Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56650) gban válasza Chaser (#56646) üzenetére


gban
Közösségépítő

Egyetértek, sikeresen leredukáltam az ismeretségi kör megkereséseit.
Egyik típus akinek ha segítesz egyszer jószándékból, akkor ingyen várja el a továbbiakban is, akkor is ha 2 napot dolgozol a gépével.
Egyik ilyennek amikor mondtam egy nagyon-nagyon szerény összeget, amikor jött a gépért, csak pislogott hogy hát nincs nála pénz. Jó, mondom, akkor grátisz volt, de lesz szíves többet nem keresni. Neki a veje meg 2,5 évig lógott egy 1500 Ft-os videokártya árával.

A másik akit meg hívjunk közel9i barátnak, akitől sose kérnék pénzt, csak anyagköltséget.
Na ez a típus mindennel hívogat, miért nem megy ez vagy az a FB-os játék - mindig elmondom, gőzöm sincs, nem vagyok a gépe előtt, nincs FB-om, és nem is játszok ilyenekkel.
Ezeknél azt szeretem amikor az anyagköltség mondjuk 3600 Ft, odaad 3000+500+200-at, mert nincs százasa, és nagylelkűen, fölényesen mosolyogva mondja, hagyjam a visszajárót - és láthatóan úgy érzi, ő most igen nagylelkű volt, és igencsak túlfizetett. Ott van nála még egy ezres is, de az már túl sok lenne, a 4k a 3,6-ra...
Nem vagyok rászorulva, meg csak gondolkodnom kellene hogy mire költöm majd el azt a sok plusz bevételt, szóval jobb is hogy nem annyit ad, de nekem pofám nem lenne ennyit ráadni.

Postázást nem vállalok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.