Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63451) Elims válasza matthias (#63432) üzenetére


Elims
veterán

"...megünnepeltem egy Okami platinával :)"

Szia!

Gratulálok!!! :-)
Egyszer ezt tényleg beszerzem.

Mr X: "30 métert alig jutok el."

A taknyok erre verik.Majd később megtudod leckéztetni őket.Sajnos én is rászaladok egy-kettőre nagyritkán.Eltelik 2perc és hallom a chat részben vékony sivítozó hangon,hogy "Please,don't kill me!"
Ekkor szoktam egy-egy fejlövést majd amikor újra megjelenik egy rpg-t elküldeni. ;-)
Egyébként ezt mind ki tudod kerülni.Csak te vagy a városban:
Amikor elindítod a gta5-öt,sztori módot töltetsz be,start/online/ott a legalsót választod (most nem ugrik be a neve)/majd only invite session vagy vmi ilyesmi.Ekkor ugyanúgy az online jön be,de csak te egyedül leszel rajta.Ha küldetést indítasz vagy bármit,ugyanúgy tudsz máshonnan is hívni társat/társakat.Ha végzel a küldetéssel arra a helyre kerülsz ahol voltál,sehol senki. :-) (erre aztán tudsz behívni barátokat és akkor csak ti vagytok a városban.)

(#63452) Mr X válasza Elims (#63451) üzenetére


Mr X
veterán

Köszi a tippet. :)

Létezik amúgy valamiféle PH-s GTA közösség, vagy az is elég, ha magyarokkal játszhatnék.

(#63453) erahurka válasza Mr X (#63452) üzenetére


erahurka
félisten

Sirandrish csinált egy GTAV PS3 topikot, nem tudom él-e még.

(#63454) Aakisan válasza Mr X (#63452) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Vegyél fel minket PSN-n ,social clubbon vannak magyar crewok,nekem is van csatlakozz valamelyikhezves majd hivogatnak missionokbe

(#63455) #58000384 válasza Elims (#63451) üzenetére


#58000384
törölt tag

Köszi! :) Ha szereted a platformereket meg a jó kis humort, akkor tuti tetszeni fog :K

(#63456) Mr X válasza Aakisan (#63454) üzenetére


Mr X
veterán

Felvettem párótokat, akinek megtaláltam az ID-jét, plusz Social Club-on találtam egy PH crew-t, oda is jelentkeztem. :R

(#63457) Sirandrish válasza Mr X (#63452) üzenetére


Sirandrish
legenda

GTA V PS3 Topik
Ott vannak PH-sok akik GTAznak PS3on :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63458) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok! Esetleg tud segíteni valaki abban, hogy Tomb Raider 2013-nal látom, hogy dolby és dts hang is van, de a játékon belül nem találok semmi atallitasi lehetőséget a hangeron kívül. Más játékoknál pl. Last of us simán megy, ott van a menüben. Erositore van kötve a gép. Köszi előre is

(#63459) erahurka válasza reggi (#63458) üzenetére


erahurka
félisten

Rendszer szinten nem lehet ilyesmit állítani?

(#63460) reggi válasza erahurka (#63459) üzenetére


reggi
aktív tag

Hát lehet, hogy mit küldjön ki HDMI - n, de a többi játéknál nincs gond.

(#63461) erahurka válasza reggi (#63460) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom ha a gépet DTS-re állítod, akkor a TR is DTS-ben fog szólni. Ha Dolby-ra, akkor Dolby-ban.

(#63462) FR33


FR33
aktív tag

Sziasztok! Sehol sem találok már nhl14 játékot jó áron, akinek van vagy tud szóljon mert kell nekem 2! köszi

(#63463) reggi válasza erahurka (#63461) üzenetére


reggi
aktív tag

Kösz, akkor megprobalom csak a DTS - t engedelyezni

(#63464) james001


james001
veterán

Ma voltam haveromnál,kérdezi "kell egy Resi Operation Racoon City ingyen?" Mondom hogy a viharba ne :DDD Úgyhogy most van egy Resi-m. :D Igaz annyi a bibi,hogy csak a lemez van,de hát bakker mégis csak ingyér volt :D Mondjuk kíváncsi vagyok a játékra mert állítólag ez a legrosszabb Resi rész...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63465) ldave válasza james001 (#63464) üzenetére


ldave
félisten

Ősi magyar mondás: ingyen még a szar is kell :)

A Slime draws near! Command?

(#63466) erahurka válasza ldave (#63465) üzenetére


erahurka
félisten

Ingyen szar? Hol? HOL?

(#63467) Sirandrish válasza erahurka (#63466) üzenetére


Sirandrish
legenda

Késő...mindet elhoztam! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63468) fausto válasza ldave (#63465) üzenetére


fausto
addikt

Amerikában még fizetnek is érte, ha akciós :D

(#63469) james001 válasza ldave (#63465) üzenetére


james001
veterán

Ha illatos jöhet az is ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63470) #58000384 válasza fausto (#63468) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát van olyan játék, aminél ez is jobb üzlet :D

(#63471) Rezuhu válasza ldave (#63465) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Én úgy ismerem a mondást, hogy:
"Mindenütt jó, de legjobb a potya!" :D

(#63472) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Skacok.
A COD AW-t nem lehet season passal együtt megvenni?

Van itt egy ilyen, de ha jól értem ez az alapjátékot nem tartalmazza. Csak a DLC-k 15K? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63473) Sirandrish válasza Sirandrish (#63472) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ez mitől Bundle?

Nem fullgame van odaírva..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63474) Tegla80 válasza Sirandrish (#63473) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez az alap jatek es amit felette linkeltel az csak a dlc....a ketto egyben lenne a komplett pack ami US accnal 99$,ha jol emlexem.
Viszont cross buy,igy ps3-ps4 re is megkapod,ha....

Tarsulhatsz is valakihez a barataid kozul ,lehet olyan is aki ps4re vette....akkor is mar csak a fele lenne...(amugy ez spec 4fele is oszthato,igy 2ps3-2ps4 mert cross buy.;))

Igen ,vegre +kaptam. :DD
(nem is megyek mar boxos topic-ba mert tuti box lesz ;] )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63475) Sirandrish válasza Tegla80 (#63474) üzenetére


Sirandrish
legenda

Először is grat az avatárhoz!
Látod én megmondtam neked hogy meglesz az. :K

Nah..PS4re is megkapom? Az szuper..már csak egy PS4 kéne majd :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63476) A`rpi válasza Sirandrish (#63472) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ennyiért csak a leendő DLC-ket kapod meg, alapjáték külön pénz.

Utóbbinál Bundle:

Also included is the bonus Digital Edition Personalization Pack, including a custom weapon camo, reticle set and playercard.

Amit szívesen megvennék még közösben, jó akcióban PS3-ra: Wolfenstein The New Order. (Valószínű említettem már.)

(#63474) Tegla80

Atom durva lett az új arcképed, hirtelen "meg sem ismertelek".

[ Szerkesztve ]

(#63477) Sirandrish válasza A`rpi (#63476) üzenetére


Sirandrish
legenda

COD AW megvéve :K

A Wolfról még csak jókat hallottam pedig még utána se néztem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63478) james001 válasza Tegla80 (#63474) üzenetére


james001
veterán

Jó ez a "beszívott joystick" arckép :C ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63479) perge666


perge666
veterán

Ma hozta a posta ezeket 500ft-os db áron.

(#63480) A`rpi válasza Tegla80 (#63474) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kicsit felcsigázott a dolog, jobban utána néztem, csalóka a dolog sajnos: az alapjátékot külön kell megvenni PS3/PS4-re.

"Cross Play" csak a Season Pass-re érvényes. :((

(#63481) pulyka jocó válasza perge666 (#63479) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Honnan van? :D

(#63482) perge666 válasza pulyka jocó (#63481) üzenetére


perge666
veterán

Itt PH-n találtam rájuk. :)

Volt még néhány játék jóáron,de elkapkodták előlem.

Az NFS3-nak különösen örülök. :K

[ Szerkesztve ]

(#63483) pulyka jocó válasza perge666 (#63482) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Jó vétel! :C

(#63484) perge666 válasza pulyka jocó (#63483) üzenetére


perge666
veterán

Én is úgy érzem,és ez a lényeg. :)
Amúgy köszi. :R

(#63485) Elims válasza Mr X (#63452) üzenetére


Elims
veterán

Létezik persze. De a többit inkább Itt. :-)
Figyelj oda,hogy melyik crew-ba jelentkezel.Elég komoly különbségek vannak...

James: "Úgyhogy most van egy Resi-m."

Ha kipróbáltad,írj légyszives.

Tegla: "Igen ,vegre +kaptam. :DD"

Jampi vagy Nagyon!! :-)))

Perge: "Az NFS3-nak különösen örülök. :K"

Elhiszem! :-))
Mindegyik megérte! Mennyire karcos a nfs?

(#63486) perge666 válasza Elims (#63485) üzenetére


perge666
veterán

2-3 kisebb karc van rajta szerencsére,eléggé megvigyázták,csak a tokját sajnálom hogy nem ép.

(#63487) Tegla80 válasza A`rpi (#63480) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
eddig cross buy volt es En is igy vettem US accal a ps3 ra,majd letoltes utan csak lehuztam a free-t mar ps4-el.
Sztem most az akcio miatt nem ad "cross buy"-t az UK... nezz csak ra itt a US store ban a leirasra...;)

"arckep": koszi sracok :R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63488) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

Sziasztok,

Mennyire éri meg 52k-ért a 12GB-os PS3 Super Slim 1 év garival? Csak a PS3 exkluzívok miatt lenne, minden lemezről menne.

Ők meg 57k-ért adnak ugyanilyet, de 2 év garival. Ha a Sony 1 év garit ad az új gépekre, akkor itt az üzlet 1 éven túl a saját költségére javít(tat)/cserél(tet) esetleges hiba esetén?

November óta kölcsönbe van nálam ismerősöm 120GB-os Slim gépe, mert nem használja. Megvettem lemezesen a Resistance és God os War szériákat, a The Last of Us-t, hogy végigtolom őket, amíg nálam a gép, de egyre inkább erősödik az érzés, hogy kellene egy saját PS3, mert akadnak itt többször elővevős címek.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#63489) echterion válasza zsolesz010 (#63488) üzenetére


echterion
nagyúr

Huh, bő fél év alatt így felment az ára? :U
Én anno tavaly még 45ezerért vettem. Ennél olcsóbban csak használtan jön ki, szóval akár meg is érheti. De azt tudnod kell, hogy kelleni fog bele egy mobilvinyó, anélkül nem sok mindennel fogsz tudni játszani az update-ek miatt.

**********

(#63490) Bogyi007 válasza zsolesz010 (#63488) üzenetére


Bogyi007
veterán

Tescoban talán még van 49990 forintért amiből ha van ott dolgozó ismerős akkor még 10% is lejöhet annak dolgozói kártyájával.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63491) Sanyi.mTs válasza zsolesz010 (#63488) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem úgy rémlik, h a KS 2 év garija saját vállalás, azaz csak hozzájuk viheted 1 éven belül is. de az a biztos ha rákérdezel náluk.

(#63492) Anonymus X válasza zsolesz010 (#63488) üzenetére


Anonymus X
tag

Van olyan játék, amelyik telepít a lemez ellenére. Szóval előbb utóbb elkél bele egy merevlemez.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#63493) Tegla80 válasza Sanyi.mTs (#63491) üzenetére


Tegla80
addikt

Jol remlik,es tudtommal is igy van....(az 1ik vitam toluk van es ahoz is tudtam volna +10%ert venni,de nem tettem..)

zsolesz010
Alapban 1ev a hivatalos Sony gari mindenhol es a tobbit mar egyenileg adjak a boltok.Vagy kulon is vehetsz hozza ott ahol lehet ilyet,pl mm ,euronics ,stb..."kiterjesztett garancia neven".....ami amugy biztositas inkabb,mert biztositok adjak a hatterbol...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63494) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah gyerekek!
Ilyenről én még nem hallottam de hátha ti igen.
Adott egy ismerősöm aki store-n vásárolt egy játékot. Igen ám, csak a PS3 helyett PS4 verziót vette meg.
Ezzel tudnak valamit kezdeni?
A két verzió egyébként ugyan annyiba kerül..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63495) Tegla80 válasza Sirandrish (#63494) üzenetére


Tegla80
addikt

Supportal kellene beszelni...sztem megoldhato,h atjavitjak neki.
Milyen acc amugy?

Szerk
HU support....
Irjon ide "info@playstation.hu" es kiderul.... ,de sztem csak ido kerdese lesz,mert atrakjak majd neki...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63496) Sirandrish válasza Tegla80 (#63495) üzenetére


Sirandrish
legenda

Magyar az acc.

Én ott csak telefonszámot látok, de gondolom az is jó.
Vajon van felvétel oda? 11től hívhatóak..a lusta k*rva eget neki :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63497) Czimby


Czimby
addikt

Never Dead-ez játszotta valaki?
Tegnap kezdtem el, a kritikák lehúzzák de eddig tetszik, kicsit beteg :))
A grafika is elég jó szerintem.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#63498) P. úr


P. úr
tag

Sziasztok!
Szeretném kiplatinázni a far cry 3-at, de ehhez a coop részét is meg kell csinálni. Lenne itt esetleg valaki, akinek van kedve segíteni? :)

(#63499) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

Urak, köszönöm a segítséget :R

(#63489) echterion Árfolyamra hivatkozva bármekkora emelést "megmagyaráznak".

(#63490) Bogyi007 Tesco kiesik, már nincs ismerős egy ideje, így lehet, hogy már az 50k-s árért is órákig kellene járni a környékbeli üzleteket.

(#63491) vegytek KS mellett lakom, így tényleg a rákérdezés lesz a legegyszerűbb megoldás.

(#63493) Tegla80 Meh, ilyesmitől tartottam. Mehet a reménykedés, hogy a gépből az utolsó centet is kispórolt gyártótól függetlenül egy sajátgaris kisker nem kakál majd a nyakamba 9 hónap után.

(#63489) echterion, (#63492) Anonymus X Most olvasgattam USB-s HDD ügyben (Mondjuk ez a FAT32 egy vicc, de legalább elvileg nem kötelező beáldozni az egész vinyót, elég neki akármekkora rész 1. partícióként, a többit pedig lehet bármire használni) Mivel van dokkoló a TV/PS3/x360 mellett, így még egy 2TB-s csupasz vinyó beszerzésével is jobban kijönnék, mint a gyári 500GB-os PS3 új árával.
Mennyi volt "régen" az 500GB-os Super Slim? Mert a jelenlegi 80k nekem eszméletlen soknak tűnik úgy, hogy 100-ért már PS4-et kapni aprón, 110-ért boltban. Nyilván a szoftverek miatt nem alternatíva a PS4, csak az a PS3 500GB ár így mégis toszogatja a csőrömet.

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#63500) Sirandrish válasza P. úr (#63498) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha 1 héttel korábban szólsz akkor végigvihettük volna :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.