Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62201) szaboc78 válasza #58000384 (#62200) üzenetére


szaboc78
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni mint új ps3 tulaj, hogy a 12 GB verzió esetében lehet törölni adatot, mert a granturismo 6 csak úgy indul el, hogy 385 MB adat felszabadítását kéri. Vagy esetleg ezt nem lehet megejteni és csak egy nagyobb vinyó a megoldás? Köszönöm.

(#62202) james001 válasza #58000384 (#62194) üzenetére


james001
veterán

Mivel már a PS4-el foglalkoznak inkább,ezeket már tuti nem javítják,főleg a Store-t nem.
Aki témákat vesz az meg hülye (már bocsánat),neten is le tudsz tölteni több 100-at,már dinamikusat is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62203) #58000384 válasza szaboc78 (#62201) üzenetére


#58000384
törölt tag

Lehet, a játékok fölötti Game Data Utility mappában vannak a letöltött dolgok, de nem is tudom, hogy a GT6 elindul-e 12 gigás PS-en. A GT javításaiból nem tudsz törölni, ha játszani is szeretnél vele. Egy vinyó nagyon erősen ajánlott.

james001: Hát sajnos ez a gond... A téma persze, hogy lehúzás, de még az ingyeneseknek sincs sok értelme, mert átlagban nem látja az ember, vagy nem elég ideig. Egyébként szerintem a 89 forintos avatar is lehúzás, bár Boxon meg a kis figurák még drágábbak. Viszont a Store-os dolgokon tudnának javítani, csak minek, ott a PS4, vedd meg azt, ahogy mondtad.

[ Szerkesztve ]

(#62204) Elims válasza #58000384 (#62194) üzenetére


Elims
veterán

"...billentyűzetet sem lehet magyarra állítani..."

Én ezért szoktam gyakran a ps mobil alkalmazásából üzenetet írni.Ott minden van és gyorsabb is az írás. ;-)

James: "Aki témákat vesz az meg hülye..."

Én az voltam amíg fel nem világosítottál. :-)

Szaboc: Nem hiszem,hogy el tudod indítani a gt6-ot a 12gb-on. :-/
Gt5-öt Biztos Nem.
Vki panaszkodott már itt a 6-ra,hogy annyit töltene le amit a 12gb nem bír el. :-/

(#62205) #58000384 válasza Elims (#62204) üzenetére


#58000384
törölt tag

WP-re nincs alkalmazás, meg azért na... nyilván támogatja a rendszer az UTF-8 kódlapot, mert pl. német beviteli nyelv az van, szóval semmi okuk nincs arra, hogy magyarul ne lehessen gépelni.

Vettél témát? Én nézegettem, de 890 forintot ki nem adnék érte :N Nézegessem a beállítások szövege alatt a hátteret? Kb. minden alkalmazásnak saját képe van, az első dolga a rendszernek eltüntetni a hátteret. A másik kedvencem az, ha a játéknak zenéje is van. Egyszer felejtettem magason a hangerőt, majd mikor átlépkedtem a R&C Qforce-on, elkezdett azonnal ordítani a zenéje :D

Amúgy jól tudom akkor, hogy ha pl. Angliából rendelek játékot, az nekem is menni fog minden gond nélkül? DLC-t meg egyebeket nem akarok venni. (tudom, innen többen rendeltek már onnan, de biztos ami tuti alapon én is megkérdezem :))

[ Szerkesztve ]

(#62206) perge666


perge666
veterán

Tegnap az UC3-ba eljutottam a 16.fejezetig,ha ma lesz időm,akkor lehet úgy csinálom hogy elviszem 20-ig,és akkor lesz még egy nyugodt nekifutásom a legközelebbi játékhoz. :)

Még azt kell kitalálnom hogy mivel folytassam,az AC3,Resistance1 és a GOW Ascensionson vacillálok.

Lehet a legrövidebbel kellene kezdenem.

[ Szerkesztve ]

(#62207) Sirandrish válasza perge666 (#62206) üzenetére


Sirandrish
legenda

A GoW-hoz írtam egy cikket, de még nem hozták le :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62208) erahurka válasza perge666 (#62206) üzenetére


erahurka
félisten

GoW a legrövidebb (meg a legjobb is ezek közül szerintem)

(#62209) Petreszku válasza perge666 (#62206) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

A Resistance 1 szerintem jó választás. Grafikailag nem mai az igaz, de a játék élmény nagyon jó.
Trófea nincs benne ha ez számít valamit.

(#62210) assemble válasza perge666 (#62206) üzenetére


assemble
addikt

Ezek kozul messze a GoW:A a legjobb (meg ugy is, hogy osszessegeben az a fo szeria leggyengebb resze - amiert nemileg karpotol a jo harcrendszer es multiplayer).

(#62211) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hm..most néztem egy videót. A Red Dead Redemptionbe van COOP? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62212) Elims válasza #58000384 (#62205) üzenetére


Elims
veterán

Vàlts telefont. ;-)

Sajnos vettem témàt.Nem is egyet.Animàltakat is. :-/ Szépek,mert tényleg szépek,de ugyezek meg lettek volna az interneten is.Ha James nem mondja,hogy lehet ùgy is akkor nem tudom.
Persze mind fölösleges pénzkidobàs volt,mert SirAndrish jòvoltàbòl meg lett a ps 20.születésnapos témàja és most màr csak az marad.

Minden gond nélkül menni,vedd meg nyugodtan Angliàbòl.

(#62213) fausto válasza Sirandrish (#62211) üzenetére


fausto
addikt

Van hozzá egy ingyenes coop DLC, benne olyan 5-6 küldetéssel.
(Anno rongyosra játszottam :D)

[ Szerkesztve ]

(#62214) Sirandrish válasza fausto (#62213) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62215) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szerintetek ez gyári?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62216) A`rpi válasza Sirandrish (#62215) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

nem.

Erkón semmilyen keret nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#62217) Sirandrish válasza A`rpi (#62216) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tuti? Mert a kereten belül nem az a "Copies" vagy milyen szöveg van.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62218) A`rpi válasza Sirandrish (#62217) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nézd meg a saját DS3 karodat azon van keret ? :N

(#62219) Sirandrish válasza A`rpi (#62218) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azon nincs :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62220) perge666


perge666
veterán

Köszönöm a hozzászólásokat,véleményeket,akkor a GOW-val kezdek,utána úgyis jön a többi is. :)
Eddig az összes GOW-ot végig vittem,a PS2-eseket többször is,biztos ez sem fog csalódást okozni.

Resistanceban nem gond hogy nincs trófea,nem arra utazok,a játékélmény legyen jó,magával ragadó!

Gondolkoztam hogy a régi PS1-es nagy címeket is be kellene gyüjteni,de elég drágák.
:(((

[ Szerkesztve ]

(#62221) A`rpi válasza Sirandrish (#62219) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Első DS3 karom, pár kilométer már van benne. :D

[ Szerkesztve ]

(#62222) Sirandrish válasza A`rpi (#62221) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az enyém is ilyen, mindkettő :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62223) assemble válasza perge666 (#62220) üzenetére


assemble
addikt

A legtobb dologban ott van, sok dologban jobb, mint valaha, technikailag nagyon ott van (az egyik legszebb jatek ps3-ra, gow3-nal is szebb pedig az se volt semmi), csak mivel elozmeny, kevesbe epikus, mint az eredeti trilogia, kevesbe jelentos/izgalmas a sztori - ebben az eredeti trilogia nagyon eros volt szerintem.

(#62224) #58000384 válasza Elims (#62212) üzenetére


#58000384
törölt tag

Áhh, túl jó ez nekem, hogy leváltsam :N

Azért neten sincs fent minden animált téma (elég sok gagyi van, lehet keresgélni), újabb profilképet meg sajnos sehogy sem lehet beállítani, csak ha az ember megveszi. Ez a gáz. Nekem amúgy az 1 hónapos ingyenes Plusról van pár animált témám, azokkal elvagyok :) Ilyen akváriumos meg lávalámpás, szerintem ezek jók. Aztán lehet, hogy ezek nem is fizetősek... fene tudja.

Köszi, akkor meg is rendelem :K

(#62225) Brian_GT válasza Sirandrish (#62222) üzenetére


Brian_GT
őstag

Basszus mit csinálsz te velük? Nekem is vagy 5 éve van PS3, de nekem még csak egy felirat vagy betű se kezdett elkopni, pedig rakok bele én is néha rendese.

Amúgy RDR: Igen, tudtok menni különböző küldike 2-en...ilyenkor úgymond castot kell választani... shotgunos emberke akarsz lenni, vagy sniperes stb. Szóval előre meghatározott castok vannak. Jó kis cucc.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#62226) Sirandrish válasza Brian_GT (#62225) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmit. Mindkettő makulátlan! Az egyik majdnem null kilóméteres
De sose árt ha van :B

Az RDR meg jól hangzik :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62227) Baga1983


Baga1983
senior tag

Hali!

PS3-on hogy megy a Watch Dogs? Nagyon nyekeg?

[ Szerkesztve ]

(#62228) Sirandrish válasza Baga1983 (#62227) üzenetére


Sirandrish
legenda

Simán játszható. Van 1-2 mozzanat amikor érezni hogy elférne még néhány mhz a ps3ban, de összességében flottul megy :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62229) Wlac válasza Baga1983 (#62227) üzenetére


Wlac
Ármester

Videók alapján nem venném meg. Csúnya, és nem is olyan folyamatos. Lehet, hogyha nem láttam volna a PS4-és összehasonlító videót, akkor jobban tetszene, de azt mondom, hogy az egy olyan játék, amit nem érdemes a régi generáción nyomni.

Szerk: erre a videóra gondoltam (bocs, nem tudok mobilos felületen linkelni): https://www.youtube.com/watch?v=Hf6eL4z9jywHf6eL4z9jyw

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#62230) Sirandrish válasza Wlac (#62229) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt elhiszem hogy PS4en és PC-n szebb de ez a videó nevetséges. Ennél sokkal ismétlem SOKKAL szebb PS3on is! Élénkebbek a színek és egész egyszerűen szebb. Ezt nem tudom ki és hogy vette fel, de senki se gondolja hogy így néz ki :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62231) Wlac válasza Sirandrish (#62230) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem tudom sem megerősíteni, sem cáfolni, mivel csak videókon láttam, és ott jelentős a különbség.

“The wha-"

(#62232) Sirandrish válasza Wlac (#62231) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztosan sokkal szebb PS4en. Ugyan azon még nem láttam, de biztos vagyok benne.
De a PS3as verzió nem ilyen csunya és fakó. Van benne vagy 20 órám szóval tudom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62233) #58000384 válasza Wlac (#62229) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát azért fura... most vagy tényleg ilyen PS3-mon, vagy a rögzítőkütyü produkált elég durva screen tearing-et (mikor látszik a kép frissítése, egy/több sávban megtörik a kép). Ilyent még a GTA 4 sem csinált, pedig az aztán a legalja a maga 18-20 FPS-ével. A grafika az persze, hogy olyan, mert a PS3 már elég gyengécske gépezet, de videók alapján azért a játék legjava át lett szépen ültetve.

Játszottam a Sleeping Dogs-zal, ott pl. játék közben elég stabil 25-30 körüli FPS van, csak az átvezetőknél esik le, de sokkal kellemesebb élmény, mint a GTA 4. Persze elmarad a PC-s grafikától azért szépen. Ha az embernek nincs PS4-e, vagy egy nagyon combos PC-je, akkor szerintem nem rossz vétel.

(#62234) Wlac válasza #58000384 (#62233) üzenetére


Wlac
Ármester

Pedig terveztem a GTA 4 pakk beszerzését, de ezek szerint annyira rossz PS3-on?

“The wha-"

(#62235) KaitouP válasza Elims (#62204) üzenetére


KaitouP
veterán

Melyik ez az alkalmazás? (milyen néven találom? Androidos vagyok) Jól jönne. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#62236) Sirandrish válasza KaitouP (#62235) üzenetére


Sirandrish
legenda

Playstation app

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62237) #58000384 válasza Wlac (#62234) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem annyira rossz, csak a lassulások nagyon szembetűnőek. Neten nézegetve nem tűnik ilyennek, sőt, 28-30 FPS-t írnak, de ez baromság. X360-on a sima 4-et, PS3-on a két kiegészítőjét próbáltam, mindegyik szar (de PC-n is, jó GTA 4 nem létezik). Alkalmanként keményen belassul, néha szaggat is, ezért mondom a 18-20 FPS-t, ha éppen olyanja van. Van, hogy szépen, simán megy, de ingadozik, főleg ha sok autó meg ember van a képen. Ettől még szépen végig lehet vinni, de egy Sleeping Dogs azért jobb, folyamatosabb. 1500 körül volt az alapjáték plusz a két kiegészítő, annyit bőven megér még így is, ha kedveled a szériát.

(#62238) KaitouP válasza Sirandrish (#62236) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#62239) Wlac válasza #58000384 (#62237) üzenetére


Wlac
Ármester

PC-n toltam az alapjátékot, kb. hasonló FPS értékekkel, de a kiegészítők már nem mentek normálisan, ezért gondoltam hogy majd itt teszek vele egy próbát, de így még várok vele akkor. A Sleeping Dogs amúgy is izgatja a fantáziám.

“The wha-"

(#62240) Sirandrish válasza james001 (#62184) üzenetére


Sirandrish
legenda

Segíííícs..

Ezt próbálom, de nekem Jinpachi nem csinál semmi, csak beugrik és üt egyet majd kimegy megint..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62241) Sirandrish válasza Sirandrish (#62240) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vágom..hogy hívja be Jinpachit 1 normál ütés után? Nem értem.. :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62242) Sirandrish válasza Sirandrish (#62241) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól van..megvan. Nem volt egyszerű :N

Bocsi a sok posztért de lejárt a szerkesztési idő.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62243) james001 válasza Sirandrish (#62242) üzenetére


james001
veterán

Szívesen ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62244) Sirandrish válasza james001 (#62243) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem figyeltem a leírásban hogy "(while rising)" és ugye így teljesen mást csinált. De aztán meglett.
Időközben befejeztem a Fight Labot is... meg még megcsináltam 1-2 trófeát. Már 37/50..alakulgat.

Persze az időigényesek még hátra vannak és persze a multisok...blee. Viszont olvastam hogy hogy adja a rangokat multiban.
Rank Difference and points awarded
Same Rank = 1 point
-+1 Dan Difference = 0.5 point
-+2 Dan Difference = 0.25 point
+3 Dan Difference = 0.125 point

Ez vesztett meccsnél is számít? Mármint gondolom hogy nem ugrok meccsenként egy szintet de valóban 10szer annyit ér mint a +3 difis? Mert azért az nagyon nem mindegy.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62245) ps3fefe


ps3fefe
újonc

Üdv mindenkinek! Segítség kellene . Adott egy Ps3 ami sajnos nem olvas be, mivel nem forgatja meg a lemezt. Gondolom motorvezérlő az döglött be, kicseréltük egy másik Bd romra ami szépen felpörög de nem olvassa be a lemezt. Kérdés ezek a gépek is ugyan úgy vannak párosítva mint a boxok csak az eredeti meghajtóval megy, vagy sem. Láma vagyok hozzá így segíts.

(#62246) A`rpi válasza ps3fefe (#62245) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szerelési tapasztalattal itt szinte senki nem rendelkezik, ha nem boldogulsz vele, vagy használd meghajtó nélkül, vagy vidd szervizbe, vagy add el hibásan.

Pontosan amúgy milyen modell? ha FAT akkor nem feltétlen éri meg rá költeni, 30-40 körül kapni fiatal superslim gépeket.

(#62247) ps3fefe válasza A`rpi (#62246) üzenetére


ps3fefe
újonc

Igen Fat. Akkor marad a vásárlás . Frissítés előtt tökéletes volt most ahogy felkerült rá a 4.66 azóta semmi.Köszönöm tanácsod .

(#62248) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Dungeon Defenders!? Mond valakinek valamit?
Elvileg PSN-en is megjelent de Store-ba csak 2 DLC-jét találom. AZ alapjátékot és a többi DLC-t nem!
Tud erről valaki valamit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62249) james001 válasza Sirandrish (#62244) üzenetére


james001
veterán

Biztos,ennyire nem vágom hogy mennyi a különbség meg hogy hány pontot ad vesztésnél :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62250) Sirandrish válasza james001 (#62249) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi az hogy nem vágod? Nah akkor húzzál a netre aztán készülj fel jobban..holnap kikérdezlek :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.