Átérzem. Visszasírom az OOS-t az 1+3-ról, de meg kell hagyni, a miui is elvégzi, amit el kell a maga néha idegesítő módján. Én a kijelzővel vagyok így, soha többet 400PPI környéki AMOLED. :N Ezért nem jött szóba az 1+6 sem, pedig főleg fehérben nagyon tetszett volna.

(#28528) zselijan


zselijan
csendes tag

Aki felrakta a bétát, azokhoz egy kérdésem. Hogy lehet megváltoztatni, hogy a hangerőgombokra a csengőhang hangereje változzon és ne a média hangereje?

(#28529) snyper990 válasza HSM (#28527) üzenetére


snyper990
őstag

Nincs rá LOS vagy valami normális custom ROM? Talán megérne egy próbát.
(#28528) zselijan: Tudtommal sehogy, ha jól emlékszem ez is Pie újítás.
Nekem pl. jobban tetszik így, nincs olyan gyakran szükségem a csengőhang hangerejének megváltoztatására (max. némításra), viszont azt nem szerettem, hogy a Bluetooth hangszórómon nincs hangerőszabályzó, így mindig meglepetés volt, hogy éppen milyen hangerőn fog megszólalni

(#28530) HSM válasza snyper990 (#28529) üzenetére


HSM
félisten

Köszi a tippet. :) Van rá Pie alapú LOS, de igazából én nem szeretem nyitni a BL-t, főleg más ROM-ot rátenni, amíg nagyon nem indokolt. És mivel azért sikerült élhetővé tenni a gyári holmit, így szerintem maradok azon. :R

(#28531) ToniSlow válasza zhata (#28519) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Sajnos egyiket sem próbáltam mert nem igazán használok ilyesmit.

(#28532) snyper990 válasza HSM (#28530) üzenetére


snyper990
őstag

Anyukámnak van egy Redmi 4x-e. Remélem, a 8-as és 9-es verzió óta kicsit gatyába rázták a Miui-t, mert abban annyi fölösleges, kiirthatatlan app volt, amiket ráadásul Play áruházon kívülről frissített, plusz annyira erőszakolta volna a Mi-fiók regisztrációt, hogy már nekem lett belőle elegem, pedig nem nekem kellett vele együtt élnem. Úgyhogy raktam rá LOS-t, nekem sokkal szimpatikusabb. Persze nem volt egyszerű a bootloader nyitás, meg a TWRP sem az igazi, szóval megvannak annak is a hátrányai, megértem azt is, ha valaki inkább nem kezd bele :)

(#28533) norbe74 válasza L4mie (#28504) üzenetére


norbe74
csendes tag

Alkalmazások, Alkalmazáslista, Gmail, Tárhely, Gyorsítótár törlése, Adatok törlése
Ezután jobb felső sarok 3 pötty frissítések eltávolítása, majd Play áruház frissítés.
Ha ezután sem működik akkor az Adatok törlése után Alkalmázás eltávolítása és újratelepítés majd az Értesítések fülön minden legyen bekapcsolva ezen belül E-mail itt is minden be kivéve a Ne zavarjanak mód majd alkalmazás további beállításai, e-mail címed, Értesítések mind, Értesítések a beérkezett üzenetekről mind pötty
Természetesen a LED értesítés alapból be legyen kapcsolva.
Nekem se volt értesítő LED, de mióta ezt így megcsináltam azóta működik, remélem neked is fog.

(#28534) HSM válasza snyper990 (#28532) üzenetére


HSM
félisten

Mi fiókot csináltam, azt ez is kéri, de semmi felhős marhaságukat nem használom. A sok felesleges app is pipa, de a nagyját ki lehetett a 10.3-ban már lőni, ne legyen jogosultságuk garázdálkodni, helyettük a legtöbb esetben van normál Play-es alternatívám, szerencsére. :)

A bootloader nyitást elsősorban az adataim védelmében nem szeretem megejteni, ha nem feltétlen szükséges, ha elvesztem a esetleg a telefont, céges és privát adatok ne kerülhessenek illetéktelen kezekbe.

Amúgy azért így is érződik, hogy mennyire más világ. Az OOS alatt végig azt éreztem, a telefon van értem, és próbál úgy működni, ahogy én szeretném, próbál a lehető legjobban kiszolgálni. Az új alatt meg inkább a küzdelem volt az első élmény, hogy hagyjon már engem békén a számomra teljes felesleges erőltetett marhaságaival... Most már ez is be lett állítva, hogy nagyjából engem szolgáljon, de azért kellett ehhez jópár menet és hét. :B

(#28535) L4mie válasza norbe74 (#28533) üzenetére


L4mie
veterán

Köszönöm a leírást, ki lesz próbálva :D Egyenlőre nem tudtam törölni az adatokat csak a gyorsítótárat, de próbálkozom. :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28536) L4mie válasza L4mie (#28535) üzenetére


L4mie
veterán

ehh...bele van épülve a telefonba a gmail, vagy nem tudom, de se frissítést eltávolítani se adatot törölni nem tudok . :( megnéztem több telefonon is ami nálam szürke ott az zöld.
mi lehet a probléma? :(

[kép]

[kép]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28537) plejik válasza L4mie (#28536) üzenetére


plejik
addikt

Nézd meg esetleg benne van-e alapértelmezett alkalmazások között. Vagy esetleg a fiók beállításoknál töröld a fiókod és nézd meg utána tudsz-e kezdeni valamit a gmail-el. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28538) L4mie válasza plejik (#28537) üzenetére


L4mie
veterán

valamelyik fiók kavart be -.-'
Egy kivételével az összes fiókot leszedtem, most már bezöldültek.
:R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28539) overland


overland
aktív tag

Sziasztok,
utángyártott éritőpanel kompletten kerettel, jó minőség? Cserélt már valaki?

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#28540) bAtt001 válasza overland (#28539) üzenetére


bAtt001
addikt

Utángyártottat nem vállalnék be a helyedben, roszabb minőségű lesz biztosan, esetleg az érintéseket is rosszabbul érzékeli. Gyári szervízben kb 100EUR környékén mozog a csere, ha visszakeresel volt már róla szó itt.

(#28541) Macika66 válasza overland (#28539) üzenetére


Macika66
addikt

Mivel AMOLED panelt nem gyártanak „után” (talán ha 3-4 cég gyárt KIZÁRÓLAG AMOLED-et, nem boldog boldogtalan, minden kínai sufniban), így szinte 100%, hogy vacak LCD-t kapsz a pénzedért.

Az meg ugye...

(#28542) overland válasza Macika66 (#28541) üzenetére


overland
aktív tag

Az Alin árulnak amoled komplett kijelzőt, az mind kamu?
Egyébként tartalék telefon lenne már...

[ Szerkesztve ]

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#28544) Tibko8 válasza ToniSlow (#28543) üzenetére


Tibko8
senior tag

Adatvesztés nélkül lehet frissíteni az előtte lévő bétárol?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#28545) ToniSlow válasza Tibko8 (#28544) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Nálam nyitott bootloader és root is van de így sem volt probléma.

(#28546) dbius válasza Tibko8 (#28544) üzenetére


dbius
veterán

Azért csak óvatosan! előtte ments le mindent a készülékről.

Nekem is open beta volt fent +magisk, root és mindent gyalult, mivel frissítés után nem tudta a titkosított adatokat kiolvasni.

Azaz a frissítés látszólag hiba nélkül lezajlott, majd az újraindítást követően kiírta, hogy nem sikerült a titkosítást feloldani, és formázni kell mindent. Na ekkor legyalult mindent.

Kíváncsi vagyok ez a második pie verzió az előzőre rámegy-e - nálam - gyalulás nélkül.

(#28547) snyper990 válasza Tibko8 (#28544) üzenetére


snyper990
őstag

3T-m van root és mókolás nélkül, gond nélkül lement a frissítés community beta 1-ről

[ Szerkesztve ]

(#28548) ToniSlow válasza dbius (#28546) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Rámegy.

(#28549) snyper990 válasza dbius (#28546) üzenetére


snyper990
őstag

Gondolom nem gyári recovery van fent. Azt frissítetted, mielőtt rátoltad az új romot?
Én pl. TWRP-vel elég sokat szívtam a múltkor egy Xiaomi Redmi 4X-en, mivel frissítés után kétszer is elszállt a gapps, használhatatlanná téve a telót. Mindezt úgy, hogy azelőtt semmi gond nem volt frissítések során. Azóta jött ki új TWRP, de majd akkor fogom kipróbálni, ha kijön a LOS 16 is

(#28550) dbius válasza snyper990 (#28549) üzenetére


dbius
veterán

Igen, twrp volt fent, frissítés előtt felraktam a legfrissebbet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.