Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) PistiSan válasza k810 (#20999) üzenetére


PistiSan
addikt

Én külső ébresztő appot használok, még sosem volt olyan, hogy nem ébresztett volna, a leírt hibád alapján és nagyon javasolnék neked egy teljes újra rakást, sosem tapasztaltam még azokat amiket leírtál, pedig android 6 óra csak OTA frissítéseket telepítek.

(#21002) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Nálam nem javított az update, 1óra 5 perc kijelző idő és 50%on vagyok, az Android rendszer még mindig teker, alig volt a kezemben a telefon :W

(#21003) zhata válasza gyurma888 (#21002) üzenetére


zhata
senior tag

Nálam 91%-on áll, hat órája megy, 7 napot ír még ki.

(#21004) k810 válasza PistiSan (#21001) üzenetére


k810
aktív tag

Lehet, hogy az lesz, de nem szeretném, egyelőre tesztelem. Azért holnapra kerítek valahonnan egy offline ébresztőórát... :U

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#21005) sszemtelen válasza zhata (#21003) üzenetére


sszemtelen
őstag

Egyenlőre itt 16 órája 50 perc SoT-tal 2 napot ír még ki. 70%-on az akku. Addigiek alapján nekem ez a top amit elértem OOS 3.5.2 óta.. :3

(#21006) gyurma888 válasza zhata (#21003) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Clean install?

(#21007) zhata válasza gyurma888 (#21006) üzenetére


zhata
senior tag

Semmi gyalulás. Szokványos.

(#21008) func93


func93
senior tag

sziasztok

valaki hazai viszonylatból rendelt már fóliat/üveget a készülékre? nincs kedvem várni most hetekig..

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#21009) k810 válasza func93 (#21008) üzenetére


k810
aktív tag

Nem, de ez nem drága. Üvegből csak gyárit szabad, az összes többi kaki.

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#21010) ToniSlow válasza gyurma888 (#21002) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Outlook appot nem használsz véletlenül?

(#21011) gyurma888 válasza ToniSlow (#21010) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Fent van, de a notifications ki van kapcsolva, kézzel szoktam szinkronizálni

(#21012) ToniSlow válasza gyurma888 (#21011) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Megmondom oszinten nekem az a gyanum hogy az eszi az aksit.

(#21013) gyurma888 válasza ToniSlow (#21012) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Hmm, lehet holnap letiltom akkor, meglesem

(#21014) sszemtelen válasza ToniSlow (#21012) üzenetére


sszemtelen
őstag

Fél éve használom a privát levelező profilomra (gmailben van a céges), sosem volt bajom azzal, hogy direktben húzná az akksit. Fogyasztók közt meg sem jelenik.

(#21015) ToniSlow válasza sszemtelen (#21014) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Az egy dolog hogy mit latsz a fogyasztok kozott. Az meg egy masik hogy az android system mogott mi bujik meg.

[ Szerkesztve ]

(#21016) sszemtelen válasza ToniSlow (#21015) üzenetére


sszemtelen
őstag

Akkor másképp is mondom: A telepítés óta nem merül jobban a telefon, pedig egy ideje fent van már. :)

(#21017) ToniSlow válasza sszemtelen (#21016) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Furcsa mert ma frissült az app, és jobb lett a fogyasztás. Megkérdezhetem milyen fiók van beállítva? Leginkább a protokoll érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#21018) Macika66 válasza DonDragonka (#20996) üzenetére


Macika66
addikt

1. Könnyedén elhihető, hogy van valamilyen bevonat rajta és az is simán hihető, hogy napokig megtapad az igencsak porózus bőrfelületeden.
Azt is elhiszem, hogy ettől a bevonattól oleofób(abb) lett, mint az eredeti (bár szerintem azzal sincsen baj).
De a karcállóság az 100%, hogy kamu.

2. Teljesen egyetértek!
+1 szintén
+2 a gyakorlatban (ha nem akarod kötni az ebet a karóhoz) ez csak akkor jelentkezik, ha nyitott a bootloadere a telefonodnak és bootoláskor lemarad 5-6 pixeloszlop két oldalon...
A felhasználói programok 99%-a nem tesz képet/szöveget a szélső 1 mm-re.
Ez elfogadható.

Csak bele kell gondolni, hogy EZ az egyetlen készülék, aminél meg van oldva a 2.5D-s kijelző védőüvegezése teljes felületen.

Sem az S6-S7-S8-nál, sem az EDGE-knél, sem bármelyik másik mobiltelefonnál nincs megoldva az íves vonalú vagy csak ívelt szélű mobilok védőüvegezése.
Az 1+3 az egyetlen, amely megpróbálta és véd is szépen az üveg.

Számomra ez meggyőző és belefér ennyi kompromisszum, főleg, mert megértem, hogy miért elengedhetetlen...

(#21019) thomasvold


thomasvold
őstag

Sziasztok!

Rendelnék a gyártói oldalról egy curved glass-t és egy ebony wood case-t. A kérdésem az lenne, hogy megfér egymás mellett a tok és az üveg a széleken? Köszönöm szépen.

(#21020) sszemtelen válasza ToniSlow (#21017) üzenetére


sszemtelen
őstag

Sima outlook-os, a protokollt nem mondom meg rögvest, de az alap, amit a program beállít outlook-os cím mellé. :)

((Céges Secure Hub rendszer megkerülése végett az ottani exchange rendszert vettem fel GMail app-ba, a saját outlookos címem pedig az Outlook appban üzemel.))

Fél éve használom így, előtte sem merült jobban a telefon. :)

[ Szerkesztve ]

(#21021) Timer válasza ToniSlow (#21012) üzenetére


Timer
veterán

Nálam nincs fent, és nem is volt. Aquamail-t használok. Nálam a #1profile vált gyanússá, de jegeltem, és nem hozott változást. Persze frissült ma a FB is, ki tudja...

(#21022) ToniSlow válasza thomasvold (#21019) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Meg.

(#21023) ToniSlow válasza Timer (#21021) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, csak találgatás volt, de akkor ezek szerint alaptalan.

[ Szerkesztve ]

(#21024) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

HERE WeGo- t használ valaki ?
Amióta felraktam az OOS 4.1.0. - t , azóta szarakodik a GPS- em . Ha offline akarom használni , sokszor kiírja , hogy nem található útvonal oda , ahova eddig volt . A GPS -jel is lassabban van meg .Persze , eddig nem volt gond a GPS-el .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#21025) Colos1 válasza Macika66 (#21018) üzenetére


Colos1
őstag

Ha a folyadék csökkenti az üveg súrlódási együtthatóját (ez nanotechnológiával lehetséges), akkor ellenállóbbá teszi a hajszálkarcokkal szemben. Pontosabban az üveg ellenállósága ugyanolyan marad, de nehezebben tudják a porszemek kikezdeni az üveget.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#21026) pècsimunkás válasza pècsimunkás (#21024) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Közben frissítettem OOS 4.1.1.- re , de ez sem hozott érdemi változást .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#21027) viger válasza func93 (#21008) üzenetére


viger
tag

UltimateShield

Nagyon meg vagyok vele elégedve! 3 nap alatt megjött, amikor én rendeltem (2 hete kb)

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#21028) Macika66 válasza viger (#21027) üzenetére


Macika66
addikt

Igen,m többször volt már róla szó.

Két dolog van, ami miatt nem annyira jó, pontosabban három.

1. Elég drága. Ahhoz képest, hogy csak egy fólia
2. Nagyon tapadós a felülete újkorában, ha pedig használat közben bezsírosodik, akkor nem nagyon lehet zsírmentesíteni.
3. A karcok ellen tökéletesen véd, teljes felületen tapad, a karcmentesség garantált. DE! A kijelzőt esetlegesen érő, kis ponton történő erőbehatás ellen nem képes védelmet nyújtani, magyarul ugyanúgy törik a kijelző, mintha nem lenne rajta semmi...

De nekem is van itthon egy tarcsiban, bontatlanul, annak ellenére, hogy gyári curved glass-t használok, nagy megelégedéssel. :)

(#21029) Macika66 válasza Colos1 (#21025) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, csak ott csúszik hiba a számításba, hogy nem folyadék-film van az üvegen... :)

(#21030) viger válasza Macika66 (#21028) üzenetére


viger
tag

Lehet nem jól tudom, de azoknál az üvegeknél amik nem tapadnak teljes felületen, a kis ponton történő erőbehatás következtében ugyanúgy megtörik az üveg alatta, mert nem tudja eloszlatatni a keletkezett erőt/feszültséget.
A gyári üveg meg rohadt drága. Azt nem tudom hogy ront-e a kijelző szinén, kérdeztem nem egyszer a forumban itt is és a másikban is, de senki nem válaszolt, így azt gyanítom hogy az is ront rajta. Engem pedig kifejezeten zavart, hogy nem volt fekete a fekete.
Ezzel a fóliával nincs gond. A többi olcsóbb fólia meg nem takar teljes felületen, legalábbis nehéz találni. Most jelenleg úgy néz ki a telefon a fóliával, mintha nem is lenne rajta semmi annyira jól "ráolvad".
Remélem elejteni nem fogom, a karcok ellen meg nagyon jó így, hogy észre sem lehet venni.

Egyébként érzetre vastagabb, mint egy mezei fólia és sokkal minőségibbnek is tűnik! Elvileg ez is véd valamit a pontszerű behatások ellen, de szerintem az csak mese habbal! :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#21031) Macika66 válasza viger (#21030) üzenetére


Macika66
addikt

Részben jól tudod, ezek az üvegek kis ponton történő erőbehatást sokkal kevésbé hárítják, mint a teljes felületen tapadó curved glass, de még mindig sokkal jobban, mint bármilyen fóla.

A gyári curved glass SEMMIBEN nem változtat a színeken.
A fekete ugyanolyan, mint ha nem lenne rajta semmi, lévén szilikonnal tapad az érintőüveggel teljes felületen (csakúgy, mint a fóliák).
(De valóigaz, a nem tapadós kijelzőfelületű full cover üvegek amellett, hogy tele vannak a működéshez szükséges rágőzölt fémpöttyökkel, még a feketét is rontják (nem is kicsit) a légrés miatt, ráadásul könnyen alakulnak ki a képen is meglátszó newton-gyűrűk.)

A mese habbal stimmel, az. :)

[ Szerkesztve ]

(#21032) szpali válasza Macika66 (#21031) üzenetére


szpali
addikt

+1 :K
A pici fém pöttyök és az olajfolt szerű gyűrűk mind-mind megvannak nálam az Orzly üveggel.
Annyi súlyosbító tényező még befigyel, hogy én nem szeretem a fényes felületet, emiatt még egy noname matt fólia is van rajta, DE!
Mindezek ellenére is jobb a kijelző képe, mint amilyen a Nexus 5-ben volt :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#21033) randras_83 válasza bajaki (#20900) üzenetére


randras_83
addikt

Meziu EP51 :K

https://www.flickr.com/randras83/

(#21034) Colos1 válasza Macika66 (#21029) üzenetére


Colos1
őstag

Persze, mert szilárd anyagot hoz létre a felületen. Elég, ha egy-két mulekula méretű bevonatot hoz létre, az az apró porszemekkel szemben már ellenállóvá teszi. Kérdés, hogy mennyire tartós ez a bevonat.

Félre ne értsd, nem azt akarom megmagyarázni, hogy ez tényleg jó, hanem azt, hogy miért esküszik rá pár ember. A placebo hatást nagyon tudja erősíteni, ha van egy minimális részleges hatása, mint szerintem jelen esetben is. Írta is a kolléga, hogy kevesebb rajta a hajszálkarc. Ez simán lehet a lötty által létrehozott bevonattól, de ettől törés és komolyabb karcoló behatásokkal szemben még nem fog védeni.

Nekem gyári edzett üveg + biztosítás van rajta, eszem ágában sem jutna ennyiért kipróbálni ezt a lónyálat :D

Ez a folyadék antibakteriális / oleophobe bevonatnak készült, és szerintem feltűnt a gyátrónak, hogy a súrlódás csökkentése miatt amolyan mellékhatásként csökkenti a hajszálkarcosságot is. Innentől meg beindult a marketing gépezet, és nyomják magukból a hülyeséget. :W

UI.: Viszont tévedhetek is, lehet hogy még ennyi karcvédő hatása sincs, de elvi lehetőség van rá. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#21035) pècsimunkás válasza Colos1 (#21034) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem mèg a gyári fólia van rajta . Július közepe óta van meg ez a telefon .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#21036) kentucky válasza Colos1 (#21034) üzenetére


kentucky
őstag

Olyan nem lehet, hogy kevesebb mivel nem ment vissza az időben, hogy aztán folyadék nélkül is ugyanúgy használja. Egy nagy baromság az egész, nem csodálom hogy mindig van igény ilyen vadbarom termékekre.
November óta használom az op3-at, fólia nélkül és csak egy hajszálkarc van a kijelzőn, pedig egész nap ki be a zsebemből, és volt hogy véletlen a kulcs mellé tettem be + volt, hogy piszkos poros munkagépben használtam. De amúgy tudok olcsóbb megoldást, ha valaki ilyen késztetést érez ott a kézfertőtlenítő gél, azzal kenegesse a telefonját, kb. ugyanaz lehet az összetétel. ;] Viccet félretéve ne kenegessétek ilyen szarral a telefonotokat, nem ér semmit + beszédhangszóróhoz is bekerülhet a lötty.

(#21037) zhata válasza Colos1 (#21025) üzenetére


zhata
senior tag

Érdekes amit írsz. Tudnál erről a módszerről linkelni valamit pl. tudományos igazolást?

[ Szerkesztve ]

(#21038) sszemtelen válasza sszemtelen (#21005) üzenetére


sszemtelen
őstag

Helyzetjelentés:
Bár igaz, hogy nem dolgoztam, de így is használtam a telefont, de a jelenlegi állapot még mindig elég jónak tűnik, az előzőekhez képest:
Fogyasztók
Kijelző
Ébrenlét

A két óra SoT auto fényerőn volt, állandó wifi kapcsolattal, programokat telepítettem közben, és konfiguráltam azokat, szóval dolgozott is a készülék :D . A frissítés telepítése után volt egy HR. Ilyen jó még sosem volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#21039) olleru


olleru
csendes tag

Üdv! Ezek az apk file-ok publikusak, vagy manuálisan kell őket telepíteni? http://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/

Üdv, Dávid

(#21040) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Valaki próbálta már a Hydrogen OS launcher-t?
Elméletileg ugyanazt tudja mint a pixel launcher.
Link

[ Szerkesztve ]

(#21041) PistiSan válasza építész(ke) (#20920) üzenetére


PistiSan
addikt

Neked van ROOT a telefonodon?

Közben kipróbáltam egy másik naptár appot, ami úgy néz ki mindig jelez, és még okosabb is mint a google féle.
aCalendar - Android Calendar néven fut, a google naptárat nem lehet letörölni, mert abból közvetlen szinkronizál, annyi hogy a gyári naptár appban letiltottam hogy az is jelezzen, ezáltal nem lesz 2x-es naptári jelzés.
Eleinte fura volt, de pár nap alatt már egész megszoktam, ami még különösen tetszik, hogy itt csak eseményeket lehet felvinni, és ha jelez alapból tudod szundiztatni.

(#21042) PowerBuldog válasza ToniSlow (#21040) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Most dobtam fel. Szuper. Gyors. Felülírta a régi launchert, így megmaradt minden beállításom is, ikonok widget stb

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#21043) Timer válasza PowerBuldog (#21042) üzenetére


Timer
veterán

Néhány képernyőképet esetleg kérhetnénk? :)

Szerk.: tárgytalan, megtaláltam a linkelt oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#21044) sszemtelen válasza PowerBuldog (#21042) üzenetére


sszemtelen
őstag

Viszont amint szeretnéd visszarakni a régit, rögtön töröl minden elrendezést :/

(#21045) PowerBuldog válasza sszemtelen (#21044) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem használom a főképernyőt. Az első oldalon van pár ikon meg egy időjárás/óra widget és kész + shelf. Szóval ez engem annyira nem vág mellbe.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#21046) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Tudtátok, hpgy az előlapi kamera is képes majdnem 4k videó felvételre? :) 3264x2448 px, 30 fps, 200Mb/sec

(#21047) ToniSlow válasza PowerBuldog (#21042) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Remélem bekerül az OOS-be is.

(#21048) Nagytoll válasza Hujikolp (#21046) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Ezt alapból tudja, vagy valamit trükközni kell hozzá?

(#21049) sszemtelen válasza ToniSlow (#21047) üzenetére


sszemtelen
őstag

Azért reméljük csak választható verzióként :)

(#21050) építész(ke) válasza PistiSan (#21041) üzenetére


építész(ke)
tag

Igen van root. Miért kérded?
Igazából nekem a google naptár is tökéletes lenne, ha normálisan jelezne. Egy-két héten belül fogok csinálni egy FR-t, mert nálam egy ideje az értesítési led sem jelez (töltésnél jó, csak egyébként nem), hátha az helyrerázza a naptárat is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.