Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51051) Alg


Alg
veterán

Erről a diskurzusról jutott eszembe, van egy nem használt ThinkPadom otthon, T500 dual VGA-val (GÉMER!), újkorában volt vagy fél milla, felteszem már 300ezerért mert jófejvagyok és engedek belőle KÉTSZÁZEZRET ;]

Az a régi fém hátlapos TP bill baromi jó, de a borzalom VA kijelzőt soha többet nem akarom látni - monjuk a mostani T470S IPS-e se sokkal jobb, olyan mintha zseblámpával lenne megvilágítva alulról

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#51052) Cs1csó válasza shteer (#51050) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha nincs benne hogy GTA V. nekem nem is kell. :((

Alg

Ha mellé írod, hogy GTA V akkor 500k-ért is felteheted biztos elviszik, persze nem fut rajta hanem lemezen adod mellé a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#51053) Chaser válasza envagyok (#51047) üzenetére


Chaser
titán

Notebookrol beszeltem, esetek 99%-aban ott ket dimm van, paratlan felallasrol nem is volt szo

koko52
Mondok meg jobbat, ket teljesen egyforma gepben nem ment parban az a ram, amit egyebkent ehhez a tipushoz szallitottak gyarilag, el sem indult a gep, 3. uo. gepben meg ment
Szoval tudom milyen anomaliak lehetnek, nyilvan ha a 4-gyel nem lesz akkor vennek 8-at, netezos-dolgozos notebook, mostaniban 16gb van, dulva' ps-nel volt h 10 folott nyalt be a win

Szerk:
Alg
Azokban tn volt, a legjobb volt az lg, ott meg ccfp csovel oldottak meg a pilacsot, es abban is volt kulonbseg, 1-2 samsung is volt ami jobban sikerult, de zomeben gane volt, 1680-asrol beszelek, 1280-assal en nem foglalkoztam

Most sikerult bezsakolni egy e746 fujit fhd ips-sel, ott akarom a ramot boviteni, tegnap neztem 86% srgb-t tud elvileg, es pwm mentes, nagyon baba:) nem rossz a 8570-em lg kijelzoje sem, sot, de ez azert szebb

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51054) Alg válasza Chaser (#51053) üzenetére


Alg
veterán

Valóban, 1280x800-as TN elnézést, VA-t csak szerettem volna :U

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#51055) Chaser válasza Alg (#51054) üzenetére


Chaser
titán

Nem versz at engemt' ( : par raklappal eleg kozeli baratsagban voltam:) vettel volna 1680-as lg-t, mindjart szebb emlekeid lennenek a geprol...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51056) Alg válasza Chaser (#51055) üzenetére


Alg
veterán

Csak akkor meg a Radeon 3650 nem ért volta sz@rt se benne :DDD így legalább egy SC2 elment rajta.
Amúgy szerettem azt a gépet, a TP-k kijelzője meg azóta is trágya 1-2 kivételtől eltekintve.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#51057) Lord Myn válasza shteer (#51050) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Én is hiányoltam, lehet írok neki, hogy dobja fel vele a hirdetést! :DD (Bár, szerintem, a GTA V max. matricaként szerepelhet a laptop fedlapján, ilyen konfignál...)

"War does not determine who is right - only who is left."

(#51058) shteer válasza Lord Myn (#51057) üzenetére


shteer
titán

De hát akkó nem is gamer :Y

..szerintem jónak tűnik

(#51059) opr válasza Lord Myn (#51049) üzenetére


opr
veterán

Amugy, mindig nyomjak ezeket a gamer dolgokat... Mi soha, semmivel nem szorakoztunk annyit es olyan jol, mint a "HeadOn the ultimate gravity shooter"-el, [Letoltes ingyer] amikor egy hetig kempingeztunk (ilyen medences - lazulos - langosozos - vizifocizos - filmnezos - kockulosos nyaralas). Mai napig felemlegetjuk es leulunk neha a jatek ele, annyira jo ketten egymast olni, meg hallgatni az amugy rohadt idegesito hangjat, aztan ez a jatek egy also kategorias piritossuton is elfut. :K

(Es tenyleg elony, ha ki tudod rakni nagy TV-re, es ket kulon billzeten toljatok :P )

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#51060) Gyuri27 válasza Smiley (#51037) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ráírtam. Jobb ez mint egy új 580 bótból 3 év garral. Köszi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#51061) Alg válasza Smiley (#51037) üzenetére


Alg
veterán

Azért a "tavaly vásároltam - 2 hetet használtam - nincs már gari" összeállítást is kíváncsi lennék hogy lehet kimatekozni ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#51062) Cs1csó válasza Alg (#51061) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD Mondjuk ha 1 év gari van rá és tavaly vette akkor lehet már lement róla.

Nekem van egy egerem amit 4 éve vettem 2 hetet használtam amíg megjött a másik - és azóta a dobozában pihen. Egyszer tervezem majd feltenni valahová.

(#51063) koko52 válasza Cs1csó (#51062) üzenetére


koko52
veterán

Nézd meg a bolti árát +10% , mert tesztelted és az nincs ingyen! ;]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#51064) , válasza Alg (#51061) üzenetére


,
addikt

Ez főleg azért érdekes, mert a Sapphire kártyákra 3 év garancia jár alapból.

(#51065) koko52 válasza , (#51064) üzenetére


koko52
veterán

De a bolt csak 1 évig akar foglalkozni vele (ami kötelezi), utána szaladj utána te.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#51066) Chaser válasza , (#51064) üzenetére


Chaser
titán

Ami erdekes, zafir 570 pulsera 3 ev gart lattam mindenhol, a nitrokra meg kettot, talan 580-nal is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51067) Cs1csó válasza koko52 (#51063) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD kb. 19k-ért vettem - DeathAdder Chroma - és most itt az aprón kb. 8-10k-ban mennek tehát ez is simán megérhet ennyit.

(#51068) Chaser válasza Cs1csó (#51067) üzenetére


Chaser
titán

a raktarozasi ktsg-et se felejtsd ki belole ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51069) Lord Myn válasza opr (#51059) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Ja, hát, persze, ha a 'gamer' szónak az eredeti értelmét nézzük... Otthon a gyerkőcökkel a bestof még mindig az emulátoron játszott Bomberman (SNES), Wizard of Wor és Inter. Karate (C64), Lotus III (DOS), illetve mostanában a Steam-en vett Horizon Chase Turbo (ezt lehet egyszerre négyen is osztott képernyőn).

De akkor ennyi erővel úgy is reklámozhatom az ezeréves sz*romat, amikor eladom, hogy ez gamer, mert tudsz mellette bujócskázni vagy ha lecsukod a fedelét, akkor lehet rajta sakkozni/kártyázni/matchbox-ozni... :W

"War does not determine who is right - only who is left."

(#51070) Gyuri27 válasza Cs1csó (#51062) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mennyit fizetsz, hogy elvigyem a lomjaidat? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#51071) Cs1csó válasza Gyuri27 (#51070) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na végre valaki! A végén még én fizetek!

Chaser igaz, sőt még a matricák is megvannak - kelgyós - anno nem tudtam hova ragasszam de féltem is ha az nincs a dobozban mikor el akarom adni akkor tényleg csak ingyen odaadós kategóriává silányul az a szegény egér.

(#51072) Gyuri27 válasza Cs1csó (#51071) üzenetére


Gyuri27
félisten

Figyeljén haversrác. Megmondom a tutit cimbicsótány.
Örüljél, hogy örülsz. Oszt küdd a cuccot. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#51073) , válasza Chaser (#51066) üzenetére


,
addikt

Pedig a Nitrokra is ugyanúgy 3 év garancia van. Olyan helyen kell megvenni, ahol meg is adják rá.

(#51074) Chaser válasza , (#51073) üzenetére


Chaser
titán

Ezt mondtam, sehol nem talalkoztam vele annyival

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51075) Vangelis válasza Cs1csó (#51062) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tedd fel a polcra :) tartalèknak jó lesz.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51076) , válasza Chaser (#51074) üzenetére


,
addikt

Sapphire Nitro:
RX 570 4GB: Link1 Link2 Link3
RX 570 8GB: Link1 Link2 Link3
RX 580 4GB: Link1 Link2 Link3
RX 580 8GB: Link1 Link2 Link3
RX 590: Link1 Link2 Link3

(#51077) #89309696 válasza Alg (#51051) üzenetére


#89309696
törölt tag

Az jó kis gép volt. De már 2014-ben is 55-ért vettem a közepes felszereltségűt. Ma a fullos jó esetben érhet 20 ezret, de szerintem már túl jóindulatú voltam. Bár az aprón ezeknél gagyibbak mennek 20-ért és felette szóval....
[link]
Csak zsebkarcos képem van, hogy hű maradjak a topik nevéhez.

1680-as elgé panel volt a legjobb ezekben, CCFL TN volt. Nekem nem volt bajom vele.

[ Szerkesztve ]

(#51078) Cs1csó válasza Gyuri27 (#51072) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igaz, ha eljönnél érte az neked is költség, idő és pénz ráfordítás, ha elpostázom neked akkor még spórolok is neked.

Vangelis

A szekrényben van de azóta kiderült a kisebb, szimmetrikus egereket szeretem ez pedig pont nem az.

(#51079) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sziasztok, Kali vagyok, egy gyöngyszemet hoztam mára nektek! 🙏🙏🙏

Eladná az agyát. Amin csillámpónival radírozza ki a gyerekét. Feltételezhetően egy romantikus film világító díszlete volt. A matrachoz nincs kedve lomtalanítót fizetni ezért ami rá fér, ajándék!

[ Szerkesztve ]

(#51080) Cs1csó válasza Kalandor (#51079) üzenetére


Cs1csó
félisten

Eladná az agyát? Az elég komoly műtét, mármint az agy eltávolítása, főleg ha nincs.

(#51081) Smiley válasza Gyuri27 (#51060) üzenetére


Smiley
őstag

Aggodtam erted, hogy mar megrendelted a netrol... de most megnyugodtam, hogy meg sikerult idoben szolnom. ;]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#51082) Gyuri27 válasza Smiley (#51081) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze. Rócsild a középső nevem és szeretem osztogatni lidérceknek a semmiért.
Mag had vegyen már pótlás nélkül egy új vga-t.

[link] 50k. Ami nem kevés. Cserébe a vga-ról egy árva kép nincs.

csicso82: na várjál jóbarát. Mit akarsz küldeni? Mer szart neküldjél. Ha jó megmondom mennyit füzetsz oszt kész. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#51083) Cs1csó válasza Gyuri27 (#51082) üzenetére


Cs1csó
félisten

Megint igazad van :U Ha elpostázom és nem tetszik akkor nálad lesz egy csomó fölösleges csomagolóanyag, é egy olyan termék ami mivel műszaki cucc ezért simán ki sem dobhatod hanem el kell vinni egy hulladéklerakóba vagy műszaki áruházba ahol átveszik az ilyet.

Csak a munkát csinálnám neked.

(#51084) #89309696 válasza Kalandor (#51079) üzenetére


#89309696
törölt tag

Videjofelvételt is készítesz pájonyír erősítőről? :DDD

(#51085) Alg válasza Kalandor (#51079) üzenetére


Alg
veterán

Hirtelen azt hittem dildók vannak rászórva, aztán láttam hogy az a GDPR-cenzúra :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#51086) Chaser válasza , (#51076) üzenetére


Chaser
titán

én kérek elnézést, amikor én néztem 2-3 hete, ippen' alzánál én is, 580 nitrokra biztos két év gar volt, de 220-nál is, ez már akkor újabb szállítmány lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51087) TaaT


TaaT
veterán


Give them hell Ukraine!

(#51088) tonyrulez válasza TaaT (#51087) üzenetére


tonyrulez
őstag

12 pohár kávé után nem csodálom

4 8 15 16 23 42

(#51089) koko52 válasza TaaT (#51087) üzenetére


koko52
veterán

Lehet nem volt rajta a szemüvege.
Egy ismerős lagziját vêgigfotózta a fotós, akinek eltört elötte a szemüvege + kamerázott is. Minden homály lett. Nem volt boldog.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#51090) Astroboy válasza TaaT (#51087) üzenetére


Astroboy
őstag

Etna és környéke adok-veszek? ;]

(#51091) seniman válasza Astroboy (#51090) üzenetére


seniman
addikt

Fukushima,lomtalanítás. :))

Más:

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#51092) Cs1csó válasza seniman (#51091) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na az ilyen szegény gyerekeknek amúgy sincs túl sok öröm az életben megérdemlik azt a pónit.

(#51093) #89309696 válasza Cs1csó (#51092) üzenetére


#89309696
törölt tag

Miskócon' a lovak úgy mennek, mint máshol a telefonok. :DDD

(#51094) Astroboy válasza seniman (#51091) üzenetére


Astroboy
őstag

Szelíd, mint a lovas. ;]
"Fotózok úgyhogy üjjé' dinamikusan kis szebásztyián, jó kép kell, hogy mihamarább eladjuk...még a végén meglátná a hirdetést a paúni tulajdonosa."

(#51095) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#51096) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Vót egy beszélgetésem zaffir 570 itx témában.
Ezért megváltoztattam az aláírásom. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#51097) pomorski válasza Gyuri27 (#51096) üzenetére


pomorski
őstag

A végére szerintem "?!" kéne...!

(#51098) Gyuri27 válasza pomorski (#51097) üzenetére


Gyuri27
félisten

Naptejed van báttya? :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#51099) seniman válasza Gyuri27 (#51096) üzenetére


seniman
addikt

Képzeld Gyuri kaptam egy elvileg hibás AM3 lapot,ami nálam tök hibátlanul megy. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#51100) Gyuri27 válasza seniman (#51099) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pofám leszakad. Mit kaptál? Csak tudjam mit postázol. :P

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.