Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62101) Sirandrish válasza james001 (#62100) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert ahhoz egyébként mi kell? Mármint a Tekken Lord ranghoz?
Meg még ettől a Fight Labtól tartok..

Hja és persze nagyon menő vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62102) james001 válasza Sirandrish (#62101) üzenetére


james001
veterán

Ghost battle-ben is vannak rangok,ott kell sok-sok meccset lejátszanod hogy elérd a Tekken Lord rangot (30th dan)
A Fight Lab a tutorial szekciója a játéknak,nem vészes. Aki régóta tolja már a Tekken-t annak egyszerű. Meg van egy-két "küldetés" ahol sok aranyat be lehet farmolni :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62103) Sirandrish válasza james001 (#62102) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem baj mert oda úgy is kell menni 2 Trófea miatt is...így 3 miatt :D

"Aki régóta tolja már a Tekken-t annak egyszerű"

Nah igen, de nekem ez az első aminek úgy komolyabban nekiültem.
A 3-al játszottam az akkori barátnőmmel, meg az 5el bohóckodtunk haverral és kb ennyi.

Hjaaa meg volt egy kocsma a középsulim mellett ahol a Tekken Tag arcade gép INGYEN ment, így oda jártunk 2 hónapig(elvitték a gépet), de kb 14éves voltam 14éves egy kocsmába...szerinted mennyi ragadt rám a játékból és abból mennyit maradt meg? :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62104) Bogyi007 válasza perge666 (#62092) üzenetére


Bogyi007
veterán

Töltsd le a Tekken Revo-t Psn-ről az ingyenes....

Tekken 6 is okés nekem is megvan. Robotikával szeretek harcolni benne a legjobban...

james001: azt én megcsináltam azt hiszem, én a vonatos trófeát nem tudom ott megnyerni...

Street Fighter X Tekken is jöhet multira, bár az még relatíve új dolog nálam...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62105) Rezuhu válasza s7evcsenko (#62099) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Ha beleraksz egy vinyót a ps3-ba, a vinyón lévő adatoknak integethetsz.
A gép a saját oprendszerét és minden mást át fog másolni a vinyóra.

(#62106) perge666 válasza Bogyi007 (#62104) üzenetére


perge666
veterán

Nethiány.......
Meg az csak online nem???
Mert ha nem,akkor éppen menyasszonyomhoz el tudom vinni hogy letöltsem,meg akkor az MGS4-et is frissítem a trófeák miatt.

(#62107) s7evcsenko válasza Rezuhu (#62105) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A winyó üres...
Én úgy értettem , hogy. a ps oprendszere hogy fog felkerülni az új winyora?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#62108) Sirandrish válasza Bogyi007 (#62104) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ma töröltem le..rájöttem hogy csak feleslegesen foglal 3,5gigát :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62109) Rezuhu válasza s7evcsenko (#62107) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Gondolom átmásolódik! :)

(#62110) Wlac


Wlac
Ármester

Ha már a Tekken szóba került, ki melyik verekedős játékot ajánlja? A japán cuccok annyira nem jönnek be, a Mortal Kombat inkább. Abból melyiket érdemes? Ajánlották a Komplete Edition-t, illetve a Gamestopban a Mortal Kombat 9-et mondta a srác, hogy érdemes beszereznem, ha be tudom, mert náluk (Németország) be van tiltva. Erről a játékról azonban semmi infót nem találtam.

“The wha-"

(#62111) Bogyi007 válasza Wlac (#62110) üzenetére


Bogyi007
veterán

Soul Calibur sorozat - ha szereted a fegyvereket
Dead or Alive sorozat - ha szereted a nagy csöc... ööö kombókat... :-P
.

Csak hogy még jobban összezavarjalak.... :-P

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62112) Elims válasza james001 (#62100) üzenetére


Elims
veterán

"...ezt csak úgy menőzésből írom ;] :DDD

Nna így kell ezt!!! :-))
Tudjuk,hogy kemény vagy mint a vídia! :-))

Kipróbáltam a ps3 remote play - ps vita - tomb raider 2 dolgot.
Szépen átdolgozza a vita-ra a lemezes játékot addig amíg el nem indítottam a Lara házát vagy magát a játékot.Akkor aztán csak fekete képernyő a vita-n. :-((
Lehet,hogy kevés a cd lejátszó olvasási sebessége a stream-eléshez?
Egyébként most megtaláltam,hogy vita-ról hogyan lehet kikapcsolni a ps3-at.A múltkor kérdeztem,de nem tudta senki.

(#62113) #58000384 válasza Wlac (#62110) üzenetére


#58000384
törölt tag

A Komplete Edition (ami az MK9, csak tartalmazza a 4 extra karaktert meg pár skint) nagyon jó, ha szereted a játékot, akkor ezzel nem lősz mellé.

(#62114) Sirandrish válasza Wlac (#62110) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dragon Ballt mindenkinek :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62115) perge666


perge666
veterán

Uncharted3 hány fejezetből áll?
Most kezdtem el a 9.-et.

(#62116) Tegla80 válasza s7evcsenko (#62107) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
A 12gb os gepnel csak berakod a hdd-t es siman atmasol neked mindent.
Nezz vidit yt-on ha bizonytalan vagy es latnad elotte,h mi fog tortenni...
(Amugy ez a leg1szerubb,mert maskepp usb-n kene meg fw is ratolnod a telepites alatt,itt viszont mar minden a gepen van es csak "atmozgatja" az uj hdd-re )
Hajra,menni fog.... ;)

Sony® & PlayStation®

(#62117) HuMarc válasza perge666 (#62115) üzenetére


HuMarc
addikt

22 - Google első találat. [link]

(#62118) Sirandrish válasza james001 (#62102) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez mi?
"Super Combot DX Complete
You unlocked all the content in Fight Lab."

Még nem járok itt, de jó lenne tudni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62119) Sirandrish válasza james001 (#62102) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van a fight lab 5ben egy mozdulat amit nem bírok felfogni.
Ez az
Mit és hogy kell nyomni? Nem értem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62120) james001 válasza Sirandrish (#62118) üzenetére


james001
veterán

Kapsz majd pontokat a missziók teljesítéséért,amiből tudsz venni a robotnak mozgásokat meg kombókat. Na az összes ilyet meg kell venni,kivéve az S-rangú mozgásokat,azok nem kellenek. Ezeket a pontokat be lehet farmolni az egyik küldetésnél,itt ír róla bővebben: [link]

(#62119) Sirandrish: Mármint mire gondolsz? Amikor felüti vagy amikor a partnerrel együtt veri? Mindenféle mozgásokat be lehet állítani a tuning opción belül,az options-ben meg akár az L2 & R2-re is tudsz rakni kombókat.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62121) Sirandrish válasza james001 (#62120) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valami olyan mozgás hogy felüti az egyik robot, majd csap rá egyet de ezzel együtt a levegőből megjön a másik robot és az is lever vagy 2 taslit. 1szer valahogy tök véletlenül sikerült benyomnom, de a végén a "tesztnél" nem ad időd a "majd eccer csakbejön" re.

Amúgy ezt írja ott : "Just before performing a bound (jobbra + négyzet)
on a midair opponent press the TAG button to execute a Tag Assault"

Az a poén hogy talán most értettem meg..szerintem én korán nyomtam a TAG buttont. :K

4M kell hogy az összes mozgást megvegyem? Látom a medvéset kell farmolni..mák, mert az a legkönnyebb szerintem :D

Hja még egy kérdés. Ez a Lucky Box hol esik gyakrabban? Azt hiszem egyet már kaptam a ghostoknál, de azóta semmi pedig levertem már párat.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62122) james001 válasza Sirandrish (#62121) üzenetére


james001
veterán

Lucky Box random jön mindig,meg ha jól emlékszem csak a ghost battle-ben ad.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62123) Sirandrish válasza james001 (#62122) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor adhatna még vagy 2-t :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62124) ldave válasza Sirandrish (#62123) üzenetére


ldave
félisten

Menjetek már szobára :)

A Slime draws near! Command?

(#62125) Sirandrish válasza ldave (#62124) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval a GTA mellé immár a Tekken is csatlakozott a száműzöttek listájára ? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62126) ldave válasza Sirandrish (#62125) üzenetére


ldave
félisten

Nem vesszük észre ebben a sok szövegben, ha valaki olyat kérdez, ami benne van az összefoglalóban és így nem tudjuk kioktatni.

A Slime draws near! Command?

(#62127) s7evcsenko válasza Tegla80 (#62116) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#62128) Wlac


Wlac
Ármester

Szóval az MK9 gyakorlatilag a Komplete Edition. Így viszont biztos a vétel. Kösz!

“The wha-"

(#62129) Sirandrish válasza ldave (#62126) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja bocsánat, nem tudtam hogy erre vágysz :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62130) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok

Elnézést ha nem ide kéne írnom, csak kicsit kezdő vagyok PS ügyben..
Most terveztem megvenni az Army Of Two-t használtan eredetibe, azaz használt eredetiben, nem tudjátok, hogy ehhez a játékhoz kell eredeti kulcs?
Vagy ha már aktiválva volt akkor, gondolom így jártam, és dobhatom ki, nem?

(#62131) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A nyertesek már átvették a gépüket!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62132) ldave válasza Sirandrish (#62131) üzenetére


ldave
félisten

Akkor lehet nézni az apróhirdetéseket ;)

A Slime draws near! Command?

(#62133) Sirandrish válasza ldave (#62132) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem az 50%a az ebayen kötött ki eddig is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62134) Rezuhu válasza Sirandrish (#62131) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Mindegyikük mekkora gémernek tűnik... :D

(#62135) Sirandrish válasza Rezuhu (#62134) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindegy lett volna ha 1500fontot adnak egy borítékba nekik :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62136) Bib


Bib
őstag

Sziasztok!
Egy új Ps3-ra telepítenék egy Gran turismo 5-t. Az update hegyek közben kb 10/18 frissítésnél hibát dob.Mi lehet a megoldás?

(#62137) james001 válasza Sirandrish (#62125) üzenetére


james001
veterán

Én már gondolkozom egy Tekkenes témán vagy egy éve,de szerintem a kutya se járna oda. Csak odaírnák hogy "ja jókat játszottam még a 3-al PS1-en" azt szevasz :U :D Itthon nem olyan "népszerű" a játék sajnos :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62138) dilipok válasza Bib (#62136) üzenetére


dilipok
veterán

game data torol, ujra installal (var, var, var, iszik egy kavet, var, karomkodik, var), jatszik, orul :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#62139) Bogyi007 válasza james001 (#62137) üzenetére


Bogyi007
veterán

1 taggal számolhatnál pedig.... :DDD

Alisa a kedvenc karakterem benne....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62140) Bib válasza dilipok (#62138) üzenetére


Bib
őstag

Ezt a game data-t hol kell törölni? A többi játék adatát nem törli ugye? Bocs de én már öreg láma vagyok ehhez.. :)

(#62141) Sirandrish válasza james001 (#62137) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én a Zeldának is inkább csak tiszteletből csináltam :K
Az első konzolos téma volt a PH-n, de még most sincs benne 2K hsz :N :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62142) perge666 válasza HuMarc (#62117) üzenetére


perge666
veterán

Köszi. :B
11-nél járok éppen.

(#62143) dilipok válasza Bib (#62140) üzenetére


dilipok
veterán

most elarulok egy nagy titkot:

SPOILER

game datat a game data utility-nel torlunk ;) ;]

SPOILER

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#62144) james001 válasza Sirandrish (#62141) üzenetére


james001
veterán

És néha írnak bele? :D Amúgy én nyitottam egy Uncharted témát még régen,de már vagy fél éve nem ír oda senki... Már nem vesződök vele,majd ha kijön a 4-ik rész akkor frissítem az 1. hsz-t de amúgy mindegy már mi lesz vele :(

(#62139) Bogyi007: Lehet aztán majd nyitok egyet,még gondolkozok még egy évet rajta :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62145) Sirandrish válasza james001 (#62144) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze..volt 1-2 emberke akivel eldumizgattunk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62146) A`rpi válasza Sirandrish (#62131) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Szabolcs Tóth Mihez fog kezdeni a kék polos holgy ennyi PSel?"

Ezen sírtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#62147) Sirandrish válasza A`rpi (#62146) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt én is láttam, és én is besz*rtam :DD

Eladtad már a PS3ad?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62148) Brian_GT válasza A`rpi (#62146) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ezt akartam én is reagálni rá, hogy nézzétek már...a kék pólós csaj mind a 4 lakásában átvette a PS4-eket és még csak az arca sem rezdül, pedig már van neki 3 :DDD

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#62149) james001


james001
veterán

Kár hogy a kék pólós csajt nem lehetett megnyerni ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62150) A`rpi válasza Sirandrish (#62147) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Jaja, már "csak" a barátnőmé van. Azon tolom most. Egész jól haladok a Garden Warfare.

Ha lesz kedved valamikor belenézhetünk a Co-Op- részébe!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.