Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7820) norbert1998


norbert1998
veterán

Szóval, elég könnyen meg fogjátok tudni különböztetni az írását a csávónak.

üdvözlöm ORGONA CSABA VAGYOK ÉRDEKLÖDNÉK HOGY AZ ERÖSITÖ MEGVAN E MÉG ÖN AZ ELSÖ TULAJDONOSA HÁNY ÉVES A GÉP ÉS VOLT E SZERVIZBEN

Üdv. Megvan még a gép, második tulajdonosa vagyok, előéletét nem ismerem és a korát sem. Mivel nem túl régi széria, 4 évnél nem nagyon lehet idősebb.

MIKOR VÁSÁROLTA MEG A GÉPET MELYIK ÉVBEN , MÉLY A MAGAS A BASS MEDDIG LEHET ÁLLITANI PL:0-12 IG VAGY 0-14IG MEGTEKINTÉSE A TONEBEN VAN

A gépet idén vettem, februárban Ausztriában. Megmondom őszintén, komolyabb hangfalakkal nem igazán érdekelt az ekvalízer állítása, mert véleményem szerint rondít a képbe. De egy pillanat és megnézem.
-14-től +14-ig lehet állítani őket.

BUDAPESTI VAGYOK HOGY TUDNÁNK MEGOLDANI A GÉPET MEGSZERETNÉM VÁSÁROLNI

Utánvét vagy előre utalás. Postán. Előbbi 3500, utóbbi 2500 forint. És ebben benne van, hogyha ez a 12 kilós csomag sérülne az úton, a posta biztosít. Anélkül, és ez csak előre utaláskor lehetéges, 1690 lenne a posta.

NEKEM AZ A KÉRÉSEM MIELÖTT MEGVÁSÁROLLOM A TERMÉKET SZERETNÉM LÁTNI HOGY MÜKÖDÖ KÉPES E EZÉRT ARRA GONDOLTAM FELUTAZNÁK SZOMBATHELYRE ÖN KIHOZNÁ AZ ÁLLOMÁSRA ÉS OTT ÁRAM ALÁ HELYEZÜK HOGY MÜKÖDÖ KÉPES E ÉS MEGNÉZNÉM AZ ÁLLLAPOTÁT NEKEM TELJES ÁRAT KELL FIZETNEM A VASUTRA ODA VISSZA NEKEM TÖBB MINT TIZEZER FORINTBA KERÜL KOMOLY VEVÖ VAGYOK KÉREM ENGEDJEN

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Itt döntöttem úgy, hogy köszönjük emese, besides, a gép is megdöglött.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.