Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50951) #89309696 válasza seniman (#50950) üzenetére


#89309696
törölt tag

Kettőt akarsz egy foglalatba? Akkor majd 12 magosnak fogod árulni később ha eladod? :DDD

(#50952) seniman válasza #89309696 (#50951) üzenetére


seniman
addikt

Nem,ez két külön dolog,egy proci meg egy dualshock 4.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#50953) Alg


Alg
veterán

Amikor aprón egy rakás ilyen-olyan, jól láthatóan erősen használt kerékpárt hirdetnek és a csatolt képen egy furgonba vannak behányva az biztos nemlopot ugye? :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#50954) Migráns válasza Alg (#50953) üzenetére


Migráns
csendes tag

Még a furgon is az!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50955) emre válasza Alg (#50953) üzenetére


emre
veterán

Lomtalanító kisiparos is lehet, soxor már külföldön a visszainduláskor meghirdetik a motyót.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50956) Alg válasza emre (#50955) üzenetére


Alg
veterán

Willhabenen van

OFF: ismerős bicaját a társasház bringatárolójából vitték el aznap ahogy először letette oda: volt valami felújítás és bejártak kintről, délelőtt lezárta a tárolóba, éjjel a tárolóban lévő vascsövet ami a betonba volt csavarozva felszedték és leakasztották róla a bringát :(
Szóval nem is alkalmi tolvaj, felkészülten érkezett, és valószínű rendszeresen járt be különben nem szúrta volna ki első nap.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#50957) TaaT


TaaT
veterán

Jaj, az egyik embert akivel most bizniszelek, úgy hívják hogy Einhorn. :DDD

Give them hell Ukraine!

(#50958) Speed® válasza TaaT (#50957) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#50959) shteer válasza TaaT (#50957) üzenetére


shteer
titán

Szerintem az Finkle

..szerintem jónak tűnik

(#50960) seniman válasza shteer (#50959) üzenetére


seniman
addikt

" A pisztolyod nyomja a csípőmet" :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#50961) koko52


koko52
veterán

Mára kiégett az agyam:
Hírdetek cserkót (nem itt :) )
Címmel, tel.számmal.
10-ből 9 kérdés, hogy helyileg hol van és írjak telszámot. :W Mikor írom hogy ott van minden akkor vége. Azért van aki megtalálta, ők nyertek :)

A nap barma, egy 40 körüli nő, akinek postázni kéne.
A bónusz azé aki szeretné ha 120 km-t vinném neki az 5 kg cseresznyét...
Szerencsére elfogyott és törölhettem.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#50962) seniman válasza koko52 (#50961) üzenetére


seniman
addikt

Főztél volna belőle pálinkát,most enyhíthetnéd vele a szellemi megterhelés okozta fájdalmat. :D

Mé nem itt hirdeted,a proci rovatban simán megfér,magok vannak dögivel. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#50963) cbmfan


cbmfan
senior tag

keresd a hibát! :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#50964) 5teve válasza cbmfan (#50963) üzenetére


5teve
senior tag

megtaláltam. nem tudsz nagy felbontású képet linkelni.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#50965) cbmfan válasza 5teve (#50964) üzenetére


cbmfan
senior tag

hogy te is boldog legyél...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#50966) seniman válasza cbmfan (#50965) üzenetére


seniman
addikt

A kódegány tápon kívül más égbekiáltót nem találok.Tudok egyet itt helyben ötezerért,megboltoljam neked? :D

Az az izom táp hogy kezeli le a 6850-et?Ha jól rémlik 6+6 pines tápot igényel,azon a szutykon meg nincs is PCIe tápvezeték. :U

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#50967) cbmfan válasza seniman (#50966) üzenetére


cbmfan
senior tag

ezen most mégis van, vagy beforrasztott egyet...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#50968) Papooo


Papooo
senior tag

Vajon hogy lehet összehozni egy 3-án regisztrált null kilométeres sefternek, hogy az eléggé megtévesztő néven (PC World Hungary) általa létrehozott FB csoportra mutató hirdetés pörögjön a HA-n hirdetésként? :F

A csoport leírása:
"Csoportot azért hoztam létre, mivel értékesítési szándékkal nem találtam egy épkézláb gyülekezetet sem, ahol valódi Eladók és Vevők találkozhatnak, miközben nincstelen-senkiháziak trollkodása nem zavarja meg Őket.

Három szabály van, nevezhetjük akár 3 kívánságnak is részemről:
1; Hirdetésed értelmezhető legyen minőségi fotókkal illusztrálva
2; Megosztásokat ne hozz a csoportba
3; Tiszteld csoporttársaidat szóban és tettben is

Kellemes és tartalmas időtöltést kívánok!
"

Az érdekes, hogy ami az FB-n 165, az itt 190, rendes boltból pedig 320

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#50969) Gyuri27 válasza Papooo (#50968) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi a kérdés?

Amd - Radeon - Ryzen

(#50970) emre válasza Gyuri27 (#50969) üzenetére


emre
veterán

A kérdés információszerzésre irányuló törekvés.
Írott formában általában mondat végén levő kérdőjellel különböztetjük meg az egyéb kijelentő, felszólító tartalmú mondatoktól. :DDD

Vajon hogy lehet összehozni egy 3-án regisztrált null kilométeres sefternek, hogy az eléggé megtévesztő néven (PC World Hungary) általa létrehozott FB csoportra mutató hirdetés pörögjön a HA-n hirdetésként?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50971) koko52


koko52
veterán

Csalósban az RTX 2060 helyett egy nadrág és egy régi venti volt a dobozban. A tészta helyett ez az új irány?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#50972) #89309696 válasza cbmfan (#50967) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ha visszaköveted a kábelt lehet látni, hogy molex to PCI-e van rádugva az ODD keret mögött. Én is így nyomtam anno egy régi FSP táppal.

#
A 6850 az egy dugós, a 6870 volt két dugós.

(#50973) koko52 válasza #89309696 (#50972) üzenetére


koko52
veterán

Tévedés. Én visszakövettem és a tápba megy. Van rajta VGA 6pin. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#50974) #89309696 válasza #89309696 (#50972) üzenetére


#89309696
törölt tag

Illetve a két Sata is nyilván így van megoldva valószínű.
10 és 14 Amperes ága van, határeset, de pont elbír egy 6850-et. Codegen táp az valóban alsókategória, de javarészt működni szoktak még hosszabb távon is. Amik fél terhelésnél is lekapcsolnak már (lehet végleg) az a lejjebb lévő kategória.

Jah akkor gyárilag ilyen. Mondjuk a két 12V-os ágból gyanús lehetett volna, mert a proci és PCI-e csatis tápoknál van különvéve. Látszik, hogy ezer éve nem raktam össze már ilyen gépeket amióta minipc-vel nyomom.

[ Szerkesztve ]

(#50975) Speed® válasza #89309696 (#50974) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Határeset..határ szar volt 10+ éve, nemhogy mára. <5k egy 85+ hatásfokkal dolgozó FSP/SS táp, miről beszélünk..igénytelen tulaj.

(#50976) koko52 válasza Speed® (#50975) üzenetére


koko52
veterán

Ez nem igénytelenség, hanem tájékozatlanság vagy egy dilettáns rakta össze.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#50977) shteer válasza koko52 (#50971) üzenetére


shteer
titán

azt mondjuk nem írta, hogy a méretét eltalálta-e a feladó

0/0 friss reg természetesen, jó biznisz volt 5 forint spórolást remélve

..szerintem jónak tűnik

(#50978) shteer válasza Gyuri27 (#50969) üzenetére


shteer
titán

[link]

..szerintem jónak tűnik

(#50979) koko52 válasza shteer (#50977) üzenetére


koko52
veterán

Sőt, lehet valami márkás naci és többet ér mint a VGA.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#50980) Gyuri27 válasza emre (#50970) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nézd ha be se vagyok regisztrálva a ph-ra akkor pénzért nem is reklámozhatok itt?
Úgy tudom van itt reklámfelület. Amit meg lehet venni, ki lehet bérelni.
Namármost ha nem veséket árulok meg nem hasadóanyagot akkor ezt megtehetem.
De nem csak itt hanem bárhol másol. Újságban, tévében, rádióban, plakáton.
Akkor miért érdekes, hogy 3 napos a regem?

Amd - Radeon - Ryzen

(#50981) emre válasza Gyuri27 (#50980) üzenetére


emre
veterán

Félreértetted.
Engem spec nem érdekel.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50982) Papooo válasza Gyuri27 (#50980) üzenetére


Papooo
senior tag

Amikor a hirdetés egy olyan 22 tagú facebook csoportra mutat, ami szándékosan (mert elsőre csak PC WORLD,volt a neve, de az okos ember ma éjjel átírta) megtévesztő módon az egyik legnagyobb számtech témájú lap nevét viseli, az már picit ciki nekem.

Az, hogy valaki hogy tud egy 300 fölötti vadiúj cuccot itt 190-ért, az fb-n 165-ért adni számlával és garanciával, legyen az ő és a vevői magánügye....

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#50983) Chaser válasza koko52 (#50971) üzenetére


Chaser
titán

viccesebb volt mikor egy új telefon "webshop" standard bolti árak 50-60%-áért árult telefont, és mindenki meg is kapta...a fából kifaragott kis telefont ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50984) Alg válasza Chaser (#50983) üzenetére


Alg
veterán

Egyszer rendeltem elárazott cuccot egy webshopból (egy nullát lehagytak az ár végéről) - felhívtak hogy sajnos ez nem megy, maximum a kibelezett kirakati demo modellt tudják annyiért ideadni :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#50985) Gyuri27 válasza Papooo (#50982) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha most csinálok egy oldalt, shopot bármit.
Aminek a neve lehet bármi. Aztán ezt a shopot reklámozom pénzért bárhol.
Ehhez kinek mi köze? Ahhoz, hogy nálam a shopba mi mennyibe kerül?
Akinek esze van egy noname csoportból, shopból nem vesz semmit (még ha féláron van se).
Ugyanúgy bivajbasznádi nimandoktól se veszünk semmit az apróról.
Aki meg nyerészkedni akar mer félár. Oszt becumizza az az ő baja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#50986) Chaser válasza Alg (#50984) üzenetére


Chaser
titán

nekem meg múltkor a "jóárasított" cpu-nál több bolt is be akarta magyarázni, h visszaigazolás után téves az ár, mikor már szállítás státuszban volt:) egy kicsit elírta valaki valamit, standard ár kb harmada volt egy kis cpu, gondoltam bepróbálkozom, hátha ( : de a kotsogok' nem küldtek semmit :d

Gyuri27
shopból pont akkor nem vásárolunk, ha bolti ár 50%-áért tol valamit ( :
egyébként baj ezekkel nincs, csak nem birka módon előreutalás, hanem uv, és csomag kibontása után fizetés, akkor már nagy baj nem lehet
ma hoznak egy tv-t, addig nem fizetem ki míg ki nem bontjuk és megnézzük belül is, nem érdekel h sértetlen a csomag, elég horrort olvastam itt is kívül sértetlen csomagolás-belül törött termék esetén, ha nem teccik' nekik, vihetik is vissza ahonnan hozták :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50987) szebe válasza Chaser (#50986) üzenetére


szebe
őstag

Ha már elárazás.
Más forrást nem találok, ebből a nyomtatóból anno a komplett EU-s raktérkészlet le lett rabolva, mire észbekaptak. Pedig valaki még írt is nekik, hogy valami nem oké, majd válaszoltak, hogy de :)

[link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#50988) Trailblazer válasza szebe (#50987) üzenetére


Trailblazer
addikt

Mikre nem emlékszel...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#50989) #89309696 válasza shteer (#50977) üzenetére


#89309696
törölt tag

Elsőre még akár mondhatnánk is téves feladásnak, de egy nadrág mellé egy CPU hűtő? Az már kicsit gyanús kombináció. A név meg az utca neve meg pláne, annyira egyértelműen rövid, frappáns, gyorsan kitalált.

[ Szerkesztve ]

(#50990) envagyok válasza #89309696 (#50989) üzenetére


envagyok
veterán

Mondjuk szerintem ilyenkor tök esélytelen minden.
A jó isten be nem bizonyítja mi volt a pakkban, hacsak nem volt ott pár független tanu.
Vagy mi van, ha benne volt a vga a csomagban, és kibaszásból jelentették?
Vagy ha egy PC-s postás cserélte nadrágja és procihűtőre?

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#50991) #89309696 válasza envagyok (#50990) üzenetére


#89309696
törölt tag

(#50992) Chaser válasza #89309696 (#50991) üzenetére


Chaser
titán

viszlát jövőre..( :
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50993) envagyok válasza #89309696 (#50991) üzenetére


envagyok
veterán

No offense :R

Azért a HA "csalószűrő" hozzáállásával is vannak gondok.
Árultam egy kínai pendrive forma tv tunert, amit soha nem használtam, mikor megvettem kipróbáltam, beleraktam a fiókba a többi aprókacat mellé.
Ezzel a felkiáltással meghirdettem, fillérekért, de ebből még a t. vevő alkudott, meg ingyenposta, mittudomén.
Aztán bemószerolt, hogy erősen használt, mert hajszál karcok vannak a penen, a matricán, meg nem megy nála, csaló vagyok.
Volt is gond belőle, hogy nem engedtek belépni, közben 4 másik dolgot is postáztam volna, nekem kellett könyörögni, hogy legalább a postázást megcsinálhassam a többieknek, mert persze minden adat privátban, pénzeket meg már elutalta mindenki. Az ember persze visszakapta az árat, plusz az ő visszapostázási költségét aranyáron.
Megjött a cucc, kiderült, ő analfabéta, mert nem dvb-c tuner volt, neki az kellett volna (Digi dvb-c kábel), plusz levideóztam, hogy kézzel erősen dörzsölve kb 2 mp alatt lejött minden felirat a penről :D
Ja és persze a 15 év múlt, már akkor többszáz plusz ellenére full csalóként állt hozzám kalandor.
Erről ennyit.
Már elfelejtettem szinte, de a tüske bennem maradt.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#50994) Chaser válasza envagyok (#50993) üzenetére


Chaser
titán

írtam a nadrágos tagnak, meg úgy mindenkinek, h lehet az uv-s csomagot átvenni rizikó nélkül, természetesen töröltéka topikból, hadd fussanak lukra ezután is az emberkék :K ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50995) envagyok válasza Chaser (#50994) üzenetére


envagyok
veterán

Írd le ide

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#50996) Starchm válasza Chaser (#50994) üzenetére


Starchm
őstag

Megvárod a postást, felkapod a GoPro-t a fejedre közben kifutsz egy elemlámpával a szádba, aztán mondod neki h van kávé foglaljon helyet és neki állsz unboxing videót csinálni a postás előtt? ;] ;]

(#50997) Speed® válasza Chaser (#50994) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Egyrészt a topik összefoglaló továbbra is adott, másrészt ne írjál olyat, ami nem fedi a valóságot. Fizetést követően kérheted, hogy várja meg a bontást és ha baj van, jegyzőkönyvet iratsz stb., de olyat sehol nem csinálhat hivatalosan a kézbesítő, hogy az ellenértéket nem átvéve átadja az árut.

(#50998) Pferi válasza Speed® (#50997) üzenetére


Pferi
senior tag

A cégünkhöz jár 4-5 futárszolgálat, most már kíváncsiságból megkérdezem tőlük ezt a csomagátvételes dolgot, de szerintem amig nem fizettem ki az utánvétet, addig nem csinálhatok a csomaggal semmit, mert jogilag MÉG nem az enyém, nem fizettem még ki a vételárát.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#50999) Vangelis válasza Pferi (#50998) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Érdekes az emag gond nélkül meg tudja oldani.... oldatni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51000) Pferi válasza Vangelis (#50999) üzenetére


Pferi
senior tag

Neki külön szerződése van a futárszolgálattal, nem csak egy "sima" ügyfél.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.