Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93848) #24845312 válasza hcl (#93835) üzenetére


#24845312
törölt tag

Budapesten is láttam hasonló dolgokat pár hónapja 150ezer Ft körüli áron (és ki is vették őket!). Pár példa:
- lakás, amin nincs egyetlen ablak sem
- lakás, amin bár van ablak, de az fix, tehát nem nyitható
- konyhában van a WC-csésze
- a WC-helyiségben a WC-csésze fölé tettek egy zuhanyfejet, így ez egyúttal a zuhanyzód is (praktikus, mert miközben ülsz a WC-n, közben le is tudsz zuhanyozni, bár lehet, hogy ilyenkor a WC-csésze valójában zuhanytálcaként funkcionálna, ezt a részét nem teljesen értettem)
- a bejárati ajtó a WC-helyiségbe nyílik, tehát amikor jössz haza, akkor a WC-helyiségen keresztül tudsz hazamenni (szintén praktikus, ha gyorsan rohansz haza, mert hasmenésed van, viszont kevésbé praktikus, ha jössz haza, és valaki éppen ott ül a WC-n)
- láttam olyan albérletet is, aminél amint belépsz a lakásba (alsó szint), ott meg se tudsz mozdulni, de sebaj, mert egy falnak támasztott létrán mászhatsz fölfele 1-et, majd még 1-et is ha akarsz (dupla galériás lakásként volt hirdetve)
- volt olyan lakás, ahol az ágy mellett (közvetlenül a fej résznél) egy PB-gázpalack volt
- volt egy templom padlásterén(?) /nekem valami olyasminek tűnt/ kialakított lakhatásra alkalmas kis kuckó is, ott feltétel volt, hogy a leendő bérlő kifejezetten vallásos beállítottságú legyen

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.