Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) vinczetibor válasza FeRkE (#13973) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Most készülök UK-ben venni egy oneplus 3/T-t, de soknak tartom a 70 font különbséget a kettő között. Az kb. 25000 Ft különbség. Nem vagyok meggyőződve, hogy a változtatások érnek annyit. Vagy igen?

(#14002) rollerk válasza AcCEsS (#13998) üzenetére


rollerk
tag

Nekem ez fura hogy ettől hogy nő a kapacitás.. De biztos a csökkent áram okozza.

[ Szerkesztve ]

(#14003) g0dl válasza ittakary (#13997) üzenetére


g0dl
addikt

Azért megnézhetnéd milyenek az apple adózási szokásai.

(#14004) vitezlejszlo válasza Macika66 (#13996) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Aszittem mar nagyon nem erthetoen irtam le a kis lelkem mondandojat, de ezek szerint csak van, akinek leesett a lenyeg.. :)

Ittakary: ram szamithatsz tudod... :)

Es most valami egeszen mas: http://nillkin.org/accessories/chargers/nillkin-magic-tags-type-c-wireless-charging-receiver

[ Szerkesztve ]

(#14005) sutszi


sutszi
veterán

Csak a pontosság kedvéért azért van még néhány apró újdonság a 3T esetében:

- Zafír kristályüveg védi a lencsét.
- Front kamera esetén van EIS 2.0 és OIS
- Új fájlrendszer -> gyorsabb boot és I/O
- Oxygen OS 3.5 ( ezt még lehetne részletezni... )

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#14006) kano válasza AcCEsS (#13998) üzenetére


kano
nagyúr

Azért ezt gondolod már át mégegyszer. Ez egy oltári nagy hülyeség.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#14007) YAS-dude válasza sutszi (#14005) üzenetére


YAS-dude
őstag

OIS nincs a front kamerában (mondjuk értelme se lenne sok), viszont van autofókusz.

(#14008) sutszi válasza YAS-dude (#14007) üzenetére


sutszi
veterán

Idézet a gyártó oldaláról:
Dual stabilization technologies in the OnePlus 3T make blurriness a problem of the past. New EIS 2.0 technology cancels out unwanted movements in your videos. 4K photos and videos taken by your rear camera are also more stable, thanks to Optical Image Stabilization (OIS), which compensates for jolts and shakes.

Félreolvastam. Hátsó kamera... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#14009) YAS-dude válasza kano (#14006) üzenetére


YAS-dude
őstag

A teljesítmény az áramerősség és a feszültség szorzata. Ha magasabb a feszültség, nagyobb teljesítményt tárol az akkumulátor, nem?

(#14010) UberMutant válasza sutszi (#14005) üzenetére


UberMutant
őstag

- Új fájlrendszer -> gyorsabb boot és I/O

ez a legérdekesebb, vajon a sima 3-asra is fel lehet hegeszteni? vagy ez valami hardveres cucc?

(#14011) Hujikolp válasza vitezlejszlo (#14004) üzenetére


Hujikolp
őstag

fém hátlapoknál nem túl sok áramot tud felvenni. Tölteni, töéteni fogja, de nagyon lassan... Ha műanyag lenne, meg jó távol a hátától, akkor igen, akkor lehet, hogy az 1A-t megközelíti a töltő áram, de így....

(#14009) YAS-dude : igen. igazából ez is csak trükközés. ennyi erővel a sima 3-asokat is fel lehetne húzni nagyobb feszre. sőt, későbbi romoláskor lehet, hogy fel is fogják. (kivéve, ha az akku elektronikája már tilt 4.35-nél, mert ekkor akku csere is kell.)

[ Szerkesztve ]

(#14012) YAS-dude válasza sutszi (#14005) üzenetére


YAS-dude
őstag

Az OxygenOS3.5-öt már betateszteljük rá egy ideje a community buildekkel :)

(#14013) mjani1172 válasza oba (#13958) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez az igazi demagógia.
Ezek meg belekalkulálják hogy nem fizetnek adót, és semmilyen személyi ráfordításuk sincs.

(#14014) jaysee13 válasza Macika66 (#13996) üzenetére


jaysee13
tag

Igen, a piac árérzékeny, csak éppen nem úgy. Minnél drágább, annál jobban fogy. Lásd iPhone. Amint úgy érzik, hogy felépítették a brandet, el fognak szállni az árak. A tendencia már látszik. De ne legyen igazam!

14010 Ez engem is érdekelne. Valaki?

[ Szerkesztve ]

(#14015) sutszi válasza YAS-dude (#14012) üzenetére


sutszi
veterán

Jól mondod, béta. A weboldaluk szerint viszont relase lesz amivel jön... Tehát élesedni fog. Azért ez nem kis különbség... De nem tudom eldönteni, hogy lusta vagy a gyártó oldalát elolvasni, vagy szándékosan kötekedni akarsz. :F :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#14016) ToniSlow válasza UberMutant (#14010) üzenetére


ToniSlow
senior tag

HW

(#14017) mjani1172 válasza ittakary (#13997) üzenetére


mjani1172
addikt

+1

(#14018) thomasvold


thomasvold
őstag

Egyébként a szürke Oneplus 3 rendelhető...

(#14019) Bibby válasza sutszi (#14005) üzenetére


Bibby
addikt

Honnan tudod hogy a sima nem zafír üvegből van?

Ελευθερια η θανατος

(#14020) vitezlejszlo válasza ToniSlow (#14016) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Persze, a FS mindig is hw kotott volt mint az io utemezo... Anyam segits...

[ Szerkesztve ]

(#14022) S.ATi válasza thomasvold (#14018) üzenetére


S.ATi
tag

Már megint nem érhető el.

(#14023) ToniSlow válasza YAS-dude (#14012) üzenetére


ToniSlow
senior tag

A 3.5-ös béták megjelenése, és az új készülék között szerintem nem feltétlenül van összefüggés.
Pont leszarom az újításokat, max az új szín ami tetszik, a többivel nem lőnek nagyot:
- jobb proci mindig lesz
- jobb kijelző mindig lesz
- több RAM mindig lesz
- jobb I/O mindig lesz

Amikor az OP3-at vettem akkor abban volt a legjobb proci, gondolom a PC-ben sem cserélgeti senki megjelenésenként.

Az viszont zavar ahogy szerintem másokat is, hogy elmaradt a szokásos update, ez viszont biztosan összefüggésben van az új készülékkel.
Remélem hamarosan elérhető lesz (és nem tolják ki a OP3T megjelenéséig) a 3.5-ös OOS stabil, mert van benne néhány újítás a GUI-ban amitől szerintem szebb lett.

Szóval szerintem akinek OP3-a annak semmiféle pánikra nincs oka, ez a készülék még jó ideig meg fogja állni a helyét. Aki pedig most vesz készüléket az veheti ezt is, azt is (persze ha a régebbit is forgalmazni fogják), szíve joga eldönteni, és persze pénztárca függvénye hogy melyikbe ruház be mert gyakorlatilag egyikkel sem fog mellényúlni.

(#14024) sutszi válasza Bibby (#14019) üzenetére


sutszi
veterán

A sima 3-as spec-ben nem szerepel, a 3T esetén viszont igen.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#14025) thomasvold válasza S.ATi (#14022) üzenetére


thomasvold
őstag

És valóban... itt aztán pörögnek az események. Nem mindenki a T-re vár.

(#14026) ToniSlow válasza Bibby (#14019) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Elolvasta a gyártó oldalán a termékleírást. Nekem ez lenne a tippem...

(#14027) S.ATi válasza thomasvold (#14025) üzenetére


S.ATi
tag

Az enyém meg már 2. napja késik, a rendelés meg felveszik, a support meg nem győz elnézést kérni, gondolom már gyorsbillentyűkkel kérnek elnézést.

(#14028) vitezlejszlo válasza ToniSlow (#14023) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Miert maradt el beta? Azt mondtak havi ketto. Az, hogy eddig ket hetente hetfon volt.. Na bumm
Most meg nem. Majd lesz holnap ;)
Engem jobban zavar, hogy a betaknal mar regota N-nek kellene lennie, igy max 2-3 beta a vegleges N elott... Hat.... Hatareset.

[ Szerkesztve ]

(#14029) Tibko8


Tibko8
senior tag

Nem tudjátok mi a helyzet CM 14.1 night ügyileg? 11-én volt az utolsó build. Azóta se híre se hamva.
Community beta program keretében van esély ebben a hónapban android 7-re?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#14030) tarat válasza thomasvold (#14018) üzenetére


tarat
tag

Hol rendelhető a sima 3 as? Én mindenhol out of stock ot látok...

(#14031) kano válasza YAS-dude (#14009) üzenetére


kano
nagyúr

Na ok, de ez az akku teljesítménye a 3400mAh pedig az akku kapacitása. A kettő Nem ugyan Az.
Akkor ezek szerint, ha én az OPO akumnak a feszültségét megemelem akkor nagyobb lesz a tároló kapacitása?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#14032) t181 válasza Tibko8 (#14029) üzenetére


t181
senior tag

Ebben a hónapban biztosan jön egy Nougat alapú CB.

Nálam most a daleski-féle CM14.1 van fent és minden tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#14033) ittakary


ittakary
nagyúr

Kameralencséje tippre már a OnePlus 3 is zafir volt, mivel KIEMELKEDŐEN jól bírta a karctesztet -> YOUTUBE

[ Szerkesztve ]

(#14034) YAS-dude válasza sutszi (#14015) üzenetére


YAS-dude
őstag

Szerintem te nem értesz. Tök jó, hogy kb velünk teszteltetik le az új telefonjukra kiadandó új rendszerverziót, majd mire az kijön, megkapjuk tesztelni az N bétáját.

(#14035) thomasvold válasza tarat (#14030) üzenetére


thomasvold
őstag

Már sehol. Mikor néztem, elérhető volt, aztán pár perc múlva megint out of stock.

(#14036) Bibby válasza thomasvold (#14035) üzenetére


Bibby
addikt

"Most importantly, the OnePlus 3 is no more as the phone has reached the end of its life in terms of official availability (this also means no more Graphite color option)."
.

Ελευθερια η θανατος

(#14037) ToniSlow válasza vitezlejszlo (#14028) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Félreérted:
Eddig kb havonta jött patch az OOS-hez. Én ezt hiányolom, de gondolom azért van mert a végleges 3.5 lesz a következő.
A 7-es droid más tészta, gondolom a következő public béták már arra épülnek, emelt verziószámmal.

[ Szerkesztve ]

(#14038) Hujikolp válasza kano (#14031) üzenetére


Hujikolp
őstag

igen, hiszen azon az 50mV-on is van energia, amit utána ki tudsz nyerni, így lesz nagyobb a kapacitás :) A nagyobb feszültségen több energia van, ott kevésbé merül. Igazából játék a számokkal. + a gyártási szórások...
Véleményem szerint, csak ennyit változtattak. Mivel plusz fizikai helyet nem kapott az akku, ahol további elektrolitot lehetne tárolni, hogy plusz legyen a kapacitás.

(#14039) Tibko8 : igen :)

[ Szerkesztve ]

(#14039) Tibko8 válasza t181 (#14032) üzenetére


Tibko8
senior tag

Gapps esetében ARM64 kell? Jól gondolom?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#14040) tarat válasza thomasvold (#14035) üzenetére


tarat
tag

Es tenyleg ossze visza ugral.
Sikeult megrendelni..

(#14041) S.ATi válasza tarat (#14040) üzenetére


S.ATi
tag

Mikorra írják a szállítást?

(#14042) tarat válasza S.ATi (#14041) üzenetére


tarat
tag

Eleg furcsa...estimated dispatch date 14.11.2016

(#14043) thomasvold válasza tarat (#14040) üzenetére


thomasvold
őstag

Király, gratulálok! :)

(#14044) S.ATi válasza tarat (#14042) üzenetére


S.ATi
tag

Ahogyan nekem is. Csak én október 25-én rendeltem. Vélhetően bug.

[ Szerkesztve ]

(#14045) ZsoCza


ZsoCza
csendes tag

Sziasztok,
Valaki esetleg tapasztalt már olyan problémát, hogy 4g esetén nem érhető el a telefon? Hívást indítani tudok, bár feltűnően sokáig tart míg kicsong. Telekom elofizeto vagyok, kB egy hete áll fenn ez a hiba. Ha visszavaltok 3gre semmi probléma.
Bocsi ha esetleg volt már ilyen kérdés egy ideje nem olvastam a fórumot.

(#14046) Hujikolp válasza jaysee13 (#14014) üzenetére


Hujikolp
őstag

már most is elérhető más fájlrendszer a telefonra egyéni kernel esetén. pl blue spark.
Ez gyorsabb írás-olvasást eredményez a telefonon. Ha a OP alapból a gyorsabb fájlrendszerre teszi a nugátot, akkor az a legjobb. egyébként neked kell újraformázni, s arra feltenni a rendszert. (a kerneltűl függ a fájlrendszer támogatása)

(#14047) kano válasza Hujikolp (#14038) üzenetére


kano
nagyúr

Miért ne lehetne ugyan olyan méretben nagyobb kapacitás? Ki mondta, hogy az OP3-ban a legnagyobb kapacitás/legkisebb méretű akku van? Miért ne lehetne adott méretbe nagyobb "kapacitást rakni"?
Ugye egy akku kapacitása azt jelenti, hogy egy adott áramerősséget mennyi ideig tud produkálni az akku.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#14048) vitezlejszlo válasza ZsoCza (#14045) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nekem 30-as szamom van vodanal, hetente 1-2 sms-t kapok nem fogadott hivasrol mostanaban, szoval valami lehet a levegobe..

(#14049) flegga92 válasza ZsoCza (#14045) üzenetére


flegga92
senior tag

Hívás nem megy 4G-n (egyenlőre). Bejövő hívásnál is le kellene váltania 3G-re, vagy alá. Hívásindításnál "normális", hogy később csörög ki, minden 4G képes telefonomon ez volt.

(#14050) vitezlejszlo válasza ToniSlow (#14037) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ertelek. Oktober elejen jott a 3.2.7 annyira nincsennek elkesve, havi egyet igertek. De inkabb N-et reszeljen mindenki, mert az joooo :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.