Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63151) Sirandrish válasza james001 (#63149) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elég elmebeteg egy cucc :D
De nem rossz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63152) james001 válasza ldave (#63150) üzenetére


james001
veterán

Trófeák miatt? Amúgy én általában fel szoktam pöccsölni mindig kezdés előtt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63153) Goldwin válasza james001 (#63152) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#63154) james001 válasza Goldwin (#63153) üzenetére


james001
veterán

Ja értem. Akkor mindenképp felpeccselem először.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63155) Sirandrish válasza ldave (#63150) üzenetére


Sirandrish
legenda

El lehet egyáltalán úgy indítani hogy nem patcheled fel?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63156) Tegla80 válasza Sirandrish (#63155) üzenetére


Tegla80
addikt

Lemezrol,net nelkul .... :K

Sony® & PlayStation®

(#63157) Sirandrish válasza Tegla80 (#63156) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaa..de James automatan belogol gondolom mindig..legalábbis én mindig látom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63158) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

egész jók a ps+ játékok: yakuza 4, thief

(#63159) ldave válasza Sanyi.mTs (#63158) üzenetére


ldave
félisten

Lassan be kéne fizetnem újra egy hónapra a mentések feltöltése miatt (félévente szoktam), a Thief meg érdekes is lehet.

A Slime draws near! Command?

(#63160) james001 válasza Sirandrish (#63157) üzenetére


james001
veterán

Nincs beállítva hogy auto belépjen,van hogy offline játszok. De a wifi megy szóval így is fel tud pöccselni :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63161) Bogyi007 válasza Sanyi.mTs (#63158) üzenetére


Bogyi007
veterán

Már szedhetőek is?

A jóhírért cserébe kapsz két linket az idei Ferrariról. :DD

Első kép:

Második kép:

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63162) #49155328


#49155328
törölt tag

PS+ból amik régen megvoltak most valamiért elérhetetlenek. :(
A Dragons Dogmát akartam leszedni de hült helye.
Downloadsa listából letölti de telepítés után nincs sehol, + van még egy két játék aminek hült helye! :O

(#63163) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mi van?! Beállítottam Pc Storeból hogy töltődjenek le a játékok a Ps3-ra és most átkapcsoltam rá hogy megnézzem hogy beindult-e a letöltés. Látom ki van írva hogy nincs elég hely a gépen. Mondom oksa gép, meglessük mi az ami miatt ezt írod ki.

Nos a Yakuza 4 a bűnös. A telepítő 22 Giga! Tehát hogy fel is tudjam rakni a gépre a duplája hely kell szabadon. Erre csak Besenyő Pista bát tudom idézni....

Maaaaaaargit! Hát Noooooooormális?!

:N :W

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63164) #49155328 válasza Bogyi007 (#63163) üzenetére


#49155328
törölt tag

Pattintsd bele az 1 terrásat :D

(#63165) Bogyi007 válasza #49155328 (#63164) üzenetére


Bogyi007
veterán

Még az asztali gépemben is csak 500 gigás sata tosziboszi van.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63166) #49155328


#49155328
törölt tag

PS+os címek amik köddé váltak :

Scott Pilgrim vs. The World
Guardians of Middle-earth
Sleeping Dogs
Puddle
Thomas Was Alone
Marble Run

(#63167) erahurka válasza Bogyi007 (#63161) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem csak egy bajom van az idei Ferrarikkal: egyikben sem Alonso ül ;]

(#63168) Bogyi007 válasza erahurka (#63167) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lehet hogy már bánja? :)) :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63169) erahurka válasza Bogyi007 (#63168) üzenetére


erahurka
félisten

Semmit se jelentenek ilyen téren a tesztek. Merci többet ért 2-3x annyi körrel a mezőny közepén mint a Ferrari az edzéselsőségeivel. Max a vezetőség tudja igazolni a tavalyi menesztéseket ezzel.

(#63170) echterion


echterion
nagyúr

A Gran Turismo 6 Anniversay Edition extráinak aktiválásához van valami külön kód? Ha használtan veszek egyet, akkor azok még fognak működni? Az online résznél ugyanez a kérdésem.
Előre is köszi a segítséget.

Lassan ideje lenne aktivizálni a PS3-am és kiszedni a dobozából. :B

[ Szerkesztve ]

**********

(#63171) ldave válasza echterion (#63170) üzenetére


ldave
félisten

Online rész biztos megy használt játék esetében is, de a kódok csak akkor ha első tulaj nem használta fel őket.

A Slime draws near! Command?

(#63172) Czimby válasza echterion (#63170) üzenetére


Czimby
addikt

Igen kódról megy ami külön kártyán van!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#63173) echterion válasza ldave (#63171) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek. Akkor rákérdezek, hogy megvannak-e még.

**********

(#63174) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ma belekezdtem az FC3ba.
Ez még mindig fasza cucc. És érdekes de nekem szebbnek tűnik mint a 4 :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63175) Bogyi007 válasza Sirandrish (#63174) üzenetére


Bogyi007
veterán

Tegnap lesz az a ma... ;] :P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63176) Sirandrish válasza Bogyi007 (#63175) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ma kezdtem el a storyt ...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63177) james001


james001
veterán

Spoileres kérdés a GTAV-höz:
Csak annyi hogy most tartok ott hogy Michael-t elfogták a kínaiak,kb. mennyi van még hátra a sztoriból ezután?

(#63174) Sirandrish: Mindkettő rész PS3-on szerintem ugyanazzal a grafikai motorral megy,de PS4-en azért szebb a FC4 :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63178) Wlac válasza james001 (#63177) üzenetére


Wlac
Ármester

Körülbelül a sztori háromnegyedénél vagy.

“The wha-"

(#63179) Czimby válasza james001 (#63177) üzenetére


Czimby
addikt

Nagyonsok :DDD

Kb fele és háromnegyede között szerintem

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#63180) Sirandrish válasza james001 (#63177) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az lehet de nekem a 3 mégis kicsit szebbnek tűnik. Ráadásul a 4 hemzseg az előtted előtűnő fűcsomók és társaitól, míg a 3ban még nem találkoztam olyannal.

PS4en szebb a 4 mint PS3on a 3? Ne kamuzzámááá :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63181) james001 válasza Czimby (#63179) üzenetére


james001
veterán

Pedig azt hittem ez már a vége fele van :D Mondjuk még azt a "nagy dobást" se csinálták meg amit emlegettek.
Amúgy van aki kiplatinázta a GTA5-öt? ;]

(#63180) Sirandrish: Előtűnő fűcsomók? :DDD Egyébként FC3 jobb mint a 4 szerintem. Mondjuk még csak havernál próbáltam (PS4-en :D ),de kb. "ugyanaz",csak egy két új dologgal. Még a sztori is hasonló.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63182) Sirandrish válasza james001 (#63181) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..látványosan előtted pár méterrel "terem" oda. Olyan pl az FC3 ban nincs..vagy legalábbis eddig nem láttam, a 4be viszont igen.
A 4 nekem jobban tetszett (a 3at anno még PC-n toltam), átláthatóbb menü és sok kis apróság kiforrottabb benne, de azért a 3at is szeretem.

És tudom hogy sokan le se sz*rják, de a 2 is nagy kedvenc nálam..imádtam Afrikát :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63183) Wlac válasza james001 (#63181) üzenetére


Wlac
Ármester

A multi miatt necces platinzni, illetve rengeteg benne a pepecselős feladat.

“The wha-"

(#63184) Czimby válasza james001 (#63181) üzenetére


Czimby
addikt

Hát igen a nagy dobás lesz a vége.

De akkor még csak kb 70%-ban lesz kijátszva a játék!

Szóval a mellékküldetésekkel is el lehet lenni jó ideig!
Ráadásul pl a yetis küldi csak 100%-nál válik elérhetővé, meg sok minden más is.
Én is erre hajtok egyébként.

Kis help!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#63185) Elims válasza dilipok (#63140) üzenetére


Elims
veterán

Véégre! :-)

James: Köszi a linket! Itt 14e Ft. volt,de az is "elfogyott".
A múltkor lett volna egy használt,szép állapotú,jó akksival,500Ft. miatt engedtem el. :-(( (5500-ért akarta a legvégén,én meg 5e-t kínáltam max. :-(( )

FpsTunker: A "Guardians of Middle-earth"-ért én fizettem pár hónapja.100%. Nem lehet,hogy azért tünt el neked?
Vmikor megadta azt a plusz is?

James: "Amúgy van aki kiplatinázta a GTA5-öt? ;]"

Te ezt ugye most nem kérdezted komolyan!! ??? :-DDD
Te leszel az vagy Fausto/Árpi.
Szerintem Fausto fogja először.. ;-)

(#63186) Sirandrish válasza Elims (#63185) üzenetére


Sirandrish
legenda

Komolyan képes voltál egy limitált jó állapotú gyári controllerért nem megadni azt az 500ft-t, ami ráadásul még úgy is veszett jó áron lett volna? :U

Hát akkor jóvakkor :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63187) james001 válasza Sirandrish (#63182) üzenetére


james001
veterán

A 2 szerintem se volt olyan rossz,de a legjobb az első rész. Na az baromi nehéz volt. :D

(#63183) Wlac: Igen a multis dolgok miatt nem ugrok rá a platinára szerintem... Meg a 100% missziók miatt se.

(#63184) Czimby: Köszi a térképet. Gondoltam hogy van még sok-sok mellékküldetés,így is Trevor-nak már van vagy 6-7 kérdőjel a térképen :D

(#63185) Elims: Hát 5500-ért baromi jó vétel lett volna,nem tudom miért akartál még 500-at lealkudni :D
Árpinak asszem ki van amúgy platinázva a GTA5. Én szerintem nem fogom megpróbálni,túl sok idő...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63188) A`rpi válasza Elims (#63185) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

GTA5 nekem Platina :P

22nd Jan 2014 Platinum
4 months, 4 days, 6 hours

Rég el is felejtettem... :))

(#63189) Elims


Elims
veterán

SirAndrish,James: Igen,képes voltam pofàtlan mòdon lealkudni a 7e-t.De max. 5-öt adtam volna érte.
De,hogy őszinte legyek nem a camouflage volt,hanem az urban camo.Ez sem rossz,de nekem jobban tetszik az a szürkés. Ha az lett volna,5500-ért biztos elhozom. :-)

Árpi: Itt beszélünk ròla hetek òta,topikot is nyitott neki SirAndrish,te meg csak pislogsz itt halkan???
A platina meg màr ott figyel nàlad??? :-)))
Ezigen!!!
Gratulàlok!!!!
Szerinted mennyire volt nehéz teljesen kijàtszani?

(#63190) A`rpi válasza Elims (#63189) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem nehéz, inkább időigényes.

(#63191) Sirandrish válasza james001 (#63187) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah látod..nekem az egy pl nem tetszett. Az eleje jó volt, de amikor jöttek az "UFO"k meg mittomén...nah mindegy:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63192) erahurka válasza james001 (#63187) üzenetére


erahurka
félisten

Nem olyan vészes, van pár kiskapu. Nekem a bugok meg a multi miatt lett elegem a platinázásból. Mikor már ezredjére ugratok ugyanúgy centiről centire mint a videóban és nem adja meg de nem segít mit csinálok rosszul, na olyankor törik a kontroller. :W

[ Szerkesztve ]

(#63193) Ulius80


Ulius80
tag

Sziasztok,jó reggelt!
Ha frissítem a ps3-am,attól függetlenül a mentéseim megmaradnak?
Regisztrálnék a Networkon,de előtte frissítenem kellene.
Összefüg a gta5 online ha aktiválom kóddal a networkos regisztrációval?Vagy elég ha csak aktiválom a gta5 online kódját?
(bocsi,de nemrég van ps3-am,és nem vágom a dolgokat)
Előre is köszi!

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#63194) erahurka válasza Ulius80 (#63193) üzenetére


erahurka
félisten

Nem vész el semmi, frissíts nyugodtan.

Ezt a GTAV kódot nem értem, úgy rémlik nem kér semmilyen kódot. Bár nekem digitálisan van meg.

(#63195) Ulius80 válasza erahurka (#63194) üzenetére


Ulius80
tag

A dobozába van egy papír,amin kód van,bár az lehet egy letöltő kód

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#63196) Ulius80 válasza erahurka (#63194) üzenetére


Ulius80
tag

Még annyit,hogy én nem vásárólnék semmit a store-on,magyarra regelnék,és azt kérdezném hogy a magyaron ugyan úgy van patchek,dlc-k mint a UK-n vagy USA-n?

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#63197) Sirandrish válasza Ulius80 (#63196) üzenetére


Sirandrish
legenda

A patchek minden további nélkül lejönnek magyar accal is. A DLC meg tökmindegy, hisz "nem vásárólnék semmit a store-on" :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63198) ldave


ldave
félisten

Véget ért a 2K akció, helyette most egy DLC/Season pass akció indult.

A Slime draws near! Command?

(#63199) Sirandrish válasza ldave (#63198) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor biza bekaphatják..

COD akciók.
Most már odafigyelek hogy mit kérek :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63200) ldave válasza Sirandrish (#63199) üzenetére


ldave
félisten

Mi a baj? :)

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.