Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35351) TommyX_ válasza GumisPeter (#35350) üzenetére


TommyX_
őstag

Akkor sajna nem tudom, hogy mit tudnál tenni :(
Amúgy ez úgy működne, hogy Phoenix elindít, File->open product->RM-596 megkeres, majd a Firmware update és ott refurb, amikor írja, csatlakoztasd a telefont, Te megteszed és igazából el kéne kezdenie a flashselést, feltéve, ha nem a panel halott.

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#35352) jancsiii


jancsiii
tag

Sziasztok! Van nekem,eladó, pink n8,gyári független,szép állapotban.Ha valakit érdekel akkor 20-ért viheti.

(#35353) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Ójajjj, úgy látszik véletlenül ma sikerült felrakni a v9-et...
Pofám leszakad, ez hassít ám!
:C :C
Hirtelen úgy érzem, iszonyatos távlatok nyíltak meg előttem, lehet este nekimegyek az NSA-nak is...

(#35354) Elims válasza gyulavezir (#35353) üzenetére


Elims
veterán

Na mondtam ugye???!!! :-)))))

Adj nekik! :-))

Szerk.:
Hogyan ment fel??Refurbish-sel??

[ Szerkesztve ]

(#35355) gyulavezir válasza Elims (#35354) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Világos sört bontottam a barna helyett...

Szerintem Taylor linkje nem a megfelelő Phoenixre mutatott és valóban nem is telepítette fel a romot :))

(#35356) Francia91 válasza gyulavezir (#35355) üzenetére


Francia91
veterán

En a Taylor linkjeben levo Phoenix-szel tettem fel, tehat az akkor elvileg jo

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#35357) TommyX_ válasza gyulavezir (#35355) üzenetére


TommyX_
őstag

Akkor lényegében melyik Phoenixet használtad fel?
Amit én raktam fel neked zippyshare?, mert ha igen, az ugyanaz volt, mint ami Taylor oldalán is fent van.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#35358) gyulavezir válasza TommyX_ (#35357) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Az a rossz verziószámú volt. A guglin rákerestem és ott találtam egyet.
Most viszont tele vagyok kérdésekkel. Ha valaki a V9et nyúzza tartósan, az tegye mán fel a kezét, legyen kedves!
Előre is köszönöm!

(#35359) Francia91 válasza gyulavezir (#35358) üzenetére


Francia91
veterán

Feltettem a kezem! :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#35360) gyulavezir válasza Francia91 (#35359) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Nagyon köszönöm, szóval:
-ha újra húzom a romot, hogyan lesz meg pl, az "Autóval" opcióm, az időjárás és a tömegközlekedés nélkül, mert azokat csak egyben tudom telepíteni és onnan már törölhetetlenek, ami nekem nem kell (tömegközlekedés és időjárás), úgy láttam.
-felraktam a Camera Pro-t (kifizettem, megvettem :C ) ilyenkor ez megy a levesbe?
-a térképeknél a kedvencek hogyan maradhatnának meg
-illetve a fényképek, amiket megtaggeltem (van ilyen szó?) hogyan kerülnek vissza a térképre?
-lehet-e a témát megtartani a V9-nél és a háttérképet kilőni, hogy ne legyen semmi vagy csak olyan barbár módszerrel, hogy fotózok egy feketét és azt teszem háttérképnek? (nem tudom, a hideg ráz a háttérképektől :( )
-időjárás és akku widgetre mit használtok, mi jött be Neked?
-ha A N8-on csinálok egy biztonsági mentést, amin nem V9 fut, akkor B N8-ra nem tudom azt a biztonsági mentést visszaállítani, amin V9 fut, ugye jól gondolom?
-mindenféle alkatrészt van-e értelme összevadászni az eBayról (felső műanyagok, esetleg komplett ház)?
-működik-e a Nokia communicator és ha igen, mi az? :DD
-több most nem jut eszembe, remélem nincs túl sok hülyeség.
:R :R

(#35361) Francia91 válasza gyulavezir (#35360) üzenetére


Francia91
veterán

- Terkepcsomag: en nokiaprogramok.hu-rol szedtem le egy csomagot, amiben kulon telepitofajlkent vannak az osszetevok, igy csak azt teszed fel, ami kell Neked
- Vhonnan szedsz le egy nem teljes verziot, es ha megvan a kodod, akkor azzal aktivalod. Ha nem talalsz ilyen verziot, akkor marad a tort, es akkor megy a levesbe...
- temat meg lehet tartani, de hatteret csak cserelni lehet, siman kiloni nem
- nekem a taggelt fenykepeket automatikusan visszatette a Terkepekre
- Akkura Battery Info v1.00 magyarositva, idojarast nem hasznalok
- A gyari szoftrol csinaltam biztonsagi mentest, gond nelkul vissza tudtam allitani (nevjegyek, uzenetek, csak ezeket mentettem le)
- a haz alu, beb*szna ha az is tonkre menne :D. Also - felso kupakot erdemes beszerezni, ami a jack dugo korul szokott eltorni
- Nokia Communicator-rol most hallok eloszor :) (ha csak nem az E90-re gondolsz :P )

szerk.: ha vmit nem talalsz, irj privatot, elkuldom a telepitofajlokat!

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#35362) Freeman007 válasza gyulavezir (#35360) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Én is már lassan egy éve nyúzom a rendszert. Akku, időjárás: qoobattery, qooweather. Az akkujelzés szerintem pontos, egyszer volt hogy nullára merítettem, akkor a progi már fél órája azt jelezte, hogy nincs az aksiban semmi szufla. Az időjárást reggelente szoktam wifiről frissíteni, aztán kb tájékozódásnak jó.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#35363) gyulavezir válasza Francia91 (#35361) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Bocs, Microsoft Communicator, erre gondoltam, ezmiez?

(#35364) Dot


Dot
őstag

Hali!

Múlthét csütörtökön sikerült elpusztítani a telefonom! Mostanában elég sokszor leejtettem, tényleg sokat kapott, de semmi baja. Végül egy csaj kezébe került aki beleejtette a tengerbe. A sós vizet nem bírta. Kb 10 sec-et töltött 10cm-s vízbe. Majd fél óra szenvedés után sikerült kiszedni az akksit! Tipp: vigyetek nyaralásra csavarhúzót! Az éjszakát egy csomag rizsben töltötte. Szerintem ekkor már halott volt. Itthon gépre dugva valami történik, azaz a gép mintha próbálkozna a felismeréssel, de phoenix nem látja. A készített képeket/videókat szerettem volna visszahozni, de esélytelen. A telefon töltőre dugba(usb/tű) nem reagál, de az akksi melegszik(tartalék akksi is). Szétszedtem, itt az alsó csatlakozó a kijelzőhöz, teljesen oxidálódott, illetve itt a kamera alatt az elkerített rész jobb alsó sarkában lévő fém házas chip körül is csúnya szín volt és a nyák másik oldalán az akksi csatlakozók körül.
Ismerős elvitte hátha meg tudja csinálni.

Kérdésem, a névjegyzék skydrive-ba lett szinkronizálva, hogyan tudom elérni/androidra áttenni?
Esetleg a képeket valahogy lementeni?

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#35365) Nokia x7


Nokia x7
újonc

Heló ! Sziasztok ! Szép jó estét ! Egy óriási kérdésem lenne . Tegnap Nokia Suit-tal frissítettem az X7esemet Annáról Bellére és nem magyar valahogy vissza lehet rá rakni a régi rendszert vagy hogy lehet magyar nyelvet rá tenni ? Minden féle fajta segítséget meghallgatok és meg is köszönök .

(#35366) Francia91 válasza Nokia x7 (#35365) üzenetére


Francia91
veterán

En igy jartam az N8-asommal. Phoenix-szel nyomsz ra magyar, vagy Nokia Care Suite + Data Package Manager, ahogy en csinaltam. Ha a Care Suite es Data Package Manager fent van, akkor van olyan lehetseg, hogy "Change Language Package". Nekem ez megoldotta. Elotte keress magyar product code-ot az X7-edhez, es ezzel a product code-dal szedjel le szoftot a Data Package Managerrel, majd eztan hasznald a Care Suite-et

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#35367) Elims válasza Dot (#35364) üzenetére


Elims
veterán

Ha így áll most a telefon akkor én azt mondom,hogy 2-3hónap és meglesznek a fotók.
Ez több mint 90%.
Tapasztalatból írok. Nem n8-cal történt meg,nem is én ejtettem vízbe,de hozzám került beázás után.
Ne add el!

(#35368) kpal


kpal
veterán

Lumia headset kompatibilis az n8-al ?

(#35369) Kasya válasza kpal (#35368) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha jol emlekszem, igen, az. De ugyanolyan xar a hangzasa a gyari Lumianak, mint az N8-nak :D

(#35336) Francia91: vastag, de legalabb szep :)

[ Szerkesztve ]

(#35370) kpal válasza Kasya (#35369) üzenetére


kpal
veterán

Ha olcson jutok hozza akkor jo , probaltam sok olcso fülest es meg ezek a gyari Nokia cuccik a jok .
A gyari n8 füles fele valmert halkabb ,vajon javithato??

(#35371) Kasya válasza kpal (#35370) üzenetére


Kasya
nagyúr

Fülhallgató topicban tudnak jókat ajánlani. Én pl. Vettem egy 2800 forintos MEei fülest ebayen ,és az is jobban szól szerintem.

(#35372) Elims válasza Dot (#35364) üzenetére


Elims
veterán

A lényeget nem írtam..nem kell nyomkodni,kapcsolgatni a telefont,nem kell hozzányúlni egyáltalán és egy pár hónap után jó lesz.
Vagy ha sürgősek a fotók akkor az ultrahangos tisztítást ajánlom.

(#35373) kpal válasza Kasya (#35371) üzenetére


kpal
veterán

gyaritol mennyivel jobb ?

(#35374) tomee007007 válasza kpal (#35370) üzenetére


tomee007007
őstag

balansz állítást próbáltál?

Egyébként érdekes az N8-on a füles téma, volt úgy h egy 2 ezer forintos sony-t úgy meghajtott mint a veszedelm, de pl egy jóval drágább seni baromi rosszúl szólt rajta...ki kell tapasztalni:)

(#35375) Kasya válasza kpal (#35373) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tisztabb a mely es a kozep-magas. A torzulas a hatterben hallhato a magas kornyeken. De az osszhatas jobb szvsz.

(#35374) tomee007007: nem lehet, hogy az a baromi draga fules olyan nagy ellenallassal birt, hogy a telefonnak sok volt?

[ Szerkesztve ]

(#35376) tomee007007 válasza Kasya (#35375) üzenetére


tomee007007
őstag

hú, látod ezt, nem tudom, de meglehet:)

(#35377) kpal válasza tomee007007 (#35374) üzenetére


kpal
veterán

probaltam de akkor nagyonhalk lesz, nem tudum lehet meghuzodott a kabel , eddig kiszolgalt jol ,
Amugy miben jo a 30000ft-os Denon füles MM-be latam :Y

(#35378) TommyX_ válasza kpal (#35377) üzenetére


TommyX_
őstag

Első sorban hangminőségben.
De nem kell 30k-t kiadni egy fülhallgatóért, 5-10k-s árkategóriában is vannak jó, példák itt.
Tudom vannak akiknek ez is sok, + megelégednek az olcsóbb fülhallgatókkal, de én azt mondom, érdemes gyűjteni egy jobb fülhallgatóra.
Én lassan 2 hete vettem meg a Shure SE215-t, az árát nem írom inkább le, mert elég drága volt, de erre spóroltam régóta és végre megtudtam venni.
Igaz én a gyári headsetet nem használtam, így csak a Sennheiser Cx-400 és Xears XBF400-as fülhallgatóval van összehasonlítási alapom, és a Shure jobban szól.
Ez nem azt jelenti, hogy az említett 2 fülhallgató rosszul szólna.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#35379) kpal válasza TommyX_ (#35378) üzenetére


kpal
veterán

en se adnék ,csak nem tudom mi kerül benne anyiba mert ahogy irod 5-10k fülles is tudja azt.

(#35380) TommyX_ válasza kpal (#35379) üzenetére


TommyX_
őstag

Igazából a különbséget akkor tudnád érzékelni, ha lenne lehetőséged kipróbálni a fülhallgatókat, ha BP-n laknék akkor egyszerű dolog lenne ez. :K

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#35381) kpal válasza TommyX_ (#35380) üzenetére


kpal
veterán

Debibe se lehet nagyon probalni.

(#35382) Francia91


Francia91
veterán

Skype apps for Symbian are permanently retiring
We've noticed that you are, or previously were, signed into Skype on a Symbian phone, and we're sorry to inform you that we are now permanently retiring all Skype apps for Symbian phones. As a result, within the next few weeks, you'll no longer be able to sign in and use Skype on any Symbian phone.

You can still stay in touch with friends and family using Skype on an Android device, Nokia Lumia phone or desktop computer. You can sign into them all using the same Skype account. The latest versions of Skype for all your devices are available at http://www.skype.com/download

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#35383) tomee007007 válasza Francia91 (#35382) üzenetére


tomee007007
őstag

örömteli hír, köszönjük Nokia...akarom mondani Microfos....

(#35384) Kasya válasza Francia91 (#35382) üzenetére


Kasya
nagyúr

"As a result, within the next few weeks, you'll no longer be able to sign in and use Skype on any Symbian phone."
Legalabb, ha csak a fejlesztesevel alltak volna le (mert ugye azzal reg lealltak), na de hogy abszolut bezarni a kapukat...
Most ezzel lenyegeben az osszes Lumia elotti Nokiat kilottek az S60 modellekkel egyutt? :(((

(#35385) Freeman007 válasza Francia91 (#35382) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Remek hír :((( Erőltetik a fogyasztói társadalmat, hiába akarnak néhányan szembemenni vele, nem tudnak. Bezárnak lassan minden lehetőséget. Amiből nincs pénzük azt megszüntetik.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#35386) Francia91 válasza Kasya (#35384) üzenetére


Francia91
veterán

Igy mar ertheto a teljes folyamat:
1. A Microsoft felvasarolja a Skype-ot /2013. marcius/ - Be is lett vezetve, hogy kizarolag a Skype klienssel lehet majd hasznalni, igy elzartak annak a lehetoseget, hogy legyen alternativ alkalmazas erre
2. A Microsoft felvasarolja a Nokia-t /2014. marcius - aprilis/
3. Megszunnek a Symbian-os szolgaltatasok /idojaras, terkepfrissitesek, internet radio/
4. Megszunik a Skype a nem Android es nem WinFOS rendszeru telefonokra, ezzel meg jobban elkaszalva a Symbian-t....

Tegyuk hozza, hogy szerintem mind a mai napig egy nagyon jol hasznalhato rendszer, raadasul tud olyan dolgokat, amiket az Android es Winfos nem... Khhhmm.... /FM transmitter, kikapcsolt allapotban mukodo ebreszto.../
Nekem mind a mai napig megfelel pl az N8 teljesitmenye, sot még az N82-esemet is hasznalom. Nem igenylek 2 meg 4 magos hardvert, meg 2 GB RAM-ot....
Eddig sem csiptem a Microsoft-ot, de ezzel a Skype temaval veglegesen elasta magat elottem...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#35387) Kasya válasza Francia91 (#35386) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hat igen... Inkabb tartom jelzesertekunek ezt a huzast is, mint anyagi megfontolasnak. Nyugodtan bejelenthetnek mar, hogy abszolut szakitani akarnak a multtal minden teren.

Miota a Skype a WP-n xarabbul megy (ment valaha is jobban?), mint Androidon, azota szerencsere mar atallitottam a barataimat/imseroseimat Line hasznalatara. Az pedig meg elerheto Nokia-ra kulon, hivatalosan is.

Nem hittem volna, hogy meg jobban is ellehet lehetetleniteni a rendszert...

(#35388) Francia91 válasza Kasya (#35387) üzenetére


Francia91
veterán

Ha a folyamatot vegignezed, akkor latszik a szandek... Persze, a Microsoft le akar vegleg szamolni a Symbian-nal velemenyem szerint, mert amig van ra olyan alkalmazas, ami a sajat OS-sel arult telefonjaikon, addig sok Symbian-os nem fog valtani. Igy viszont le lehet epiteni ezeket a rendszereket... En akkor sem fogok valtani, csak ha megpusztul az N8-asom ;]. Egy ilyen jo telefont nem fogok csak azert kidobni, mert a Microsoft sz*patja a jonepet...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#35389) Kasya válasza Francia91 (#35388) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez a jo hozzaallas ;)
Nekem is itt marad masod/harmad telefonnak, az MS barmely baxakodasa ellenere is.

(#35390) tomee007007 válasza Kasya (#35389) üzenetére


tomee007007
őstag

dettó :)

(#35391) Freeman007 válasza Francia91 (#35388) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Nekem is megmarad még jó darabig, hisz alig több mint egy éve használom..

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#35392) kpal válasza Francia91 (#35388) üzenetére


kpal
veterán

en se vatok sürün 5ev alatt 2 mobilt hasznalok persze akkor mar mikor mindenki kezdi elfelejteni es olcson megkapon :)

(#35393) Elims


Elims
veterán

'Hát nem egy semmirekellő húzás????
Ezeknek semmi nem számít.Abszolúte semmi!!!
Igazi gusztustalanok.
Ha váltotok -mindegy mikor-,erősen ajánlom a ios-t.Ne ítéljétek el használat nélkül.Az android-ot/winphone-t oda-vissza alázza.
Sokan az ára miatt fikázták,ma már teljesen elérhető áron is kapni.

De az is igaz,hogy a symbian-tól én sem fogok soha megválni.Az asztalon ott figyel természetesen a n8 a n95 mellett.
Szinte mindig bekapcsolva,csalái csomagot azon használva.
A rendszer mindent üt,lehet az alma vagy bármely másik.Nincs ellenfél. :-)

(#35394) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Valamit rosszul csinálok már megint, mert nekem megy a szkájp... ?

(#35395) Francia91 válasza gyulavezir (#35394) üzenetére


Francia91
veterán

"...within the next few weeks..." ---> Nem sokat tudok angolul, de asszem "Néhány héten belül"-t jelent.

Egyébként itt található, ráadásul e-mailt is kaptam róla:

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#35396) gyulavezir válasza Francia91 (#35395) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Ja, az igen. Akkor jólvan akkor. Szarjanak sünt Microsofték. Bár szerintem nem fogják ezt az egészet veszni hagyni. Szerintem megtartják, méghozzá egy prémium oprendszernek. Gondoljatok csak bele, egy teljesen kiforrott rendszer, amihez nem lesznek egyáltalán vírusok, viszont minden új fejlesztést egy gombnyomással át tudnak konvertálni symbianra és jó pénzért eladni azoknak, akik nem akarnak reklámot az arcukba minden pillanatban. Hmmm, nem?

(#35397) Francia91 válasza gyulavezir (#35396) üzenetére


Francia91
veterán

Amilyen mocsok mindig is volt a Microsoft, kétlem...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#35398) kpal válasza Francia91 (#35395) üzenetére


kpal
veterán

szerencsére ott van a vibet, watsapp ;) azt hiszi az Ms kitol velünk. :)

(#35399) gyulavezir válasza kpal (#35398) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Akartam is kérdezni, melyiket ajánljátok inkább? Fontos lenne a kezelhetőség és a stabil működés.
Előre is köszönöm.

(#35400) Francia91 válasza kpal (#35398) üzenetére


Francia91
veterán

De az nem VOIP

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.