Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104355) Alusky válasza Syl (#104328) üzenetére


Alusky
aktív tag

Az egyik legnagyobb apróhirdető oldal a maga kategóriájában. Kétlem, hogy a szarráblokkerező userek által látogatott oldalak mellől kilöknének egy ilyet.
Inkább csak arról van szó, hogy már nem csak azok irányítják az oldalt, mint régen és mikor kinek a kezébe kerül adott feladat úgy lesz végrehajtva.
Az eladót szerintem kicsit se fogja meghatni, visszaregisztrál pár hét múlva és folytatja vagy keres egy másik helyet. Szerintem neki is egyszerűbb így, mint szenvedni a vevővel.
Továbbra sem tudjuk ki használja a PH accot, régen nem volt ennyire futtatva az a fiók, de az autós topikban is találkoztam vele fél éve és az egyik tag azért lépett le onnan, mert felhúzta magát rajta.
Mi őstagok ahhoz szoktunk hozzá, hogy a moderátorok, házigazdák személyesen intézkednek, ha balhé van. Nem noname fiókok mögé bújva. Teljesen jogosan húzta fel magát és biztos, hogy nem a régi gárda használja most sem, mert őket ismerjük.
Lényegtelen igazából, aki itt van úgy táncol ahogy fütyülnek, ha nem tetszik akkor elmegy.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.