Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) silvergod


silvergod
őstag

többen azon "vitatkoznak" itt is és a másik topikban is hogy ájfon kopi igy meg úgy,szép, nem szép...erről szó nincsen...csak rájöttek hogy sokkal olcsóbb ha megkapja az Oppo r11 házát,csak a logo változik,és készen is vannak...persze ígértek itt fűt fát,csak így volt olcsóbb és egyszerűbb ennyi idő alatt.
Kamera,az biztos jó lesz ha már összeálltak olyannal aki ért is hozzá... :D
de mi van a többivel? szoftverileg? meglepődnék ha sikerülne nekik :D
és mindezt 170eFt körül? megéri a cserét? lehet... csak nem lesz ennél rosszabb :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#23002) TomWexX válasza silvergod (#23001) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem tudom neked mi a bajod az OP3-mal, de nekem még soha nem volt ennyire tökéletes telóm! Egy rossz szót nem tudok rá mondani, tökéletes szoftverileg/hardverileg egyaránt. És ez az első telóm amit nem hackelek rommá, minden full gyári, root sincs és tökéletes, pedig már megvan 1 éve. ;)
Sajnálom hogy nálad nem oké valami...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#23003) silvergod válasza TomWexX (#23002) üzenetére


silvergod
őstag

Akkor tedd össze a kezedet....Én is sajnálom...
főleg azt hogy voltam olyan hülye hogy annak idején megvettem :D
Többször leírtam mi a bajom vele...de mások is megírták hogy nem az igazi,másoknál meg tökéletes...és elvileg ugyanaz a szoftver...
na de ki az aki az újért kiad majd 170eft-ot lutrira? mert mint írtam is a csapat még mindig a régi...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#23004) zoltan6 válasza TomWexX (#23002) üzenetére


zoltan6
őstag

én is így vagyok ezzel,ez az első normális telefonom,soha nem éreztem késztetést hogy mókolni romolni kellene ezt a telefont,de mindig lesznek örök elégedetlen emberek akik legszívesebben visszaállnának android 4-re szoftverileg,mert a legújabb,legfrissebb rendszerbe mindig találnak hibát,ez megfigyelhető az összes telefontopikra.eddig samsung párti voltam,de ehhez a telefonhoz képest a samsung egy bazári telefon.

(#23005) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Making the OP5

ha itt mindent megmutatnak, minek eventet tartani? :U

halahala

(#23006) racerx válasza silvergod (#23003) üzenetére


racerx
őstag

Aha, és akkor melyik új telefon nem "lutri" ?? Ami esetleg szintén 170 vagy még több is lehet. Komolyan érdekelne. Mert nálam sincs semmi baj, nem érzem hogy ez meg az rossz lenne, hiányozna belőle. De lehet hogy nem ugyanazok a felhasználási szokásink. Én -imétlem magamat, csak a fényképezőjével nem vagyok annyira megelégedve, főleg kevesebb fénynél, (ebben a G4-esem sokkal jobb volt -egyébként Lg más sose :) ), ha ebben jobbak lesznek akkor bevállalom, mert nálam tökéletesen működik ez is, és nemhiszem hogy az 5-öst elk..ják annyira a sw-vel , hogy megbánjam. Kinézetét meg lesz..om, ugyis tokban lesz, hogy aztán mire hasonlít, mire nem.. Az ár már más kérdés, 170-ért nagyon határeset (de ha 6/64 lenne 140körül akkor OK), ennyiért (nem tom nem néztem), de lehet h van már S7,S8 , aminek a kamerája ráver erre.

(#23007) sszemtelen válasza Macika66 (#22999) üzenetére


sszemtelen
őstag

Videók alapján kb annyira lesz 2,5 üveg, mint az S8.. Kár érte, jó ügynök lett volna :(

(#23008) pècsimunkás válasza zoltan6 (#22993) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Megrendeltem . Kíváncsi leszek , mit mutat . 5000 jmf a kiszállítással együtt ! Nem olcsó ... Bár , ha az Apple szintje a cél , a tartozékok áraiban lassan meglesz :D

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#23009) sszemtelen válasza sszemtelen (#23007) üzenetére


sszemtelen
őstag

(#23010) pècsimunkás válasza TomWexX (#23002) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Én sem vagyok oda ezért a telefonért túlságosan . Ok ,gyors , a kijelzője szép , a kamerája nem rossz .
De , az antennái gyengék , az előlapi kamera fosh , az OTG egy kinlódás mostanában számomra , a hangchip nem nagy eresztés , szoftveresen is volt néha problémám vele , de ezekre azért jött javítás . Bár néha azért megakad a telefon , ha a menüben vagy a beállításokban nézek valamit . A mágneses szenzora kb augusztus óta szintén fosh , volt még ez -az , de , már nem igazán foglalkozom vele . Kb egy hete fontos lett volna az OTG , de csak kínlódtam vele .
Nem volt az ára a csúcstelefonok szintjén , de nem is érne meg egy forintal sem többet , mint amennyibe került !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#23011) silvergod válasza zoltan6 (#23004) üzenetére


silvergod
őstag

kellene egy normális hibamentes szoftvert összedobni és akkor mindenki boldog lenne de így nem...
de azt hogy android 4 re kellene visszaállni nem tudom hol olvasod..amúgy abban is volt hiba bőven :D
ehhez a telefonhoz képest a samsung egy bazári telefon.
ennél a résznél kicsit elragadtattad magad nem? :D
inkább fordítva igaz, egyes típusoknál,..... mert egy s4.nél biztosan jobb de egy s8-hoz a kanyarba nincs....

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#23012) pècsimunkás válasza Macika66 (#22996) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èn használok . Sőt , eddig úgy volt , hogy mentek a filmek a telefonomra , onnan osztottam szèt a pendrive - ok , szgèpem , vinyóm között . Kíváncsian várom , mi lesz a gyári kábellel . Megírom majd a vègeredmènyt .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#23013) zoltan6 válasza silvergod (#23011) üzenetére


zoltan6
őstag

Nekem nincs gondom a szoftverrel,minden alkalmazásom,játékom megy szépen amit használok,mennek a banki alkalmazásaim,a csevegőalkalmazásaim,navigációm,tudok telefonálni,sms-t írni,minden reggel ébreszt a telefon,tudok vele fényképezni,amit szinkronizál a felhővel,működik a wifi,mobilnet.mi kell még ezen kívül?
Eleinte régebben fagyogatott,újraindulgatott a telefon navigáció közben,de ezt sikeresen javították,így összességében elégedett vagyok a telefonnal.
A csúszka meg nem érdekel,hogy működik,mert ha lefekszek napközben,akkor felnyomom legfelső néma állasba,aztán nyugodtan alszom,majd utána megnézem kerestek-e.aztán visszaállítom.

(#23014) Land válasza pècsimunkás (#23010) üzenetére


Land
veterán

Rosszul hallottam, olvastam, hogy a hangchip nem rossz benne?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23015) pampika


pampika
őstag

Akinek ennyire nem jön be, miért nem adja el?
Tényleg nem bántásból, meg nyilván a kevéssé jó dolgoknak is legyen nyoma, mert itt sem fenékig tejfel mindig minden.
De tényleg megéri az energiát napi szinten folyamatosan szidni a telefont egy fórumon?

(#23016) pècsimunkás válasza Land (#23014) üzenetére


pècsimunkás
addikt

ZTE V5 , JiaYu G2f , Coolpad f1 . Ezekben szerintem jobb a hangchip . Nem azt írtam , hogy rossz , hanem ,hogy semmi extra . Csúcskategóriában adhatnának jobbat is .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#23017) pècsimunkás válasza pampika (#23015) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nézd , gondolom a kritika nem baj . Egyelőre ez marad . Ha viszont lesz jó S8 dual akció , akkor viszont ez megy a háztól .
Amúgy én sem szidom napi szinten .Sőt , van ami nagyon tetszik benne amúgy ...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#23018) silvergod válasza pampika (#23015) üzenetére


silvergod
őstag

Napi szinten folyamatosan én biztos nem szidom...a fórum épp ezért fórum, leírhatom a negatív véleményemet is,mások meg a pozitívat.
Nincs ezzel gond, megbeszéljük ennyi,én nem vitatkozni akarok,mert nekem aztán édes mindegy hogy hányan veszik meg az OP5-t,egyet tudok én csalódtam a márkában,biztosan nem veszek soha többet,lehet felőlem minden nagyon szuper benne,akkor se.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#23019) racerx válasza pècsimunkás (#23017) üzenetére


racerx
őstag

Mennyi most egyébként az S8dual? Mert ha az OP5 is 170 körül jön ki akkor meggondolando,,,

(#23020) sszemtelen válasza racerx (#23019) üzenetére


sszemtelen
őstag

B betűs boltban 205k a sima S8..

(#23021) racerx válasza sszemtelen (#23020) üzenetére


racerx
őstag

Ammég eléggé sok..

[ Szerkesztve ]

(#23022) pècsimunkás válasza racerx (#23019) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem tudom . Azèrt írtam , ha lesz valami jó akció . Volt az S7 dual is 500 euróèrt a nèmet MediaMarkt- ban akciós áron , de , akkor jelent meg az OP3 , ès az mellet döntöttem . Agyaltam rendesen ,mindkèt telefon mellet szólt sok minden , de a 64 gigás tárhely volt a döntő szempont .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#23023) rankesz válasza pècsimunkás (#23022) üzenetére


rankesz
veterán

Nem azért de tőled tényleg már lassan egy éve csak a vinnyogást olvasni, és azért ennyi idő alatt már valóban kurva uncsi... És ne hidd azt h nem követlek, pár hónapja volt h írtad semmi bajod épp, meg legjobb teló, stb. Szerintem tényleg add el ez nem a te márkád, vegyél samut vagy iphone-t, biztos sok ember megkönnyebbüléssel olvasná búcsú soraid...

Érdekes módon nekem sose volt olyan problémám amit ne tudtam volna elviselni/megoldani/stb, mindezt tavaly az akkori s7 árának feléért Hogy akcióban 100 eur-al több az s7? Vegyél akkor azt. Én pedig élvezem a root nyújtotta előnyöket, a reklám mentességet, testre szabhatóságot, Xposed-et, etc. Ha pedig megunom a szoftvert felteszem valamelyik másik ROM-ot a több százból ELŐ GARI MELLETT, (Samsung vs kn0x ugye)
Szóval nekem az op5 tuti vétel, max eladom ha mégis csalódnék, de csak úgy mondom h a becsben tartott 3-ast egy év után 25 "bukóval" adtam el...

(#23024) pècsimunkás válasza rankesz (#23023) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Na , ha tènyleg azt írtam , hogy ez a legjobb teló , akkor úgy is gondoltam !
Csak közben azèrt előkerültek a hibái is !
Amúgy , mint olvashattad, èpp most rendeltem egy OTG kábelt a cègtől , hátha megoldódik az egyik problèmám .
Csak ès kizárólag valós problèmákat írtam , ami volt hogy másnál is előfordult !

Ja , amíg el nem felejtem : ha nem tetszik a vinnyogásom ne olvasd el , tiltsd le , ugord át , stb ,stb

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#23025) .bTr


.bTr
tag

Napok óta csak azt olvasom, hogy mennyire szar ez a telefon... ez rohadtul megtévesztő egy most idetévedt embernek. Nekem ez az eddigi legjobb androidos telefonom. Nem, nem ez az első "flagship" a kezemben. Volt szerencsém iPhone-hoz, "csodálatos" S6 edge+-hoz... utóbbitól hányva menekültem. Nekem rendben van a telefon, szeretem. Tény vannak gyenge pontjai, de a használhatósága, felhasználói élménye messze a legjobb, mint amik eddig jártak nálam. Megérte a pénzét szerintem. OP5-öt is venni fogok szerintem, ha nem szállnak el az árakkal, nyilván 170k körül elgondolkodok más duál kamerás készülékeken,
ennyiért mondjuk egy Mate 9 már szóba jöhet... Itt amit gurítaniuk kell most az nem a proci és RAM, mert 820-821 is bőven elég mindenre, hanem a körítést kell most megtolniuk, úgy ahogy a csoda videóban is elmondták az okosok, hogy mire fókuszáltak.

[ Szerkesztve ]

(#23026) Macika66 válasza pècsimunkás (#23024) üzenetére


Macika66
addikt

A vinnyogást lehet feledtetni alkalmankénti dicsérettel. Mert ha tényleg csak a vinnyogás megy, akkor valóban csak az eladás menthet meg Téged.

(Meg bennünket is :) )

Komolyra fordítva, 1994 óta volt kb. 40-45 készülékem, majdnem 1,5 évtizedig csak Nokia, aztán az Androiddal megfertőződtem, azóta Samsung, de ahogy megismertem az OP3-at, azóta hazaérkeztem. :)

Soha nem volt még ilyen jó, megbízható készülékem. Különösen a fekete 3T.

De komolyan, egy újságban most hoztak le 2/3 hasábban 2 fotómat. DNG-ből csináltam őket.
Akiknek eddig mutattam, nem hitték el... :)

DE IGEN, idegesít, hogy a Manual Mode az kezdettől fogva Kézikönyv. Csak nem érdekel... ;)

Természetes, hogy nem ugyanúgy használjuk a készülékeinket.
Engem viszont a 22 éves nagyobbik fiam (OP3), a feleségem (OP3) és a saját (OP3T) tapasztalataim meggyőztek.

Persze, én alapból opportunista vagyok (vállalom), addig nem szarozok le egy készüléket, ameddig nem látok olyat, ami ABBAN a valamiben jobb és másban nem rosszabb...

(#23027) PartyShan válasza Macika66 (#23026) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Megosztanád azokat a képeket? Engem nagyon érdekelne.

(#23028) oba


oba
addikt

A Verge egy pár órával a hivatalos bejelentés előtt kirakta a Oneplus5 -ről szóló anyagát :D

https://www.youtube.com/watch?v=onBiCn963XM

(#23029) Stard72


Stard72
tag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani autós das charge töltőt. A gyári kicsit húzós,de hátha van már valami megbízható alternatíva.

Köszönöm

(#23030) xenom0rph válasza Stard72 (#23029) üzenetére


xenom0rph
őstag

Bármelyik VOOC-os töltő

halahala

(#23031) Macika66 válasza oba (#23028) üzenetére


Macika66
addikt

Ez már tegnap koradélután is kint volt...

(#23032) Macika66 válasza PartyShan (#23027) üzenetére


Macika66
addikt

Eddig osztottam már meg itt vagy kéttucat fotót az OP3(T) munkáimból, azokat is láthattad.

(#23033) PartyShan válasza Macika66 (#23032) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Akkor elkerülte a figyelmemet.

(#23034) zhata


zhata
senior tag

Bizonyára már láttátok ezt.

[ Szerkesztve ]

(#23035) pècsimunkás válasza Macika66 (#23026) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Alkalmanként a dicsèret is megvolt . Kb egy hónapja , pont írtam is , hogy próbakèppen összekötöttem a telefont a külső vinyómmal . Látta , másolgattam ezt - azt ide- oda . Sima ügy volt , írtam is , tetszett is .
Sok minden tetszik benne : kijelző , gyorsaság , fènykèpezőgèp , GPS , a gombokat oda rakom ahová akarom , stb
Amit lehet megoldottam abból , ami nem tetszett - szar tèrerő , ezáltal lassú mobilnet volt , bekötettem az internetet , erre már nincs gond pl . Tegnap megrendeltem a gyári OTG kábelt , hátha nem lesz gond a pendrive- al kapcsolatban .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#23036) Rick4 válasza pècsimunkás (#23035) üzenetére


Rick4
félisten

Ez a szar térerő érdekes, az utóbbi pár készülék S4, note4, op3 és 3T után is azt mondom, ennek van az egyik legjobb térereje, Szeged szélén lakom, ez kertes házas környék, és egy utca van a legutolsó házig, sosem volt jó térerőm régebben, nem is lehetett 4G-n hagyni a samsungokat, mert megszakadt a hívás. Még az is lehetne, hogy ide felraktak egy új állomást, de nem csak itt jó, sokfelé járok az országban, menet közben rendszerint telefonálok, és megint csak nem érzem semmiféle rossz jelszint, gyenge térerő problémáját, nem szakad meg, nem szaggat, megy a net rendesen. De persze ez lehet hálózatfüggő dolog is, 20-asokkal régebben is Ezekkel fix 4G-na vagyok, és nincs gond, a mobilnet is megy 20-25mbittel, Pesten mértem már 120mbitet is, pörög rendesen.

Viszont ha problémám lett volna a térerővel, akkor nem a prohardverre, hanem a gyártónak írtam volna, hogy be tudják-e mérni a készülék képességeit, esetleg eltér-e a megfelelőnek mondható értéktől... De úgy látszik, fájni ez neked se fáj annyira, hogy valóban lépj vele...

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#23037) g0dl válasza oba (#23028) üzenetére


g0dl
addikt

A sapkás, strandpapucsos ürge nagyon kemény.

(#23038) szpali válasza g0dl (#23037) üzenetére


szpali
addikt

Azon konkrétan sírtam :DD

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#23039) pècsimunkás válasza Rick4 (#23036) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nincs 4G - m ! Írtam ezt már règebben . Utcán mindig megvan a 3 G , de a lakâsban nincs mindig , ès minden helyisègben .Kiraktam az ablakba , ès úgy osztottam meg a netet a tabletem felè ( 3 giga mobilnetem volt ) . De , már nincs jelentősége , van korlátlan netem . Nem akartam vissza küldeni , nincs másik telefonom , h 2 hètig másikat használják , venni meg nem akarok mèg egyet .

Ui.: Nèmetországban èlek , itteni szolgáltatónak nincs ès nem is lesz 4 G- je . Megkèrdeztem .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#23040) brainticket válasza pècsimunkás (#23039) üzenetére


brainticket
aktív tag

azért a németországi térerő elég érdekes tud lenni, nem ott élek, de most voltam egy hetet Kölnben, és kb ha bementem egy boltba vagy áruházba sokszor még 2G sem volt, gyakorlatilag nulla térerő, lakásban is alig volt, kb az utcán volt csak normális.
(huawei P9-em van most, ami az egyik legjobb szerintem térerő szempontból)

(#23041) zoltan6 válasza pècsimunkás (#23039) üzenetére


zoltan6
őstag

volt már sok telefonom,főleg samsungok,azoknak már a liftben,pincében sem volt térerejük,ez az egyetlen telefonom ami működik ott is,és a legtávolabbi szobában sem kell forgatnom,hogy legyen wifi rajta :K

(#23042) Macika66 válasza pècsimunkás (#23035) üzenetére


Macika66
addikt

Bízzunk benne... :)

(#23043) Macika66 válasza Rick4 (#23036) üzenetére


Macika66
addikt

Végre, valamiben teljesen egyetértünk...

Nekem is ez a tapasztalatom, Note4-ről ill. LG V10-ről álltam át az OP3-ra. Meggyőző, amit tud hangminőségben is és netsebességben is...

(#23044) Macika66 válasza brainticket (#23040) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, épp ezt említettem én is...

(#23045) racerx


racerx
őstag

No 1 óra műlva kezdődik az event, pár dolog remélem kiderül, nem csak marketing bullshit lesz az egész.

(#23046) Macika66 válasza racerx (#23045) üzenetére


Macika66
addikt

Szerintem már nem nagyon tudnak újdonságot mondani.
Legfeljebb az árát...

(#23047) racerx válasza Macika66 (#23046) üzenetére


racerx
őstag

Ja, kb én is erre számítok csak. Aztán majd a tesztekből minden kiderül majd (remélem).

(#23048) oba


oba
addikt

Egy perc múlva kezdődik elvileg. Ha valaki nézni szeretné:
https://www.youtube.com/watch?v=nT5egj-fVyg

(#23049) oba


oba
addikt

1080p :(

(#23050) racerx


racerx
őstag

Lekerekített üvegnek néz ki.. :(
Jack legalább van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.