Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103701) Bird


Bird
addikt

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#103702) koby11h válasza Bird (#103701) üzenetére


koby11h
aktív tag

Azt hívják úgy, hogy "Szerzői jog és szomszédos jogok..." :D

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#103703) imre.tabajdi válasza Bird (#103701) üzenetére


imre.tabajdi
újonc

Akkor nem csak én láttam ezt a hirdetést :DD
Végülis egy jót nevettem rajta

//Kell egy visszatérési érték KI NE TÖRÖLD!!!!

(#103704) BiP válasza Bird (#103701) üzenetére


BiP
nagyúr

de legalább vicces lenne. De sajnos nem :(

(#103705) Bird válasza BiP (#103704) üzenetére


Bird
addikt

Számomra az a "vicces", hogy egy nyafogás- jófogás kaliberű oldal július 22. óta sem tudta törölni ezt a förtelmet. :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#103706) hotkar válasza Bird (#103701) üzenetére


hotkar
aktív tag

A termék 1 000 000% Rózsadomb-felárat tartalmaz.

(#103707) cof válasza Bird (#103705) üzenetére


cof
veterán

Nemhogy törölni, de ki se kellett volna engedni. Minden hirdetést átnéznek elvileg nem?

Szóval ez inkább a jófosás szégyene mint az eladóé.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#103708) koby11h válasza cof (#103707) üzenetére


koby11h
aktív tag

Pontosan! :K
Bezzeg amikor én két Samsung monitort raktam fel egy hirdetésben, akkor vissza tudták dobni, hogy tegyem külön hirdetésbe! Tettem is, csak nem náluk...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#103709) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Ti tudtátok, hogy Neduddki már nem él? Múltkor beszéltünk róla, de nem említette senki, akkor gondolom ti se tudtátok. Meg még felsoroltak pár nevet akik ismerősek voltak, Eastman meg Vakegérke is, őket se tudtam. :Y

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#103710) opr válasza Alusky (#103709) üzenetére


opr
veterán

Én Neduddki-ról tudtam, de az már nagyon nem friss hír, ha jól emlékszem, már majdnem 10 éve, hogy meghalt.
Eastman is rémlik, de Vakegérke meglepett, abban biztos vagy? Mintha nemrég láttam volna fórumozni. Vagy call így száll az idő? :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#103711) Golden9 válasza opr (#103710) üzenetére


Golden9
addikt

Elhunyt Vakegérke :(
:(((

[ Szeretkezve ]

(#103712) Alusky válasza opr (#103710) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

[link]

Neduddki-ről nem találom, pedig állítólag van logout bejegyzés róla. Azt írják a többiek, hogy covid, akkor viszont 3 éves lesz inkább. Viszont jóval előtte elhagyta a fórumot az igaz. Vagy valamelyik másik taggal összekeverik, mert a covid időpontban volt Vakegérke és Eastman is.

Engem meglepett, többször hagytam itt a fórumot évekre, kiestek ilyen jellegű dolgok.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#103713) 3shae válasza Alusky (#103709) üzenetére


3shae
aktív tag

Ő volt az, aki olyan furcsán írt? Csóri.. Eastman mikor? Vakegérke megvan, nagyon meglepett, és elszomorított.. :O

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#103714) Alusky válasza 3shae (#103713) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Igen, Rejtő Jenő stílusban.

Eastman itt. [link]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#103715) opr válasza Golden9 (#103711) üzenetére


opr
veterán

Kár érte, kiváló ügynök volt. :( :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#103716) BiP válasza Alusky (#103712) üzenetére


BiP
nagyúr

Neduddki már régen. Eastman-ről és Vakegérke-ről én sem tudtam.
Nyugodjanak békében.

(#103717) hcl válasza szebe (#103699) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

A bunda intézői nyernek, ha nem a banknak dolgoznak :D

@eltávozottak, még Integra is. :(

@Bird : "Számomra az a "vicces", hogy egy nyafogás- jófogás kaliberű oldal július 22. óta sem tudta törölni ezt a förtelmet. :B"
Ki lepődik még ezen velük kapcsolatban? 0 már az egész :(

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#103718) Alusky válasza hcl (#103717) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

És MurdR és Guga is, meg most Somatom. Azért is említettem, mert nemrég volt a siófoki autós tali azon még ott volt ha jól értelmezem.

Neduddkiről semmit nem találok itt, de az autópolírozós Facebook oldal szerint itteni eltűnése után egy évig még posztolt oda. Viszont mások azt mondják informatikai téren mozgott. Nem tudom, nincs róla blog, cikk, semmi ami egyértelműsítené. Akkor utána történhetett, az 8 éve. Ennyire régen lett volna már? Pedig tisztán emlékszem rá, hogy még beszélt is nekem és akkor pont nem volt a gyomrom olyan állapotban ahhoz az írásstílushoz. Akkor az már jóval több, mint 8 éve volt, mert még itt volt.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#103719) Gyuri27 válasza Alusky (#103718) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sajnos hosszú a sor.
De találkozunk előbb utóbb velük. Ennyi a vigasz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#103720) Alusky válasza Gyuri27 (#103719) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Én csak őket ismertem közös topikok által. Általában ezért említi az ember, mert tisztában van a saját halandóságával is, ráeszmélteti. Meg az idő múlására is.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#103721) hcl válasza Alusky (#103718) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Somatom?! Baleset? Ő kamionozott... :(
Tényleg, MurdR-t tudtam :(

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#103722) mancer7151 válasza hcl (#103721) üzenetére


mancer7151
tag

Somatom? Nemá.

(#103723) Alusky válasza hcl (#103721) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

[link]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#103724) hcl válasza Alusky (#103723) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

:(

Mutogatni való hater díszpinty

(#103725) TESCO-Zsömle válasza hcl (#103717) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"Róla" fotók is vannak a lánglovagokon. :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#103726) opr válasza Alusky (#103718) üzenetére


opr
veterán

Bazzz, ne mar. Somatomot birtam, neha olyan jo beszolasai voltak, hogy a konnyem folyt a rohogestol. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#103727) mancer7151 válasza opr (#103726) üzenetére


mancer7151
tag

Sajnálom :(

(#103728) Alusky


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Möhe is meg lett említve ma reggel, csak hogy ne legyen elfelejtve. Azért ez a lista eléggé nagy már, bár egy ekkora méretű és ennyi ideje futó fórumnál ez elkerülhetetlen. Biztosan sokkal többen vannak még, de csak az aktívabb tagokról tudjuk.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#103729) totron válasza opr (#103710) üzenetére


totron
addikt

Így száll. Alusyk-nak meg azért tűnnek közelinek a régi emlékek is, mert nem írta felül semmi fórumi síkot az szünetelés ideje alatt, ez hosszú évekre is áll. Az ember érzelmi élete nem lineáris időben.

A jófosáson rengeteg, tényleg temérdek a bankkártyacsaló, basznak kiszűrni. Afrikai nagybácsis-űrből hazasegítős szint.

(#103730) Tim82 válasza Alusky (#103718) üzenetére


Tim82
nagyúr

Neduddki valamivel több, mint két éve halt meg, a koronavírus vitte el.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#103731) mancer7151 válasza Tim82 (#103730) üzenetére


mancer7151
tag

Vagy az oltás... Mellettem városban (nem írok konkrétat) a gyógyszertáras kiscsaj apja évek óta volt kisebb gyógyszereken gond nélkül, oltás után 2 nappal összeesett és puff. De nem gerjesztem ezt a témát.

Egyre több a baleset - vagy rosszullét - mindenfelé, kánikulák is bejátszanak, én 3 napja forgalmat segítettem terelni balesetnél a helyi rendőröknek, volt osztálytársam fia feküdt az aszfalton.

[ Szerkesztve ]

(#103732) koko52 válasza mancer7151 (#103731) üzenetére


koko52
veterán

Tényleg no flame, csak érdekesség: 2 jó ismerősöm (fiatalok) szívizom gyulladást kapott oltás után. Pfizer vagy Janzen nem tudom melyiket kapták már. Egyik mai napig gyógyszeren él.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#103733) Tim82 válasza mancer7151 (#103731) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#103734) mancer7151 válasza Tim82 (#103733) üzenetére


mancer7151
tag

Mindenképp sajnálatos. Volt online játéktársaim is mentek el anno, közös röhögések bohóckodások után elég nehéz felfogni, pedig egymás nevét se tudtuk.
Én is átmentem covidon 3 oltás után, voltam rosszul párszor, volt 2 életmentő műtét is régebben de ez nem volt piskóta. Hónapokig éreztem utána a végtagjaim még.

(#103735) Tim82 válasza mancer7151 (#103734) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én ismertem IRL, a halála előtt pár héttel még beszéltünk is telefonon.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#103736) szebe válasza mancer7151 (#103731) üzenetére


szebe
őstag

Legalább van mire fogni, előtte nem történtek ilyenek, ugye?

Sógorom szülei nem kérték az oltást, kórházba is küldte őket valamelyik variáns. Az apja nem élte túl. 58 éves volt, "alapbetegség", különösebb túlsúly nélkül.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#103737) mancer7151 válasza szebe (#103736) üzenetére


mancer7151
tag

Volt van lesz. Sok a pro és kontra ember és sztori. Nem is vitázok ezen nincs értelme.

@Tim82 Ejj....

(#103738) hcl válasza koko52 (#103732) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Pfizernél volt kockázata, de ahol normálisan működik az EÜ, ott nem volt belőle külünösebb gond. (És mire itthon elkezdték adni, addigra már mindenki tudta az izraeli tapasztalatok alapján.)

@szebe : :K

Mutogatni való hater díszpinty

(#103739) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Azert az ebay forditoja nagyon szorakoztato:
- kenyerlap
- pulcsihuzal

:DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#103740) homerhamm


homerhamm
addikt

Lákátosné számlát is ad.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#103741) koby11h válasza homerhamm (#103740) üzenetére


koby11h
aktív tag

Naná, majd pont azt ne "találtak" volna még :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#103742) imre.tabajdi válasza homerhamm (#103740) üzenetére


imre.tabajdi
újonc

Legalább használt ékezeteket. Az más kérdés, hogy oda is, ahova nem éppen kellett volna

//Kell egy visszatérési érték KI NE TÖRÖLD!!!!

(#103743) Crus válasza homerhamm (#103740) üzenetére


Crus
őstag

Hogy egészen őszinte legyek, részemről jár a respect. Számlaképes c-kat állampolgár, tisztességesnek tűnő vállalkozással. A (hipszter EV tulaj) Lego nepper a marketen és rosszfogáson baxik számlát adni a 16. rendelt Lego után is...

Az, hogy írni nem tud, az szoknyakészítéshez szerintem nem feltétel és ahogy a fórumot látom, igazából extrém ritka az olyan user, aki mindig helyesen ír.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#103744) koby11h válasza Crus (#103743) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem tudom mennyire valódi az a szoknya. Felénk ennek durván többszöröse egy igazi cigány szoknya. Nekem egy kendőért (alig negyed annyi anyag) kínáltak 30000-et és nem adtam, és többért is ment el végül. Az sem biztos, hogy ő készíti. De ha legalább tud számlát adni, és arra egy vállalkozás pl. vissza is tudja igényelni az áfát, akkor tényleg le a kalappal. Csak azért írom így, mert kaptam már hasonló esetben piacon számlatömbbe írt kézi számlát, csak éppen olyan cég már rég nem létezett :)

Azt pedig kicsit erősnek érzem, hogy a "ritka az olyan user, aki mindig helyesen ír"-t hasonlítjuk a hét szóból egyet sikerült eltalálni hirdetőhöz. De azért köszi :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#103745) hcl válasza homerhamm (#103740) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Neközelíccsé' :D

@Crus : "Az, hogy írni nem tud, az szoknyakészítéshez szerintem nem feltétel "
Azért egy felnőtt embertől alap lenne. Ha nem is mindig 100% helyesen...

Mutogatni való hater díszpinty

(#103746) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

"Ingyen posta lehetsèges? Plssss"
Amire írt, azt 400Ft-ért árulom.
Vázoltam neki, azt mondja :
"Jó bocs megèrte megpróbàlni xd"
...de legalább őszinte :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#103747) Alusky válasza hcl (#103746) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

A mondatszerkezetéből ítélve max 15 éves lehetett. Vagy felnőtt ugyanezen életkoron megrekedve, ebből is elég sok rohangál az utakon manapság.

[ Szerkesztve ]

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#103748) tope


tope
addikt

Másnál is megszűntek a kamu ad meg az e-mail címed érdeklődések?
Pár hete semmi ilyen, ami nem baj :)

(#103749) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Mentségére legyen mondva, hogy a további 3, kaputelefonos minőségű képen az áru is látható volt. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#103750) Crus válasza koby11h (#103744) üzenetére


Crus
őstag

Nem értek hozzá én sem hál' égnek. Igen, pont ez amiért azt mondom, hogy ritka az olyan helyeken hirdető, aki leírja, hogy számlát is tud adni, vagyis valószínűleg e.v.
Persze, csalók mindenhol vannak, de egy ilyen kamu számláért simán feljelenteném az illetőt... annál már az is jobb, ha semmit nem ad.

Nézd... túl régóta vagyok a neten ahhoz (1995 óta!), hogy tudjam, hogy a helyesírást jobb, ha nem várom el senkitől.
Ellenben tényleg találkoztam már nem egy olyan tisztességes kétkezű melóssal, aki a nevét is alig bírta leírni, de rendes, dolgos ember volt. Nálam a helyesírás sokadrangú, a jellem a lényeg.

Egyébként guilty pleaseure szórakozásom néha beégetni a nyelvtannácikat azzal, hogy tőlük idézek korábbi, hibás mondatokat. Nem nagyon van kivétel, mivel mindenki hibázik.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.