Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20025) #73499136 válasza Stauffenberg (#20024) üzenetére


#73499136
törölt tag

Jó akkor még egyszer utoljára . :) Arról van szó hogy az akkumulátorok halála legtöbbször felpúposodással végződik, nem állítom hogy mindig de szakmai tapasztalat. Ha kicsit is "gyári hibás" akkor előbb ha nem akkor az élettartama vég efelé. Amíg e levehető hátlapú vagy akkumulátor fedlapos telefonoknál ez nem nagyon jelent problémát mert legfeljebb lenyomja a hátlapot addig az unibodynál az egész házat nyomhatja szét. Nekem pl még van egy Sony Ericsson-nom amibe kétszer cseréltem aksit mind a két cserélt felpúposodott, de a cserélhető megoldás miatt semmi gond nem lett a telóval még ma is hibátlan kb 8 éves.
Tehát én itt látom a ház kialakítás és az aksi között az összefüggést, Ha mondjuk egy 270 000 Ft-s telefon(samu S7) aksija éppen a gari lejárta után teszi meg hogy szétnyomja az egészet akkor.... :K

A lényeg mindenki azt vesz amit akar, ha nem tart ettől akkor vegyen unibodyt, én nem vennék, ezért szemezek a G4-el. Senkit semmire nem akarok rá , vagy valamiről lebeszélni, csak a saját tapasztalataimat írtam le, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.