Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74051) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

ezt a beyond good & evilt miert emeli mindenki piedesztára? meg hypeolják hogy mekkora jatek?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74052) Elims válasza Adam_Shepard (#74051) üzenetére


Elims
veterán

Erre a vàlaszra én is kívàncsi leszek.Talàn van mùltja? :-)

(#74053) james001 válasza Adam_Shepard (#74051) üzenetére


james001
veterán

Mert egy jó platformer játék,van olyan jó mint pl. egy Ratchet & Clank vagy Jak. Én még PS2-n nyomtam vele régen,szórakoztató volt.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#74054) Wlac


Wlac
Ármester

Mert egy baromi hangulatos, remekül összerakott platformer. Tavaly toltam végig, kiállta az idő próbáját. De amúgy ezt a kérdést sok játékkal kapcsolatban fel lehet tenni. Khm... The Last Guardian...

“The wha-"

(#74055) Adam_Shepard válasza Wlac (#74054) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ez nekem totál kimaradt a shadow of colossussal/ecoval együtt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74056) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#74051) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert egy szuper kis játék és az Ubisoft kapja is be hogy még mindig nem készült el a folytatás :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74057) james001 válasza Adam_Shepard (#74055) üzenetére


james001
veterán

Na akkor a Shadow of the Colossus-t tessék bepótolni. Egyik legjobb játék a világon. :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#74058) Sirandrish válasza james001 (#74057) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az egyedisége még gyakorlatilag páratlan :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74059) fausto válasza james001 (#74057) üzenetére


fausto
addikt

Mennyire bánom, hogy eladtam a HD kiadást :( De fiatal voltam és kellett a pénz :D Akkoriban még nem volt hígfos a PS Plus kínálat, odaadták valamelyik hónapban és úgy gondoltam úgyis a idők végezetéig előfizető maradok, aztán mégsem.
Jó, hogy papírdobozosan megvan a PS2-es kiadás, de az a HD verzió nagyon jól sikerült és a 3D-je is elég jó, sokat ad hozzá (azok a légi csaták!)

[ Szerkesztve ]

(#74060) DVlad


DVlad
őstag

Egy új LBP vagy Rayman epizódra nincsen esély? Nincsen valami pletyka vagy morzsa ezekről valahol? (Nem feltétlen PS3-ra :D)

(#74061) Sirandrish válasza fausto (#74059) üzenetére


Sirandrish
legenda

Inkább a testedet adtad volna el, mint a HD kiadást :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74062) Elims válasza Sirandrish (#74061) üzenetére


Elims
veterán

:-DDDDDD

Fausto egyetlen üzenetébe kerülne és neki ajàndékoznàm az én karcmentes darabomat. :-)
Persze a ps3-ast,nem a kettest... :-) Az nekem is papírdobozban pihen a szintén papírdobozos ico mellett.

(#74063) james001 válasza Sirandrish (#74058) üzenetére


james001
veterán

Elég egy epic játék az biztos :K Egy dolog zavaró benne,az irányítás,de ahhoz is hozzá szokik az ember egy idő után. :D

(#74060) DVlad: Rayman-ből volt most egy új rész,de csak telóra asszem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#74064) Adam_Shepard válasza Elims (#74062) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hirtelen vegigszaladva a topikon azt hittem hogy meg mindog Fausto testetol van szo. :C amigy ez tenyleg ekkora game ? Mert ahogy utanaolvastam volt ps plusos is. Es a lemezest meg nagyon sehol nem lehet kapni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74065) Wlac válasza Adam_Shepard (#74064) üzenetére


Wlac
Ármester

Store-ban folyamatosan akciózzák 3-4 font körülre. Legutóbb kb. egy hónapja volt, de biztos vagyok benne, hogy még idén újra lesz.

“The wha-"

(#74066) Sirandrish válasza Elims (#74062) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szép is az a papír dobozos verzió :)

James: igen, kicsit olyan "hirtelen" a mozgás, de ahogy mondod, szokható :K

Da Shep: ha volt plusos ha nem, a PS2 legjobb játéka .. holtversenben az Okamival, ami szintén lenyűgöző.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74067) DVlad válasza james001 (#74063) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm! Igen, az Adventures. Rajta is van a telefonomon, de nem erre gondoltam. Konzolra, amivel a gyerekekkel tudunk együtt játszani hónapikig (évekig). LBP ugyanaz, szerintem a 2 legnagyszerűbb játék, ami valaha létezett. Szórakoztató, igényes, ötletes, hangulatos mindkét sorozat, és tényleg évek óta játszunk velük.

(#74068) erahurka


erahurka
félisten

Assassin's Creedből melyiket lenne érdemes megvenni szerintetek? Eddig egyikkel sem játszottam, szóval szempont lenne, hogy így is értelmes története legyen. Vagy nagyon összefüggnek? :R

(#74069) Adam_Shepard válasza erahurka (#74068) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

1- 2- 2Brotherhood- 2revelations az egy felvonás. A 3 érdekes a csatajelenetekkel és a 4 - rogue meg a vizes téma miatt érdekes. Az Ezio- sagát nem lehet összehasonlítani az utána lévőkkel, de ad annyit, hogy érdekes legyen. (a 4 ben nagyon szép a víz). Az összefüggés, meg az Ezio- szál után csak alibizés.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74070) Wlac válasza erahurka (#74068) üzenetére


Wlac
Ármester

Ahogy Da Shep is írta, a PS3-ra elérhető Assassin's Creedekből két nagy csoport van: európai és amerikai részek. Az előbbibe tartozik az 1-2-Brotherhood és Revelations, míg a másodikba a 3-Black Flag-Rogue(-Liberation-Freedom Cry). Én azt mondanám, hogy kezd a harmadik résszel, csináld meg az amerikai oldalt, majd utána jöhet az eredeti néhány. Sokszor hallani, hogy az Ezio-s részek voltak a legjobbak satöbbi, ami a sztorira lehet igaz, de pár hete játszottam végig a második részt, és annyira nem állta ki az idő próbáját. Az irányítás túl van bonyolítva és a mellékküldetések elég monotonok, HP töltögetéssel kell szórakozni stb.

A későbbi részek sokat egyszerűsödtek ilyen téren: a harcok után visszatöltődik a HP-d, a mozgás is sokkal egyszerűbb, bejöttek új fajta fegyverek, amikkel öröm csendben gyilkolászni stb. Sokkal user friendly-bbek. Annyi hátrány érhet így egyedül, hogy nem lesz tiszta a jelenkor, de ha gondolod, spoilermentesen leírom privátban, hogy éppen holt tart a banda, és mi az alapfelállás.

“The wha-"

(#74071) Adam_Shepard válasza Wlac (#74070) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Tényleg. a Yusufos mászós cuccnál egyfeszt nyomni kell a kört ha feljebb akarsz menni. Meg a futás+ugrás is 2 gomb+ a falvédős minigametől a hajam téptem.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74072) pulyka jocó válasza erahurka (#74068) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Az 1 nem nagy szám, maximum azért érdemes végigvinni hogy tudd az alap ,,gondokat" (templomos vs assassin)
A 2, brotherhood még revelations szerintem a legjobb a sorozatban. Nagyszerű sztori, építenek egymásra (pl brotherhoodban van elmesélve a 2. részben megismert szerelmünk utótörténete) Igaz ezeknek a részeknek kicsit tényleg másabb az irányítása mint az új részeknek, de a sztori kárpótol :)
A 3 is nagyon jó, igazából az újítások teszik jobbá (lehet fán mászni, egyszerűbb mászás, harc stb)
De ennek is kifejezetten érdekes a sztorija
A 4-et most kezdtem el, úgyhogy arról nem tudok írni (csak azt hogy nagyon szép :D)

[ Szerkesztve ]

(#74073) vhunor


vhunor
őstag

Zalaegerszegi MM-ban 30k-ert árusítják ki a ps3 superslimeket. Lehet más MM-ben is van akció.

[ Szerkesztve ]

(#74074) mntn válasza vhunor (#74073) üzenetére


mntn
tag

Pont nincs mm a kornyeken, pedig egyre vevo lennek.

(#74075) vhunor válasza mntn (#74074) üzenetére


vhunor
őstag

Elvileg van webshop és kiszallitas is.

(#74076) Sirandrish válasza vhunor (#74073) üzenetére


Sirandrish
legenda

12es vagy 500as?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74077) vhunor válasza Sirandrish (#74076) üzenetére


vhunor
őstag

12

(#74078) mntn válasza vhunor (#74075) üzenetére


mntn
tag

Nem szállítanak ki, mindenképp be kell menni kérdeztem őket.

(#74079) erahurka válasza mntn (#74078) üzenetére


erahurka
félisten

Arra vigyázzatok, hogy lehet bontott vagy kiállított gépről van szó. Most ilyen jellegű akció őrület van a Media Markt áruházakban.

Budapesten amúgy 40-ért szórják a PS3 SS-t (ha jól rémlik 500-as, de nem biztos) és 89-ért az 500-as PS4-et God of War III-mal. Utóbbi nevetséges ár, hisz a PS4 Slim 100-ért megvehető, azt a 10k különbözetet nem éri meg a bontott régi gép szerintem.

(#74070) Wlac: Ha van kedved és időd leírni nekem megköszönném :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#74080) A`rpi válasza erahurka (#74079) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Garancia ugyan úgy egy év ettől függetlenül nem?

(#74081) Sirandrish válasza A`rpi (#74080) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74082) karandip


karandip
tag

Üdv
Van valami mód arra hogy 5.1-es pc-s hangfalat (logitech x530) be tudjak kötni ps3 fat-hoz?
A ps3 felismer usb-s hangkáryát?

(#74083) A`rpi válasza karandip (#74082) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Van valami mód arra hogy 5.1-es pc-s hangfalat (logitech x530) be tudjak kötni ps3 fat-hoz?"
Én az optikai kimenetet alakítanám 5.1 analóg jellé, és azt kötném be.

Digital Optical Audio decoder to 5.1

"A ps3 felismer usb-s hangkáryát?"

Néhány modellt támogat de csak kétcsatornásként tudod használni.

Ha nem szükséges a térhangzás, aux bemenetre is kötheted a hangfalszettnek PS3 AV kábelét.
Piros és a fehér csatlakozóra lesz szükséged.

[ Szerkesztve ]

(#74084) Bogyi007 válasza karandip (#74082) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha tudsz pl ilyet szerezni...

Én anno ez miatt a kütyü miatt is szereztem be a Sharkoon X-Tatic 5.1-és fülesemet...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#74085) erahurka


erahurka
félisten

Ti látjátok a store-ban az AC III-at? :F

(#74086) Adam_Shepard válasza erahurka (#74085) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Lol. nem :D minden cucc van hozzá, de az alapot nem :O

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74087) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
A kontrolleren a bal analóg kicsit balra húz, és elég idegesítő :W
Mit tudnék vele kezdeni?

(#74088) jonyw


jonyw
tag

Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy a gép tisztítása közben letörtem véletlenül a blu-ray olvasó alaplapján levő szalagkábel leszorító barna kis kallantyút. A gép cechl04-es. Ha valaki tudna nekem szerezni nagyon megköszönném, persze nem ingyen.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#74089) Becksman válasza erahurka (#74079) üzenetére


Becksman
őstag

Hát azért a slim verzioban van hiányosság is (nincs optikai kimenet)
Plusz sztem designba a régire szavaznék. Az meg engem nagyon nem érdekel, hogy egy kicsit halkabb. Meg pár wal kevesebbet fogyaszt. Nekem 1216B van és tökéletes pedig nyúzom rendesen.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#74090) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

valakinek megvan innen a steelbookos beyond 2 souls? ha igen, privátban küldene fényképet kinyitva és becsukva?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74091) Elims


Elims
veterán

Becksman,Da Shep: Hirtelen azt hittem nem jó topikora kattintottam.De aztán rájöttem,hogy ti. :-)

(#74092) Adam_Shepard válasza Elims (#74091) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Háááááát, mivel a steelbookos kiadás csak ps3-ra jelent meg és nicns topikja + igazából steelbook topik sincsen, így kénytelen voltam ide írni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74093) Elims válasza Adam_Shepard (#74092) üzenetére


Elims
veterán

Oh,ne haragudj. :R :R
Nagyon benéztem...... :-///
Beyond 2. olvastam. (még nincs is)

Tényleg bocs. :-)

(#74094) fausto válasza Adam_Shepard (#74090) üzenetére


fausto
addikt

Nekem megvan, de költözés közben vagyok, be van dobozolva. Ha később is ráér, dobok majd képet. De egyébként én ilyenkor youtube-on szoktam nézegetni unbox videókat, azokon szokott látszódni a lényeg.

(#74095) erahurka válasza Adam_Shepard (#74090) üzenetére


erahurka
félisten

Parancsolj. 1 perc volt guglival. :U

(#74096) fausto


fausto
addikt

Nem tudjátok, a Mortal Kombat Komplete Edition-ba a DLC-k a lemezen vannak vagy kódot adnak hozzá? Köszi előre is!

(#74097) joci221


joci221
tag

Sziasztok!

A tegnap vásároltam elég jó áron egy PS3 Fat gépet, de amikor beakarok jelentkezni a PSN- be egy darabig dolgozik aztán "connection to server timed out" üzenetet dobja. Tudtok erre valami megoldást?

Előre is köszönöm.

Megbízhatóságom.: https://tinyurl.hu/lX2w/ ---- http://t7.hu/ngl

(#74098) A`rpi válasza joci221 (#74097) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Vedd ki a HDD-t formázd le, majd telepítsd újra a rendszerszoftvert.

Amúgy, FAT gépekkel nem érdemes foglalkozni, másik opció eladod így ahogy van, és veszel egy jól működő slimet.

(#74099) joci221 válasza A`rpi (#74098) üzenetére


joci221
tag

Köszönöm a választ, megpróbálom. Nem nagyon szeretem a konzolokat de ez kihagyhatatlan áron volt, két karral vettem egy használt kar áráért. Az nem lehet hogy a gép bannolva lett a psn-ről?

Megbízhatóságom.: https://tinyurl.hu/lX2w/ ---- http://t7.hu/ngl

(#74100) Sanyi.mTs válasza joci221 (#74099) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

kábelen vagy wifin próbálod? tesztelted a net elérést?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.