Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) snyper990 válasza Arween (#27548) üzenetére


snyper990
őstag

Itthon is városon kívül vehető észre leginkább a b20 hiánya, szóval az kamionnal pont nem ideális...

[ Szerkesztve ]

(#27552) citkar válasza Csorbi (#27549) üzenetére


citkar
addikt

Ha kézbe veszi az ember jó tudni. Nem tudom, hogy az OP3 ROM-tól függetlenül írja-e ki a modellszámot (illetve néha ebbe is belepiszkálnak a kínaiak), de az érintett webshopnál hiába írják felül, hogy A3003, lejjebb az egyik képen a menüben már A3000 szerepel. Persze lehet, hogy csak egy másik OP3 képét tették oda (általában csak copy-zzák a teljes leírást, ahogy látom), de az is megeshet, hogy csak ráhagyták, hogy A3003, aztán mégse. Szerintem csak azután derül ki, ha megérkezik.

[ Szerkesztve ]

(#27553) Crabface


Crabface
senior tag

Nah, ezek után inkább veszek egy hazai A3003-at aminek nem túl halott az akksija... :B

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27554) citkar válasza Crabface (#27553) üzenetére


citkar
addikt

Ha mindenképp szükséges a B20 akkor érdemes. Amúgy jó ár érte ez a szűk 60. Új készülék, garanciális, igaz Kínába, de én garanciáztattam így, elküldtem Kínába, megcsinálták és visszaküldték, jól ment, bár kétségtelen, hogy másfél hónapba került. Nem egy premium gari, de itt Mo-n is előfordult, hogy egy hónapig csak hitegettek, hogy jövőhétre készen lesz, aztán egy hónap múlva sem volt kész.

[ Szerkesztve ]

(#27555) plejik


plejik
addikt

Új béta jön valamikor? Mert már jó ideje nem jött semmi.. :/

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#27556) PartyShan válasza plejik (#27555) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Nem lesz több beta.

(#27557) plejik válasza PartyShan (#27556) üzenetére


plejik
addikt

Nem úgy volt , hogy még a P-t is megkapja ? :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#27558) YAS-dude válasza plejik (#27557) üzenetére


YAS-dude
őstag

De. Majd. Viszont a 8.1 kimarad.

(#27559) snyper990 válasza plejik (#27557) üzenetére


snyper990
őstag

A kettő nem függ össze, ígéretük szerint megkapja majd a P-t, viszont a beta programot feljebb vitték az 5/5T/6-ra

(#27560) blueye


blueye
veterán

Ezzel a pre-order-rel az a baj h barmikor visszamondhatjak. Mikor is gyartottak utoljara ilyen telefont?

(#27561) Arween válasza citkar (#27552) üzenetére


Arween
senior tag

Megjött a válasz szerintem ez tuti B20 nélküli lesz:
The phone is brand new ,and we installed the global rom,the system is A3003,The hardware is A3000

Így valószínűleg én visszamondom a rendelést..

[ Szerkesztve ]

(#27562) citkar válasza Arween (#27561) üzenetére


citkar
addikt

AZ az érzésem ez volt a korrekt válasz tőlük. Jó a készülék, olcsó, de akinek kell B20, annak nem előnyös.
Aki tudja nélkülözni annak jó vétel (bár engem a fizikai mérete jobban zavar, eddig is B20 nélkülit használtam).

(#27563) blueye válasza Arween (#27561) üzenetére


blueye
veterán

Ez itt kezd nagyon OFF lenni, de talan tenyleg kozerdeku, sokan valtanank erre a telefonra, ha gond toroljetek, de nekem ma reggel 9:33kor Jennifer Customer Service Representative ezt irta:

"I checked that the item is A3003 and we have checked that the order item will be available on 17th September."

Jol beszelek angolul es az item az jellemzoen targyat jelent tehat HW es nem SW.

Visszakerdeztem ujra h beszeljen technikai emberekkel konkretan a B20rol, varom a valaszt.

(#27564) Csorbi válasza blueye (#27563) üzenetére


Csorbi
addikt

Én azért visszakérdeznék hogy pontosan hol csekkolta (a telefonban, vagy a telefon hátulján lévő matricán). Csak a matrica a mérvadó! B20 nélküli A3003 HW nincs!

(#27565) thomasvold


thomasvold
őstag

Olyat művelt a telefonom, hogy töltőre dugás után vette a töltést rendesen, kb. 10 perc múlva ránéztem és semmi. Led nem világított, töltést nem vette. Újracsatlakoztatás nem segített és újraindítás sem. Rádugtam csak simán PC-re, akkor kezdte el venni a töltést. Utána visszadugtam a saját töltőjére és megjavult. Másnak is volt már ilyen?

(#27566) bAtt001 válasza thomasvold (#27565) üzenetére


bAtt001
addikt

Gyanús a töltőfej meghibásodás, nekem volt egy oppo töltőm aliról egyik nap gondolt egyet és nem töltött többet.

(#27567) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Van új usb type-C bullets.

https://forums.oneplus.com/threads/introducing-the-type-c-bullets.905246/

(#27568) thomasvold válasza bAtt001 (#27566) üzenetére


thomasvold
őstag

Igen, az lesz a ludas. Most rádugtam megint, de már végképp megadta magát. Mostanában jár le a garancia, megnézem, ha még garanciás, szerintetek a töltőt cserélik? Ha meg már lejárt a garanciám, tudtok olyan töltőfejet, ami működik ugyanígy? Vagy rendeljek a gyártótól?

(#27569) thomasvold válasza thomasvold (#27568) üzenetére


thomasvold
őstag

Lejárt a garanciám augusztusban... :(((

Most nézem, 20 euro a töltőfej, plusz szállítás. Az szép.

[ Szerkesztve ]

(#27570) PartyShan válasza thomasvold (#27569) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Hello!

Ha van lehetőséged külföldről rendelni. Töltő
Visszajelzések alapján működik vele a dash charge

[ Szerkesztve ]

(#27571) thomasvold válasza PartyShan (#27570) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszönöm :)

(#27572) Rick4 válasza thomasvold (#27569) üzenetére


Rick4
félisten

Bocsi, autós töltőre gondoltam először.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#27573) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!
Van valakinek elfekvőben gyári fehér TG-je, amitől megválna némi Ft-ért cserébe? :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#27574) zhata válasza Rick4 (#27572) üzenetére


zhata
senior tag

??? :F

(#27575) norbe74


norbe74
csendes tag

Sziasztok! A garancia kezdete a rendelés napja, vagy az átvétel napja? Nem mindegy, mert nekem a kettő között pont 1 hónap van. Köszi a választ.

(#27576) PistiSan válasza norbe74 (#27575) üzenetére


PistiSan
addikt

Én azt gondolom, hogy az átvétel napja, nekem anno kb 1.5 hónap volt a vásárlástól számítva mire meg kaptam a telefont.

(#27577) flegga92


flegga92
senior tag

Múltkori akksi mizériám végre lezárult. Most a UPS jött érte, és a csehek helyett Lengyelországba ment. Hétfőn délbe elvitte a futár, csütörtök délben pedig már a kezembe volt a telefon, fizetni nem kellett.

Visszaraktam rá az összes alkalmazást amit használok, FB, Messenger stb, ugyan úgy használom mint korábban és a tegnapi nap végére 4 óra SOT jött ki úgy, hogy volt még 30% az akkuba. FB app továbbra is a legnagyobb fogyasztó.
Szóval nem elérhetetlen akár a 4,5 órás SOT, úgy hogy 2 sim aktív, mobilnet, wifi/BT mindig bekapcsolva, jelenleg az összes Google akkuzabáló nyomkovetés, Fitnessz stb be van kapcsolva, fényerő autómatán van.
Új korában is ilyen volt, a korábbi 2 órás SOT kicsit csalódtam a telefonban, szerintem 2 évig nem lesz lecserélve, ha nem történik vele semmi. Új kijelző, kamera, hangszóró, alaplap és akksi van benne, a ház pedig még mindig makulátlan állapotban van, szinte új az egész telefon.

(#27578) Crabface válasza flegga92 (#27577) üzenetére


Crabface
senior tag

Ha nem használnád a FB appot +2 óra sot...

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#27579) flegga92 válasza Crabface (#27578) üzenetére


flegga92
senior tag

Biztos így van. Sajnos nehezen nélkülözöm, admin vagyok egy csoportban, minden posztot jóvá kell hagyni és óránként 15-20 simán van. Lite nem kezelei jól, böngésző mobil nézete erre meg kicsit buta és lassú. Akku csere előtt ha semmi nem volt a telefononon akkor is 2 óra SOT volt. Ennyi nekem elég egy napra, bőven kihúzom vele.

(#27580) ToniSlow válasza flegga92 (#27579) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Én a készülékemet két kártyával használom, használok fb-t, messengert, vibert meg mindenféle akku zabáló alkalmazást + van 3 exchnage fiók beállítva push szinkronizálással, vagy wifi vagy 4G folyamat megy. Annál az alkalmazásnál amiben az exchange fiókok vannak beállítva a fejlesztő ajánlása alapján ki van kapcsolva az akku optimalizálás, továbbá ennél az alkalmazásnál be van állítva hogy állandóan fusson a háttérben hogy ne legyen delay a levelek érkezésekor.
A lényeg: én nem nyomkodom kimondottan sokat a készüléket, persze azért böngészek, levelezek, viberezek stb, így a SOT nekem annyira nem mond semmit. Most van kb 2 óra SOT, a készüléket 1 nap 18 órája töltöttem utoljára és 21%-on vagyok.
Ez most jónak számít, vagy rossznak számít?

[ Szerkesztve ]

(#27581) flegga92 válasza ToniSlow (#27580) üzenetére


flegga92
senior tag

Szerintem ez teljesen jónak számít. A két nap csak két nap készenlét, pláne ha éjszakára nincs repülő üzemmódban.

Más:
Nem lehet valahogy rávenni a telefont, hogy itthon váltson át az 5 GHz- es wifire? Külön SSID-n vannak, de a 2,4 Ghz-re már a lépcsőház aljában kapcsolódik, fent pedig nem vált át. Régen mintha lett volna ilyenre opció, de nem találom. 2,4 GHz nagyon rossz, teljes jelerősséggel 11 hálózatot lát a telefon, kb használhatatlan.

(#27582) Csorbi válasza flegga92 (#27581) üzenetére


Csorbi
addikt

Ha külön SSID-n vannak, akkor miért nem törlöd a telefonodról a 2.4GHz-es hálózatot a mentettek közül? :F Máris nem fog csatlakozni rá többet...

(#27583) flegga92 válasza Csorbi (#27582) üzenetére


flegga92
senior tag

Basszus, hogy erre nem gondoltam :W

(#27584) farena


farena
tag

Oxygen OS 5.0.6

Legalább történik valami a fórumban :DD :DD

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#27585) PartyShan válasza farena (#27584) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Legalább :DD

(#27586) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Valaki tudna nekem segíteni abban, ha a garancia letelte után szeretnék akkut cseréltetni a hivatalos megoldással, azt pontosan hogy tegyem? És a 7eurón kívül még mennyi összeg jön rá? Munkadíj, posta, stb...?

(#27587) PartyShan válasza Cabrio (#27586) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Felveszed a kapcsolatot a support-tal a Oneplus fiókodban és ott leírod, amit szeretnél. Nyitsz egy ticketet azt hiszem.
Küldenek, majd egy futárt DHL vagy UPS. Garin túl valószínűleg, ahogy írtad is futárköltség, munkadíj és akku lesz benne az árban, de mindenre kérdezz rá. Nekem nem volt még ilyen ügyem velük, de szerintem valami ilyesmi lehet az ügymenet.

(#27588) Aljasvip válasza Cabrio (#27586) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Tessék használni a keresőt!
Már többen leírták az akkucsere összegét és hogy mennyi időbe telt.

(#27589) Cabrio válasza Aljasvip (#27588) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Kerestem, de csak garanciális javításokat találtam a hozzászólásokban. :R

(#27590) Carvus


Carvus
senior tag

Igen csöndes a topik...mindenki a 6T-t várja? :D

Bár nekem tökéletesen megfelel a mai napig a 3, de ez az új nagyon bejövős, remélem szarul lesz árazva és akkor talán nem csábulok el! :U ;]

(#27591) tailor válasza Carvus (#27590) üzenetére


tailor
őstag

Én is pont azon gondolkodtam, hogy mennyire jól bírja még a 3-asom, szóval technikai - férfiúi - kütyümán értelemben véve érdekel a 6T, de amúgy nem :D

(#27592) zhata válasza tailor (#27591) üzenetére


zhata
senior tag

Főképp akkor, ha annak is lesz notchja, amit utálok, hiába trendi manapság.

(#27593) Tibko8 válasza Carvus (#27590) üzenetére


Tibko8
senior tag

OnePlus 8T várom. :D
Jó lenne új telefon de annyi plusz pénzt nem ér nekem. Egyedül jobb akksi idő miatt vennék új telefont.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#27594) tailor válasza zhata (#27592) üzenetére


tailor
őstag

Egy-két év, és elmúlik a notch időszak :) Amúgy a 6T csepp alakú megoldása szerintem nagyon szép lett, nekem kifejezetten tetszik :B

(#27595) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Na rákérdeztem az ügyfélszolgálaton, mennyibe kerülne összesen munkadíjjal és szállítással együtt az akksi csere, erre azt a választ kaptam, hogy a Oneplus 3-hoz nincsenek alkatrészek, frissítsem az eszközöm... :W :W :W
Egy rohadt akkut nem cserélnek gari után pénzért??? :F :F :F

(#27596) L4mie válasza tailor (#27591) üzenetére


L4mie
veterán

Várja a fene, nincs rajta jack...

Cabrio: uhh ez nagyon gáz....

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27597) Cabrio válasza L4mie (#27596) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Pedig sok új telefon tetszik, de annyira jól szuperál még a Oneplus 3, az akksit leszámítva, hogy még fizetnék is érte, hogy kihúzza egy darabig, mert nincs szívem lecserélni. Eddig még 2 évet egy telefonom sem volt meg, ez meg nagyon hozzám nőtt és kíváncsi vagyok milyen lesz a 9es Pie verzióval. De már naponta 2x töltöm, mondjuk sokat is netezek vele és minden be van kapcsolva rajta, wifi, mobilnet, bt, gps...

(#27598) Kikike válasza Cabrio (#27595) üzenetére


Kikike
tag

Ez érdekes. Én október 28-án rendeltem, szóval még hó végéig garanciás. Mi van ha tönkremegy? Adnak 6T-t? :DD

Szerk: nekem is ez az első telefonom ami 2éve van nálam. Pedig volt olyan év hogy 3 telefonom is volt.

[ Szerkesztve ]

(#27599) UberMutant válasza Kikike (#27598) üzenetére


UberMutant
őstag

ha tönkremegy visszaküldöd és megjavítják.

nem kérdezgetni kell őket, hanem RMAt nyitni és visszaküldeni javításra

(#27600) Tibko8 válasza Cabrio (#27597) üzenetére


Tibko8
senior tag

Szintén zenész.
Már gondolkoztam a Xioami Redmi Note 5-ben is akksi miatt. De ott a kamera még nem hozza azt a szintet + hátul van a ujjlenyomat olvasó.
Remélem 2 év elég lesz hogy a kijelző alatti ujjlenyomatolvasó rendesen működjön.
Bár lehet nem lesz a következő telefonom OnePlus ha így növekszik évről évre az ár.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.