Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104351) hcl válasza envagyok (#104350) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ezt írtam fentebb.
Egy normális update kb. észrevétlen.

Mutogatni való hater díszpinty

(#104352) koko52 válasza blp85 (#104338) üzenetére


koko52
veterán

És még így is vannak necces esetek. Nemrég Ryzen procit adtam el. Alaplapból ki, fotó a lábakról. Pár nap múlva ír a vevő, nem megy bele a foglalatba. Elküldtem a képet. Ő is küldött, a sarkán 1 láb picit behajlott. Na most azt tudni kell, nagyon könnyen hajlik és a műanyag doboza is passzos, simán kézzel is megnyomható a szélén. Szerencsére az utasításomra egy félbehajtott papírlappal orvosolta a hibát.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#104353) Pikari válasza hcl (#104347) üzenetére


Pikari
őstag

A problémás hardver vércsoportját nem jegyeztem fel, szerencsére nem az enyém volt.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#104354) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Már a s775 idejében volt dualbios, ha elcsesződött indult a másikkal és voálá. Ezt mai napig nem sikerült megoldani mindenhol? :F

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#104355) Alusky válasza Syl (#104328) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Az egyik legnagyobb apróhirdető oldal a maga kategóriájában. Kétlem, hogy a szarráblokkerező userek által látogatott oldalak mellől kilöknének egy ilyet.
Inkább csak arról van szó, hogy már nem csak azok irányítják az oldalt, mint régen és mikor kinek a kezébe kerül adott feladat úgy lesz végrehajtva.
Az eladót szerintem kicsit se fogja meghatni, visszaregisztrál pár hét múlva és folytatja vagy keres egy másik helyet. Szerintem neki is egyszerűbb így, mint szenvedni a vevővel.
Továbbra sem tudjuk ki használja a PH accot, régen nem volt ennyire futtatva az a fiók, de az autós topikban is találkoztam vele fél éve és az egyik tag azért lépett le onnan, mert felhúzta magát rajta.
Mi őstagok ahhoz szoktunk hozzá, hogy a moderátorok, házigazdák személyesen intézkednek, ha balhé van. Nem noname fiókok mögé bújva. Teljesen jogosan húzta fel magát és biztos, hogy nem a régi gárda használja most sem, mert őket ismerjük.
Lényegtelen igazából, aki itt van úgy táncol ahogy fütyülnek, ha nem tetszik akkor elmegy.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#104356) envagyok válasza Alusky (#104355) üzenetére


envagyok
veterán

Az a baj, hogy végleges kitiltáa után azért figyelgetnek.
Elvileg egy név vagy bankszámla keresést utaláshoz végigfuttatva simán meglesz az új nick, vagy egy "jóakaró" is segíthet

[ Szerkesztve ]

(#104357) opr válasza Alusky (#104354) üzenetére


opr
veterán

Nem, sot... Arak mentek az egekbe, es csomo hasznos funkcio van, ami regen a kozepkategoriaban egy ideig kozel trivialis volt (dual bios, error kijelzo, clear cmos gomb), az annak ellenere is sokszor a legfelso kategoria kivaltsaga lett (plane igy egyutt), hogy ma annyiert veszel also-kozepkategorias lapot, mint anno felsokategoriasat.
Cserebe tele vannak felesleges szarral az alaplapok.

Dehat, az van, hogy ezeket mar reg nem a hozzaertoknek gyartjak, hanem a "mukedveloknek", akiknek fontosabb a lapon a minimum 3 rgb fej, mint egy diagnosztikai kijelzo vagy egy dual BIOS vagy barmi hasonlo. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#104358) Alusky válasza envagyok (#104356) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

A fórumba aligha fogja leírni, privátba nem kereshetnek bele csak úgy megérzésre. Ennyiben jobb a magyar rendszer az amerikaihoz képest.
Olyan nincs, hogy valaki vissza akar jutni az nem fog. :DDD
Tényleg csak egyetlen opció van, ha egy vevő felismeri és beköpi. Az is elég jó szokása a jenkiknek amúgy, vamzer 'szkalapok mint az állat, látom a rengeteg reportból ki kit nyomkod fel... Vannak tagok akik egész nap döglenek a gép előtt és félóránként reportot nyom valamire, önjelölt polgárőrök.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#104359) hcl válasza Pikari (#104353) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ennyi :D

@Alusky : Hobbielektronika.hu-n volt ez divat eddig csak :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#104360) Alusky válasza hcl (#104359) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Nem kell bemutatni azt se, egy kicsit offoltunk és bezárták 3 hónapra a topikot. Helyesírási hibákért warnt adnak. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#104361) envagyok válasza Alusky (#104358) üzenetére


envagyok
veterán

Azért egy rendszergazda tizedmásodperc alatt le tud futtatni egy keresést bozonyos dátum után regisztrált usereknél egy bizonyos bankszámlaszámra hivatkozva.
Vagy a hirdetésbe feltöltött fotók exif infói is sok esetben azonosítani tudják az embert.
Persze van legális megoldás, például simán jogosan regisztrálhat a kitiltott családtagja, barátnője, és hirdethet ő.

(#104362) Alusky válasza envagyok (#104361) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Senki nem mondta, hogy nem tud lefuttatni.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#104363) hcl válasza Alusky (#104360) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Utóbbi helyes :D Népnevelés.
De a hirdetéseknél bármiért felnyomnak ott, és jön is a 2 hét ban :D
Az volt a vicces, amikor véletlen szabálytalanul tettem fel valami drágát, azonnal elvitték, így 2 hétig nem tudtam kezelni a hirdetéseket, de mindegy volt, mert el volt adva az a sz@r :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#104364) nullpoint válasza envagyok (#104350) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ilyet aki le mer írni a w10-11 topikban, akkor azonnal hülye és user error. :D Az ott egy másik dimenzió, ami nem vesz részt a valóságban.

Votl olyan hiba ami frissítéssel jött, aztán utána elismerte a microfos, de attól még a hiba elismerése előtt és után is én maradtam a hülye. :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#104365) Alusky válasza hcl (#104363) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

És a trágárságszűrő a privátokra is rá volt kapcsolva. Ráadásul a hibaüzenet után ha leokéztad újratöltöte az oldalt és eltűnt az addig írt komment. Fujj, de tróger egy hely volt. Csak azért használtam, mert volt egy robogós haverom akivel csak ott tudtunk beszélni, más platformot ő nem használt.
Aztán ő otthagyta az oldalt, akkor én is, ez már vagy 6 éve. Azt se tudom él-e azóta.
Kitiltottak az ionizátoros topikból, mert nem egy kézzel épített volt nekem, hanem egy bolti és arról kérdezgettem, hogy vajon milyen lehet. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#104366) fatpingvin válasza Alusky (#104281) üzenetére


fatpingvin
őstag

én meg copok az ilyenek miatt hogy először lehet downgradelni mert az újabba a cég már belerakott valami kriptográfiai ellenőrzést is ami miatt nem lehet custom firmware-t feltölteni rá...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#104367) hcl válasza nullpoint (#104364) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

:DDD

@Alusky : Megy az, de nekem a trágárságszűrővel nem volt bajom - viszont sok a bunkó, és az ellenőrzés régebben olyanra is ugrott, amivel semmi gond nem volt. Tákolmány, de legalább szakemberből sok van ott.

Mutogatni való hater díszpinty

(#104368) Gyuri27 válasza nullpoint (#104364) üzenetére


Gyuri27
félisten

A kedvencem mikor nagy frissitést csinálsz és ugye függőségi fa nincs. Elindul minden egyszerre és kapod a hibakódokat. Nyilván egyik frissitésre épül a másik de hát ennek mondhatod azt frissiti előbb amit akar. Te meg bogarásszad mi mi előtt és mi után van. Egyessével frissits. Remek is az nagyon.
És még ezer dolog. Azt meg sem emlitem, hogy minden nagyfrissités olykor kisebb is kismillió szart képes prezentálni.
Én is megkaptam már hozzá, hogy nem értek hozzá meg ha meg tudom oldani mit nyavajgok.
Nyilván van aki jobban ért hozzá. De hogy az ms-nél azt se tudják hanyadikán van elseje az biztos. :DDD

Ilyen misztikus helyekre mint win 10-11, kávé, hifi stb topik meg nem járunk. :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#104369) Pikari válasza nullpoint (#104364) üzenetére


Pikari
őstag

Igazuk is van. Aki okos, az linuxot használ. Csak a linux ad neked mindent lebíró erőt, és akaratot.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#104370) Alusky válasza Gyuri27 (#104368) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

"Ilyen misztikus helyekre mint win 10-11, kávé, hifi stb topik meg nem járunk."
Így van. Meg lesz magyarázva miért jobb fordítva bedugva a kábel és hogyan kell precíziósan nem-lenyomkodni a kávét, hogy az jó legyen, mert minden más szar, ihatatlan.
És ja, ezért használok Linukszot, az képes talpon maradni egy frissítés után és azt csinálja ahogyan előtte is használtam.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#104371) nullpoint válasza Pikari (#104369) üzenetére


nullpoint
senior tag

Évek óta pettingelek a linux-szal, de valahogy nem jutottunk előrébb. :N Szerintem hiányzik az a bizonyos szikra kettőnk között. :B

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#104372) nullpoint válasza Gyuri27 (#104368) üzenetére


nullpoint
senior tag

" lyen misztikus helyekre mint win 10-11, kávé, hifi stb topik meg nem járunk. :N"

Bölcs vagy. :R

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#104373) Pikari válasza nullpoint (#104371) üzenetére


Pikari
őstag

Javaslom, hogy ne a régi barátnődet keresd az újban. Ne windowsként akard használni a linuxot. Ez meg fogja oldani a problémát.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#104374) cidalain válasza Alusky (#104370) üzenetére


cidalain
veterán

Céges gépem 2012-ben kaptam meg, win 7-tel. Sose volt rajta reinstall. Egyszer átköltöztettem SSD-re, majd felupgradeltem win 10-re. Azóta is oké. Nem tudom lehet hogy számít, hogy nem installálgatok rá fel semmi szart 3 naponta?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#104375) blp85 válasza nullpoint (#104372) üzenetére


blp85
aktív tag

Pedig az audiofil szakemberek által tudományosan bejáratott hangszóró vezetéknél nincs jobb.... :DDD

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#104376) hcl válasza blp85 (#104375) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

:R

Forrasztásmentesen!

Mutogatni való hater díszpinty

(#104377) Alusky válasza cidalain (#104374) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Inkább hardverfüggő, hogy mit akar életre kelteni magában a hardver miatt és mi üti ki. Azért van, hogy valakinek hibamentes, más meg már beleállította a billentyűzetet, mint Skywalker a kardját az ajtóba.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#104378) szebe válasza Alusky (#104370) üzenetére


szebe
őstag

Bár nem vágom a kv topikot, de amit néhányan isznak, ahelyett a koffeintabletta pont elég lenne :D
Mondjuk az nem biztos hogy hozná a reggeli pavlovi reflexeket egy cigikével karöltve :))

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#104379) koby11h válasza cidalain (#104374) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én simán felinstallálgatok rá minden sz@rt, ami érdekel, hogy mit tud, hogyan működik jobb-e mint más hasonló programok. Van amit virtualizálva tesztelek, de ami egyszerű kis program vagy ha nagyon macerás mindent betolni virtualizált gépre azt a sajáton. 1511 óta ugyan az a Windows, de már a harmadik gépben, mind Intel mondjuk, tehát AMD-vel nem volt keverve. Még nincs vele gond. Szerintem ez olyan, hogy néha összejön néha meg nem. Láttam több Windows is összeomlani frissítések után de azok jellemzően egyedi esetek voltak mind és néha talán még oka is volt úgy gondolom.

nullpoint: a szikra hiányzik nekem is, meg lehet a kitartás is és a megszokott szoftvereim használata... szóval én is nekifutok, meg üzemeltetek is kliens és néha szerver szinten is, de még nem szerelem, főleg nem első látásra :)

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#104380) hcl válasza Alusky (#104377) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Asszonynál azt csinálja a céges gépén, hogy reboot után nincs hang.
Pár troubleshooter futtatás után lesz. Vagy nem. Vagy csak hangszóró, és füles nem, vagy fordítva. Ugye nem admin, nem tud mást csinálni.
Win10. :DDD

@koby11h : "1511 óta ugyan az a Windows, de már a harmadik gépben, "
Biztos minden jó? Haver járt úgy, hogy lassú volt a háló, akármit csináltunk. De durván. Reinstallra javult meg :D
Meg vezérlőgép, ami ugye kb. a széltől is óvva van, rajta pár Siemens cucc, de egy fix IP beállításkor közölte, hogy egy gateway lehet csak ezzel a címmel.
Soha nem látta még azt a hálót.
Nem tudtuk megoldani, másik hálóba került, ahol más a GW, ott jó :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#104381) cidalain válasza koby11h (#104379) üzenetére


cidalain
veterán

Mivel céges gép, célszoftverek vannak rajta.
Azok kapják időnként az újabb verziót. Nem kell egyéb progikat tesztelni, évente ha 1 új progi megy fel, akkor sokat mondtam.
Saját gépemen is user joggal tolom, nem adminként. Ha kell valami extra, akkor átlépek adminba.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#104382) opr válasza blp85 (#104375) üzenetére


opr
veterán

Ugyan, az lófasz. Az 1m hosszú, szín arany hdmi (vagy bármi egyéb digitális jeles) kábel, az az igazi. Azon jobban kihúzzák magukat az egyesek és szebben kerekednek a nullák! :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#104383) koby11h válasza hcl (#104380) üzenetére


koby11h
aktív tag

Napi 6-18 órát megy, i3-4330, i5-7500 és most i5-10210U és nem kellett még reinstall.
Szépen fut minden, tesztek esetén minden az előírtak szerint, érzésre pedig szép folyamatos. Hasonló laptop van ügyfélnél, mikor ezt vettem használtan, akkor teszteltem párban és ugyan azok a tesztek hibahatáron belül azonos eredményt hoztak. Szóval nekem minden ok. :)
Win11-ig már ez marad...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#104384) Alusky válasza szebe (#104378) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Mivel sajnos nem 40 az IQ-m amivel beilleszkedhetnék a közösségbe és boldogan élhetnék, kíváncsi vagyok és szeretek dolgokat csinálni, ezzel tapasztalatot gyűjtve és valami bölcsesség felé haladni amit sose érni el. A kávé is ilyen, sok mindent kipróbáltam már kávéval, de a sznobizmust rühellem. Amikor meg akarja mondani nekem, hogy miért vagyok gyökér, ha úgy iszom és miért lenne nekem sokkal jobb ha 250 ezres szaron csinálnám ami neki is van. Meg hihetetlen földbedöngölően hatalmas ízkülönbséget elérni. Ami valójában nem is létezik.
Én tök finom kávékat csinálok egy egyszerű Aldis szemesből is és egyáltalán nem lesz szar az előre darált sem.

[link]
Egyébként elkúrta a csávesz több helyen is a műveleteket, de mindegy, mert az ilyet amúgy is nyakon tudnám verni csak. Hülye sznob újgazdag jutúber hipszer milleniumi pöcs, van az asztalán kb. 1 millió pénz. Mert máshogy ihatatlan a kávé ugye.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#104385) opr válasza Alusky (#104384) üzenetére


opr
veterán

Ne tudd meg, hogy tudnak rám nézni ezek a kávés népek, mikor kimondom,hogy szerintem a legfinomabb kávé az, amit a kotyogós főz, valami normálisabb cuccból.
Közvetlenül utána jön nekem a kapszulás mandulás cucc.
Azon túl viszont kb mindegy, kávé kávé.

Ok, ez nem teljesen igaz, Olaszországban olyan fasza volt a kávé, hogy még nekem is feltűnt, hogy mennyire finom, de eddig ez az egyetlen kivétel. Pedig van kávé mániás haverom, aki lenyom egy fél szertartást mindenféle darálóval meg filterrel... Amiből nekem annyi marad meg, hogy rohadt sok idő meg hajcihő mire eljutunk addig, hogy kávé lesz belőle. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#104386) hcl válasza cidalain (#104381) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

:K

@koby11h : OK, no offense, csak arra utaltam, hogy van, amikor minden jól megy, és egyszer csak belefutsz valamibe, amikor kiderül, hogy gáz van :D

Windows 11? Csak így :D

@Alusky : Azzal alapvetően nem tudom, miért van mindenkinek baja, hogy valamit más másképpen szeret, és azt le kell hülyeségezni.

@blp85 : Kiszóródnak az elektronok? :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#104387) blp85 válasza opr (#104382) üzenetére


blp85
aktív tag

Pontosan. Illetve figyelni kell, hogy nyílegyenes legyen a kábel, különben nem szól rajta jól a zene. :DDD

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#104388) opr válasza blp85 (#104387) üzenetére


opr
veterán

Persze, kulönben a kanyarban összetorlódnak a bitek. :K :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#104389) cidalain válasza opr (#104388) üzenetére


cidalain
veterán

Kisodródnak a magas hangok

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#104390) Alusky válasza opr (#104385) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Kotyogósra is megvan az elméletük hogyan lesz vele jó meg hogyan nem és szerintük 99% rosszul csinálja. Én próbáltam mindkét módszert, szerintem ugyanolyan jól iható mindkettő.
Az ízesített kapszulások nekem is bejönnek, csak azokkal az a baj drága ráadásul az én mennyiségemhez két kapszula kell. :DDD
Az ilyen fajta hobbikkal az a gond, hogy a másik térfélen nagyon könnyen beesnek abba a hibába, hogy hát én ezért kifizettem negyedévnyi fizetésem akkor csak ez lehet a finom, nehogymár ne. Igazolnia kell önmagában, hogy a rengeteg pénz amit kiadott azt nem a márka nyúlta be tőle.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#104391) mancer7151 válasza Alusky (#104390) üzenetére


mancer7151
tag

Igazolnia kell önmagában, hogy a rengeteg pénz amit kiadott azt nem a márka nyúlta be tőle.

99%-uk megteszi., ettől érzi jól magát. Nekem ami kinyitja a csippám és íze van az kávé, ami nem az nem.

(#104392) Aljasvip válasza opr (#104385) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ugyanezen a ponton állunk mi is. :DDD
Most a kotyogós a kedvenc, de a kihívás kedvéért vettünk otthonra egy olcsóbb karos gépet. (A frissen őrölt kávét tudom még kisebb szintlépésnek ajánlani a kotyihoz. Jobb íze van.)
A "gyorsan kell" helyzetre meg van egy kapszulás.

Az olasz kávé valami mennyei volt, ahol csak próbáltuk finom volt, cukor nélkül ittunk sokszor...

Ennek a tökéletes ellentéte az összes Stuttgart-i próbálkozások (biz trip). Itt tökéletesre fejlesztették a keserű + savanyú kávéízt. :O

[ Szerkesztve ]

(#104393) opr válasza Aljasvip (#104392) üzenetére


opr
veterán

Note to self: Stuttgartban kapszulás kávé, vagy jobb híján energiaital, esetleg simán kóla és kész. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#104394) nullpoint


nullpoint
senior tag

Elég a kávéból, irány a nyelvtanóra.

https://www.youtube.com/shorts/cIhK-u2AJVk

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#104395) TeeBee73 válasza Alusky (#104390) üzenetére


TeeBee73
addikt

..."Pontosan tudom, hogy milyen jó, mert én veszem. Ha Bonnie vásárol, ő szart vesz. Én azért veszem a drágát, mert adok az élvezetre..." :))

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#104396) envagyok


envagyok
veterán

KV és Hi-Fi topikból én is gyorsan elhúztam :DDD
Egy használt 40000Ft-os jura automata nekem tökéletes a gyári tejhabosítójával, és ioncserélt vízzel.
Ahányszor jön ismerős, mindenki kapucsínóért könyörög.
Az ilyen rituálékra nekem nincs idő, biztos lehet még finomabbat főzni, de nekem a +időt, pénzt nem éri meg a nüansznyi különbség, még a nagyobb se.
Hifinél is biztos számít valamit a hangszórókábel minősége, de az gyakorlatilag nem hallgató, a valós sorrend kb: szoba akusztika-hangszóró-erősítő-füled, aztán utána jönnek a kábelek, stb. Magyarul az emberek 99.99%-ának a füle meg se hallja. Innentől egy fillért nem érdemes érte kiadni.

(#104397) Syl


Syl
nagyúr

Na, akkor ideje felrobbantani a kávétémát :D
Én bosnyák módszerrel szeretem/iszom a kávét. Nem kell hozzá se 250 000, se 40 000 forintos gép, csak egy kis kávédaráló és egy "dzsezva" :P

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#104398) F.E.K.. válasza Pikari (#104369) üzenetére


F.E.K..
senior tag

" Aki okos, az linuxot használ. Csak a linux ad neked mindent lebíró erőt, és akaratot."

Röviden: Wuhaaahhhaaaaa :DDD

Rosszabb társaságban egy ilyen poszt azonnali flame war-t eredményezne... szerencsére itt teeeljeeeen normális a társaság :D :D :D :D

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#104399) F.E.K.. válasza opr (#104388) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nomeg ugye a lejtőre is ügyelni kell... há' má' megbeszéltünk, hogy lefelé gyorsabb azáram... :DDD

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#104400) F.E.K.. válasza Aljasvip (#104392) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"(A frissen őrölt kávét tudom még kisebb szintlépésnek ajánlani a kotyihoz. Jobb íze van.)"

Céges potya kávé... megdarálja, és frissen lefőzi :)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.