Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93851) Chaser válasza Gyuri27 (#93830) üzenetére


Chaser
titán

annyi pénz a világon nincs : )

Cs1csó
képekről nem látszik, hogy le van-e lakkozva
de az alapgondolattal semmi baj nincs - mármint az osb burkolattal, garázsból lakás feltételezhetően engedélyek nélkül az már más kérdés -

Scorp2011
nem tudom mit néztél, de én már előtte is minimum egy évre kiadó lakásokat láttam
az oka nagyon egyszerű:
az emberek 90%-a "ingatlanközvettőn" keresztül adja ki/el a lakást
kiadás esetén az ingatlanosé egy havi bérleti díj - ezért kérnek egyre többen 3 havi kauciót, egy havi már repül is az ingatlanosnak -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#93852) hcl válasza #24845312 (#93850) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

5 év, wtf

Mutogatni való hater díszpinty

(#93853) Trailblazer válasza Bird (#93833) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ennyire ne legyél Mr. Proper. :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#93854) #24845312 válasza Chaser (#93851) üzenetére


#24845312
törölt tag

Ingatlan.com-ot néztem. 2020-ban rengeteg akár pár hónapra is vihető lakás volt (igény esetén persze vihető volt hosszabb időre is). Akkor költöztem Budapestre, szándékosan ilyen rövid időre vihető lakásokat kerestünk, hogy tudjunk helyezkedni (gyakorlatilag élesben teszteltük így a kerületeket, ég és föld a különbség, ami egy budapestinek biztosan magától értetődő, de aki soha nem lakott még itt, neki egyáltalán nem az, mármint hogy melyik milyen is). Idén erre már nem igazán volt lehetőség, szinte mindenhol 1 év a minimum, de sok helyen már 2-3-5 évet akarnának aláíratni. Mellé még az árak is durván megemelkedtek.

[ Szerkesztve ]

(#93855) Chaser válasza #24845312 (#93854) üzenetére


Chaser
titán

én is azt néztem
hogy kattintgat az az egér? : )
az árak bizony megemelkedtek sok területen, de az minket nem zavar, az infláció max 10% ;] - azoknak kiváltképp, akiknek a milla körüli fizujukat megduplázták...: ) -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#93856) #24845312 válasza Chaser (#93855) üzenetére


#24845312
törölt tag

Egyelőre még bírja, bár már ez is járt pár hónapos korában a FIXIT-nél, szóval nem makulátlan ennek sem a múltja. (Az is lehet, hogy valójában a gyártást is ott fejezik be, és csak ezután fog úgy működni, ahogy alapból kellene neki, de akkor ezt közölhetnék előre is, hogy Logitech terméknél először irány a márkaszerviz, és csak utána vegyük használatba, elkerülve így a kellemetlen élményeket.)

Mi előre megyünk, nem hátra! Bár felvetődik akkor a kérdés, hogy ha ilyen az előre, akkor milyen lehet a hátra?!

[ Szerkesztve ]

(#93857) Chaser válasza #24845312 (#93856) üzenetére


Chaser
titán

logi egerem van, kopp-kopp, semmi baja
az árakban előre megünk, nem hátra...így értette a mester, csak az akkor kimaradt : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#93858) #24845312 válasza Chaser (#93857) üzenetére


#24845312
törölt tag

És az elmúlt években vetted? Esetleg még régebben? Mert nagyon nem mindegy.

(#93859) Chaser válasza #24845312 (#93858) üzenetére


Chaser
titán

2,5 éve, m185

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#93860) #24845312 válasza Chaser (#93859) üzenetére


#24845312
törölt tag

Hány órát használod napi szinten?

(#93861) hcl válasza #24845312 (#93860) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondom, nálunk melóhelyen is sok éves m185-ök vannak, a legnagyobb bajuk, hogy állandóan elhagyják a vevőt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#93862) koby11h válasza #24845312 (#93860) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nekem Gigabyte M5050 vezetékes van, heti kb. 50 órát használom lassan már 4+ éve, csak irodai jellegű munkára.Van melóhelyen nálunk is sok M185, heti 5*6-10 órát használva, és azok is 2-3 évesek, szóval bírják ezek.

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#93863) hcl válasza koby11h (#93862) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Itthon egy Genius DX-6010 van, eddig 2 bal kapcsoló, meg egy görgőcsere volt. Ez se mai gyerek. Mondjuk elem helyett lítiumakku van benne :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#93864) TaaT


TaaT
veterán

Nálam a kb 1.5éves a ROG Gladius II Wireless 1év után a görgő elkezdett döglődni (lefele görgetéskor pár felfele görgetést is beletesz így egy kicsit rontja a hatékonyságot). Ez év 10.hóig van rá még gari, lehet addig visszaküldöm.

Give them hell Ukraine!

(#93865) #24845312 válasza hcl (#93861) üzenetére


#24845312
törölt tag

Lehet ki kéne próbálnom ezt az M185-öt? De vezetéknélkülit nem igazán akarok, meg egyébként a formája sem tetszik. Napi 16 óra használat mellett (nem csak hétköznap, hanem hétvégén is) fontos, hogy nagyon kényelmes legyen. Most M100-ból van itthon pár darab, ez nagyon kényelmes, hasonló a formája ahhoz a Logitech egérhez, amit kb 20 éven át használtam (M-BT58). A G102 is első ránézésre hasonlónak tűnt, de sajnos máshol volt a "púp" a hátán, ezáltal mégsem állt nekem kézre, zavaró volt használni (plusz csúszott is a felülete).

(#93866) hcl válasza #24845312 (#93865) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha legközelebb behal valamelyik (és nem garis), küldd el, és megjavítom neked :D
Amúgy ha nem játszol, akkor tök mindegy, hogy vezetékmentes-e.
De mindenhogyan fura, hogy neked pár havonta halnak az egerek, egyszerűen a legbasicebb office egerek sem mennek tönkre ilyen gyakran.

Mutogatni való hater díszpinty

(#93867) Chaser válasza #24845312 (#93860) üzenetére


Chaser
titán

viszonylag sokat és nem vigyázok rá, nem (i) ez hanem egy sz@ros egér : )
az elem is jól bírja, majdnem egy évet elkaristol vele
nekem kényelmes, de ez teljesen egyéni
volt nekem egy gammer' wireless logi egerem, nem tudom melyik, 15-20k ársávból, de nagyon dicsérték, az én kezemnek teljesen rossz volt
az eddigi legobb egerem egy kínai 2 v 3$-os wireless egér :d az minden téren jó volt, még online q3-aztam is vele - úgy 50 parkettára koppanás után eltört benne valami -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#93868) #24845312 válasza hcl (#93866) üzenetére


#24845312
törölt tag

Pár havonta, de írtam, volt amelyik fél évet is kibírt. :)
Garancia lejártát soha nem várom meg, érthető okokból. Három eset szokott előfordulni:
1. A hibás egeret szervizbe küldöm, majd amikor onnan visszajött, tesztelés után frissen szervizelt, hibátlan állapotban azonnal megszabadulok tőle.
2. A hibás egeret a boltba küldöm vissza, és kapok helyette egy vadonatúj, bontatlan egeret, amit ki se bontok (nincs már benne bizodalmam), szintén megszabadulok tőle.
3. A hibás egeret a boltba küldöm vissza, és egyből pénzvisszatérítést kapok (így leveszik a vállamról a terhet, és megszabadulnom sem kell tőle).

(Alzával jártam már úgy, hogy úgy küldték a csereegeret, hogy a régit vissza se kellett adni. Fogyóeszköz, tudják ezt ők is.)

Ettől függetlenül ha a 2-3 db M100-as a nyakamon marad (véletlenül kicsúsznék a garanciaidőből), akkor megkeresem a régi M-BT58-at is, meg van itthon egy Hama uRage Reaper Essential is (görgőhibás, ez volt az, amit nem kért vissza az Alza), és ezeket így egyben már megérheti elküldeni a részedre, természetesen csak akkor, ha fizeted a csomagküldés díját oda és vissza. :DDD (Most drágított a Foxpost is, meg az orsós is, itt nincs tékozlás, pazarlás, nincs, nincs, ha nem tetszik, add vissza ezt is!)

[ Szerkesztve ]

(#93869) hcl válasza #24845312 (#93868) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

OK :D Ez már az ingyen kéne témája lenne, hogy én teszek szívességet :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#93870) #24845312 válasza hcl (#93869) üzenetére


#24845312
törölt tag

Nem-nem, te kértél engem valamire, és nem én téged. :DDD Annyira meg csak nem leszek megátalkodott, hogy még pénzt is kérjek tőled ezért.

(#93871) Gyuri27 válasza #24845312 (#93868) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt mondod ami meghibásodott abban nincs bizodalmad tovább.
Egy: annyi egér nincs is a világon.
Kettő: user hiba miért az egér a hibás akkor? :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#93872) hcl válasza #24845312 (#93870) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

...felajánlás vót....felajánlás vót. Tkp. veheted is az egereket 10 ezerért pár havonta :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#93873) #24845312 válasza hcl (#93872) üzenetére


#24845312
törölt tag

Rendben, ha felajánlás, az más. Ebben az esetben hajlandó vagyok még fizetni is. De ahhoz nagyon bevállalósnak és odaadónak kell ám lenned... Valamint az sem árt (sőt, használ), ha nőből vagy. Ezenkívül azt még tudnod kell rólam, hogy már óvodás koromban Pierre Woodman volt a példaképem...

(#93874) #24845312 válasza Gyuri27 (#93871) üzenetére


#24845312
törölt tag

Van annyi egér. Illetve esendő vagyok, mint írtam, az M100 formája annyira kényelmes számomra, hogy ebből hajlandó vagyok újra és újra több darabot is megvenni. Gyakorlatilag vetésforgót alkalmazok, sorban mennek szervizbe/garanciális javításra, addig pedig használom a következőt. Párezer Ft darabja, ennyi belefér. Sok egér járt nálam, és a többség annyira kényelmetlen volt, hogy eleve képtelen voltam megszokni, szinte már vártam is, hogy tönkremenjenek, és visszakapjam az árukat (vagy egy bontatlan csereegeret, ami aztán egyből ment is eladásra).

(#93875) KROK640 válasza TaaT (#93826) üzenetére


KROK640
veterán

nekem is ez jutott eszembe, hogy nekem ez így agyon "minimalista" és "ipari". De biztos meglesz a célközönsége, ha ott nem is, Pesten tuti ki tudná adni

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#93876) KROK640 válasza koko52 (#93844) üzenetére


KROK640
veterán

Még nem volt olyan tápom, amihez ne kaptam volna tápkábelt (legalábbis az elmúlt 15 évben, amióta nem fiulléres tápokat veszek).
Egy időben annyi volt, hogy (tényleg) osztogattam ajiba azoknak akiknek éppen nem volt. Most meg bánom, hogy eosztogattam, mert 1-2 kéne. Na, de nem csak ezzel jártam így sajnos ... :(
De az ember csak nem őrizgethet minden lomot, mondván egyszer majd csak jó lesz valamire?
EGybkánt ha már mindenképp ajándékozni akar, akkor mondhatta volna azt is, hogy a táp az ajándék benne vagy az SSD/HDD :D

Ma már azért a "játék" vagyis a gamer gép nem feltétteln a GF710 színvonalán futattható játékokra értendő.
(ettől még értem a postod :DDD )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#93877) KROK640 válasza Bird (#93846) üzenetére


KROK640
veterán

Ne is mondd, a legfelháborítóbb és bicskanyitógatóbb modellnek tartom ezt.
Persze, folyamatosan havi díjat fizess még erre is (mintha nem lenne eléggé drága amúgy egy autó fentartása), és ha nem fizeted is, cipeld a "feature" minden súlyát mindenhová.
Eddig a nem full extrás autók egyetlen előnye az volt, hogy talán kevésbé voltak bonyolultak és könnyebbek voltak, full extrás társaiknál. A Szoftveresen letiltott extrák világában sajna már ez az előny sincs. Remélem ezekehez hamar megfognak jelenni a "crack"-ek, és az autógyártók rájönnek, hogy nem ez a jó irány...
Egyedüli előnye az lehet hogy akár a fapados használtan eladott autó is lehet full extrás utána, bár ez eléggé elenyésző dolog. (egy bálna Mercinél a második, harmadik tulaj aki majd egy pl albán maffiózó lesz, úgyis kicrackelteti az összes extrát).
Egyedül akkor tudnám ezt elfogadni, hogy fizetős pl az ülésfűtés, hogy amennyiben elromlik, a gyártó sürgősséggel, INGYEN cseréli az ülést. Vagy ha bármi baja van az autónak a márkaszervíz INGYEN javítja, elvégre nem azért fizetek havi szinten (egy durva alapár mellett) a szolgáltatásokért, hogy az autót ne tudjam használni.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#93878) KROK640 válasza #24845312 (#93848) üzenetére


KROK640
veterán

Én franciaországban láttam olyat, hogy a WC konkrétan a mosogató alól jött ki (kihúzható volt) a konyha közepén. Szerintem kiba undorító. Persze "minilakás", az egész 10nm ha volt....
Tehát a mosogató csap alatt a konyhában nem a szemetes volt, mint rendes helyeken, hanem konkrétan egy budi jött ki, amibe amúgy belefolyt a mosgatóból a szennylé, ha épp nem volt használva. YUUCK.

Oroszoknál láttam olyat, hogy relative nagy konyha (20+ nm) és van benne vagy 4 tűzhely. A konyhából 4-5 szoba nyílik, és mindegyik szobába konkrétan külön család lakik (igen, egy szobában az egész család), és aztán kidöcögnek a konyhába, és egyszerre a 4-5 család megfőzi a kaját egy konyhában, 4-5 különböző tűzhelyen. Kommunalka a neve ha jól emlékszem. Nagy, öreg földszintes leromlott házak voltak ezek, de külvárosba és faluhelyen még pár éve is elég sok volt belőlük. WC meg kint pottyantós, mosdás meg lavórban.

De nem jobbak a fehér téglából épített (szerintem zömmel a '50-as és '60-es években épült) korai "Khrushchyovka"-k sem, 4-6 emeletes lakóházak sem.
Voltam Khrushchyovka-ban, nem egyben, némelyiken még lépcsőház ajtó sincsen (besétálsz az utcáról csak úgy)*, szűk, lift nélküli sötét lépcsőházak jellemzik, szűk lakások, célszerűtlen elosztással, és furcsa megoldásokkal (pl a fürdőszoba és konyha között van egy közös egymásba nyíló ablak), JJ vagy annál is rosszabb energiahatékonysággal, és borzasztóan elavult épületgépészeti és egyéb megoldásokkal vagy azokkal sem (pl szemétledobó hiánya némelyikben).
Bár... múltkor Szoboszlóra költöztettünk haverral, negyedikre. 4-5emelet (két szintes lakás, belülről a lakásból egy belső lépcsőn lehetett az ötödikre jutni), vadi újépítésű, és "prémiumlakás" (mondjuk amúgy igényes volt, kivéve a combomig érő erkélykorlátot) címszóval se lift, se szemétledobó... mindez 80-100Millióért. Pedig lift, szemétledobó ezt egy átlag Budapesti panel is tudja, féláron.

A WC-be jutsz amint bemész a lakásba, erre szintén tudok példát Debrecenben is.

* Bár még valahol ez is kevésbé meredek talán, mint a körfolyosós Pesti bérházak, ahol gyakorlatilag a harmadikon is simán a szabadég alá nyílik az ajtód.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#93879) KROK640 válasza Chaser (#93855) üzenetére


KROK640
veterán

A politikusok pontosan annyit emeletek a fizetésüket amennyi a megélhetéshez kell. Vagyis a népét is ennyivel kellene emelni.
BTW ha a 2012-ben 47 ezret kereső közmunkások fizetése követné a miniszterek fizetésemelkedését, akkor most 188 ezer ft-ot keresnének a közmunkások, a minimálbér NETTOja pedig mindenféle kedvezmény nélkül is, kb 376 ezer ft kellene legyen. Nagyon nem így van ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#93880) #24845312 válasza KROK640 (#93876) üzenetére


#24845312
törölt tag

OEM tápokhoz nem jár tápkábel. Magyarán ha nincs doboz, akkor nincs tápkábel sem.

(#93881) hcl válasza #24845312 (#93873) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na várj, a felajánlás egérjavításra vonatkozott, az egyéb hajlamaidat valaki mással kell kielégíttetned :DDD

"Párezer Ft darabja, ennyi belefér."
Arra panaszkodtál, hogy drága egerek döglenek...

@KROK640 : Még működő szemétledobót egy fehérvári vagy pécsi panelben sem láttam. Lift meg 4 emelet alatt nem kötelező, nem is szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#93882) quailstorm válasza #24845312 (#93865) üzenetére


quailstorm
nagyúr

M185 a legrosszabb egér, amit valaha használtam (meg az M180), eszedbe ne legyen kipróbálni. Pontatlan, halál idegesítő, nekem a formája is fájdalmat okozott.

Most lett 5 éves a G102IC-m, annyi baja van, hogy elkoszoltam a scrollt így nem mindig találja elsőre a lefele irányt. Pedig én aztán elég sokat használom szintén.

(#93883) Chaser válasza KROK640 (#93877) üzenetére


Chaser
titán

szemétledobó a 10-esekben van, ahogy lift is, hiába pesti falu : ) 6 emelettől kötelező a lift - régen így volt -
újabb építésűekbe vagy raknak vagy nem ha kisebb, jellemzően nem - régiekbe úgy szokott kerülni ha beépítik a tetejét/tetőteret, annak fejében építenek egy liftet -
a szemétledobót különösen szeretik a közösképviselők, mindig van retardált aki eldugítja :d - nálunk volt hogy a hetedikig sikerült megépíteni a tornyot benne -

quailstorm
nekem semmi bajom nincs vele

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#93884) Cs1csó válasza Chaser (#93883) üzenetére


Cs1csó
félisten

Úgy tudom MÁR az 5-ik emelettől kell a lift - ezért volt sok 4 emeletes ház - aztán 10 emelet körül kell 2 és 10+ emeletnél 3 (14 emeletesben laktam és ott 3 volt, gondolom 5-10+ emeletenként kell egy plusz lift.

(#93885) Chaser válasza Cs1csó (#93884) üzenetére


Chaser
titán

itt kméten van egy egész telep ötös lift nélkül
a tizesben ahol laktam egy lift volt
újabb szabályzás passz, de négyesbe biztos nem kötelező most sem lift

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#93886) hcl válasza Cs1csó (#93884) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

10 emelet körül tuti nem kell 2, Fehérvár és Pécs is tele van 1 liftes 10 emeletes panelekkel. Pécsett a 7 emeletesekben asszem nem volt lift. A fehérvári 8(?) emeletes lottóházban van 2 vagy 3, de nem a magassága, hanem a szélessége miatt (sok a lakó).

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#93887) szebe válasza KROK640 (#93878) üzenetére


szebe
őstag

Bár még valahol ez is kevésbé meredek talán, mint a körfolyosós Pesti bérházak, ahol gyakorlatilag a harmadikon is simán a szabadég alá nyílik az ajtód.

Ez miért gond amúgy? Laktam ilyenben, nem nagyon zavart a dolog.
Pesten szép számmal akad még olyan bérház, ahol a folyosó végén van a (z egykoron) közös budi, vele együtt olyan lakások, amikben meg nincs. :U

Szemétledobókat meg egyre inkább kezdik megszünteti, nagyon sok kellemetlen dolognak melegágya a cucc.

hcl:
Legközelebb jössz valamiért, megmutatom a működő szemétledobót :DDD
Erről a 2-3 liftes témáról én se hallottam, de ezt lehet hogy kijátszották azzal, hogy lent a pincében, meg fent a tetőn keresztül átjárhatóak a lépcsőházak. Így tulajdonképpen van több lift...De ebben nem vagyok biztos.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#93888) koby11h


koby11h
aktív tag

Azt hiszem Nobel díjat kellene kapnom türelem miatt:


:W

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#93889) homerhamm válasza koby11h (#93888) üzenetére


homerhamm
addikt

Mit árulsz? :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#93890) PHM válasza koby11h (#93888) üzenetére


PHM
addikt

És? Végül kipróbáltad? :D

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#93891) koby11h válasza homerhamm (#93889) üzenetére


koby11h
aktív tag

A gyerekek megunt ugráló labdáit...

"John ugráló labda, sárga

Ez a felfújható sárga színű John márkájú ugrálólabda remek szórakozást nyújt az ugrándozni vágyóknak. Játék közben fejlődik a gyerekek izomzata, erősödik gerincük. Bel- és kültéren egyaránt használható. Terhelhetősége: 25 kg. Kapaszkodj jó erősen a fogójába és indulhat a móka!

Ajánlott 3-6 éves korig.
Átmérő: 30-35 cm, fogók hossza 10 cm."

Erre meg akarja venni egy

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#93892) hcl válasza szebe (#93887) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mik vannak :D

@koby11h : Mindent a közösségért :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#93893) koby11h válasza PHM (#93890) üzenetére


koby11h
aktív tag

Még nem utalt...
De most komolyan, ekkora marhának néz?

Erről egyébként megint a Gyalog-galopp jut eszembe:
"- Egy afrikai talán elbírja.
- Igen egy afrikai elbír egy tököt, de egy európai semmiképpen."

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#93894) koby11h


koby11h
aktív tag

"nincs a családjában könnyebb ember ?"
Ez komolyan szórakozik! Szóval jár a tiltás... ;]

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#93895) hcl válasza koby11h (#93893) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ld. még bontatlan termékek. Kibontod? Aha...

Amúgy én nem tiltanám. Várja csak a választ ;]
Mondom várja. "Ja, jó mindjárt kipróbálom, és írok" :B

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#93896) koby11h válasza hcl (#93895) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem szánok rá több időt, van nekem saját "nemnormális" ismerősöm is... :)

"C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

(#93897) PHM válasza koby11h (#93896) üzenetére


PHM
addikt

Látod, ha kipróbáltad volna, már rég túl lennél rajta. Olyan izé vagy. ;]
Én megírnám neki, hogy a 60 kilós feleségem/barátnőm/akárki kipróbálta,
szétdurrant alatta, úgyhogy legyen szíves kártérítést fizetni, mivel ő kérte a próbát.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#93898) radio11


radio11
tag

Egyik ismerős házaspár sztorija jutott eszembe erről:
A hölgynél vesekőzűzást végeztek ultrahanggal, a doki azt mondta, hogy bilibe vizeljen és figyelje, hogy jönnek ki a kövek. Peti cimborám el is ment egy vegyesboltba:
Peti: Jó napot kívánok, bilit szeretnék venni
Eladó: Kisfiú vagyx kislány?
Peti: khm... kislány.
Eladó: És hány kiló?
Peti: 103
Eladó: :Y :Y :Y

(#93899) CJ4567 válasza #24845312 (#93856) üzenetére


CJ4567
veterán

Én annó 2020 januárjában vettem egy G102-t, 2021 februárjában, gariidő lejárta után egy hónappal elkezdték az oldalgombok, és a bal egérgomb megadni magát, az oldalgombok képesek voltak egy gombnyomásra hármat érzékelni. :DDD

Most egy Viper Mini-t használok 1 éve, ennek még semmi baja, remélem így is marad. :)

No Sana No Life

(#93900) Csupingo válasza koby11h (#93893) üzenetére


Csupingo
veterán

Engem gyíkká változtatott... de már elmúlt.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.