Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) perge666


perge666
veterán

Úgy látom témánál vagyunk. :D

(#63902) ldave válasza Sirandrish (#63896) üzenetére


ldave
félisten

Nem, 500k sok pénz, viszont annyiért nem tudod itthon eladni, csak külföldön. így gondoltam, amit írtam.

A Slime draws near! Command?

(#63903) Tdizsolt válasza perge666 (#63901) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én,ha veszek egy Ps4-et,akkor majd lefényeztetem +30k-ért,és eladom fél milláért... :D :DDD :D

Psn ID: Tdizsolt

(#63904) Ulius80


Ulius80
tag

Sziasztok!
Beszerváltam a Gta4-et,és hát a gta5 után ítélve gta4 elég rossz képpel rendelkezik.Olyat kérdeznék,hogy a ps3-on be kell állítani ujalamit,hogy a kép éles legyen?Hdmi-n keresztül van csatlakoztva a tv-hez.
Előre is köszönöm!

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#63905) A`rpi válasza Ulius80 (#63904) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

GTA4 sajnos, nem igazán sikeredett acélosra, egyik platformra se. Ha a GTA5öt jónak találod, kellően részletgazdag és éles a kép, akkor biza nem a beállításokkal lesz a gond, hanem ilyen a játék(GTA4).

(#63906) Sirandrish válasza ldave (#63902) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem annyiért kelt el vaterán?

Mellesleg nem kötelező neked idehaza eladnod :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63907) Elims válasza Sirandrish (#63846) üzenetére


Elims
veterán

Bàrmelyik szervízben (bàr akkor màr majdnem annyiba lenne,mint egy gyàri) vagy elviszed egy egy egyszerű tv szerelőhőz (+1 rossz -mondjuk- ps2-es/ps3-as joy-jal) esetleg kicserélnéd te magad.
Egy pròbàt szerintem mindenképp megérne.

Árpi: Biztos,hogy nem az elektronika a rossz.Az analòg karok "ilyenek".(vmikor psp-be cseréltem és ugyanígy jàrtam,az olcsòbbat tettem bele...)

Wlac: Azt A ròzsaszín joy-t szerintem ne vedd meg.Nekem nagyon(!) kétes több ok miatt.
De te tudod. :-)

James: "...használt fejet venni rizikós..."

Nem kicsit rizikòs.Talàn ingyen elfogadnàm,de pénzt biztos nem adnék érte. (Max.1dl kòla)

Erahurka: "...ha egy 120.000 forint értékű gépet eladhatok 800 körül mert át van festve, akkor szerintem jó boltot csinálok."

Szerintem nem. ;-)

SirAndrish: "...én biztos vagyok benne hogy akik azt mondják..."

Én azt igen,azt mondom.És mindegy,hogy ki mit gondol,tőlem a hàzbòl senki nem vitte volna ki làbon. Ez 100%.
Ha vki komoly gyűjtő az tudja mire gondolok.
Ez olyan mint a gt5 se vagy az uncharted 3 explorer edition,soha nem adnàm el (mint ahogy a többi jàtékomat sem).Ez ugyanaz csak az értéke màs,de az engem hidegen hagyna és nem vagyok sajnos milliomos.

"A tudat maga jó lenne, hogy ilyen gép birtokosa lennék."

Na ez itt a tömör lényeg!!! :-)

(#63908) Ulius80 válasza A`rpi (#63905) üzenetére


Ulius80
tag

Oké,köszönöm!

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#63909) perge666 válasza Ulius80 (#63904) üzenetére


perge666
veterán

GTA V-t ne nagyon hasonlítgasd a 4-hez.........

(#63910) Ulius80 válasza perge666 (#63909) üzenetére


Ulius80
tag

Nem akartam,de videók alapján jobbra számítottam...

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#63911) #58000384 válasza Ulius80 (#63910) üzenetére


#58000384
törölt tag

A GTA4 a Sleeping Dogs után is nagyon borzalmasnak tűnik. Lassú, szaggat, ronda. Pedig a Rockstar állítólag konzolos cég leginkább. Videók alapján amúgy 25-30 FPS-t írtak rá, de van az 15-20 is.

(#63844) Elims: Használom én szépen, mondjuk azt szoktam figyelni, hogy mennyire melegszik, de szerencsére nem szokása :N

(#63907): Nem vagyok gyűjtő, egyetlen CE kiadású játékom sincs, de megértem azokat, akiknek fontosabb lenne a gép maga, mint az ára. De én eladnám :D Esetleg pont Neked!

(#63912) ldave válasza Sirandrish (#63906) üzenetére


ldave
félisten

Egy darab ment el annyiért, egy jótékonysági aukción. Nézd meg a többi hasonló áron hírdetett darabot, egyik se kelt el eddig és nem is nagyon fog ilyen áron.

A Slime draws near! Command?

(#63913) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Ha van valakinek 1 vagy 3 hónapos PS+ kódja amit nem használt fel, írjon privátba, hogy mennyiért válna meg tőle.
Nem tudom számít vagy sem, de angol acc.-hoz lenne.

(#63914) Sirandrish válasza ldave (#63912) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erre van az ebay.
Egy ilyen cuccot szerintem simán el lehet adni.
Nah persze ahogy te is mondod, nem itt :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63915) Tegla80 válasza Petreszku (#63913) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Van a store ban 14napos free...,de itt meg kell adni a bankartya adataid.
Elfogadja a magyar cimet az UK acc,igy ha atirod es a kartyad is jo lesz neki,akkor direktbe tudsz onnan vasarolni....(probaterhelest is csinal,h elfogadja)
Ha ezt ellotted mar, akkor szamodra az 1honapos ingyi mar nem is mukodne,csak a 3havi vagy az 1eves.
Viszont azokbol meg csak az UK lesz jo...pl innen, vagy "ice...-tol" veszel feltoltot es a store ban rajta plus-t.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63916) A`rpi válasza Petreszku (#63913) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Írtam privátot. Van elfekvőben egy amcsi profilom ~280 nap plusszal.

[ Szerkesztve ]

(#63917) fausto válasza Petreszku (#63913) üzenetére


fausto
addikt

Ha van bankkártyád, akkor be lehet regisztrálni az angol Store-ba is és akkor azt veszel, amit akarsz, levonja a kártyádról. Vagy ha akarsz, vehetsz innen kódot, 1 hónapos, de kb. az éri meg a legkevésbé.

(#63918) Wlac


Wlac
Ármester

Jól hallottam, valóban ingyenes lesz a Mortal Kombat X multija PS3-ra is?

Szerk: félreértelmeztem, másról volt szó.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#63919) ldave válasza Wlac (#63918) üzenetére


ldave
félisten

Nem a játék multi része lesz ingyenes, hanem hogy PS4/X1/X360 vonalon nem kell majd hozzá extra PSN/Gold előfizetés. Legalábbis ha jól értelmeztem a dolgot.

A Slime draws near! Command?

(#63920) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Igaz ez Ps3 topic de ezen most besírtam....

Interjú a The Order 1886 vezető fejlesztőjével magyar nyelven

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63921) james001 válasza Bogyi007 (#63920) üzenetére


james001
veterán

Ellőtték már ezt a PS4 topikban is,bár nem értem mi ez a nagy hate a játék iránt... Egy baromi szép játék lett,egyáltalán nem rövid ahogy azt írják,stb. Nem hogy örülne mindenki hogy végre kaptak egy igazi next gen játékot :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63922) Sirandrish válasza james001 (#63921) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a divat..ennyi.
Egy ember elkezdi aztán onnan nincs megállás :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63923) pepe10.10


pepe10.10
tag

sziasztok!
annyit szeretnék megkérdezni, hogy az szabályba ütközik e ami az aláírásomban szerepel?
előre is köszi (remélem nem, hisz nem beszélek róla) :C

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#63924) Sirandrish válasza pepe10.10 (#63923) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem ütközik szabályba..nyugodtan ott lehet

Legalábbis tudtommal...oké hogy CFW de akkor is

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63925) pepe10.10 válasza Sirandrish (#63924) üzenetére


pepe10.10
tag

köszönöm szépen :) :R

Laza vagyok szétesem, kezemben a GSM.

(#63926) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget és a tanácsokat.
A lehetőségekkel tisztában voltam, de gondoltam hát ha itt valakinek van és nem használja, akkor megegyezünk egy mindkettőnknek előnyös üzletben.
Sajnos nem jött össze, így marad az egyik vásárlós oldal.

(#63927) Rezuhu válasza Bogyi007 (#63920) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Az biztos, hogy a magyar fordítás nagyon jól sikerült (jól passzol a videóhoz)! :)
Kíváncsi lennék, hogy eredetileg miről beszél a fószer, mert kétség kívül jól szórakozik! :D

(#63928) oriic válasza ldave (#63919) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Ez csak PS4 tulajokat érinti Sony vonalon.

Live-Die-Respawn

(#63929) skrisz


skrisz
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok olyan játékokat mondani amit egy gépen ketten lehet játszani, de teljes képernyőn nem splitscreen-ben? Úgy mint pl. Puppeteer, LittleBigPlanet, Ratchet & Clank All4One?

(#63930) erahurka válasza james001 (#63921) üzenetére


erahurka
félisten

Olvastam IGN cikkét, igazából semmi valós okot nem tudtak felhozni ellene. Az új Call of Duty sem mutat újat mégis jó pontszámokat kap.

(#63931) #58000384 válasza erahurka (#63930) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nagyon drága, ehhez képest rövid, nincs miért újrajátszani (többen már inkább bérlik azt, amit visszavittek mások), az egész túl lineáris, tele van QTE-vel, agyon van szkriptelve és nincs multi. Ezeket mondják azok, akik megvették, játszották. Nagyon szép a grafikája, nem bugos, jók az animációk, de ettől még messze van a tökéletestől.
A CoD az leginkább multis játék, azért kap(hat) több pontot.

(#63932) perge666 válasza skrisz (#63929) üzenetére


perge666
veterán

Diablo3,Double Dragon Neon..........

(#63933) Mr X válasza skrisz (#63929) üzenetére


Mr X
veterán

Asszonykával mi a Ratchet mellett most a Trine-t és a Rayman Origins-t toljuk, azok ilyenek.

(#63934) satz18


satz18
őstag

Elkezdtem az inFAMOUS 2-t és egyenlőre baromira tetszik. Sokkal jobb mint az első rész. Nem szaggat, a grafika rengeteget fejlődött, bár szépnek továbbra sem mondanám. A képességeket nagyon kibővítették, végre van értelme a közelharcnak. Ami jó volt az 1 ben abból semmit sem vettek el. A történet mondjuk továbbra is nagyon gyenge, de egy sandbox akciójátéknál az nem egy fő szempont. Nagyon pozitív csalódás az egy után. Sztem amint lesz PS4-em, az elsők között lesz a Second Son a beszerzett játékok listáján.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#63935) HuMarc válasza satz18 (#63934) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerinted gyenge volt az inFamous sztorija? Jó persze egy filmhez képest lehet, hogy gyenge, de videojátékok közt messze az átlag felett teljesít (persze egy Bioschok, TLoU leveri, na de ahogy mondtad, ez egy sandbox game).

(#63936) james001 válasza satz18 (#63934) üzenetére


james001
veterán

Hát ha a 2-nek azt mondod gyenge a grafikája,a Second Son-tól behugyozol :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63937) ekko98 válasza satz18 (#63934) üzenetére


ekko98
tag

MICSODA???Hát nem mondnám ezt legalábbis a storyra nem mert nem a legrosszabb, ha végig játszottad az egyet akkor nem is tudom nekem akkora áll le esés volt amikor kiderült hogy a jövőbeli Cole a főboss, nyugi a végén szerintem te is úgy állsz fel a játék elől hogy azt a k*rva :D sokkal jobb a 2 mint az 1 de a story az egy szinten van azzal nincs gond

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#63938) skrisz válasza Mr X (#63933) üzenetére


skrisz
csendes tag

Köszi! Beszereztem a Raymant és a Trine 2-t is, épp akciós a Store-on mindkettő. Én a fiammal játszom, a Raymant már kipróbáltuk az tetszik neki.

(#63939) dilipok válasza skrisz (#63938) üzenetére


dilipok
veterán

fergeteg jo a rayman. Kedvenc palyam az, amelyik alatt az eye of the tiger szol. Szamtalanszor nyomtuk mar vegig a tesommal, de meg mindig fetrengunk rajta :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#63940) Sirandrish válasza dilipok (#63939) üzenetére


Sirandrish
legenda

OH lesz olyan is? Mi asszonnyal még csak azt a Rock castle vagy mit toltunk, ahol ugrásra meg minden ful ütembe szól a zene...hát az valami kegyetlen!!! :C

Amúgy aki játszik a Legendel és segítene egy trófeában az kérem jelezze privátban. Nem kell érte semmi extrát csinálni, csak a napi küldiket betolni..naponta durván 1 perc :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63941) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lesz mostanság valami PS3ra amit érdemes lehet beszerezni? A Dragon Ballon gondolkodom ezerrel...de ha lesz más nagy durr akkor lehet átpártolok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63942) perge666 válasza Sirandrish (#63941) üzenetére


perge666
veterán

Látom a DragonBall kifogott rajtad,már vagy 2 hónapja is be akartad szerezni. :D
Cimborám bele volt tavaly bolondúlva,szinte csak azzal játszott,nekem nem igazán jött be.

(#63943) Sirandrish válasza perge666 (#63942) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 hónapja is csak gondolkodtam rajta ugyanis most pénteken fog megjelenni ha minden igaz :K
És állítólag elég faja lesz..csak hát 18K :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63944) james001 válasza Sirandrish (#63941) üzenetére


james001
veterán

Az új Resi (Revelations 2) is jön ha minden igaz PS3-ra,meg a Mortal Kombat X is. Más nagyobb cím nem nagyon jön már PS3-ra,lassan sajnos muszáj lesz átváltani a 4-esre :( Bár én még ráérek,sok játékot be kéne még pótolni PS3-on,de ugye kevés pénz és idő :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63945) perge666 válasza Sirandrish (#63943) üzenetére


perge666
veterán

Ja hogy neked az újra fáj a fogad?
Azt hittem valamelyík régi érdekel.

(#63946) Sirandrish válasza james001 (#63944) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen a Revelations 2-t én is néztem de jelenleg 7 darab resident játék van a gépemen, szóval izé..:D
A Mortal nem érdekel..mármint ha fighting akkor 100szor inkább a DBZ :K

Én majd év végén vagy jövő év elején akarok PS4re váltani. Addig van még mire nézni :K

perge666 Jaja a Xenoverse-re

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63947) james001 válasza Sirandrish (#63946) üzenetére


james001
veterán

Én is akkor tervezem,ha kijön az Uncharted 4 szaladok is lopni venni ;]
Amúgy a Xenoverse-t szoktam nézni twitch-en,ott már streamelik PS4-en,egész jónak tűnik. Az utóbbi DBZ játékok nekem nem jöttek be (az utolsó amivel jót játszottam a Raging Blast 2 volt),de ez megfogott. De majd ha leesik az ára :DDD Egy Budokai Tenkaichi 3 HD kéne :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63948) erahurka válasza #58000384 (#63931) üzenetére


erahurka
félisten

Csupa olyan dolog miatt szidják ami engem hidegen hagy :) Amúgy se jatszom újra semmit. Talán a GTA Vice City volt az egyetlen amit kétszer végigvittem. Meg még egy-két cucc PS3-on de ezek csak a Platinum miatt.

(#63949) Sirandrish válasza james001 (#63947) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy streamelik PS4-en? Nem egyszerre jelenik meg a PS3as verzióval??

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63950) james001 válasza Sirandrish (#63949) üzenetére


james001
veterán

Japánban már kinn van egy ideje :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.