Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

OnePlus 3 - A harmadik Plus

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) ToniSlow válasza zselijan (#28842) üzenetére


ToniSlow
senior tag

PDC módszerrel jellemzően csak a VoLTE megy. Megoldható hogy ne feltse el csak root kell hozzá.

(#28852) ToniSlow válasza dbius (#28843) üzenetére


ToniSlow
senior tag

Nem lesz ilyen profil. Amúgy én EFS megoldást használtam 5.0.8-ig, viszont a Pie-ban valami más mert nálam (és még néhány embernél) mókolt EFS-el csak 3G/H+ volt, nem mászott fel 4G-re.

(#28853) azvagyok12


azvagyok12
csendes tag

Sziasztok, kamerát autófókusz probléma miatt cserélnek még garin kívül? mondjuk egyszer már cseréltek, nem maradt sokáig jó... vagy érdemesebb magunknak cserélni, ha igen, akkor tud valaki valami megbízható helyről alkatrészt(jack csatlakozó is kéne)?

(#28854) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Most se kapcsolt be beérkező hívásnál. Pár napja egy újraindítás után PIN kódot kért - de ez nincs beállítva, csak minta, ujjlenyomat és arckép. Újraindítást újraindítás követett, utána már a mintát kérte. Megállt bennem az ütő egy pillanatra, azt hittem mindent lehet elölről kezdeni...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28855) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok!

Tudok olyat, hogy megnézem valahogy, hogy adott hónapban mennyi hívást kezdeményeztem mondjuk 30 - as irányba, 20, 70. Vezetékes irányba ?

(#28856) tailor válasza sutszi (#28845) üzenetére


tailor
őstag

Megvolt a full reset, semmi változás.

Közben beszéltem a bankkal, álljon itt egy kis infó, hátha másnak segít: a Magnet Bank app az oprendszer változás miatt új készülékként érzékeli a telót, így újra engedélyeztetni kell a netbankban a push üzenet fogadást. E miatt mindenképpen legyen bekapcsolva az sms kódszó fogadás is, különben úgy jár az ember mint én - mehet be személyesen a bankba... :W

A teló full reset után sem ébred fel híváskor, egy valag hívást elszalasztok e miatt :W
Az ujjlenyomat-olvasó katasztrófa a 8-on megszokotthoz képest, 2-3x annyi idő, amíg beolvassa az ujjat, és van, hogy elsőre nem sikerül, csak zizzen. Azt hittem, ez is a dirty upgrade hibája, de ezek szerint nem.

(#28857) PistiSan válasza tailor (#28856) üzenetére


PistiSan
addikt

Nálam LineageOS van évek óta, Android 7 volt az alap rendszer, majd 8, később pedig 9.-re frissítettem dirty flashhel, a bankos app "problémát" én is tapasztaltam, de szerencsére mással soha nem volt gond. Nagyon meglepett, hogy gyári rendszer alatt ilyen hibák vannak.

(#28858) sutszi válasza tailor (#28856) üzenetére


sutszi
veterán

Az ujjlenyomattal nekem is volt gondom. Úgy emlékszem írtam róla. Nálam az oldotta meg a dolgot, hogy újra rögzítettem az ujjlenyomatot. Sajnálom, hogy nálad így sem akar működni rendesen.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#28859) tailor válasza sutszi (#28858) üzenetére


tailor
őstag

Igen, olvastam - én is ebben bíztam. Sebaj, ez nem zavar annyira, mint a "sötét" hívás és a banki mizéria (ez utóbbi természetesen nem OP / Android probléma).

(#28860) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

A sötét hívások , nem azèrt vannak , mert engedèjezve van a " hívások fogadása kèzmozdulattal " ? Èn egyszer engedèjeztem , akkor volt sötét a kijelző . Előtte sem , meg mióta nem engedèlyezem , azóta sem.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#28861) Winner_hun válasza pècsimunkás (#28860) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam ez nincs engedélyezve.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28862) szpali válasza Winner_hun (#28861) üzenetére


szpali
addikt

lyól van az, ne báncsad :C

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#28863) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Bocsánat :R ! Igyekszem majd jobban figyelni a helyesírási hibákra !
Olyan sokszor előfordult , hogy ideje volt figyelmeztetni 2 fórumtársnak is !
Köszönöm szépen a segítséget :R !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#28864) TomMusic


TomMusic
őstag

Ha frissítek az új Androidra/ OxygenOS-re, utána ha úgy alakul, vissza lehet váltani a mostanira (Android 8.0.0 & Oxygen 5.0.8).

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28865) ilyr válasza TomMusic (#28864) üzenetére


ilyr
tag

Ha az adattörlés nem zavar, akkor igen...

(#28866) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na a GPS-es probléma tényleg borzasztó. Waze-t elindítottam, nem mutatta a pozíciómat. Néha ide-oda pozícionált, de ennyi. Mintha fél percenként kért volna pozíciót - az értesítési sávot lehúzva mutatta, hogy az alkalmazás GPS-t használ.
Úti cél nélkül indultam, csak fusson. Rákerestem egy célra, azt írta nincs GPS jel... majd kis idő múlva lett és utána jó volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28867) TomMusic válasza Winner_hun (#28866) üzenetére


TomMusic
őstag

Mármint frissítés után? Googlemaps is ezt csinálja?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28868) Winner_hun válasza TomMusic (#28867) üzenetére


Winner_hun
félisten

9-re váltás után.
Gmaps-ot nem használom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28869) snyper990 válasza Winner_hun (#28866) üzenetére


snyper990
őstag

Helymeghatározás beállításaiban a Google Location Accuracy (nem tudom, hogy fordították, gondolom pontosságnak) alatt kapcsold ki a helymeghatározás pontosságának javítását, hogy csak a telefon GPS-ére támaszkodjon. Úgy max. 10 másodperc alatt szokott nekem fix pozíciót adni (mondjuk 3T-n, de nem hiszem, hogy nagy lenne a különbség)

(#28870) Winner_hun válasza snyper990 (#28869) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most jobbnak tűnik így és rémlik is hogy ez már korábban is problémát okozott. Élesben majd kiderül, köszönöm:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28871) zhata


zhata
senior tag

Én az OP7-Pron (sajnos) a pitét használom. A még meglévő OP3-nál az OOS 5.0.8-at. Eszem ágában sincs frissíteni!!!

(#28872) ilyr válasza zhata (#28871) üzenetére


ilyr
tag

Én 4.1.6-ról váltottam és nem bántam meg. Az 5-ös verziót anno megbántam, szóval az ki is maradt... :)

(#28873) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az beállítható ha PC-re rádugom a telefont akkor a fájlátvitel legyen az alapbeállítás, ne kelljen ezzel vacakolni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28874) snyper990 válasza Winner_hun (#28873) üzenetére


snyper990
őstag

Igen.

(#28875) Winner_hun válasza snyper990 (#28874) üzenetére


Winner_hun
félisten

Oké, és hogyan?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28876) snyper990 válasza Winner_hun (#28875) üzenetére


snyper990
őstag

Developer options (fejlesztői beállítások?)/Default USB configuration (alapértelmezett USB konfiguráció?) :)

[ Szerkesztve ]

(#28877) Winner_hun válasza snyper990 (#28876) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nerm szoktam a beállításokat túrni, meglett, köszönöm:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#28878) snyper990 válasza Winner_hun (#28877) üzenetére


snyper990
őstag

Én sem, csak amikor keresek egy beállítást ;)

(#28879) FNZ


FNZ
őstag

Sziasztok!

Melyik verziós android 8-ban javították a 7-es droidoban (4.1.7) levő GPS problémát? Váltanék 7-ről, csak az a kérdés számomra, hogy melyik verzióra.

(#28880) TomMusic


TomMusic
őstag

Frissítettem Android 9-re, és egy ilyen jött elő. Ez micsoda?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28881) szpali


szpali
addikt

Megjelölöd a parkolást és vissza vezet az autódhoz?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#28882) TomMusic válasza szpali (#28881) üzenetére


TomMusic
őstag

Ja, valami ilyesmi. :K
Amúgy nálam egyelőre jónak tűnik frissítés után, bár nem sokat nyomkodtam, de a gyakran használt funkciók okésak (GPS, net, kamera, alkalmazások sebessége, működése).
Frissítés előtt csináltam Google drive-ra egy full backupot (a beállításoknál), és frissítés után full minden visszaállt, sehova semmi jelszót nem kellett beírni sem. Azért ez tetszik :)

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28883) ilyr válasza FNZ (#28879) üzenetére


ilyr
tag

4.1.6-ról váltottam 9-esre, nem tapasztaltam gondot vele, szóval nyugodtan megpróbálkozhatsz vele te is...

(#28884) FNZ válasza ilyr (#28883) üzenetére


FNZ
őstag

köszi.
a 9-est azért nem próbálnám meg, mert fontos a hívások rögzítése és a 8-ban még lehetséges gond nélkül (ahogy olvastam a fórumon). csak az a kérdés, hogy melyik 8-as verzió a legnormálisabb.

(#28885) snyper990 válasza FNZ (#28884) üzenetére


snyper990
őstag

Az utolsóval, ami a support oldalról is letölthető (5.0.8) nem volt semmi problémám (3T-n).
Mondjuk azt nem tudom, hogy a hívásrögzítés megy-e rajta, sosem próbáltam

(#28886) ilyr válasza FNZ (#28884) üzenetére


ilyr
tag

Én BoldBeast Recorder-t használok root-al, gond nélkül megy a hívásrögzítés hívószámmal együtt...

(#28887) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

(#28888) jeriko2 válasza ilyr (#28886) üzenetére


jeriko2
tag

Milyen rendszeren?

(#28889) silvergod válasza ToniSlow (#28887) üzenetére


silvergod
őstag

:C teszteljék aztán jöhet,mert van mit javítani,remélem benne is van.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#28890) liba1 válasza ToniSlow (#28887) üzenetére


liba1
tag

Feltettem, köszi!

(#28891) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Létezik Oneplus 3-nál olyan beállítási lehetőség, hogy ha 2 sim kártyát használok és mondjuk alapból azt szeretném, hogy a Digi-s mobilnetet használja de ha mondjuk ahova megyek ott nincsen akkor automatikusan átálljon a másik telenoros kártya mobil netére? Én csak azt láttam, hogy magam állíthatom át, hogy melyik működjön de automata beállítást nem találtam.

(#28892) plejik válasza SPeti1984 (#28891) üzenetére


plejik
addikt

Szerintem nincs, Én úgy tudom, hogy minden ilyen dual simesnek neked kell megadnod manuálisa. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28893) FNZ válasza ilyr (#28883) üzenetére


FNZ
őstag

szia!

tegnap a 4.1.7-ről telepítettem 4.5.1-re, majd a 5.0.8-ra. tesztelem és meglátom hogy válik be. egyenlőre nem gáz, gps gyorsabban talál jelet, mint a 4.1.7-ben.
akkuidőt még tesztelem.
azt nem tudom még, hogy hol lehet azt beállítani a fényképezőnél, hogy hány MP-es képeket készítsen (minek készít 7-10 MByte-os képeket, baromi sok helyet foglal és sosem fogom A3-ban vagy nagyobban kinyomtatni). van rá lehetőség a gyári appban átállítani vagy rakjak fel egy másik appot?

(#28894) ilyr válasza FNZ (#28893) üzenetére


ilyr
tag

Gyáriban nem lehet állítani. Google Cam-ben asszem lehet, de szerintem az is csak utólag átméretezi...

(#28895) FNZ válasza snyper990 (#28885) üzenetére


FNZ
őstag

szia!

kipróbáltam a hívás rögzítést és működik a (cube acr)

(#28896) FNZ válasza FNZ (#28895) üzenetére


FNZ
őstag

éjjel 85%-on raktam le a telót (csak a blútúsz ment rajta) és kb. 10,5 óra alatt 78%-ra esett le a töltöttség.
nem tudom, ez mennyire jó.

(#28897) DvP


DvP
tag

Megjelenése óta ez a telefonom van. Ez volt ez első teló, amit nem akartam egy év után lecserélni másikra. Nagyon jó kis készülék volt, amíg meg nem jött az új Android rendszer. Azóta csak szívok vele. Hihetetlen, hogy egy ennyire jó telefont, ennyire el tudnak baszni.
Kár érte, most kereshetnek másik telefont. Régen samsungom volt, azt hiszem megint az lesz

(#28898) L4mie


L4mie
veterán

Ma jött új frissítés, kinél hogy szuperál?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28899) TomMusic válasza DvP (#28897) üzenetére


TomMusic
őstag

Állítólag lehet downgrade-elni.

(#28898) L4mie: nálam viszonylag jól működik.
Két dolog zavar: az amúgy is siralmas SOT még kevesebb lett, illetve néha hiába húzom le az ujjam a főképernyőn, nem jön le az értesítési sáv.
Igazából csak a security patch miatt vállaltam be a frissítést. Ha már nagyon gáz lesz, akkor leveszem a tokot meg a fóliát, hogy legalább szép legyen, aztán amíg bírja a gyűrődést, addig használom. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#28900) silvergod válasza L4mie (#28898) üzenetére


silvergod
őstag

feldobtam,a cella készenlét újra alacsony,nálam megugrott 15-20% ra most 1%.
az olvasó, most veszi akár a koszos zsíros lenyomatot is,ez az előzőnél gond volt...
a merülésre még kíváncsi leszek.
elsőre jobbnak tűnik..

nálam a menüt elqrta,felrakás után....hiába voltam sötét témán,fehér lett ,és nem is tudtam állítani, kellett egy alaphelyzetbe állítás,most jó.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.