Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74951) fausto válasza erahurka (#74947) üzenetére


fausto
addikt

Ha lemezesen van meg neked, szívesen megszabadítalak tőle :D

#74950 harley Egyrészt öreg gépek, másrészt az első pár szériánál rossz minőségű pasztát használtak és idővel az összes gép bedöglik, javítani meg nem éri meg (mert szerviz után is csak idepig-óráig működik)

(#74952) harley válasza fausto (#74951) üzenetére


harley
senior tag

akkor melyik az amelyik már jobb és lejátszik ps2-őt?

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#74953) A`rpi válasza harley (#74952) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

FAT gépeket nem szoktuk javasolni, sajnos csak azok boldogulnak a lemezes PS2 játékokkal.

(#74954) harley válasza A`rpi (#74953) üzenetére


harley
senior tag

:F

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#74955) crue válasza harley (#74954) üzenetére


crue
őstag

Most mit nem értesz ezen? Egy típus van ami képes rá, de az már öreg és egyébként is gyenge konstrukció, tehát nem érdemes megvenni. Hányféleképpen kellene ezt még elmagyarázni?

(#74956) harley válasza crue (#74955) üzenetére


harley
senior tag

mit kötekedsz?
megértettem elsőre is.
ezért raktam ki egy fanyalgó csalódott arcot :P

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#74957) erahurka válasza fausto (#74951) üzenetére


erahurka
félisten

Digitálisan van meg, elég jó akció volt rá január elején. Egyébként azóta befejeztem, de továbbra is tartom, hogy minden rossz és idegesítő benne, amitől játék és nem film ez az alkotás.

(#74958) Adam_Shepard válasza erahurka (#74947) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

En az icoban ereztem azt hogy nyomok egy iranyt es tul gyors. Van valami logika abban hogy mennyit kell beleutni azokba az arnyekokba amugy? Nemreg voltam az elsonel es vagy huszat racsaptam.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#74959) erahurka válasza Adam_Shepard (#74958) üzenetére


erahurka
félisten

Legjobb, ha megpróbálsz átszaladni rajtuk... Nem mindig kell kinyírni őket. A karddal valamivel jobb lesz, de azzal is baromi idegesítő, hogy folyton elugrálnak előled.

(#74960) crue válasza harley (#74956) üzenetére


crue
őstag

Akkor elnéztem, azt hittem ez egy "nem értem-fej".

(#74961) Muerte68 válasza crue (#74960) üzenetére


Muerte68
addikt

mert az volt :D ő nézte el :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#74962) supercow válasza harley (#74950) üzenetére


supercow
őstag

pl: öreg, sok esetben jobban melegszik, hőtágulástól meghajlik az alaplap, megszakadnak vezetékek, meghal a gép. Ezt lehet mérsékelni de teljesen kiküszöbölni nem, ezért nem érdemes ezeket a majdnem 10 éves gépeket venni azért sem mert nem tudod hogyan használta az előző tulaj. Inkább SuperSlim vagy Slim ajánlott.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#74963) harley válasza supercow (#74962) üzenetére


harley
senior tag

:R

akkor marad a ps2 egyenlőre

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#74964) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Hali
Miért ilyen borzasztó drága ez a konzol? Már ahol árulják, is(576) ott is 45k 3 hónap garival egy slim, haedveraprón meg valami botrány, hogy egyesek 60k-t is elkérnek érte. El vannak ám szállva rendesen az árak.

[ Szerkesztve ]

(#74965) judzsin válasza IMIIKE1998 (#74964) üzenetére


judzsin
tag

Hali!
Kifutó már a ps3 nyilván a négyest kell tolni. Az 576-ba csak nézelődni járunk messze a legdrágább hely az országban, gyakran az akcióik is viccek. Szóval mérceként max felső lécnek számold.

Ha ez vigasztal az enyémet egy hónapja adtam el 27-ért két játékkal azonnal elvitték, aki 60-ért árulja az csak hirdeti így teljesen komolytalannak vehető.

Nem akarok reklámozni nézz szét->árgépen és nagyobb pesti, debreceni boltokban vannak még szerintem ennél jobb áron és házhoz is szállítanak.

A hardverapróról pedig jót nem tudok mondani. Elképesztően rossz véleménnyel vagyok az itteni közönségről tisztelet a kivételnek....

Meg tudod vannak egyéb hirdetési oldalak szintén nem akarom reklámozni. Ott is nézz szét!

[ Szerkesztve ]

(#74966) leslieke válasza judzsin (#74965) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én pont az alacsony ár miatt nem akarom eladni, inkább odaadtam volna ajándékba. Erre akinek felajánlottam volna nem kéri.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#74967) draco31


draco31
veterán

Hello!

Ismerős Ukrajnában vásárolt PS3-at pár éve, és nincs benne magyar nyelv. Nincs netre sem kötve, de ez utóbbi megoldható. Hogyan kell magyarra állítani, gondolom lehetséges. Angolra állította, és úgy tud játszani, amúgy nem ért hozzá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#74968) Sanyi.mTs válasza draco31 (#74967) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nincs benne magyar nyelv

(#74969) draco31 válasza Sanyi.mTs (#74968) üzenetére


draco31
veterán

Akkor rosszul gondoltam, Köszi!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#74970) Wlac válasza judzsin (#74965) üzenetére


Wlac
Ármester

Újonnan vicc az ára. Aprón 35 ezer körül teljesen korrekt gépeket lehet kapni.

“The wha-"

(#74971) IMIIKE1998 válasza Wlac (#74970) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Pont ez az, hogy nincs rá gari. Ki tudja, mennyit futott a gép, hanyadik tulaj, mennyire vigyáztak rá.

(#74972) supercow válasza IMIIKE1998 (#74971) üzenetére


supercow
őstag

A "vigyáztak rá" elég tág fogalom, nem hiszem hogy az emberek többsége focilabdának használja a gépet, de arra sem számíthatsz hogy rendszeresen kifújták belőle a port. Átlagos háztartásban max a tetejéről letörli anyjuk a nedves ronggyal.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#74973) Wlac


Wlac
Ármester

3 éve megvettem a gépet, letettem a helyére, és azóta nem nyúltam hozzá. Ez tényleg nem egy autó, ahol ezernyi dolog lehet a gikszer az éveknek köszönhetően. Nyilván beüthet bármikor a baj, de alapból egy megbízható gépről beszélünk, ami nem szokott random felrobbanni. Szerintem nyugodtan lehet használt Super Slimet venni, bár nyilván vásárlás előtt tájékozódni kell az eladóról és a gépről is, de megfelelő körültekintéssel aligha lesz gond.

“The wha-"

(#74974) A`rpi válasza Wlac (#74973) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Pontosan.

(#74975) judzsin válasza IMIIKE1998 (#74971) üzenetére


judzsin
tag

Ezt neked kell eldöntened.Nem turkálunk más tárcájában. Slimnél 5-7 éves gépekről beszélünk. SS-nél kicsit fiatalabb. Abban is igazad van, hogy hazaviszed bekapcs. és beszarik. Benne van a pakliban. Megkíméltnek mondanám a gépem, de 2012-óta egy helyben áll hozzá nem nyúltam letöröltem a külsejéről a port, sosem pasztáztam. A vevő egyből azt mondta, ezen a gépen látszik, hogy kímélték. Ettől még simán lehet vinyóbaja, olvasófeje, ad abszurudum ylod-e. Zsákbamacska a használt vásárlás ezért is van harmadár. Sosem tudod, hogy volt-e két kistesó akik felrúgdosták a gépet, kivette a lemezt töltés közben, ráöntöttek valamit stb. Azért a gazda jelleme/viselkedése árulkodó lehet. De fordítsuk meg a dolgot vedd meg az ötvehatvanból 70 ért és sza*jon be 3 hónap vagy egy év után. Boldogabb leszel? Nem. Én 70 ből inkább vennék három gépet 7 év alatt mondtam valamit /has. Kár ennyire ráfeszülni a témára ez ugyanolyan, mint a mobiltelefon használtan.

Wlac: Tökéletesen megértem, hogy nem akarod pénzzé tenni. Én úgy vagyok vele, hogy a harmada már megvan belőle a ps4-nek.

(#74976) pulyka jocó válasza judzsin (#74975) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Igen, ez tényleg így van. Az új is tönkremehet.
Imike te nem xbosxos vagy? :D

(#74977) Logan1212 válasza judzsin (#74975) üzenetére


Logan1212
tag

Sziasztok!
Kaptam egy olvasás hibás PS3 fat-et. A gép bluray és dvd lemezt egyáltalán nem olvas, audio cd-t annyira, hogy a lemezen lévő számok címét felismeri de lejátszani már nem tudja, azt írja data corrupted. Ha beteszek lemezt fent az óra mellett jelzi hogy olvas, de nem történik semmi. Lézert cseréltem benne valamint szalagkábelt,maradt ugyan az a hiba. Az olvasófejet mozgatja, fókuszál. A firmwaret frissítettem, és a boot menüböl kapott rebuild database, és restore system ( 3. és 4. menüpont ). Van még esetleg valami amit megpróbálhatok, vagy megérheti szervízben javíttatni? Esetleg ötlet arra hogy, mi lehet a hibája? (ez az első PS3-am)
Köszi! :R

(#74978) pulyka jocó válasza Logan1212 (#74977) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hello
Ha mindenképp játszanál lemezes játékkal, megérheti
Vagy ha csak digitális játékokkal játszanál, akkor felesleges

[ Szerkesztve ]

(#74979) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy a Fat ps-ekben mindben ugyan olyan lemezlejátszó van? Az enyém sajna tönkrement. Az alaplap CECHJ04 kódú.

Üdv.: Aszti

(#74980) Tegla80 válasza aszti93 (#74979) üzenetére


Tegla80
addikt

es Logan1212
A fat gepek mar nagyon koros masinak es ezert nem nagyon eri meg veluk foglalkozni ha mar nagyobb bajuk van....az olvaso sem egy olcso dolog es ezekbol is tobb fajta volt/van hozzajuk....plusz a csere sem egyszeru es az utana kovetkezo jo mukodes sem garantalt.
Persze lehet kolteni rajuk es probalkozni veluk,de spec En nem tennem......van is slim olvasohibas gepem amit direkt igy vettem,de nem javitani hanem hasznalni.(ocsem orokolte)
Szoval En azt mondanam,h amit penzt a javitasra/javittatasra kellene kolteni azon vegyetek digitalis jatekot.A gepek olvaso nelkul is teljes ertekuek es 10-20 e ft-bol mar rengeteg digit jatek beszerezheto amivel csak jatszani kell.Igy hasznalva semmi problematok nem lenne es meg egyszerubb/jobb lenne az eletetek mert nincs lemezcsere,olvasozaj stb.
Gondoljatok at ezt is mint alternativa,mert sztem ez az 1szerubb es gazdasagosabb megoldas.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#74981) judzsin válasza Logan1212 (#74977) üzenetére


judzsin
tag

Szia!

Osztom Tegla véleményét!

Egy haverom mindig azt szokta mondani, miután kicseréltünk egy alkatrészt az autómban, hogy na ehhez 10 évig nem kell hozzányúlni. Ilyenkor én a pesszimista azt mondom: aha csak egy autó 6000 alkatrészből áll.

Próbálok optimista lenni és nézzük, hogyan jöhetnél ki ebből jól. Ötletem, így hirtelen nincs több elég sokmindent végigzongoráztál. Sajna nincs elektrotechnikai végzettségem, de még akkor sem mókolnék vele.

A kérdésem az, hogy sok lemezed van?

Mert:
1. Keresel valami madarat gyűjtőt, aki elviszi x ezerért így egyben és veszel egy slimet, superslimet 35 táján.
2. Elviszed egy szervizbe csinálnak egy olvasófej cserét 15-ért. Mondjuk, hogy jó lesz, de a fat-ed egy elég régi modell bármikor megpisálhat.

Első verzió a használt Suzuki, második a használt Alfa Romeo.

Én a nyugalmat választanám, de nem vagyunk egyformák.

Árpi a főnök, még esetleg megvárhatod ő mit mond.

[ Szerkesztve ]

(#74982) Logan1212 válasza judzsin (#74981) üzenetére


Logan1212
tag

Sziasztok!
Kösz a sok választ, azért gondoltam javításra, mert azért ez így már itt van, ha mondjuk 15-20ból javítható, akkor még mindig olcsóbb mint egy másik (és tudom lehet fura de valahogy a fat dizájnja jobban tetszik).
Olvasófejet már cseréltem benne (a lézereket tartalmazó részt, amit a motor mozgat. 410A modell[link]-nem innen vettem).
:R

[ Szerkesztve ]

(#74983) A`rpi válasza judzsin (#74981) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem érdemes javíttatni szerintem sem, osztom a véleményetek, szép gép a FAT, de öreg.

Ettől függetlenül a kedves tulajdonos ha javíttatná saját szíve joga.

(#74984) IMIIKE1998 válasza pulyka jocó (#74976) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Most tervezek konzolt venni gép mellé, még nincs egyik sem, azért kérdezem. :))

(#74985) pulyka jocó válasza IMIIKE1998 (#74984) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Jaa, értem.
Azthittem hogy 360-ról váltanál PS3-ra, mert szoktam látni hogy írsz 360 topikba :D

(#74986) IMIIKE1998 válasza pulyka jocó (#74985) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Amúgy sikerült azóta új PS-t venni? Sajnálattal hallottam, hogy tönkrement.

[ Szerkesztve ]

(#74987) pulyka jocó válasza IMIIKE1998 (#74986) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Igen, vettem egy slimet. Azóta is megy (remélem menni is fog, mert hamarosan váltanék 4-esre és öcsém kapná meg a 3-ast)
De ne offoljuk szét a topikot :)

(#74988) Logan1212 válasza A`rpi (#74983) üzenetére


Logan1212
tag

Köszi szépen a válaszokat :R , akkor veszek egy másikat. Valószínűleg maradok a fat-nel így azért lesz tartalék alkatreszem, és most kicsit visszaolvasva látom hogy csak ez viszi a Ps2 játékokat, amiből van egy kisebb mennyiség itthon.

(#74989) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok.

Korábban már irtam hogy az egyik kontrollerem nem akar máködni. Ez egy sima sixaxis kar. Ha megnyomom a középső gombot akkor csak villog mind a 4 led és egy idő után abbahagyja, de a konzol nem ismeri fel. kipróbáltam másik aksival, másik usb kábellel, mind2usb porton csatlakoztatva és a reset gombal is próbálkoztam. Amikor kábellel összedugom a ps3-mal akkor világit a középső gomb, viszont hiába nyomkodom nem kezd el villogni a 4 led. Bárkinek bármi ötelete esetleg?

Tegla80 köszönöm a választ. Marad úgy ahogy van. :R

Üdv.: Aszti

(#74990) erahurka


erahurka
félisten

Kipróbáltam a Shadow of Colossust............

10 perc után olyan szintű rage quitet nyomtam, mint még soha. Földhöz vágtam a kontrollert és kinyomtam a gépet. Komolyan, egyszerűen kezelhetetlen szemét ez a játék. Az első bossnál egyszerűen nem tudtam tovább jutni, a lábán folyamatosan megakadtam, képtelen voltam feljebb ugrani........ Néztem videót róla, elvileg ugyanazt csináltam mint ott, de nálam nem működött..... Undorító szar mind ez, mind az Ico, rendesen átvertetek azzal, hogy a legjobbak közt emlegettétek korábban.......... :W

(#74991) fausto válasza erahurka (#74990) üzenetére


fausto
addikt

Az ICO-val nincs tapasztalatom, de a SoTC-t rengetegszer végigvittem és biztosan állíthatom, hogy nem a játékban van a hiba :) Egyedül a kiosztást kell megszokni (azt hiszem a 3szög az ugrás, ami furcsa), de egyébként nincs vele semmi gond. Persze nem könnyű, de egy 5 emeletes szörnnyel harcolsz.

(#74992) erahurka válasza fausto (#74991) üzenetére


erahurka
félisten

Francokat nem a játékkal, ez egy irányíthatatlan foshalmaz. Komolyan, fogy az energiám, de önhibámon kívül egy tapodtat nem tudok mozdulni, mert folyamatosan ráz a szörny. Az elején lévő tutorial egy nagy 0, semmit nem mond el, hogyan kellene, csak odarak ez első szörny elé, hogy tessék mászd meg.

Néztem videót is, a fejébe kellene beleszúrni a kardot. Hát ha én felmászok a fejére, addig ráz, míg le nem esek, egy picit sem tudom megemelni a kardot. Ez egy rakás játszhatatlan szar.... De igazad van, velem van a baj, hogy hozzászoktam ahhoz, hogy ha megnyomok egy gombot akkor azonnal reagál, hogy ha elhúzom a kamera kart akkor úgy marad, hogy egyáltalán látom, mi történik.............

(#74993) fausto válasza erahurka (#74992) üzenetére


fausto
addikt

Jól van, le ne harapd a fejem :) Soha semmi gondom nem volt vele, pedig hard time attackban is megvolt az összes kolosszus. Persze, fogy az energiád és ráz, de ez benne a kihívás.

(#74994) RangerFox válasza erahurka (#74992) üzenetére


RangerFox
veterán

Azt vedd figyelembe, hogy elég régi játék, régen mások voltak ezek. Ha nem ilyeneken nőttél fel, akkor mai szemmel tényleg kb. irányíthatatlan, elavult az irányítása, és sok játékmenetbeli hiányosságok is akadnak. De ezt ne a játék hibájaként ródd fel, hiszen mint már mondtam, nem mai darab.

(#74995) erahurka válasza fausto (#74993) üzenetére


erahurka
félisten

Bocs, kicsit felhúzott a játék :B
Amúgy közben levadásztam a másodikat is, az sokkal könnyebb volt, mondjuk egy viszonylag lapos hátú állat volt, nem nagyon kellett kapaszkodni rajta.

(#74994) szabo111: Konzolon nem nagyon játszottam régi címeket, de PC-n nem emlékszem ennyire defektes irányítású játékokra 10 évvel ezelőttről sem.

(#74996) #49155328 válasza erahurka (#74995) üzenetére


#49155328
törölt tag

Majd amikor elérsz Malushoz (16.) egy Xanaxot pattintsál be szerintem, mert az nem lesz sétagalopp. :C

(#74997) fausto válasza erahurka (#74995) üzenetére


fausto
addikt

Hát ja, vannak elég szívatósak, pl. a 3 szerintem elég kemény, meg lesznek olyanok, amik konkrétan repülnek is harc közben. Elég változatos, de arra számíthatsz, hogy egyik sem fogja magát könnyen adni, mindegyik le akar dobni magáról, úgyhogy dobálni, rángatni fognak.

(#74998) vg válasza erahurka (#74990) üzenetére


vg
addikt

Én több mint 10 éve játszottam vele ps2-ön, fantasztikus játék, nagyon sokat gondolok rá a mai napig. Múltkor volt leárazva ps3-ra store-ban(asszem 1500 forint volt), meg is vettem, le is töltöttem, de még nem vett rá a lélek, hogy játsszak vele. Lehet soha nem is fogom elindítani. Szerintem egyszerűen ezek a játékok nem neked valók.

(#74999) Elims válasza erahurka (#74992) üzenetére


Elims
veterán

Ha nem te lennél most írnék egy kis szösszenetet,de mivel Te vagy csak annyit ajánlok,hogy majd játszd ki újra ha végeztél.
Egy Hatalmas játék a shadow of the colossus és finoman fogalmaztam.Az irányítása neked lehet,hogy szokatlan,de semmiképp sem irányíthatatlan.
A géped/joy-od hibátlan?

(#75000) erahurka válasza fausto (#74997) üzenetére


erahurka
félisten

Megcsináltam a harmadikat, egyáltalán nem éreztem vészesnek. Vagy nem arra gondoltál? Ugye arra gondoltál! :DDD Elkezdtem ilyen fehér gyíkfarkakat gyűjteni, hogy több staminám legyen. Lehet érdemes lenne összeszedni mindet, mielőtt folytatom. Az életet egyelőre nem érzem olyan fontosnak, de azért a gyümölcsöket is összeszedem ha látok olyan fát.

(#74998) vg: Két dologtól kapok hülyét, ha játékról van szó: a rossz irányítás és a rossz checkpoint rendszer. A Shadow of the Colossusra előbbi jellemző, de ha nem is rossz, nagyon-nagyon-nagyon furcsa és szokatlan. Plusz még nehéz is... De amúgy a játék hangulata bejön, és megmászni ezeket a hatalmas szörnyeket és utána térdre kényszeríteni őket igazi élmény. Nem is értem, miért nem másolta le egyik nagyobb stúdió sem ezt az ötletet.

(#74999) Elims: Miért, ki vagyok? :DDD Újrajátszani nem hiszem, hogy fogom, de egyszer mindenképp végigküzdöm magam rajta. Legalábbis remélem. Gépem, joyom rendben van szerintem. Ki kellett tapasztalnom pár dolgot, most már remélem boldogulni fogok vele.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.