Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57951) MasterDeeJay válasza koby11h (#57949) üzenetére

Elég lenne x éves reg vagy kevés hozzászólás és/vagy pozitív értékelés is. Azért lássuk be hogy nagyobb valószínűséggel kerülnek ki a kevés hsz-es friss reges tagokból csalók vagy idióták. Ha meg egy termék keresett és hamar elmegy akkor bevállalható hogy kissé szűkül a vásárlók halmaza de cserébe kicsivel nagyobb biztonságban vannak az eladók és vevők is.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#57952) gban válasza MasterDeeJay (#57951) üzenetére


gban
Közösségépítő

Bennem is ma ötlött fel a gondolat hogy javasoljak egy új funkciót.
Ez a Jég továbbfejlesztése lenne, csak az újoncoknak lenne látható, nekik ugyanúgy nézne ki mint a sima jég, a többiek nem látnának belőle semmit ;)

Postázást nem vállalok.

(#57953) tope válasza Starchm (#57950) üzenetére


tope
addikt

Core 2 procival legalább?
Érdekel, megvan még!...
;]

Más: IQ teszthez kéne kötni a regisztrációt, de komolyan, mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#57954) Cs1csó válasza tope (#57953) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem mindegy, a lényeg, hogy a hirdetés szövegében benne legyen, hogy : GAMER

Akkor ott már hiba nem lesz, azon a vason még a GTA III is elfut.

(#57955) tope válasza Cs1csó (#57954) üzenetére


tope
addikt

Nem, nem, az Gémer!
GTA V nem megy? Akkor mégse érdekel :)

Szeretet esetleg? Az még nyomna a latba...

(#57956) Cs1csó válasza tope (#57955) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen a GTA vé is fel van rá telepítve (elindulni persze nem fog) és persze, saját kézzel épített, szeretett, óvott konfig.

(#57957) koby11h válasza MasterDeeJay (#57951) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nincs azzal semmi gond csak ezt a bizonyos szint alatt meg sem nézem mit hirdet dolgot nem értem :) Volt már erről vitánk. Persze én is megnézem még eladáskor is kinek, mert ha a levelei olyanok akkor sejthető hogy itt bajok lesznek: hejesírás, több a névelő mint az ige és a főnév, olyat kérdez amiből süt hogy nem tudja mit vesz...
Ha meg friss újonc az eladó az még inkább megnézendő, de ranghoz kötni a vásárlást az nekem fura. Persze lehet csak én vagyok ilyen naív.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#57958) Gyuri27 válasza koby11h (#57949) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gondolom ezrével vannak ilyenek a ha-n. Lidérc meg egy se.

Amd - Radeon - Ryzen

(#57959) koby11h válasza Gyuri27 (#57958) üzenetére


koby11h
aktív tag

Van lidérc bőven, de nem a hozzászólások száma dönti el, csak erre utaltam.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#57960) Trailblazer válasza Cs1csó (#57956) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem óvott, hanem MEGVIGYÁZOTT! Ez a népies ízű szakszó rá. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#57961) gban válasza koby11h (#57959) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem a hozzászólások száma, de az se mindegy hogy 2000 napos vagy 10 napos az újonc.
A 10 napos lehet hogy egy zseni, meg keni-vágja, de azért jobban bízok benne hogy az jobban ért hozzá aki már 5-6 éve is érdeklődött a téma iránt és nem hozza vissza másnap pl. a lapot hogy xar mert tönkretette.
Egy 10 napos lehet hogy 10 napja határozta el hogy ő bizony megtudja mi az az alaplap.

Postázást nem vállalok.

(#57962) koby11h válasza gban (#57961) üzenetére


koby11h
aktív tag

Teljesen egyetértek Veled is!
Csak néha olyan mintha páran elfelejtették volna milyen volt amikor beregisztráltak :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#57963) Syl válasza koby11h (#57962) üzenetére


Syl
nagyúr

Amikor mi beregisztráltunk, még internet se vót :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#57964) koby11h válasza Syl (#57963) üzenetére


koby11h
aktív tag

Gondolom még a kőtábla is meg van amin a visszaigazolás volt :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#57965) Syl válasza koby11h (#57964) üzenetére


Syl
nagyúr

:C Igen, a dínó postás hozta

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#57966) gban válasza koby11h (#57962) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ahogy Syl mondja, a régi regeknél teljesen más világ volt.
Akkoriban egy vagy több havi fizetés volt egy gép,nem is mert mindenki hozzányúlni.
Ma a fizetés tizedéért már használható cuccot lehet venni, így minden vérpistike számítógépes zseninek képzeli magát, aztán ha valamit elront, akkor háborog hogy rosszat adtál el.

Postázást nem vállalok.

(#57967) koko52 válasza gban (#57966) üzenetére


koko52
veterán

:K Az első SD RAM-ot remegő kézzel nyomtam a lapba, mint aki bombát hatástalanít. Most meg kártyáznak a ramokkal a jutub tesztoldalakon.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#57968) koby11h válasza gban (#57966) üzenetére


koby11h
aktív tag

Igen, de visszatérve az eredeti problémámhoz, ha valaki itt sokat "beszél", nem biztos, hogy ért a géphez, vagy hogy megbízhatóbb mint bárki más - minden célzás nélkül! Ezt nem tudom megbízhatósági alapnak tekinteni, és több hozzászólásból is azt vettem ki hogy más igen. Ennyi, ne ragozzuk tovább, köszi.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#57969) Macka


Macka
veterán

3 napos, nulla hsz-es újoncnak küldenétek Ti úgy valamit (jelen esetben egy baszomnagy dobozt, benne egy monitorral), hogy a előre utalja a vételárat, a postaköltséget meg majd utólag, azután, hogy lefotóztam a bizonylatot a feladás díjával? :F

(#57970) Starchm válasza Macka (#57969) üzenetére


Starchm
őstag

tehát x tizezret előre mer küldeni, de 2k-t már nem? :W

Egyébként kihagynám, csak full előre utalás vagy utánvéttel adnék el újaknak már.

[ Szerkesztve ]

(#57971) koby11h válasza Macka (#57969) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én nem.
Ha elutal mindent akkor szó nélkül küldöm.
Ha elutalja a posta + utánvét kezelését akkor feladom utánvéttel.
Ennyi belefér, más nem.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#57972) Macka válasza koby11h (#57971) üzenetére


Macka
veterán

Én is így vagyok vele. Mivel maga a doboz nagy, a monitor is 27-es, súlya is van. Ha ezt törékenyen adom fel, az legalább 3.000,- Ft (pontos összegnek nem néztem utána).
Mondtam neki, hogy utaljon összesen 38.000,- forintot (ebből 35 a monitor), ha több a posta, azt én állom.
De fura az egész. Meg sem próbált alkudni, nem kérdezett semmit a monitorról, sem a garanciáról, csak küldjem a bankszámlaszámot.

(#57973) koko52


koko52
veterán

Kari-ajinak jöhet. Az enyém 5.2 (ez meg csak sztereó :D ) se semmi, de árban pont 1%-a körül van ennek.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#57974) Bird válasza koko52 (#57973) üzenetére


Bird
addikt

Kár, hogy a régi véleményeket törölték. Szakadtam tőlük a röhögéstől! :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57975) koby11h válasza koko52 (#57973) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ezt egyszer én is néztem. Ha kifogsz egy 10 %-os leárazást, vehetsz belőle egy autót :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#57976) Simi37 válasza Bird (#57974) üzenetére


Simi37
őstag

Törölnek véleményt? Ez nekem új. Tele van olyan 1*-okkal, hogy drága, és ennyi az értékelés.
Vagy amikor valaki kétszer értékeli, picit eltérő szöveggel de a név és az * szám stimmel.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#57977) koko52 válasza koby11h (#57975) üzenetére


koko52
veterán

Van hozzá arany áthidaló 30cm-es, 2 900 000/db

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#57978) Trailblazer válasza koko52 (#57973) üzenetére


Trailblazer
addikt

Emberméretű hangfalpár egy jobb környéken fekvő faja családi ház áráért. Remek. És még a forgalmazók sem vágnak egymás alá egy agresszívabb árazással... ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#57979) Bird válasza Simi37 (#57976) üzenetére


Bird
addikt

Bizony ám törölnek... Itt valaki a bácsit is haza akarta vinni és az egész értékelés átcsapott ezután amolyan fesztivál hangulattuvá, mert jöttek a trollok. :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57980) Macka válasza koko52 (#57973) üzenetére


Macka
veterán

Mi az isten kerül ebben ennyibe? :Y

(#57981) koko52 válasza Macka (#57980) üzenetére


koko52
veterán

Egy véleményező megindokolta az árukeresőn. Minőségi, szép a hangja stb. Na meg a sznobizmus. Azért 1 millió körül nagyon jó minőségek vannak már.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#57982) Bird válasza Macka (#57980) üzenetére


Bird
addikt

115 kg/db. Lehet súlyra mérik! :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#57983) MasterMark válasza koko52 (#57973) üzenetére


MasterMark
titán

Ebből van olyan változat amihez csaj jár, nem pedig ilyen öreg papa.
Én azt kérem.

link

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#57984) davenport válasza koko52 (#57981) üzenetére


davenport
aktív tag

Ennyi körül nézelődve, akkor már inkább egy Nautilus

No money, no honey.

(#57985) koko52 válasza MasterMark (#57983) üzenetére


koko52
veterán

Egyébként nekem kimondottan nem tetszik a hangfal [link]

Szerk: megelőztél

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#57986) #89309696 válasza koko52 (#57973) üzenetére


#89309696
törölt tag

Az igazán komoly Hifi az drága. Milliókról beszélünk, egy igazi műalkotás 1-2 milla is lehet, de valahol ott is van a plafon. Legalábbis a tudásé. Felette már nem kapunk semmit a pénzért hiába drágább, csak fogyókúrát. Ez a hangdoboz pár is ez a kategória már, csak milliók helyett még rátesznek egy lapáttal és 70 millát kérnek érte. Ez a többletár csak arra van, hogy a világ leggazdagabb emberei bemutathatják, hogy a végtelen is aprópénz nekik. Ez csak erre való. Meg a céget etetni aki ezt a rétegigényt kihasználja. Maga a termék tudásban az 1-2 milliós társaival versenyez ugyanúgy.
Egyébként már volt linkelve többször is ide az elmúlt években.

Nem neked akartam válaszolni, hanem lejjebb.

[ Szerkesztve ]

(#57987) TeeBee73 válasza koby11h (#57919) üzenetére


TeeBee73
addikt

2 havi fizum ment rá, mire egy Angol BBS-ről lejött egy ~160k-s játék.
MOD: ~Nemtommikó', de 286/12MHz,1MB RAM,40MB IDE Hercules kombóm volt akkor. :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#57988) Cs1csó válasza Bird (#57974) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jah 70 milliós hangfalhoz: "Vettem még egyet, hogy a konyhában is halljam a mónika sót"

(#57989) TeeBee73 válasza Cs1csó (#57988) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én a konyhában tengeri sót használok. Ahhoz nem kell hangfal.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#57990) Cs1csó válasza TeeBee73 (#57989) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hogy stílszerű legyek: :P

(#57991) koby11h válasza TeeBee73 (#57987) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nekem az első x86-os gépem is egy 286/12MHz volt, szintén 1MB RAM és 40MB HDD, Trident talán 8900-as VGA és Axion 640x480 VGA monitor. Ez 1992 körül volt. 1 évig gyűjtöttem rá minden fizumat félrerakva (akkor kb. 7500/hó és a komplett gép 89000 Ft volt, ebből kb. 36000 volt a monitor). Cégnél CGA-k voltak és 2 EGA, így az alap volt a VGA monitor - mivel volt összehasonlítási alapom hogy a másik kettő mennyire nulla. Junoszty után óriási felüdülés volt :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#57992) hcl válasza gban (#57966) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És seftel is vele, mert azt hiszi, hogy ő majd mekkora pénzt csinál ebből.

@Macka : Attól függ, mennyi amit utalt :D

@Simi37 : Milyen lehetett, amit töröltek is :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#57993) KROK640 válasza Trailblazer (#57903) üzenetére


KROK640
veterán

Is-is. Elég sok mindenre emlékszem pontosan, de amire nem, azt megtudom nézni

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#57994) KROK640 válasza koko52 (#57910) üzenetére


KROK640
veterán

Oh, még én is, nem is keveset. Rendezeres volt, hogy felkvittem Mobile rackbe a 20GB-os Quantum LCT 20 20-as winyómat, majd odaadtam mondjuk a várostról 45-mre lakó haveromnak aki hazabuszozott vele. Majd péntek esténként biciklire pattantam vele, és széthordtam a haverok között a cuccokat a faluban, persze a winyón. Emlékszem h volt olyan h elestem a jégbordán a biciklivel a mobil rack meg belerepült a puha hónba, alig találtam meg. Elvittem haverhez, ittunk 1-1 felest míg a konvektroján megszáradt és mehetett a másolgatás.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#57995) Trailblazer válasza KROK640 (#57994) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én csak hozzávetőlegesen emlékszem a dátumra, de valamikor a '90-es évek végén történt, amikor a budatétényi amigás klubból hazafelé menet, télen dobtam egy hátast a jégen a harcedzett 1 gigás WD Caviarommal a hátizsákban. És túlélte. Még harcedzettebb lett. Aztán olyannyira, hogy még tápmolex-aljzatot is fixáltam rajta a magam módján, és ezt a kezelést is túlélte. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#57996) Gyuri27 válasza Trailblazer (#57995) üzenetére


Gyuri27
félisten

Komplett gépet ejtettem le málhazsákban. 1,3-as vagy 1,7-es hdd túlélte. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#57997) KROK640 válasza cbmfan (#57921) üzenetére


KROK640
veterán

Jó neked. Nekem 1999-ben lett először 56K-s netem, egy éjszaka 2-3-4 mp3at tudtam leszedni a napsterről és a percdíjjazása miatt amúgy rohadt drága mulatság volt. Majd 2003 decemberében ISDN, amit mivel szabadon kellett hagyni az egyik telefonvonalat az esetek 95%ban 64K-snak voltam kénytelen használni. A legjobban pedig a percdíjjas számlázás zavart, és hogy nem volt korlátlan.
Az időben korlátlan netre 2004 dec végéig kellett várjak, akkor viszont az 512-est felemelték hamar 1Mbitre (még asszem aznap) és azzal már maximálisan elégedett voltam.
Aztán persze emeltek 2Mbitre (már nem si tudom mikor, talán 2006 nyarán) majd valamikor volt 4Mbit, és 2009-re már 8Mbit. 2010-ben valamikor felemlték a 8-at 16Mbitre, és ezzel lett vége a jónak... ugyanis az addig stabil net, váratlanul órákra eltűnt, 4Mbit volt a maximum amit tudott hozni stb. szerelőt máér keresztnéven szólítottuk és tudtuk hogy issza a kávét, annyit jáért hozzánk.
Végül a T-nél közölték, hogy 4Mbitnél többet nem tudnak adni (arról hallgattak h mert a hálózat túlterhelt) annyit tehetnek h áttesznek minket a legkissebb csomagba. Elfogadtam és behúzattam mellé a 30Mbites UPC-t, amit 2015 november elején emeltek 120Mbitre, és maixmálisan elégedett vagyok vele ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#57998) KROK640 válasza koko52 (#57933) üzenetére


KROK640
veterán

Debrecen belvárosába (Kossuth utca) tudok olyan helyet ahová se a Digi se a UPC nem köt, és 20 méterrel arrébb panelházak mindenhol...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#57999) Astroboy válasza Gyuri27 (#57996) üzenetére


Astroboy
őstag

Rögtön felébredt a tulaj mi? ;]:P

Amúgy valóban jól bírják, sztem ha épp nem pörögnek akkor sok bajuk nem lehet leejtéskor. A hideg sokkal rosszabb.

(#58000) KROK640 válasza koko52 (#57967) üzenetére


KROK640
veterán

Jaja, nálam is így volt.
Mondjuk a mai RAMok talán strapabíróbbak is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.