Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74451) juhasz22 válasza darnics (#74450) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Rossz kifejezéseket használsz, helyesírást mint olyat nem ismered, ráadásul bunkóskodsz is nem tudom mit vársz... Az istenítős dologtól meg hányok...

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#74452) Tdizsolt válasza darnics (#74450) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Kösz a segítséget,na szevasz!

Juhász:

Hagyd,biztos magán tanártól vette az illemtan órákat.... :B :C

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#74453) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Én PS3-ból meg XBOX-ból sem vennék olyat,aminek nagyon kevés a tárhelye:D Ezzel számolni kell vásárlás előtt szerintem.. És max kicsit gyűjtögetni és venni egy olyat,aminek nagyobb a tárhelye,akkor nincs probléma :)

PSN: joskovagyok199

(#74454) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Sziasztok. Szerintem 12 gigásat is megéri venni, olyan 30 e.fele lehet, aztán 1 terás vinyót lehet venni bele már 10 körül. Nem tudjátok Uncharted 2 multija miért csak töltöget? Már a második lemezzel van ez.

(#74455) juhasz22 válasza sum-blink (#74454) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Ha először indítod az Uncharted 2 multiját sokat fog sync-elni mire elindul. Egyébként működnie kell.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#74456) RangerFox válasza sum-blink (#74454) üzenetére


RangerFox
veterán

Szerintem 30k drága egy 12 gigás gépért.
Az UC2 meg első multi indításnál sokat tölt, nem mindegyik játékmóddal játszanak sokan.

(#74457) A`rpi válasza RangerFox (#74456) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Jó az új arcképed, hirtelen meg sem "ismertelek". :)

(#74458) sum-blink válasza RangerFox (#74456) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek. Tavaly vettem annyiért, egy játékkal.

(#74459) RangerFox válasza A`rpi (#74457) üzenetére


RangerFox
veterán

Köszi. :D Kedvenc mesesorozatomból (Gravity Falls) egy karakter.

(#74460) Sirandrish válasza sum-blink (#74458) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor még ért annyit :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74461) Ulius80


Ulius80
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy szeretnék hasznàltan venni egy Bettledield 3 jàtékot,a kérdés az,hogy tudok vele multiba jàtszani?
Az eladó felhasznàlt egy Online Pass-t...de nem tudja megmondani hogy tudok e multizni...
Előre is köszi!

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#74462) A`rpi válasza Ulius80 (#74461) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy szeretnék hasznàltan venni egy Bettledield 3 jàtékot,a kérdés az,hogy tudok vele multiba jàtszani?
Az eladó felhasznàlt egy Online Pass-t...de nem tudja megmondani hogy tudok e multizni...
Előre is köszi!"

Tudsz vele multizni, megveheted nyugodtan,
mivel az Online Pass rendszert az EA eltörölte.

Így a PlayStation Store felületén ingyenesen letölthető
többek között a Battlefield 3 Online Pass-a is.

[ Szerkesztve ]

(#74463) Ulius80 válasza A`rpi (#74462) üzenetére


Ulius80
tag

Nagyon szépen köszönöm!!!

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#74464) Tegla80 válasza Ulius80 (#74461) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Csak megemlitem,h a bf3-at ps3-on kb 2000 ember jatsza,mig a bf4-et kb 7500.(bf3stat/bf4stat on megtod nezni)
Plusz nezz utana,h ingyenes e meg esetleg a bf4-hez dlc pack(minden) mert nemreg az volt es az nem keves palya lenne hozza.....
Szval ha nem konkret barat es igy kozos jatek miatt venned,akkor sztem bf4.

Sony® & PlayStation®

(#74465) pulyka jocó válasza Tegla80 (#74464) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Igen, bf3 ban valóban kevesebb az ember, de ez a 2000 reggeli adat, estére 4-5000 ember is lehet.
Bf4-be sokkal több az ember, de akadozik néha , ill már nem ingyenes egy dlc sem (viszont 3ezer a prémium edition storeban)
A bf3 emellett simán fut, és szerintem szuper sztorija van :)

(#74466) Ulius80 válasza Tegla80 (#74464) üzenetére


Ulius80
tag

Tervben van a Bf4 is,de itt a vàrosomban nem lehet venni ps3 jàtékokat,de most egy sràc adja el a pakkjàt,így ràcsaptam a Bf3ra

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#74467) neo-geo válasza A`rpi (#74462) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Szia. Ez BF4-nél is így van? Tehát van egy használtan vett lemezes BF4, és ahhoz is működik ez a dolog, mert nem találtam hozzá az áruházban free pass-t.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#74468) A`rpi válasza neo-geo (#74467) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Az újabb játékokhoz már nem kell, Online Pass, beleértve a BF4-hez sem.

(#74469) juhasz22 válasza neo-geo (#74467) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Működik a multi használt BF4-el is.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#74470) crue


crue
őstag

A használt BF3, BF4 témához csak annyit fűznék, hogy nem tudom a használt lemezes mennyi lenne, de a store-ban most mindkettő ezerpárszáz forintért beszerezhető.

(#74471) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Tudja esetleg valaki lehet-e még újba kapni ps3-at? És ha igen,akkor hol? :)

PSN: joskovagyok199

(#74472) A`rpi válasza Vadernagyúr (#74471) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Boltban annyi van, hogy el is adják :).

playstation 3 500gb ár

(#74473) Wlac válasza A`rpi (#74472) üzenetére


Wlac
Ármester

Teljesen korrekt áron adják. Mindig is az esélyegyenlőség híve voltam, így örömmel fogadom, hogy pont annyiba kerül, mint egy PS4.

“The wha-"

(#74474) Adam_Shepard válasza Wlac (#74473) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ilyen árak mellett most kellne eladnom az enyémet. :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74475) leslieke válasza Adam_Shepard (#74474) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Enyém is eladó lesz így. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#74476) erahurka válasza Wlac (#74473) üzenetére


erahurka
félisten

Olcsóbban vettem a Slim gépem mikor megjelent, mint amennyibe most kerül a SS előző generációs konzolként :D

(#74477) Vadernagyúr válasza A`rpi (#74472) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszönöm eme kedves választ :C Azt gondoltam.. Csak én nem utazok annyira ilyen webshopokba vagy mik ezek:D Szerintem ott levannak maradva az árakkal vagy kitudja:D Én nemrég 20k-ért vettem egyet,behalt az olvasó fej,aztán tovább adtam ugyan ennyiért:D

PSN: joskovagyok199

(#74478) Wlac válasza Vadernagyúr (#74477) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja, kicsit stabilan tartja az árát a megjelenés óta. Nézz egyet használtan, 500 GB-s Super Slimek 35-40k körül vannak, és nem szokott velük gond lenni. Újonnan semmiféleképpen se vegyél, mert oltári lehúzás.

“The wha-"

(#74479) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Sziasztok!
Nálatok működnek a Call of Duty szerverek? Eddig 3 játéknál próbáltam online csatlakozni, de mindnél kiírja, hogy nem elérhető. :U
(Router és gép újraindítás megvolt.)

(#74480) Peetey91 válasza Shadowfax (#74479) üzenetére


Peetey91
senior tag

Sziasztok!

Fifa-soktól szeretnék tanácsot kérni. Szerintetek melyik a legjobb PS3-ra elérhető Fifa? Jelenleg a 13 van meg, 16-ig bezárólag már elég jó áron hozzá lehet jutni (akár használt) példányokhoz.
A 17-et azért zárnám ki, mert ha jól tudom ebben PS3 verzióban nem érhető el a Journey, ami pedig az egyik fő újítása lenne a játéknak. Akkor inkább beszerzem töredék áron a 16-ot, ha az fejlesztés lenne a 13-hoz képest.
Köszi az ötleteket előre! :)

(#74481) pulyka jocó válasza Peetey91 (#74480) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

A 16-ban majdnem a legfrissebb adatok vannak (ki hol játszik stb)
Igazából nem rossz PS3-on, próbáld ki a demót ha tudod.
A 17-ben meg szerintem nem nagy dolog a journey, ettől függetlenül az se lett rossz (demót probáltam).

(#74482) Ulius80 válasza A`rpi (#74468) üzenetére


Ulius80
tag

Sziasztok!
Na,nagynehezen sikerült.Ps3 Store-n nem talàltam az Online Pass-t,így amit írtàl linket,szàmítógépen bejelentkeztem a Store-ra,és 'megvettem',így làtható volt a ps3-on,le is töltöttem.
Kérdés: bizonyos dolgokat csak szàmítógépen tudok intézni?
Köszönöm!

Egy kis időbe belekerült mire jàtszottam,régebben megvolt a Premium,cirka 6-7 gb adat lejött,de megérte!Nekem!
Bàr amit művelnek...még kell a gyakorlàs 😀

[ Szerkesztve ]

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#74483) A`rpi válasza Ulius80 (#74482) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Na,nagynehezen sikerült.Ps3 Store-n nem talàltam az Online Pass-t,így amit írtàl linket,szàmítógépen bejelentkeztem a Store-ra,és 'megvettem',így làtható volt a ps3-on,le is töltöttem.
Kérdés: bizonyos dolgokat csak szàmítógépen tudok intézni?"

Amit PC-n látsz, azt a PlayStation-ön is látnod kell, szerintem rosszul kerested.

(#74484) Ulius80 válasza A`rpi (#74483) üzenetére


Ulius80
tag

A keresőbe beírtam hogy Online Pass,de nem adta ki...ràmentem a Bf3ra,azon belül All,de ott se volt...
De lehet én néztem be valami
Köszönöm!

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#74485) erahurka


erahurka
félisten

Ennyire játszhatatlan cuccot régen láttam mint a Dante's Inferno.... Borzasztóan idegesítő ugrálós részek vannak benne, alig látod mi történik, rossz a checkpoint rendszer, ha valami collectible cuccot felszedsz akkor az halál után elvész, egyszerűen borzalmas......

(#74486) Petreszku válasza erahurka (#74485) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Nekem nagyon tetszett, bár a nehézséget a végén vissza kellett vennem. A harcok kimondottan élvezetesek voltak számomra. Régebben volt, így az emlékek lehet, hogy jobban megszépítik.

(#74487) A`rpi válasza erahurka (#74485) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Régebben játszottam vele. checkpoint-os dolog sajnos nem csak ebben a játékban ilyen, de tény hogy idegesítő. Amúgy játékmenetügyileg semmi komolyabb baki nem rémlik.

(#74488) erahurka válasza Petreszku (#74486) üzenetére


erahurka
félisten

Összességében nekem is tetszik, de aztán jön pár ilyen rész, hogy meghalok vagy 10x a játék hülyesége miatt. Most pl. mozgó platformokon kellett felugrálni, miközben köztük időnként brutálisan sebző tűz jött elő. Baromi idegesítő arra várni, hogy úgy jöjjön ki, hogy elég közel vannak a platformok és épp tűz sincs... Ráadásul nálam egyszerűen nem akar pár helyen abbamaradni a tűz....

(#74487) A`rpi: Igen, sajnos ezek a régebbi játékok jellemzői. Tökéletes példája annak, miért óckodok sokszor régebbi címeket megvenni.

Irányításbeli butaságra egy példa: ha egy plaform szélén kapaszkodsz, akkor az ugrás gombra nem felhúzza magát, hanem nyíl egyenesen ugrik egyet, aztán leesik a semmibe..... :W

A harcrendszert megtorpedózza ez a jó-rossz xp gyűjtögetés. Az alapszörnyeket fel tudod venni, és vagy jó, vagy rossz xp-t kinyerni belőlük. Na ez teljesen tönkreteszi a harcokat. A helyett, hogy küzdenél, ezeket a gyengébb ellenfeleket kapdosod fel, hogy hamarabb fejlődhess. Máshogy kellett volna ezt megoldani valahogy, elég lett volna a nagyobb ellenfelek kivégzését és a pályán található felszabadítható (?) lelkekért járó XP-t beleszámolni vagy valami ilyesmi.

(#74489) A`rpi válasza erahurka (#74488) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ugrálós résznél nekem semmi komolyabb kihívás nem rémlik, persze nem vagyunk egyformák, én négyszer játszottam ki, mondjuk ennyi végigjátszás után már simán kiismerhető a játékmechanika, és a trükkök is.

Checkpoint rendszer / gyűjtögetéssel való szívás nem feltétlen csak a régi játékok ismérve. Most hirtelen nem ugrik be semmi újabb cím, de előfordul ez még most is...

(#74490) Sanyi.mTs válasza erahurka (#74488) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én nem emlékszem ennyi szívásra, pedig kiplatináztam.

(#74491) RangerFox válasza erahurka (#74488) üzenetére


RangerFox
veterán

Talán az ascension előtti gowokban volt ezekhez hasonló probléma, de azok is bőven teljesíthetőek voltak, ahogy a dante is. Meg esetleg a darksidersben.

[ Szerkesztve ]

(#74492) Wlac válasza RangerFox (#74491) üzenetére


Wlac
Ármester

Óóóó, az a mocskos pengés fal az első GoW végén... :))

“The wha-"

(#74493) Petreszku válasza Wlac (#74492) üzenetére


Petreszku
senior tag

Na az nekem is emlékezetes maradt. :O

(#74494) davidunited


davidunited
tag

Üdv! Karácsony környékén tervezek Ps3 Super Slimet (500GB)vásárolni használtan! A kérdésem az lenne, hogy lehete-e tudni, hogy a sony kb meddig támogatja a ps3-at?! Érdemes-e még ezt a szériát megvásárolni, vagy inkább érdemesebb Ps4-re gyűjteni? Ps3 40k-ért elég jól ellátva játékokkal esetleg plusz joy is van hozzá, míg Ps4 kb 80k-ért játék nélkül.... Nem vagyok nagy Gamer leginkább a Fifa széria érdekel, ha az még 10 évig lenne Ps3-ra nem is haboznék :) Nem utolsó szempont, hogy 40k-m van most is rá, a 80-ra várni kell😁

A nemleges vàlasz is vàlasz...

(#74495) A`rpi válasza davidunited (#74494) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Csak találgatni lehet.

Én a magam részéről remélem az online szolgáltatások legalább még 3-4 négy évig menni fognak, aztán hogy mi lesz a valóság, az majd kiderül. :)

Superslim jó választás 40k ért abszolút jó vétel lehet egy megkímélt 500GB modell némi extrával (joy, játékok).

(#74496) davidunited válasza A`rpi (#74495) üzenetére


davidunited
tag

Pont ettől a találgatástól féltem... 😀
Milyen online szolgáltatások vannak? Teljesen hülye vagyok a dologhoz... Anno volt egy Ps2-m, de szinte nem is használtam így nagyon hamar meg is váltam tőle azóta konzolt nem is láttam csak reklám újságban!

A nemleges vàlasz is vàlasz...

(#74497) A`rpi válasza davidunited (#74496) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Online szolgáltatások alatt kell érteni:
-Játékokhoz érkező hibajavítások
-Multipalyer: Interneten keresztül játék más PlayStation 3 felhasználókkal
-PlayStation Store: Itt megvásárolt játékok elérhetősége
-Barátfelkérés küldése: PlayStation 3 rendszerén keresztül

Ezek közül ha semmi nem érdekel "csak" lemezesen vásárolsz, akkor gyakorlatilag semmi hátrány nem ér, leszámítva persze a játékokhoz érkező hibajavításokat, mert ezeket is utólag szedi le a PS3 ami szintén a PSN-nel kapcsolatos.

Új játékok nem jelennek már meg, sportjátékok FIFA, és társai még érkezni fognak erre a konzolra is jó pár érvig. (PS2 esetében is így volt.)

[ Szerkesztve ]

(#74498) davidunited válasza A`rpi (#74497) üzenetére


davidunited
tag

Köszönöm a válaszokat 😊

A nemleges vàlasz is vàlasz...

(#74499) juhasz22 válasza davidunited (#74498) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Ha a FIFA-val szeretnél játszani tudnod kell, hogy PS3-mas és X360-as kiadások alatt, a FIFA 10-zel napvilágot látott Impact Engine van nem pedig a jóval fejlettebb Frostbite.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#74500) A`rpi válasza juhasz22 (#74499) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kvázi csak a mezeket, és a játékos neveket cserélik.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.