Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51301) cbmfan válasza jozefgucci1 (#51296) üzenetére


cbmfan
senior tag

erről ez a blog jutott eszembe. csak helyettesíteni kell a témát azzal, hogy a héten Gyuri hány embert küldött a napba és hány kártyát nem vett meg :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#51302) seniman válasza #89309696 (#51299) üzenetére


seniman
addikt

P**ával könnyebb. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#51303) Gyuri27 válasza Speed® (#51294) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor nem olvasod. Ugyanis nem kötelező.
Sőt előfizetsz prémiumra úgy azt se látod, hogy irtam egyáltalán. ;)

A többieknek: jól van zsákosok. Felirtam a neveket. Egy sírkőre mindenkiét! :P

No de ha veszek is vga-t. Akkor se fogok elmenni az aprós árak mellett.
R7 370 35k. R7 360 20k és társai-t nem fogom szó nélkül hagyni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#51304) #89309696 válasza Erdei88 (#51292) üzenetére


#89309696
törölt tag

Elvek miatt. Annak idején volt egy időszak mikor én a s775-tel szarakodtam ugyanezt, már elavult volt, de még azért lehetett használni. Ennek fényében abban a hitben, hogy majd így viszonylag nyomott áron értékelhető gépem lesz foglalkoztam vele, de a végeredménye az lett, hogy az Ivy-nél is drágábbak voltak konkrétan. Akkor kezdett el igazán feltörekedni a hozzánemértő réteg a piacon és feltolták a pár generációval azelőtti s775 gépeiket, természetesen ők aztán egy fityinget sem bukva megpróbálni eladni. Végeredmény az elbaszott árak. A s775-ről 1:1-ben akartak átállni Haswellre stb. Mint ahogy ma is. Akkor én is pipa voltam, szerintem ide is leírtam párszor, hogy a faszom tele van ezzel. Aztán meguntam és vettem egy új gépet LeC-nél...

Nézőpont kérdése az egész. Énvagyoknak is igaza van, mert gyakorlatilag egy egy hónapos termék amit nem laktak le valami barmok és nincs hibája és megvannak a papírjai, garanciája az végül is lineárisan mérve megérhet bolti ár -5%-ot.
Viszont abban nekünk is igazunk van, hogy a használtpiac működésének nem ez lenne a lényege. Ha valami 12-be kerül a boltban akkor nem vesszük meg 10-ért az aprón, kétezer pénzért mi nem szopjuk le magunkat.
Aztán meg mi vettük meg, mi bontottuk ki, mi szagolhatjuk le róla a friss és egészséges műanyag szagot. A használt piac arról szólt, hogy a használatért és esetleges hiányosságokért cserébe legalább -30%-kal vagy öregebb esetén még olcsóbban megkaptuk a terméket és bírta amíg bírta, kockázatot vállaltunk. Ehhez képest ma ez egyre durvábban tolódik el és veszti el értelmét a piacozás. És ezen persze fel lehet háborodni, sokunknak nem tetszik, ez adja ennek a topiknak az alapját is. De ez már így fog maradni, az átlag idióta ellepte az internetet és már őhozzájuk lesz mérve minden, ehhez igazodnak az eladók is. Én épp ezért nem veszek már használtan semmit, nincs értelme. Kivéve pár esetet mikor olyan termékről van szó amit még nem ért utol az agyhalál vagy nem kapható már újonnan.

[ Szerkesztve ]

(#51305) Gyuri27 válasza #89309696 (#51304) üzenetére


Gyuri27
félisten

De bármit nézel ez van.
Fx 8350 (még valamelyik első gyártás) 12-17k. Boltba az új 3 év garos 20k.
2400-as ddr4 drágább mint boltban a 3000-es.
Ssd 1-2 val olcsóbb vagy épp 120-as áráért boltban 240-et kapsz.
Sorolhatnám holnap reggelig.

Amd - Radeon - Ryzen

(#51306) shteer válasza #89309696 (#51299) üzenetére


shteer
titán

A jelenlegi búrájával? Aligha :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#51307) Speed® válasza Gyuri27 (#51303) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Adminként az érdekes lenne..olvasom, de már nem vicces. Igazából nem ér célt úgysem :S Dühöngés->kínos mosolygás->minden változatlan a piacon, hisz a célszemélyek nem olvassák. Szerintem ugorj neki privátban rendet tenni a fejekben, keress fel minden lidércet és világosítsd fel, mennyit ér a motyója, hogy szép új világ jöjjön. Aztán majd mesélj, mire jutottál, ill. milyen új szavakat tanultál.

(#51308) #89309696 válasza Speed® (#51307) üzenetére


#89309696
törölt tag

Körülbelül. Volt egy időszak mikor próbáltam pár ember agyában rendet tenni, de lehetetlen. Egyrészt rengetegen vannak az idióták, másrészt amíg levegőt vesz ugyanolyan hülye marad. Maximum megfélemlíteni tudod, de ahogy észreveszi nem szól rá senki megint újra kezdi elölről. A komplexusok és pszichológiai problémák országa vagyunk, nincs értelme a megmaradt valamennyire épeszű embernek tönkretennie magát ezzel. Bassza meg a piac, be kell menni a boltba és megvenni újonnan, mindenki más nyalja meg a f#szt.

(#51309) Gyuri27 válasza Speed® (#51307) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van még rajtad kivül is modi.
Ha meg csúnyát csinálok jelentik.
Én még mindig azt javaslom, hogy helyettem olvass mást.
Pl hardveraprót. Van ott baj elég. ;)

Ja és mint látod azért 1-2 olvassa. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#51310) Sethdobaloah válasza #89309696 (#51304) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Azert tedd melle, hogy a core2 elejen, egy 4-5 eves gep konkretan semmire se jo vacak volt. Most egy 4-5 eves gep ele ulve ugyanazt kaphatod, mint az elott amit frissen hozol a boltbol. (nyilvan nem professzionalis felhasznalasnal, vagy jateknal)
Nana, hogy kevesbe veszit az ertekebol a cucc, mint 10 eve.

...csak én vagyok helikopter?

(#51311) #89309696 válasza Sethdobaloah (#51310) üzenetére


#89309696
törölt tag

Mondjuk az is igaz. Sok kattogás telt el mire használhattunk egy P4-es gépet akárcsak sima internetezésre, Core2 óta viszont kvázi instant történik minden.

(#51312) koby11h válasza #89309696 (#51308) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az a baj, hogy olyan mint széllel szemben hxgyozni... ha meg lemész a szintjükre akkor lenyomnak a rutinjukkal... én már csak annak szólok akit látom hogy eladna és a hirdetése a keres szándékkal van. A többi meg árulja ameddig akarja aki meg olyan hülye hogy bolti ár felett is megveszi az így járt, van rá külön topic...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#51313) Speed® válasza Gyuri27 (#51309) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Van persze, ők is fogják a fejüket sokszor az itteni szint miatt :)
Én csak azt javasolnám, hogy bízd ránk végre, ami ránk tartozik,
mert innen nagyon egyszerű látatlanban jó nagyokat mondani ;p
Ha meg nem megy, úgy előfordulhat, hogy neked is beszólnak..

(#51314) Gyuri27 válasza Speed® (#51313) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát az a nagy helyzet hogy hagynám is. De pl évek óta megy a mutyi, garázs, hozzám, józsihoz, nagykerhez stb-stb gari az aprón. Ami ugye nem garancia, nem jótállás. Ugyanis azt a törvény leirja, hogy mi az.
Aztán mégis lehet ilyen szarokkal hirdetni dolgokat itt.
Ami minimum etikátlan. De a törvénysértést se zárnám ki.
Amihez te, ti aszisztáltok.
Szóval nem biztos, hogy engem kellene oltogatni személyeskedő stílusban. Mert az még egy apródnak se járja. ;)
Hanem kicsit nagyobb rendet tenni a ha-n.

Részemről veled lezártam. Ha nem tetszik amit írok nem olvasod. De semmiképp ne kommentáld olyan stílusban ami erősen súrolja a jó izlés határait mint az iménti pár hsz. Mert a modkerben fog kikötni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#51315) Speed® válasza Gyuri27 (#51314) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Cuki, hogy egyből megy a terelés, ha kényelmetlen szintre jut a diskurzus ;p
Azért gondolom az evidens, hogy ha valami törvényt sért, az ellen teszünk, ill. az ÁSZF is elég egyértelműen leírja, miért is tartozunk felelősséggel valójában.
Mondjuk azt nem írja, hogy jeles főmegmondóként mikor kell visszavenni a moderáció ekézéséből, ami egyébként érted is van. Azt igazából érezni kellene..

(#51316) Gyuri27 válasza Speed® (#51315) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hol volt szó itt a modeáició ekézéséről?

No de szivesen látnék valami irományt arról, hogy az eladók csak a törvényben meghatározott jótállást tüntethetik fel jótállásként?
Szivesen látnék egy-két intézkedést (figyelmeztetést, bant) ahol az ilyen mutyis garos egyénekkel szembe történik valami.
Ha jól olvastam a csalós topikot ezekből a "garis" termékekből volt néhány probléma.
Gondolom készül az iromány a leendő vásárlóknak a ne utalj mellé arról, hogy mi az a jótállás. Meg miből lehet később kára, mi az ami nem faja bár jótállásként van feltüntetve.
Lássuk te terelsz-e ezekben a kérdésekben.

Ja amúgy tényleg cuki vagyok. Ezért iszom a kévét egy cukorral. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#51317) envagyok válasza Gyuri27 (#51316) üzenetére


envagyok
veterán

Nekem pl megvan az ausztriai számlám minden cuccról, amin fehéren feketén ott van, hogy egy év gari.
Az mégis mivel ér kevesebbet, mint mondjuk egy hazai akár holnapután bezáró it cég garija?
Amúgy a garanciát felkötheted a gatyádra még hazai kisker boltnál is, ugyanis, sok minden kizáró tényező van.
Én pl akkor vettem itthon újan boltból utoljára it cuccot, mikor az új p3-am otthon nem indult. Aztán hónapokig baszakodott velem a Győri bolt, a végén kitalálták, hogy lesarkaztam. AHA, persze. Buktam 80k-t
Utána csak Ausztriában vásároltam, és mikor beszart a 8800GTS videókártyám 1 hónap után, kivittem a boltba, és egy kérdés, szó nélkül vettek le a polcról egyet, és adták rögtön cserébe.

De persze a tapasztalatlan okosok tolják ezerrel a fals infókat.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#51318) Popes válasza envagyok (#51317) üzenetére


Popes
őstag

"Utána csak Ausztriában vásároltam, és mikor beszart a 8800GTS videókártyám 1 hónap után, kivittem a boltba, és egy kérdés, szó nélkül vettek le a polcról egyet, és adták rögtön cserébe."

Ez szép és jó, csak tudod az ország másik feléből nem biztos hogy mindenki olyan könnyen ugrál át a sógorokhoz. :N (sok embernek még egy simán lebonyolítható ügyintézés is problémás a nyelvtudás hiányában)

Deus ex machina

(#51319) shteer válasza Speed® (#51313) üzenetére


shteer
titán

Csinálhatnátok is végre néha azt ami rátok tartozik :D

..szerintem jónak tűnik

(#51320) Gyuri27 válasza envagyok (#51317) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ausztriában is van fogyvéd törvény. Amit szivesen elolvasok, ha leforditod. Kiváncsi vagyok ott mi is a passzus. Mi a különbség az itthoni és az osztrák közt.)
Meg itthon is.
Értelemszerüen itthon az itthonit kell alkalmazni.
Szóval ha a kinti cucc nem eu garis, világ garis akkor az itthon nem garis.
Ugyanúgy mint a nagykergari sem gari.
Meg a cégere vásárolt gari se gari.
Meg a majd intézem gari se gari.
Lehetne ezt sorolni.

Az hogy a boltok, hazai kisker milyen állapotban van. Az megint egy hosszabb beszélgetés.
De a mostani témában irreleváns.
Azt viszont gondolom ausztriában sincs kolbászból a kerités.
Gondolom ott is akad panasz boltokra. Ott is akad fogyasztói panasz.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#51321) seniman válasza Popes (#51318) üzenetére


seniman
addikt

Könnyen beszél Győrből,kíváncsi lennék,Záhonyból is oda járna e vásárolni? :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#51322) dugo_ válasza Popes (#51318) üzenetére


dugo_
veterán

Semmi baj, lassan bármelyik szomszédba átugorhatsz különb bánásmódért... :D

(#51323) Erdei88 válasza #89309696 (#51304) üzenetére


Erdei88
veterán

De most én egy konkrét példát írtam.

A kérdésem ha 30-33 ezer forint körül meg tudsz venni egy ár/érték arányban BB vga-t akkor mégis mire vársz?
Mert valljuk be ki fog eladni neki használtan 20-25 ezer forintért használtan?
Te eladnád a 3 hónapja 50 ezer forint felett vásárolt darabod immáron fél áron vagy alatt?

(#51324) dugo_ válasza Erdei88 (#51323) üzenetére


dugo_
veterán

Jobban belegondolva, ennél kisebb bukóval adtam el a 2 éves és alapból gyengébb 1050Ti-t télen... :D

(#51325) Popes válasza seniman (#51321) üzenetére


Popes
őstag

A Záhonyiak vásároljanak Ukrajnából. ;]
Még nem próbáltam de lehet hogy ott nem csak hogy polcról egyből cserélik a garanciális dolgot de még a hátsó ügyfélváróban egy kis vodka, és három lány vár kárpótlásként amiért hibás lett a termék. ;]

Deus ex machina

(#51326) seniman válasza Popes (#51325) üzenetére


seniman
addikt

Vagy egy megtermett "probléma megoldó munkatárs" egy AK-val, teli tárral. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#51327) Gyuri27 válasza Erdei88 (#51323) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sőt mások az 5+ éves 50k+-ért vásárolt vga-t se adják fél ár alatt. Pont ilyen gondolat menet miatt.

Nem az a lényeg mennyiért vetted. Hanem hogy amikor el akarod adni mit lehet kapni azért a pénzért.

Szóval lehet, hogy 3 hónapja az volt az ára. Ha közben olcsóbban árulják a boltok.
Igy jártál. Lehet verébre vadászni.

Pont ezt a problémát tárgyaljuk egy ideje.
Hogy az eladók többsége a vásárláskori árból számolja az árat.
Ezért fordul elő pl, hogy drágább a 2-3 éves 2400-as ram használtan a ha-n, mint a 3000-3200 a boltban.
Mert nyilván mikor vette drága volt. Nem akar sokat bukni. Csak hát azóta történt egy s más.

Amd - Radeon - Ryzen

(#51328) seniman válasza Gyuri27 (#51327) üzenetére


seniman
addikt

Én ezen már túl léptem,már csak azt veszek az aprón,ami a boltban már nem kapható és/vagy jó áron van,lehetőleg helyben.A droidokon meg csak röhögök.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#51329) Chaser válasza Erdei88 (#51292) üzenetére


Chaser
titán

hétvégén 41-ért adta az alza, akkor se volt jó neki, szereti ha fáj ;]
egyébként alzánál tiszta jófejek', múltkor amikor rendeltem egy r2600-tal együttt, aztán lemondtam a rendelést, kiküldték a két játék kódját ( : de nem voltam kotsog', nem használtam fel, nyilván később rájöttek h baki volt, már nincs a licensz listában nálam

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51330) Astroboy válasza Popes (#51325) üzenetére


Astroboy
őstag

...utána meg egy zsák, úgyis éheznek Kijevben az állatkerti tigrisek.😃
Szinte hallom a reklámot: "Makulátlan üzlet! Eltelt egy évtized, de Vlagyimir kijevi számtech-boltjában továbbra is üres a panaszkönyv."😁😁

(#51331) Popes válasza Astroboy (#51330) üzenetére


Popes
őstag

Próbáltam jó irányba terelgetni a nepper kollégákat, ti meg elveszitek a kedvüket ilyen "fals" ;] infókkal. :O

Deus ex machina

(#51332) Gyuri27 válasza seniman (#51328) üzenetére


Gyuri27
félisten

Háde ez a topik erről szól heffe. Látod tudok új szavakat is ombre. :DDD

Chaser: van ott bontott termék is amihez nincs game. Gondolom mások nem így voltak vele.
Persze, hogy szeretem ha fáj. Ezért nézelődöm a ha-n.
Amúgy lesz az még olcsóbb is. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#51333) Speed® válasza Gyuri27 (#51316) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az,hogy szerinted törvénysértéshez asszisztálunk, mégis mi a rosseb? Ha te nem érted, amit leírsz, nekem miért kéne? Irománynak ott az ÁSZF, ha valamit hiányolsz belőle, ill. építő jellegű gondolatod támad, amit megosztanál, itt megteheted. A világot megváltani most sajnos nincs időm, be kell érned ennyivel.

(#51334) Kalandor válasza Gyuri27 (#51316) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha jól olvastam a csalós topikot ezekből a "garis" termékekből volt néhány probléma.
Ritkán van vele gond a többihez képest.

Gondolom készül az iromány a leendő vásárlóknak a ne utalj mellé arról, hogy mi az a jótállás. Meg miből lehet később kára, mi az ami nem faja bár jótállásként van feltüntetve.
Ha valaki azt írja a hirdetésben, hogy a termékre 1 év garancia van, és átadáskor kiderül, hogy csak Jóskához, azt szankcionáljuk.
Ha valaki azt írja a hirdetésben, hogy a termékre 1 év garancia van Jóskához, azt nem szankcionáljuk.
Én nem igazán emlékszem olyan esetre, amikor valaki nem tudta megérteni, hogy a Jóskához típusú garancia az nem igazi bolti garancia, és ő azt hitte, hogy Jóska mögött Jóska Kft. áll valójában.

(#51335) Speed® válasza Gyuri27 (#51332) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ennek fényében újabb kellemetlen időszak következik, de ne legyen igazam.
Szóval aki jó áron akar VGAt, most ugráljon, mert később fájdalmasabb lesz.

(#51336) #89309696


#89309696
törölt tag

Hú b#zdmeg, ha Kalandor is megjelenik akkor már nagyon nagy bajok vannak. Gyuri fog a Napba kerülni.

Egyébként ne ismételjük meg MKVII esetét, mert most nagyon arra haladunk...

(#51337) Gyuri27 válasza Kalandor (#51334) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát ebben akkor nem értünk egyet.
Mert szerintem már hirdetésben szakcionálni kellene.
Hiszen a hatályos jog szabályozza mi az a jótállás.
Nem egyszer szaladtam én is bele, hogy csak annyi volt kiirva, hogy van rá garancia.
Aztán mikor kicsit megvalagásztam kiderült, hogy lószar van rá nem garancia.

Fehér Farkas: lol ugyan már. Máskor is elő kerül. Zsörtölődni is szoktunk vele. De azt hiszem egy határt vele szemben nem szoktunk túllépni.
Nem mondom, hogy néha nem lett kicsit több a salt. De azt figyivel, kicsi banánnal megúsztuk.
MKV esete az merőben más.
S még valami. Vesztem én össze télapóval is. Kalandorral is. Egyik sem volt gizda.
Mig mások meg ......
No de mindegy is. A lényeg, hogy nem megyek a napba. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#51338) , válasza Speed® (#51335) üzenetére


,
addikt

Én is néztem, bár én itt: Link, 3 havi bontásban (3m), 4ezer USD-ről 10ezer USD-re ugrott a BTC mindössze 3 hónap leforgása alatt. Tehát aki volt olyan bátor, hogy belerakott egy kis pénzt BTC-be, ő mindössze 3 hónap leforgása alatt meg 2,5-szerezte a pénzét, ami azért nem kis dolog. Ha ez így megy tovább, lesz itt nemulass hamarosan...

(#51339) #89309696 válasza Gyuri27 (#51337) üzenetére


#89309696
törölt tag

(#51340) Cs1csó válasza shteer (#51268) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem ismered a napozós djuri djereket?

(#51341) Kalandor válasza Gyuri27 (#51337) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Gyorstárcsázón" vagyunk az összes fantasztikus hivatalnál, ha cseszegetni kell bennünket, de ez eddig még nem merült fel.

Igazából mindegy is, mert kapacitás úgysem lenne rá, hogy ezeket mind előzetesen átnézzük, az emberek maguktól pedig a keres/kínál kapcsolót is nehézkesen tudják használni. Szóval egyelőre marad az egész, ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#51342) Chaser válasza Gyuri27 (#51332) üzenetére


Chaser
titán

igen, csak ez új volt, amiből még a játékokat valszeg 1-2 nap alatt eladod 8k-ért, kijön a vége 33k-ra....pffffffff:)
xbox játékokat pár napon belül elvitték, pedig gp előfizetéssel elérhetőek, mostanában azt meg apróért lehet lőni
azt kellene szankcionálni, ha van gar, azt is írja ki a kedves eladó h _kihez_, mert legtöbbnek saját kútfőből nem megy kiírni, persze esetek többségében azért, mert vagy gané nimand bolt, v mutyis, v nagykeres, csak ehhez külön rá kell kérdezni...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#51343) seniman válasza Chaser (#51342) üzenetére


seniman
addikt

A fene nagy internet mellett információszegények lettek a droidok.Néztem ma is egy kocsit,szépen felsorolta a madár hogy milyen hűdefasza,családtag satöbbi,épp csak az maradt le hogy milyen motor van benne. :W Sok autós hirdetésnél csak akkor tudom hogy dízel vagy benzin,ha van fotó a fordulatszámmérőről. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#51344) Wesder válasza #89309696 (#51336) üzenetére


Wesder
félisten

Mi lett vele tényleg?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#51345) Speed® válasza Wesder (#51344) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

.

(#51346) envagyok válasza Gyuri27 (#51327) üzenetére


envagyok
veterán

Akinek most egy éticsigánál több esze van, nem elad ddr4 ramot, hanem vesz.
Vagy ha nem kajára kell, árulgathatja bolti ár felett, biztos hogy előbb-utóbb eladja, mert fel fog menni.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#51347) Cs1csó válasza envagyok (#51346) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehet, hogy még tovább esik és ott is marad akár hosszabb ideig.

(#51348) Wesder válasza Speed® (#51345) üzenetére


Wesder
félisten

:Y

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#51349) Gyuri27 válasza envagyok (#51346) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akinek nincs az is bolti ár felett árulja. :DDD
Az meg nagy okosság hogy majd úgyis felmegy az ára.
Mikor 1-2 év múlva? 5 év múlva? LOL

wesder: nem lett velem semmi. Kérdezz bátran.

csicso82: lehet. De azt is kivárja. 8-10 év nem sok. Valamikor úgyis megy fel az ára. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#51350) Pferi


Pferi
senior tag

Nem bírtam ki, rendeltem Alzáról egy GIGABYTE RX 570 GAMING 4GB-os videokártyát, 43.000-ért vétek lett volna otthagyni. FullHD-ra azért hellyel-közzel elég, a játékokat meg majd elboltolom.
Nem ez lesz az első Gigabyte kártyám, a többi is becsülettel szolgált, Jelenleg is egy 1070 Ti Giga kártyát használok, az 570 a gyerkőc gépébe lesz.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.