Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74751) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Szia!
Tölts fel pénzt a wallet-ba. Nekem is sok gondom volt míg rajöttem (meg azt hiszem segítettek is itt, Árpi? :D)
Olyan sz*rul van megoldva a kártyás fizetés..

(#74752) A`rpi válasza Karex (#74750) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Igen, direkt raktam is rá pluszban, és most annál kevesebbet akarok költeni róla. Viszont a kártya adatoknál még van egy kis mozgástér, ott még próbálkozom, és visszajelzek...

Szerk, módosított kártya adatokkal most ez az infó:

(I)Currently unable to add funds to your account. Please try again later.(/I)

Előrébb vagyunk, csak türelmes legyek?"

Sok hibás próbálkozás után letilt. 24, vagy 48 órára. Most azt javaslom ne próbálkozz.

Holnap este nézz rá, ha nem megy következő nap, és ahogy mondottam inkább PS-ről próbáld intézni a vásárlást.

[ Szerkesztve ]

(#74753) Karex válasza pulyka jocó (#74751) üzenetére


Karex
senior tag

Már próbáltam a wallet feltöltését is, arra is ugyanez a hiba, gondolom ugyanott ellenőrzi a pénzügyi adatokat.

A`rpi: rendben, akkor várunk...
Illetve ha feltöltő kártyát vennék, a promó kód feltöltése is ki van tiltva ilyenkor?

(#74754) A`rpi válasza Karex (#74753) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Csak a kártyával való fizetés, szóval feltöltőkártyával bármikor tudsz egyenleget feltölteni.

(#74755) Tegla80


Tegla80
addikt

Nemtom menyire special a story,de megosztom.
A cod aw kozos digit vetel volt ps3/ps4-re amirol szo van.(es US store)
Szoval sogi jatszogatott vele idaig ps3-on majd megorokolte a ps4-em. Azon inditva a jatekot megkapta a prestige akarmi rangot ahol tartott es mindene atszinkronizalodott.
Szoval boldog mert nem kell 0-rol kezdeni.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#74756) erahurka válasza Tegla80 (#74755) üzenetére


erahurka
félisten

Ehhez valami speckó cucc kell? Én nyáron vettem meg PS3-ra, akkor nekem is jár egy PS4-es verzió?

(#74757) Tegla80 válasza erahurka (#74756) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem. Anno volt egy ilyen megjelenesi akcio es ugymond cross buy volt a 2platformra bizonyos ideig.
Azt nemtom,h az miatt ilyen e vagy alapban cod-nal van szinkronizalas ilyenkor(platform valtas),de leirtam hatha segit masnak.

Sony® & PlayStation®

(#74758) RangerFox válasza Tegla80 (#74757) üzenetére


RangerFox
veterán

Emlékeim szerint a Ghostsban is volt ilyen, ha megjelenéstől számított fél éven belül beregisztráltunk egy kódot, akkor ingyen (vagy kedvezményesen? :F ) le lehetett tölteni a next genes változatát.

(#74759) A`rpi válasza RangerFox (#74758) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Így van, indulásnál volt néhány ilyen játék, én a BF4-re emlékszem.

(#74760) Tegla80 válasza A`rpi (#74759) üzenetére


Tegla80
addikt

A bf4 az ps3 alapjatek plusz x ideig 10$-ert volt ps4 verziora lehetoseg. Abbol van az is....En ilyen kis sporolos fajta vok. :D

szabo111
Akkor ezek szerint vannak/voltak ilyen lehetosegek a cod tartalom eseteben.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#74761) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, szerintetek érdemes egy régi PS3 FAT verziót szétszedni, kitakarítani és újrapasztázni? Szerintem életében nem volt még szétszedve. Munkatársam ismerősétől vettem, aki nem használta túl sokat a gépet, csak fifázott kb rajta. A szétszedésével nem lesz probléma, sok laptopot szoktam szerelni, szóval nem ismeretlenek az apró csavarok/csatlakozók.

(#74762) A`rpi válasza kmisi99 (#74761) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok, szerintetek érdemes egy régi PS3 FAT verziót szétszedni, kitakarítani és újrapasztázni? Szerintem életében nem volt még szétszedve. Munkatársam ismerősétől vettem, aki nem használta túl sokat a gépet, csak fifázott kb rajta. A szétszedésével nem lesz probléma, sok laptopot szoktam szerelni, szóval nem ismeretlenek az apró csavarok/csatlakozók."

Ha még sértetlen rajta a garancia matrica,
"kötelező jelleggel" meg kellene ejteni az újra pasztázást...

(#74763) kmisi99 válasza A`rpi (#74762) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen sértetlen, akkor a jövőhéten szét is kapom! Köszönöm a megerősítést. :R

(#74764) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

EZ a nem semmi.... :C

Boldog Új Évet Kívánok minden fórum társnak! :K

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#74765) A`rpi válasza Tdizsolt (#74764) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Boldog Új Évet! :)

Szerinted sokért adja?

Emag-on láttam asszem ott valami 70 ezerbe mérték... Ahhoz képest "korrekt" ha tényleg új. Lévén ~15K egy DS3 újonnan...

(#74766) Tegla80 válasza A`rpi (#74765) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem nem...... nagyon nem.
Persze nalam van/lenne slim amit olcson elpasszolva majd annak arahoz picit hozzarakva.......SSlim,de uj-garis......(ismet sört bont)....
Holnap atgondolom..... :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#74767) A`rpi válasza Tegla80 (#74766) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha jól működik a vas, el ne add!

Annak idején én eladtam 320GB slimem feleslegesen, mai napig bánom...
No nem mintha a mostani Superslim-mel sok gond lenne de akkor is.

Reális ára valahol 20-25 körül kellene hogy legyen, de ennyiért nem nagyon találni. Akkor inkább egy garanciálisat némi felárért.

[ Szerkesztve ]

(#74768) Muerte68 válasza A`rpi (#74767) üzenetére


Muerte68
addikt

Én 20-ért vettem 4 játékkal :K
Boldog új Évet mindenkinek!

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#74769) leslieke válasza Tdizsolt (#74764) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

BUÉK!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#74770) Tdizsolt válasza A`rpi (#74765) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szerintem teljesen rendben van ennyiért... :K
Főleg,hogy új dobozos,garis!
(Az új,bolti árakról ne is beszéljünk,vicc kategória)

Persze 70k körül már négyest kapni(természetesen használt,gari nélkülit),de aki még nem áll készen a váltásra,annak tökéletes választás lehet...(szerintem).

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#74771) HuMarc válasza Tdizsolt (#74770) üzenetére


HuMarc
addikt

70k-ért az 576-ban is kapsz használtat (pontosabban 75k) és arra van 3 hónap garancia is. Szóval a PS3 árak valóban kicsit nevetségesek.

[ Szerkesztve ]

(#74772) Sirandrish válasza Tdizsolt (#74764) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó ez... :K

És Buék! :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74773) erahurka válasza Tdizsolt (#74770) üzenetére


erahurka
félisten

70 körül német Amazonról vadi új PS4-et is lehet venni, csak meg kell várni, hogy megint leárazzák.

(#74774) A`rpi válasza erahurka (#74773) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Van egy bizonyos réteg akinek nem kérdés PS3 PS4 téma.

Aki új konzolos belépő, és kompromisszum kész, az jobban jár PS3-mal, persze 70K-s új gép beszerzésére senkit nem buzdítanék.

De a PS3 mellett szól, a nagy játék kínálat, olcsó használt játék, és az ingyen multi lehetősége is.

Ehhez képest a PS4-en kevesebb játék, az is drágábban, és még a multi is fizetős.

(#74775) Tdizsolt válasza erahurka (#74773) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ez már ígéretes ár ,de sajnos még mindig sokan vannak,akik nem akarnak váltani...(ami természetesen pusztán anyagi szempontokat jelent).

Árpi:

Teljesen egyet értek...

Gondolkoztam én is a váltáson,de pont a drága játék és a fizetős multi miatt elhesegettem a gondolatot,mert pillanat alatt a 70k átcsúszhat 100-110k-ba...(egy-két újabb játék,mellé az éves +tagság...)

Aki még megelégszik a gyengébb grafikával,és a támogatás/új játékok hiányával(számomra utóbbi a legfájóbb pont), az "olcsón" megússza a konzolos mókát.

Ez inkább kis hazánk szégyene,hogy egy idén jubiláló konzol lecserélése anyagi korlátokat szab sokunk számára.... :(

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#74776) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
A következő történt velem. Letöltöttem a ModNation racers játékot (demo), és elindítás után még a menüben) belefagy a gép, majd azonnal kikapcsol és piros villog. Letöröltem, majd újra felraktam, és megint.
Találkoztatok már ilyennel? Természetesen semmi mással nem csinálja ezt a gép.
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#74777) epityesz


epityesz
aktív tag

Sziasztok!

nem tudom találkoztattok-e már ilyenel.....

-adott egy fat 40gb-os minden oké,de egyből 5-ös venti-elviselhetettlen minden működik,de paszta után is ugyanaz

Gondoltam veszek egy 60gb-os fat-gépet ami tök jó minden,de a bluray nem jó-nem olvas semmit.Mondom no para 2 meghajtó csere....de a 60-as fatban ugyanúgy nem olvas lemezeket:(

a 2 ugyanolyan csa a bekapcsoló panel van más helyen

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#74778) RangerFox válasza epityesz (#74777) üzenetére


RangerFox
veterán

Ezért nem érdemes fat gépekkel foglalkozni.

(#74779) epityesz válasza RangerFox (#74778) üzenetére


epityesz
aktív tag

nem is akarok,csak a sógoromnak szeretném megcsinálni(gyerekeknek)...csak ilyen problémába ütköztem

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#74780) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, PS3 fat mennyire zajos gép ha már poros/száraz a paszta? Csak mert az én gépem amit nemrég vettem fél óra játék után is totál csendes, csak akkor hallom ha lenémítom a TV-t. Amit furcsállok, mert 8-9 év után a pasztának porzania kellene a gépnek meg szétsülni.

(#74781) Tdizsolt válasza kmisi99 (#74780) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szia!
Nem kell feltétlenül így lennie... A feleségem unokaöccsének első generációs 40Gb-osa van,sosem volt karban tartva,egy kis üveg ajtós hifi szekrényben van,szellőzés nuku(nyáron meg végképp nincs), és a mai napig él és virul,csendesen teszi a dolgát...Vannak még csodák! :K

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#74782) core i7


core i7
addikt

Sziasztok PC-re van PS3 emulátor program?

(#74783) pulyka jocó válasza core i7 (#74782) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szia! Úgy tudom van, de nem túl jó ahogy hallottam.

(#74784) carl18 válasza core i7 (#74782) üzenetére


carl18
addikt

RPCS3 a neve, de még nem valami játék képes, futnak vele sok játékot de tele van grafikai hibával.
Deadspace egész jól fút vele. De nincs meg a fix fps sokszor belassul még :S
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#74785) erahurka válasza carl18 (#74784) üzenetére


erahurka
félisten

Miért akarna bárki is Dead Space-t emulálni PC-re, mikor ott natívan elérhető a játék? Sokkal lényegesebb kérdés, hogy hogyan futtatja a konzol exkluzív játékokat. Egy idióta csinálta a videót...

(#74786) A`rpi válasza erahurka (#74785) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ugyanezek merültek fel bennem is. Előfordulhat, ez csak egy hamis videó, bár amennyi erővel abban a bizonyos ablakban egy multiplatform fut, annyi erővel mehetne ott egy GOW is.

Ja és persze ha már emulátor, XMB menüt is vártam volna, mert ugyebár a PS3 rendszerének az is a szerves része.

(#74787) carl18 válasza A`rpi (#74786) üzenetére


carl18
addikt

RPCS3 az ami valóban nem kamu, ez az egyetlen ami létezik és működik is de elég gyatra még mindig. Lassú laggol meg ilyesmi, más címekkel elégé haldoklik a játék!
[link]
Bár itt csak egy kis I3 van mellé rakva. Még kell pár év mire sikerül rendesen megírni az emulátor! :D
Amúgy meg miért volna kamu a Dead space is 10-15 fps-el fut rajta néha 20 de ez még mindig játszhatatlan szerintem, amúgy meg nem idióta a feltöltő az emulátor tesztelte csak hogy hogy működik , nem az volt itt a lényeg hogy így akarnak játszani dead space-t! :D Ki az a hülye aki valóban így szeretne ? :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#74789) A`rpi válasza carl18 (#74787) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Abban egyetértünk józan gondolkodású ember ilyennel nem kínozza magát.

Viszont a részleteket ha kérhetem ne feszegessük,
mert abszolút kimeríti a warez fogalmát.

A szoftver nevét tudjuk, aki szeretne az majd utánajár. :)

[ Szerkesztve ]

(#74790) rumkola


rumkola
veterán

Üdv!
Ideiglenesen tudom gond nélkül használni a gépet után gyártott, vezeték nélküli kontrollerrel, vagy csak kábellel fog működni? Régebben mikor volt ilyenem úgy emlékszem a gombok fordítva működtek és csak gyárival volt normális.

(#74791) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! Egy mai beszélgetés az egyik topik lakóval bele ültette a bogarat a fülembe és azóta nem hagy nyugodni a gondolat. MÉGPEDIG,

A PS3-slim -fat- SS képes a psx játékok lejátszására?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74792) A`rpi válasza rumkola (#74790) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Üdv!
Ideiglenesen tudom gond nélkül használni a gépet után gyártott, vezeték nélküli kontrollerrel, vagy csak kábellel fog működni? Régebben mikor volt ilyenem úgy emlékszem a gombok fordítva működtek és csak gyárival volt normális."

Kontrollerből nem szoktuk javasolni az után gyártottat, minőségben elérőek lehetnek, így nyugodt szívvel egyik készüléket sem tudom javasolni.

Sajnos egyre többen írjátok nehezen, vagy nagyon drágán tudjátok beszerezni a "gyári" Dual Shock 3 készüléket.

Alternatíva lehet Dual Shock 4 beszerzése, sajnos vannak hátrányai
nem lehet teljes értékűen használni, az alábbi funkciókról kell lemondani:

-Rezgés funkció
-Középső PS logós gomb egyáltalán nem funkcionál,
így a menübe se tudsz visszalépni
-Giroszkóp, és a gyorsulásérzékelő egyáltalán nem működik,
így néhány játékot nem, vagy csak korlátozottan tudod irányítani DS4 kontrollerrel.

Ami végett mégis érdemes kompromisszumot kötni másodlagos kontrollerként.

-Időtállóbb választás (PS4-hez is jó lesz, ellentétben DS3-mal.)
-Egyszerűbb beszerzés

[ Szerkesztve ]

(#74793) fausto válasza Adam_Shepard (#74791) üzenetére


fausto
addikt

Simán lejátssza a lemezes játékokat. Az eredetieket persze. Azon kívül a Store-ba is tudsz venni PS1 játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#74794) Adam_Shepard válasza fausto (#74793) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát, odáig meg vissza vagyok! :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74795) rumkola válasza A`rpi (#74792) üzenetére


rumkola
veterán

Szia!

Köszi a választ, ezekkel mind tisztában vagyok.
A kérdés, hogy műxik-e majd avagy nem. :)

(#74796) A`rpi válasza rumkola (#74795) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Működhet. Bár még konokét típust mindig nem említettél.

A minőség nem garantált, ezért én pénzkidobásnak tartom, így nem tudom neked ajánlani egyik utánagyártott készüléket sem nyugodt szívvel.

[ Szerkesztve ]

(#74797) rumkola válasza A`rpi (#74796) üzenetére


rumkola
veterán

Köszi a választ! Tisztában vagyok az után gyártott cucuk minőségével, de most nagyon gyorsban csak ez volt ingyen. :D

(#74798) A`rpi válasza rumkola (#74797) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha már megvan a készülék, miért nem próbálod ki?

Teljesen mindegy ilyen szinten mit mondunk, nem? :)

Vagy működik, vagy nem, egyszerű mint a faék. :DDD

(#74799) rumkola válasza A`rpi (#74798) üzenetére


rumkola
veterán

Még nem vagyok otthon. :D

(#74800) lasse001 válasza rumkola (#74797) üzenetére


lasse001
senior tag

Szia. Én ezt vettem. 2 hónapja használom. Nyugott szívvel merem ajánlani.
http://www.bigben-interactive.co.uk/bigben-products/gaming-accessories/wireless-controller-ps3
Van olyan mint az eredeti.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.