Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) PAPSZIMax válasza pècsimunkás (#17999) üzenetére


PAPSZIMax
tag

Az új mappás beakadáson kívül nálam még nem volt. Ha új mappába akarsz másolni előbb hozd létre a telefonnal.

(#18002) K82 válasza Cry0 (#18000) üzenetére


K82
őstag

A CM nem biztos h megoldás lesz ha szinte mindenkinél a FB a ludas.

sky11: nincs gond a WIN10-zel, nálam legalábbis probléma nélkül megy az ADB, MTP és a hasonló hárombetűs dolgok.

Pixel / OnePlus Pad

(#18003) PiciDikenz válasza .bTr (#17994) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

100%, hogy a Facebook lesz a ludas, barátnőmnél is ugyanez a probléma, zabálja a CPU-t és melegszik a telefon. Ha bezárjuk, újraindítja magát. Közben megkérdeztem egy munkatársam akinek szintén ilyen telefonja van, viszont sosem tette fel a facebookot, neki kb vízszintes a vonal, és reggel óta 20%-ot merült neki a telefon 4.0.1 alatt.

(#18004) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Köszönöm a válaszokat !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#18005) Tibko8 válasza pècsimunkás (#17999) üzenetére


Tibko8
senior tag

Semmi gond WIN10-zel. Minden működik rendesen. Kivétel ha új mappát akarsz létrehozni de annyi baj legyen.

Most kiváncsiságból leszedtem a fb-t most töltöm aztán meglátjuk mi lesz. Bár a Android rendszer is sokat fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#18006) UberMutant válasza pècsimunkás (#17999) üzenetére


UberMutant
őstag

nálam win10 angol, 64 bit, tökéletesen működik, mind sima adatkapcsolat, mind az adb-s mókolás

(#18007) szpali


szpali
addikt

Átmeneti megoldás a merülésre
#letörölteapaliafacebookot #ésamessengertis #megapagemanagertis :(((
Lett helyettük Facebook Lite a play-ről és Messenger Lite apkmirrorról :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#18008) Potrien


Potrien
senior tag

Nálam is az fb, és a messenger.
Ki is töröltem mindkettőt, kiváncsi leszek.

(#18009) Cry0 válasza K82 (#18002) üzenetére


Cry0
őstag

ismrősöknél vagy másoknál nincs ilyen probléma egyenlőre csak nálunk jelentkezett ezért gondolom hogy a cm megoldás lehet rá

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#18010) respecter


respecter
csendes tag

Én nem használok semmilyen FB appot, se messengert és nálam a szokásos SOT van, nincs melegedés, semmi anomália.

Valószínűleg az FB a bűnös nálatok.

(#18011) syler123


syler123
veterán

Nálam is jelentkezett, a Facebook 43 perc cpu-t evett, miközben ha 2 percet használtam akkor sokat mondok. Kicsit sem bosszantó... :W

(#18012) tommygunn84 válasza Tibko8 (#18005) üzenetére


tommygunn84
csendes tag

Szerintem a rendszert is a FB app valami csintalansaga pörgeti ezerrel.

Nekem a messenger fent maradt de az nem okoz gondot. Redditen valaki írta hogy nem csak OP-n hanem ismerőse S7 edgen és valami Xperian is hasonló a helyzet reggel óta.
Írtam a FB supportnak, kíváncsi vagyok egyáltalán válaszra méltatnak e? :)

(#18013) bajaki


bajaki
őstag

Mi történik itt ma? :D

Igaz nekem 3T-n, de szintén elkezdett darálni a Facebook-Messenger páros. Tegnap még semmi probléma nem volt. A Messenger e mellé elkezdett rendesen akadozni is (chat-fejek mozgatásánál), ami eddig szintén nem jelentkezett. Péntek óta van egyébként nálam a telefon és a mai napot leszámítva eddig semmilyen probléma nem volt.

(#18014) UberMutant válasza bajaki (#18013) üzenetére


UberMutant
őstag

szedd le a nyomorék bughalmaz facebook klienst

(#18015) bajaki válasza UberMutant (#18014) üzenetére


bajaki
őstag

Épp most töröltem mindkettőt. Hihetetlen, hogy ennyi év után is ekkora bughalmaz mind a két app.
Telefonmániás vagyok, rengeteg androidos telefon megfordult nálam mostanában és az összesen sz@r volt ez a két app.

Kipróbálom a Lite verziójukat, meglátjuk.

(#18016) rankesz


rankesz
veterán

Facebook darálás gondra használjátok az oldal mobil verzióját böngészőből, chat-re meg ezt, ez még jó

(#18017) SharpSA


SharpSA
veterán

A fosbúknak nálam csak a lite appjai vannak telepítve és minden rendben, nincs melegedés és akku zabálás. Bár ritkán használom mindkettőt, néha azért jó ha van.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#18018) agent_k válasza rankesz (#18016) üzenetére


agent_k
őstag

facebook nekem böngészőből megy, de ezt a messenger linket köszi! Valahogy kimaradt nekem ez az apk-s oldal.

(#18019) zhata válasza Haneto (#17998) üzenetére


zhata
senior tag

Szerencsém van, nálam nem merül. (B)Mind a Facebook,mind a Messenger app le van tiltva.(/B)

[ Szerkesztve ]

(#18020) ndavey


ndavey
tag

Én feltettem apkmirror-ról találomra egy régebbi facebook alkalmazást (99.0.0.26.69) és ezzel nem merül úgy, mint az előbb.

(#18021) g0dl válasza Cry0 (#18000) üzenetére


g0dl
addikt

Mindenki azt irogatja, hogy a fb szívja az akksit, akkor mi a baj az OOS-sel?

(#18022) racerx


racerx
őstag

Mondjuk azt nem értem, hogy a messenger lite mért csak az apk mirror -ról érhető el. Hivatalosan a mi régiónkra nem elérhető ?? (mondjuk meg is lepődtem, hogy nálam csak a facebook merül, messenger nem, azt rájöttem hogy hetekkel ezelőtt már a lite van belőle -az én felhasználási szokásomhoz bőven elég az is , :) , sajnos a face lite nem jött be

(#18023) sutszi


sutszi
veterán

Legszívesebben félkövérrel írnám az egészet...de azt nem lehet...
Ébresztő!

A telefon megjelenése óta ez legalább a második hullám, de az is lehet, hogy a harmadik amikor beesik 100+ hozzászólás a hirtelen merüléssel kapcsolatban. Ebben mindenkit lever a víz meg megy a pánik.
Kb az első 20-ból kiderül, hogy ismét a facebook-hoz köthető appok hulladékok szokás szerint. Ennek ellenére még mindig van aki szarozza az OOS-t 80+ hozzászólás után is. A következetes és objektív problémaelemzés apró szikrája snincs meg... A múltban párszor javasoltam már néhány embernek, hogy törölje le a fenébe. Meglepő módon úgy ragaszkodnak hozzá mint pillanatragasztóval tapadna hozzájuk a facebook. Ilyen reakciókat kaptam: "De nekem kell...", "Ezen beszélgetek ismerősökkel...", "dehogy törlöm le hát akkor hogy érnek el"... bla...bla...

Szerintem nagyon egyszerű a képlet. Ahogy itt páran már megcsinálták, ha a facebook-os szutykok húzzák az akku-t akkor le kell törölni. Ha meg nem akarjátok akkor viseljétek a következményeket.

Soha egyik telefonomon sem volt fent semmiféle facebook alkalmazás. Aztán mégis élek... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#18024) NextError


NextError
tag

Sziasztok!
Kis segítséget kérnék. A helyzet az hogy ota frissítéssel szerettem volna frissíteni 4.0.1- re úgy, hogy rootolva van a rendszer twrp is van rajta, nem gondoltam volna hogy ez ekkora gond lesz viszont nem ilyen egyszerű mert kérné azt a csodálatos recovery kódot annélkül semmit nem tudok vele kezdeni jelenleg nem kapcsol be nem megy tovább kódot kér. Mit ttehetnék? Adataim le vannak mentve minden az nem gáz ha elveszik.
Milyen lépésekkel tudnék leghamarabb visszajutni a működőképes rendszerhez.. illetve mit ne kövessek el hogy legközelebb ez ne legyen gond?
Előre is Köszi!

(#18025) oba válasza sutszi (#18023) üzenetére


oba
addikt

Igazad van, de eddig nem volt ilyen gond a fb appokkal. Most nálam is a fb és a messenger meríti a telefont erőteljesen. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha jön majd update (akár oos akár fb/messenger appok) akkor tud működni jól a dolog. Használt eddig is erőforrásokat a két program... de nem ennyit.

(#18026) nofi válasza racerx (#18022) üzenetére


nofi
őstag

Én kipróbáltam a messenger lite-ot, de mondjuk az tényleg ilyen szükségmegoldás. Annyira minimál, hogy egy nyamvadt gifet nem jelenít meg, képeket se lehet lementeni, linkeket is érdekesen jelenít meg, szóval kb. annyira faék mint egy sms program.

oba
Na igen, ez a két program ami még a legújabb almán is meg tud röcceni. Egyszerűen nem tudom miért érzik úgy, hogy tömni kéne bele az újdonságokat.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#18027) sutszi válasza oba (#18025) üzenetére


sutszi
veterán

Más telefonok topikjában meg még azon túl is rendszeresen előforduló téma a facebook alkalmazásainak nagyon komoly erőforrásigénye. Sajnos ez van... Persze lehet egy-két olyan verzió ami tűrhető. De ilyen gyors merítés nem először van.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#18028) rankesz válasza ndavey (#18020) üzenetére


rankesz
veterán

De abban már benne van a "szuper" napom "feature", bár ha titeket nem zavar...

(#18029) PartyShan válasza NextError (#18024) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Ha megvannak az adataid akkor kövesd a 17909es hozzászólásban leírtakat. Ugyanez volt velem is és úgy sikerült megoldanom.

(#18030) racerx válasza nofi (#18026) üzenetére


racerx
őstag

Azért mondtam, hogy az én minimál messengeres szokásomhoz (tényleg csak pár emberrel való beszélgetés a lényege), bőven elég. Viszont a face lite -pedig ott se vagyok hc user, már kevés.

(#18031) rankesz


rankesz
veterán

Azért ez eléggé beszédes szerintem... :U

(#18032) dfcwolf


dfcwolf
tag

Szerintem a Swipe Pro tökéletes megoldás az FB helyett.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#18033) ndavey válasza rankesz (#18028) üzenetére


ndavey
tag

De én most a facebook alkalmazásra gondoltam, nem a messengerre. Azért ne keverjük a kettőt :)

[ Szerkesztve ]

(#18034) Cry0 válasza g0dl (#18021) üzenetére


Cry0
őstag

semmi már eddig nekem fb-re 4-7%-ot irt most hogy újra lett indítva írja 17-20%-ot eddig azt hittem oos4-el van valami gebasz de nem tévedtem :)

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#18035) sutszi válasza Cry0 (#18034) üzenetére


sutszi
veterán

Használj már légyszíves írásjeleket, legalább... Ez egy értelmezhetetlen...hadd ne mondjam mi. :(((

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#18036) vitezlejszlo válasza sutszi (#18023) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Oooaa akkor most a oos a hibas? Minenkinek oos-e van aki itt sirdogal. Hogy tudom az oos-t eltavolitani? /trolloff

(#18037) Burt1793 válasza PiciDikenz (#18003) üzenetére


Burt1793
veterán

Nálam is jelentkezett ma a fb&messenger probléma (ez nem így szokott kinézni, bőven a kijelző az első általában), igaz más androidos telefonom van, de ma csinálta először, fél éve ugyanúgy használom. Az alkalmazáskezelőben töröltem a két alkalmazás gyorsítótárát, egy idő után (lehet, hogy nem a törlés miatt) lenyugodott azt hiszem (nem biztos basszus). Bő két órát pörögtek, android rendszerhez is több használatot ír.
Ti a törlésen kívül mivel próbálkoztatok?

[ Szerkesztve ]

(#18038) Cry0 válasza sutszi (#18035) üzenetére


Cry0
őstag

oké bocsi aki zavar.
Próbálok figyelni rá, csak telefonon nem tudom megszokni az írásjeleket :(

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#18039) axlfsi válasza PAPSZIMax (#17947) üzenetére


axlfsi
veterán

Asszonynak az OP2-n is le-le allt (sot, lefagyott a keszuleke) a Radio1 alkalmazas, online radiohallgatas soran... biztos nem az OP3 / OOS4 hibaja.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18040) vitezlejszlo válasza Burt1793 (#18037) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Asszony samuja is doglik tegnap ota, neki is az FB alkalmazas adja az erzest...

[ Szerkesztve ]

(#18041) racerx


racerx
őstag

Én még néha visszaolvasgatok a régi telefonom topicjába (G4), de ott is ez a téma ma :)

(#18042) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Valami ötlet mit csinálhatnék az otthoni wifimmel?
Játékok jem csatlakoznak a nethez.
Edzőtermi és munkahelyi wifin nincs gond.

Próbáltam újraindítani routert/telefont.
Fix IPt állítottam be telefonon nem DHCP.
Próbáltam elfelejtettni a wifit és újra csatlakozni.
Routeren próbáltam chanelt fixen beállítani, b/g/n kombinált külön külön beállítást.
Volt factory reset is.

A sebességével egyébként nincs gond, speedtest gyors és alacsony a ping. De játékok egyszerűen nem mennek.

4.0.1-en vagyok most

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18043) Burt1793 válasza vitezlejszlo (#18040) üzenetére


Burt1793
veterán

Tegnap még jó volt, nálunk itthon másik két samun nincs gond (a telóm topikjában is előjött jó pár embernek), mondjuk csak a messenger van fent az egyiken.
Menjenek a francba, elfogadta a nép a napom faszságot is és azt is, hogy két app kell a használathoz... remélem gyorsan javítják, hozzáteszem, nem is mostanában frissült, legalább pár hete lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#18044) rankesz válasza PowerBuldog (#18042) üzenetére


rankesz
veterán

ipv6 vagy 4? én itt nézelődnék

(#18045) PowerBuldog válasza rankesz (#18044) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ipv4, de a nougátra váltás előtt nem volt ilyen gond

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18046) Tibko8


Tibko8
senior tag

FB törlése után is ugyanúgy merül a telefonom. Most a Google Play áruház és a Android rendszer a fő fogyasztó.
4 órája vettem le a töltőről és 38%-on vagyok és összesen 1 óra SOT. Mindezt úgy hogy mielőtt töltőre raktam volna a telefont letöroltem teljesen a FB-t. Volt újrainditás is.
Ha ez holnap reggelig nem változik falnak megyek. :W :W Most a sok éves fos akkumulátorral szerelt haverom teloja (szifon 4S) is jobban bírja ennél. Pedig az övé úgy merül ha használja hogy a százalék kijelzőt vissza számlalonak is lehetne használni.
Az szem kénytelen leszek berakni a külső akksit a táskába.

Míg meg írtam ezt merült 5 db %-ot.

Viszont a nővérem 1+1-ja 3:30 óra SOT van neki 40%-on. Nála érdekes mód csak annyi látszik a FB hasznalatrol akku statisztikában amennyit használta a programot.

sutszi Én Béta 10. Eddig 2 napos üzemidő és nagy átlagban 5-6 óra SOT
Nővérem 1+1 gyári COS (CM13)

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#18047) sutszi válasza Tibko8 (#18046) üzenetére


sutszi
veterán

Milyen rendszer? Milyen verzió?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#18048) racerx válasza Tibko8 (#18046) üzenetére


racerx
őstag

Valamit buzulnak a guglinál, nyugalom , 1-2 nap és elmúlik. Nem kell túldramatizálni a helyzetet. Volt is ilyen, lesz is ilyen.. Android az ilyen sajna. Csak bosszantó egy kicsit.

(#18049) Tibko8 válasza racerx (#18048) üzenetére


Tibko8
senior tag

Csak ilyen mértékben még soha nem volt pedig nagyon régóta csak androidos telóm van. Na mindegy mást úgysem tudok tenni mint várni. Rendszert nem fogok cserélni ez miatt. Főleg hogy nincs CM sem. Azt lehetne használni Google nélkül korlátozott funkciókkal. :)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#18050) tommygunn84


tommygunn84
csendes tag

A kíváncsiság kedvéért átnéztem az S7 topikba. Csak az utolsó oldalt pörgettem át, de ott is többen panaszkodtak a mai napi hirtelen merülésre FB miatt. Szóval ezek szerint biztos nem OOS hiba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.