Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) t181 válasza silvergod (#7996) üzenetére


t181
senior tag

Szerintem érdemes. Én azóta használom, mióta elsőre kiadták és jön minden értesítés.

(#7999) sky11
Húzd le az állapotsort, ott találsz egy Invert colors gombot. Ez talán megoldja.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#8002) KraX válasza DonDragonka (#7962) üzenetére


KraX
őstag

Oh yeah!
Kellemes meglepetés.

For the God Emperor!

(#8003) SharpSA válasza pècsimunkás (#7999) üzenetére


SharpSA
veterán

Redőny kétszer lehúz és Színek invertálás gomb megnyom...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8004) pècsimunkás válasza SharpSA (#8003) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi :R !!!
Bìztam benne , hogy nem túl nagy a baj !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#8005) randras_83


randras_83
addikt

Srácok egy gyors teszt. Kinek hogy változik a kijelző színe a betekintési szögtől függően?

https://www.flickr.com/randras83/

(#8006) jaysee13 válasza randras_83 (#8005) üzenetére


jaysee13
tag

Nálam a kijelző színe nem változik :D, a megjelenített tartalom meg csak sötétebb lesz, színváltozást nem tapasztalok.

Off: úgy 50 hsz-szel ezelőtt írtam egyet, ami talán segített volna pár ember problémáján, de a sok off miatt soha nem fogják olvasni. Ami mondjuk nem nekem baj, de jó lett volna egy visszajelzés, hogy hasznos volt-e, vagy baromságot írtam. :) [/OFFF]

[ Szerkesztve ]

(#8007) jaysee13


jaysee13
tag

Kano mellé javasolnám randras_83-at topikgazdának.
Mit szóltok?

(#8008) Macika66 válasza randras_83 (#8005) üzenetére


Macika66
addikt

A Pentile Matrix miatt a kép vöröstartalma csökken oldalsó szögből nézve valamelyest. De ez más technológiájú kijelzőhöz képest gyakorlatilag elhanyagolható mértékű képváltozást eredményez...

(#8009) Rick4 válasza randras_83 (#8005) üzenetére


Rick4
félisten

Ha alulról- felülről, jobbról- balról nézem, gyakorlatilag a 0°-hoz közeli életszerűtlen, lehetetlen szögekből, akkor lilás- zöldes lesz a kép. De mivel ekkor már se a képet nem látom, se a szöveget elolvasni nem tudom, igazából mindegy is, milyen színben nem látom a látnivalót. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8010) Nagytoll válasza Rick4 (#8009) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Ez amoled sajátosság, a napokban láttam a note 7-nél is ugyan ilyen zöldes-piros árnyalat jön elő ha nagyon kicsi szögből nézi az ember

(#8011) thomasvold válasza Rick4 (#8009) üzenetére


thomasvold
őstag

+1, de tényleg már csak olyan valószerűtlen szögekben jön elő ez az elszíneződés, hogy teljesen lényegtelen.

(#8012) Rick4 válasza Nagytoll (#8010) üzenetére


Rick4
félisten

Ennél mondok jobbat, ezelőtt S4-em, és note 4-em volt, mindkettő a maga nemében egy elég jó készülék jó kijelzővel, sokszor megtörtént, hogy a készülék az asztalon volt, mikor az asztal mellett álltam, és gyorsan elkaptam a szemem a kijelzőről, abban a fél pillanatban láttam egy egy vízszintes csíkot a kijelzőn, ami szerintem a képfrissítési frekivel lehetett kapcsolatos, elég életszerűtlen volt az a szitu is, nem is zavart, mint ahogy ez se zavar, elégedett vagyok vele, és jellemzően szemből nézem. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8013) randras_83 válasza jaysee13 (#8007) üzenetére


randras_83
addikt

Ó köszönöm a megtiszteltetést. Ha kell még egy totyikgazda nekem belefér, ha nem akkor sincs semmi :)

Az elszíneződéssel kapcsolatban akkor megnyugodtam, de amúgy is kár izgulni két év gari van ;]
Amúgy gyanítom, hogy a gyári fólia is játszik benne némi szerepet, de nem veszem le, mert nincs üveg se tarcsi se semmi. mondjuk minek döntögetem, nem nő ez....:DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#8014) ToniSlow válasza silvergod (#7996) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Összefoglalóban benne van a doze kikapcsolása.

Nem vonták vissza a 3.2.4-et: http://downloads.oneplus.net/devices/oneplus-3/

(#8015) Rick4 válasza ToniSlow (#8014) üzenetére


Rick4
félisten

A párom telója most lett erre frissítve. Nekem nincs bajom vele, miután kikapcsoltam a háttér wifit, visszatért az erő az aksiba. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8016) H0r1


H0r1
tag

Eszrevette mar valaki azt, hogy hiaba van priority mode, es hiaba allitassz be barmit, viber whatsapp facebook messenger ezt kikeruli es ugyan ugy jelez?

Nem talaltam erre megoldast. Aki XDA berekeken belul mozog, ott nem talalkozott valamilyen megoldassal?

(#8017) ToniSlow válasza Rick4 (#8015) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Én is ezen a patch level-en vagyok, nincs vele gondom. Mondjuk én nem nyomkodom sokat a telefont, nekem a SOT nem releváns.
Az akku nekem, kb két nap ha sokat telefonálok, de ha pl. belecsúszik egy 7vége is akkor simán elmegy 3 napot úgy hogy állandóan vagy wifi vagy LTE, és éjszaka sincs airplane módban.
Szerintem ez nem rossz.

(#8018) Rick4 válasza ToniSlow (#8017) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem is teljesen rendben van, jó ez a snapdragon 820, eszeveszett gyors, és alig kajál... ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8019) kano


kano
nagyúr

Már egy jót vásárolni sem mehet el az ember? Egy kis provokációra rögtön felülnek néhányan és kulturálatlan stílusú lesz a topic? :) Egy kicsit kezeljük már egymás véleményét nagyobb tisztelettel!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8020) ToniSlow válasza Rick4 (#8018) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Jah es mindezt ugy hogy mindket simslot hasznalatban van.

(#8021) randras_83 válasza kano (#8019) üzenetére


randras_83
addikt

Egyik kezedben a bevásárló kocsi másikban a telefon :DDD
Már rendeződött a szitu, remélem :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#8022) dib0079


dib0079
csendes tag

Sziasztok!

Kaptam egy Audioquest Dragonfly DAC fejhallgató erősítőt tesztelésre. Ha rádugom a telefonra egy OTG kábellel (már hármat is próbáltam) világít, de hang nem jön ki belőle. OTG be van kapcsolva, pendrive-okat látja is rendesen. Számítógépre dugva (WIN7) tökéletesen megy a DAC minden driver telepítése nélkül, és a leírás szerint Androidon is így kellene működnie. Valaki használt már ilyet, vagy van valami ötletetek?

köszi!

dib

(#8023) dfcwolf


dfcwolf
tag

Elég gyerekes dolog azon vitatkozni, kinek jobb a telefonja.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#8024) Potrien válasza dfcwolf (#8023) üzenetére


Potrien
senior tag

Így van az enyém a legjobb :DD

(#8025) Colos1 válasza dib0079 (#8022) üzenetére


Colos1
őstag

Igen. Tapasztalatom szerint a lejátszónak is támogatnia kell. Nekem egy CA Dacmagic XS van a céges laptophoz, és a Galaxy Alphán a PowerAmp -al majdnem nem megy (ugrál), a stock lejátszóval egyáltalán megy. PowerAmp -al azt mondták azért ugrál a hang, mert vagy a Lolli kevés neki, vagy a Samsung elcseszett valamit. Ez utóbbi lehetséges :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#8026) Siffredi


Siffredi
senior tag

Sokan írtátok már, hogy meg vagytok elégedve a sot-tal, DE nem játszotok a telefonon.

Arra lennék kíváncsi, hogy akik játszanak is a telefonon, azoknak hogy alakul a sot? Természetesen úgy lehetne viszonyítani, ha írnátok játékidőt is a sot mellé.

Köszönöm!

Szerk.: ja meg persze a játék neve sem ártana... :)

[ Szerkesztve ]

(#8027) jaysee13 válasza Siffredi (#8026) üzenetére


jaysee13
tag

Trials Frontiers. 5-5,5 óra SOT, abból kb 2,5 óra játék. Ez egy példa, de az 5 óra SOT mindig megvan. Asphalt 7, RR3 szokott még menni.

(#8028) silvergod válasza ToniSlow (#8014) üzenetére


silvergod
őstag

tudom hogy benne van onnan csináltam....de mivel angolul van lehet valamit félreérthettem? mivel nem indul csak lefut....ezért kértem a segítséget.

A gyári kamera app helyett használ esetleg valaki más ingyenes programot?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#8029) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Na, büszke vagyok magamra, hogy az Ultimate Shieldet sikerült elsőre, negyed óra alatt felcuppantani (hátra, kamerára, oldalakra). A kijelző még várat magára :D

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#8030) vitezlejszlo válasza Potrien (#8024) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Az en Telefon2000-rem sokkal jobb, mint ez a kinai vacak!!! Mer minosegibb sokkal, meg nagyobb a akuja nekije, meg 4 hatso teRRapixeles kameraja van na meg osztan nagyobb akum(u)latora, meg ocsobb is. Ja es lehet kapni. Szoval ne hisztizzetek, fogadjatok el, hogy a Telefon2000-nek nincs parja mer nagy a elotertaroloja a nagy aksikaksi miatt. Igy jartatok.... Enyime a legjobb.
Amelyik admin ki meri torolni ezt a remek hozzaszolast, azt megtalalom!!!! Eljen a T2K!!!

[ Szerkesztve ]

(#8031) randras_83 válasza vitezlejszlo (#8030) üzenetére


randras_83
addikt

Jól van kapsz egy kekszet, rágcsáld. ;] :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#8032) SharpSA válasza Rick4 (#8015) üzenetére


SharpSA
veterán

Melyek azok a háttér wifik? Egyik a Viber, azt tudom. Mi van még?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8033) kano válasza vitezlejszlo (#8030) üzenetére


kano
nagyúr

Annyira félek, hogy nem is mertem kitörölni. :DD Ráadásul az én Telefon4000-em sokkal jobb is mint a Te 2000-ed. :))

Azért pár topictársnak el kellene gondolkodni, hogy ha nem tud kultúráltan reagálni valamire, akkor ne fröcsögjön. És már nem ez volt az első eset. Ha ebből sem sikerül tanulniuk az érintetteknek legközelebb pihi lesz a vége.
Egyébként az idelátogatókat is megkérjük, hogy ha lehet ne provokáljanak. Ráadásul a vitát kezdeményező fórumtársnak nem ez volt az első esete. Itt is kinézhet egy kis pihi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8034) Timer válasza kano (#8033) üzenetére


Timer
veterán

Imádom, hogy a végén még én leszek a rossz fiú, mert le mertem írni azt, amitől már mindenki a falra mászott. Ráadásul, az egész mondandómban nagyjából volt 1 olyan szó, ami miatt alapesetben moderálható lenne a komment.

(#8035) Siffredi válasza jaysee13 (#8027) üzenetére


Siffredi
senior tag

Az igen! Hát az elég impresszív, mást nem is tudok rá mondani... Köszi!

(#8036) DjBlero válasza SharpSA (#8032) üzenetére


DjBlero
őstag

A másik egy eleddig számomra ismeretlen beállítási lehetőség. :B Beállítások-> Tartózkodási hely, itt alapból a "ki" beállítás van nálam, mert csak akkor kapcsolom be ha kell valamihez, de van itt még egy opció... jobb felső sarokban három pötty->Beolvasás-> Wi-Fi alapú keresés... Ez nekem be volt kapcsolva. Off és lám nincs többé kikapcsolt Wi-Fi mellett bekapcsolt Wi-Fi.

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#8037) WOT-H-A-C válasza kano (#8033) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Csak halkan jegyzem meg, neked mint Tg nek nem tiszted "pihi"-vel " fenyegetni" itt senkit sem. Erre vannak a kijelölt személyek akik szankcionálnak és eldöntik, hogy milyen módon teszik ezt. Ez nem a mi dolgunk.. :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#8038) Macika66 válasza DjBlero (#8036) üzenetére


Macika66
addikt

....ahogyan az az első oldalon a fő leírásban is van.

Mint az közismert (by Macskafogó)

(#8039) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Na, mai felfedezésem : sultanxda cm13 nem megy multirom alatt, mert saját kernelje van amivel nem megy a touch a multirom boot menüben és még a képernyőzáranat is összekavarta :(

(#8040) ratobi


ratobi
senior tag

Gyerekek!
Ez a "szakmai" topik?
😋

(#8041) Nagytoll válasza Nagytoll (#8039) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Mégis sikerült bebootolni, de ez a touch bug kicsit idegesítő bootoláskor, amúgy érzetre/kinézetre alap cm

(#8042) t181 válasza Nagytoll (#8039) üzenetére


t181
senior tag

Ez csak azt jelenti, hogy elsődlegesként nem lehet feltenni, másodlagosként mehet, igaz?

szerk.:
Áhh, akkor tárgytalan.
Lehet valamikor Én is felrakom másodlagosként, nagyon dicsérik, arter-ével együtt. Kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#8043) Nagytoll válasza t181 (#8042) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Igen, csak így ha restartolni akarok cm alól akkor be kell lépnem közbe oos-be, vagy egy olyan romba ami alatt ex kernel van, vagy ami támogatja a touch bootmenüt

(#8044) Nagytoll válasza Nagytoll (#8043) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Ami meglepő, hogy csak 2gb az egész rom pico gapps-szal.
Mondjuk elég alap, még root sincs gyárilag, de az biztos, hogy stabil.
Kamera nem tűnik jobbnak mint az alap cm.

[ Szerkesztve ]

(#8045) Proky válasza tixem (#7823) üzenetére


Proky
senior tag

Parancsolj youtube háttérben

(#8047) SharpSA válasza DjBlero (#8036) üzenetére


SharpSA
veterán

Ja hogy az... Ott nekem takarékosra van állítva, pár programnak azért kell némi hely azonosítás (például időjárás). A wifit meg sosem kapcsolom ki, így a további beállításokat nem piszkáltam. Egyébként a bekapcsolt, de nem használt wifi fogyasztása jelentéktelen.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#8048) bajzal válasza tixem (#7823) üzenetére


bajzal
őstag

Vagy pedig rootolod a telefont (nekem nincs op3-am de ha jól tudom ennél a telefonnál nem jár gar. vesztéssel a root) és van egy olyan xposed modul, hogy youtube background. Tökéletes, én Xperia Z3-on használom. :K

(#8049) Macika66 válasza SharpSA (#8047) üzenetére


Macika66
addikt

Annyira jelentéktelen, hogy egy éjszaka alatt 2-3% helyett 8-9% fogyasztás.

(#8050) agent_k


agent_k
őstag

Az elmúlt napokban csak telefonálásra, messengerre és levelezésre volt használva a telefon.


Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.