Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62901) Elims válasza Sirandrish (#62891) üzenetére


Elims
veterán

Most lett végem!!! :-DDDDDDD

Árpi: A 800e-t én is nagyon sokallom érte.Annyit talàn tényleg nem ér.
Bàr ha milliàrdos lennék akkor csak megvenném. :-) (milliomosként nem)

HuMarc: "Meg aztán az, hogy játszik vele, és élvezi, nem ugyanaz, mint hogy a platinára hajt."

De szép íràs!! Te Marci,nem elírtad egy 10-essel a korod? ;-)

(#62902) fausto


fausto
addikt

Ha valakit érdekel, jön PS3-ra is a Spotify
Én most fedeztem fel magamnak Androidon, elég jó. PS3-on is fogom használni, eddig Youtube-oztam, ha zenét akartam hallgatni, de ez így jobb lesz. Támogatott lesz a free és a premium verzió is

(#62903) ldave válasza fausto (#62902) üzenetére


ldave
félisten

Lassan egy éve használom, azóta nem is kerestem már forrást zenehallgatáshoz. Elő is fizettem rá pár hónap után.

A Slime draws near! Command?

(#62904) storm3 válasza ldave (#62903) üzenetére


storm3
senior tag

Vágom a spotifyt mint szoftvert,de valahogy nem értem a hype-t. Nekem ez olyan mint a tumblr. Röviden ,két mondatban elmagyaráznátok,mi értelme? :D

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#62905) ldave válasza storm3 (#62904) üzenetére


ldave
félisten

Itt egy cikk a témában.

A Slime draws near! Command?

(#62906) Tdizsolt válasza Elims (#62901) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Az a vicc,hogy ha külön az összes alkatrészét legyártatnám ebben a színben,meg csapatnék rá egy kamu sorozatszámot a kínai elvtársakkal (Talán még egy hamisított certificate is beleférne... :DDD ),még szerintem az is meglenne 100k-ból,és az már igazán minőségi termék lenne... :DD :DD
Lehet,hogy nem vagyok egy fanatikus ps rajongó,de engem abszolút hidegen hagy a színe.Már egy "snassz" feketétől is a seggem verném a földhöz a boldogságtól.Az,hogy van szürke is,már elhanyagolható számomra.... :U
De ez a magán véleményem,nem szándékom megsérteni vele az elvakult fanokat!... :B :K

Psn ID: Tdizsolt

(#62907) james001


james001
veterán

GTA5 fősztorija milyen hosszú amúgy? Hány küldetés van kb.?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62908) erahurka válasza james001 (#62907) üzenetére


erahurka
félisten

69 küldi, nekem azt hiszem 2 hétbe telt, nem vészes szerintem. Checkpoint rendszer sokat könnyít az előző részekhez képest.

(#62909) james001 válasza erahurka (#62908) üzenetére


james001
veterán

Most Trevor-nál tartok,a repülős küldetés után. Ez azért még eléggé az "eleje" gondolom.
Amúgy végre beindult a játék,az elején eléggé "untam". Eddig egyedül Michael a legjobb karakter szerintem,Franklin olyan semmilyen,Trevor meg csak egy elmebeteg. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62910) fausto válasza james001 (#62907) üzenetére


fausto
addikt

Én most kezdtem újra és csak a sztori küldetéseket csinálom. A 69-ből eddig 41 van meg, ez 12 órába telt. Szerintem a főszál olyan 15-20 óra lehet, vérmérséklettől függően.

(#62911) erahurka válasza james001 (#62909) üzenetére


erahurka
félisten

Regisztrálj Rockstar Social Club-ba es akkor látod mennyit csináltál meg.
Michael nekem is a kedvence, az elozetesek is hozzá hoztak meg a kedvem. Trevorból többet ki lehetett volna hozni. Franklin meg csak a tucat Drótos néger, ya know what I'm sayin'? :D

Nekem amúgy nem adta vissza teljesen azt a hangulatot amit az előzetesek így kicsit csalódtam benne. Viszont nagyon változatosak a küldetések, ez bejött.

(#62912) Alastair' válasza supercow (#62897) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Olyan 2 órán át csinálta a mentést.

Alister from Hell

(#62913) fausto


fausto
addikt

Februári Plus:

Apotheon (PS4)
Transistor (PS4)

Thief (PS3)
Yakuza 4 (PS3)

Rogue Legacy (PS4, PS3, PS Vita Cross Buy)
Kick and Fennick (PS Vita)

(#62914) Sirandrish válasza fausto (#62913) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez nem is rossz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62915) erahurka válasza Sirandrish (#62914) üzenetére


erahurka
félisten

Bizony. Lehet előfizetek egy évre Februárban.
Mit gondoltok, Watch Dogs és Wolfenstein the New Order várható Plusba idén?

(#62916) Wlac


Wlac
Ármester

A Thief miatt én is elgondolkodom rajta. A Yakuzáról már hallottam, de még nem volt szerencsém hozzá. Valakinek van vele tapasztalata?

“The wha-"

(#62917) perge666 válasza james001 (#62909) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is Michael a kedvencem. :)

[ Szerkesztve ]

(#62918) james001 válasza erahurka (#62915) üzenetére


james001
veterán

Wolfenstein jöhetne :D
Úgy látszik egyébként nem voltak igazak a pletykák,mert ugye a Resi Revelations meg a Rain volt beírva sok helyre.
Thief-el már játszottam nekem nem jött be,Yakuza meg nem vonz,úgyhogy ez a hónap is kimarad számomra.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62919) erahurka válasza james001 (#62918) üzenetére


erahurka
félisten

Thiefről néztem videókat anno, az az egy mozzanat fogott meg ahogy a képek keretét körbe kell vizsgálni, az nagyon menő lett :D

(#62920) Brian_GT válasza Wlac (#62916) üzenetére


Brian_GT
őstag

Már én is hallottam a yakuzákról, de hála égnek még nem volt szerencsém hozzájuk :DDD :DDD

Wolfenstein...fps konzolra?? Eeee--neee... Rain meg megvan szóval a Resi az lett volna a királyság...hol van?

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#62921) james001 válasza erahurka (#62919) üzenetére


james001
veterán

Thief-ből a régi volt még a jó,a Dark Project. PC-n szétjátszottam,nagyon feeling-es volt. Ez az új rész unalmas minden küldetés ugyanaz,egy-két ilyen "mini-játék" van benne ami jó de amúgy nem nagy szám.

(#62920) Brian_GT: A Resi meg a Rain csak pletyka volt.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62922) HuMarc válasza Brian_GT (#62920) üzenetére


HuMarc
addikt

A Wolfenstein simán jó konzolon, bár én sem szeretem az FPS-t konzolom.

(#62923) Bogyi007 válasza fausto (#62913) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hmm, nem is rossz, végre Ps4-en is használható gamákat adnak és még a gépeink is kapnak normálisabb címeket, szerintem lesz Ps4 Tomb Raider Def kiadás is hamarosan.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62924) Bogyi007 válasza fausto (#62913) üzenetére


Bogyi007
veterán

Rosszul olvastad...

Ps Blogon ez van írva:

Leaving PS Plus:
4th February: inFamous First Light
4th February: The Swapper
4th February: Prototype 2
4th February: DuckTales Remastered
4th February: Woah Dave!
4th February: Duke Nukem: 3D
Megaton Edition

Entering PS Plus:
4th February: Apotheon (PS4)
4th February: Transistor (PS4)
4th February: Thief (PS3)
4th February: Yakuza 4 (PS3)
4th February: Rogue Legacy (PS4,
PS3, PS Vita Cross Buy)
4th February: Kick and Fennick (PS
Vita)

Szóval Ps3-ra két nagyobb címünk is lesz..

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62925) renji00


renji00
aktív tag

Van egy szinte új (kb 1 órát használt) DS3 controllerem és beragad a jobb analóg ha jobbra/le húzom. Valahogy meg lehet szerelni?

(#62926) Czimby válasza james001 (#62907) üzenetére


Czimby
addikt

Arra figyelj, hogy ha Lester által kiadott bérgyilkosságokat csak a story mode befejeztével csináld meg.
És mielőtt elkezdel gyilkolászni, az összes pénzed fektesd részvénybe.

Kb meg ötszöröződik a vagyonod!

Youtubon van rola vidi.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#62927) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

A gyerekeknek szeretnek vasarolni egy PS3-at, talaltam is egyet itt helyben, amit tudni erdemes rola.:
- cech-2004b model
- 5db eredeti jatek (GTA 4, Resistance Fall of Man, Army of teo, Army of two 40 day, Motor Storm)
- 1 gyari vezeteknelkuli joy
- 1 m-tech joy
- 240 gb vinyo

Megeri megvasarolni?
Ha igen, akkor mennyit erhet?

Koszonom! :R

Samsung S9

(#62928) james001 válasza Czimby (#62926) üzenetére


james001
veterán

Miért mi lesz ha sztori befejeztével előtt csinálok bérgyilkos küldetéseket? :D
Amúgy annyira nem izgat a játék,majd végigtolom a főküldetéseket aztán ennyi,baromi sok idő lenne még minden más cuccot is megcsinálni benne. A régi San Andreas-t már 100%-ra kitoltam kétszer is elég volt az. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62929) perge666 válasza Czimby (#62926) üzenetére


perge666
veterán

Részvényt hol lehet venni benne?
Én már végig vittem a storyt,de bérgyilkos küldetést nem csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#62930) Elims válasza Tdizsolt (#62906) üzenetére


Elims
veterán

Nekem most még nem kellene ps4.A sima biztos nem.
Én jobban oda lennék ezért a snassz szürkéért. ;-)

James: "GTA5 fősztorija..."

Gyere online-ba csak két-három napig.Nem kell tovább. ;-)

Szerk.:
Víz Elek: Ha 35e-ért odaadja,vedd meg szerintem. :-)

[ Szerkesztve ]

(#62931) james001 válasza Elims (#62930) üzenetére


james001
veterán

Nem igazán izgat az a része se.

Amúgy ki az aki megvette PS3-ra a Resi HD-t? Én a napokban jöttem rá hogy kijött PS3-ra is :D De csak online sajnos,kell egy feltöltőkártya majd...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62932) Víz Elek válasza Elims (#62930) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Koszi, en is ennyire gondoltam kb. egyebkent 4.66-os szoftver van rajta, ha ez szamit valamit.

Samsung S9

(#62933) Elims válasza james001 (#62931) üzenetére


Elims
veterán

Csak kezd el.Más mint a sztori része.
Csak 7.szintet érj el.Neked az meglesz pár óra alatt. Egy nap alatt biztos.
Légyszives.

Víz Elek: Nincs mit. Az nem számít,ha nincs hack-elve akkor az mindig frissíti magát.

(#62934) Czimby válasza perge666 (#62929) üzenetére


Czimby
addikt

A telodon a neten.

Nem titok a game végén kapsz 28 misit, ebből tudsz 150-200at csinálni, igy kb mindent megvehetsz a varosban. Es ez ugye 3x ennyi penz ha mindharommal veszel reszvenyt. 😅

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#62935) Goldwin válasza erahurka (#62911) üzenetére


Goldwin
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#62936) perge666 válasza Czimby (#62934) üzenetére


perge666
veterán

Na azt meglesem,köszi. :R

(#62937) Sirandrish válasza james001 (#62928) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is azt kéne, mármint végigtolni a sztorit, de még nem sikerült rávennem magam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62938) Rezuhu


Rezuhu
aktív tag

Egy kis segítségre lenne szükségem! :)
Itt lóg Kratos a God of War 3-ban a kardjait a plafonba szúrva....
Hogyan ereszti el a plafont (nyomhatok én bármit... :D )?
2 irány közül nem tudtam merre lesz a továbbvezető út, de mire rájöttem (az ellentétes irányban valami kincs lehet, amiért visszamennék) már a plafonon "ragadtam"! :D
R1 és X-et írnak a neten, de nem jön le vele...

[ Szerkesztve ]

(#62939) satz18


satz18
őstag

Elkezdtem az inFAMOUS-t, kb 2 órát toltam bele, és valahogy olyan mintha egy prototype-os városban, assassins creedesen ugrándozva és pókemberes lazaságban és stílusban szövegelve lövöldöznénk. Nekem egyenlőre elég semmilyen. A 2. rész is ilyen lesz? Leginkább a move-os irányítás miatt vettem meg, de eddig nem tűnik egy jó beruházásnak.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#62940) Sirandrish válasza satz18 (#62939) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg a második rész minden téren jobb mint az első. Bár én személy szerint még az elsőről sem hallottam rosszat :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62941) Tegla80 válasza satz18 (#62939) üzenetére


Tegla80
addikt

sztem xar az egesz sorozat...szamomra 0erteku es kb ugyan igy voltam vele....egy darabig csinaltam azt,"delete" ...az "Inf2" be mar bele sem kezdtem....detto ugyan ez....
a ps4 verzatol is volt aki elvolt ajulva...xtem az is kuka...
most kaptuk meg a "teljes erteku kieg jatekot",ami a "first light", nah abba is raktam vagy 2-3orat es azota sem vitt ra a lelek....valszeg "delete" lesz
Valahogy nem erre vagyom...

Sony® & PlayStation®

(#62942) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy tudna valaki mondani valami biztosat a Dragon Ball Xenoverse-ről?
Konkrétan mi lesz? Már azon kívül hogy fighting game.
Lesz benne COOP de milyen? Valahol MMOról írnak...most akkor mi lesz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62943) Rezuhu válasza satz18 (#62939) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

A napokban értem az első rész végére.
Eleinte nekem sem jött be igazán a játék, de néhány aspektusa valahogy még is megfogott, és ezért csak befejeztem.
A shard-ok gyűjtése, 1-1 küldetés (az elektromos vezetékeken csúszkálva időre elérni az uplink-eket stb.) elég jó móka.
A története nem lenne rossz, de kicsit olyan érzésem volt a játékkal kapcsolatban, mintha lenne egy jó story és mellette, de külön maga a játék.
Ha a 2. résszel kezdesz lehet jobb lenne utána olvasnod az első rész történéseinek (bár lehet a 2. részben is ismertetik...).
A 2. rész lényegesen szebb, az irányítás is jobb lett, de kicsit most elég volt az Infamous-ból...
Majd egyszer végigjátszom azt is. :D

(#62944) ldave


ldave
félisten

Ha valaki majd megveszi PS3-ra a Life is Strange-t, technikailag érdekelne, hogy milyen. Nagyon érdekel a játék, de ha a PS3-as változat nem teljesít túl jól, akkor inkább kihagynám egyelőre.

A Slime draws near! Command?

(#62945) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Kratos még mindig lóghat vajon? B-)

Egyébként így fejből sajna nem tudom, hogy kell "leszedni" onnan, rég játszottam màr a Gow3-al...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62946) Rezuhu válasza Bogyi007 (#62945) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Köszi az érdeklődést! ;)
Ritka fos megoldás a GoW-ban, hogy a plafonról lógva nem mindenhol lehet elengedni a plafont.
Azt is igen trágya megoldásnak tartom, hogy egy falon felmászva teljesen egyes helyeken már nem lehet vissza lemászni, holott semmi nem változott a terepen ---> semmi akadálya nincsen.
Így ha egy helyen nem mentem el pl balra, hanem jobbra felmásztam, akkor a kihagyott balos útvonalon már csak a következő végigjátszáskor tudok szétnézni.
Ez a "játszd újra végig bammeg" hozzáállás a full gáz kategória...

(#62947) A`rpi válasza Rezuhu (#62946) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Idegesítő, de a játékok már csak ilyenek néha.

(#62948) Rezuhu válasza A`rpi (#62947) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Értem én, de ezt teljesen feleslegesnek tartom.
A játékban gondolom egy végigjátszásra nem lehet mindent összeszedni, mindent fegyvert kimaxolni stb.
Tehát ha valaki ilyesmire akar rámenni, akkor az úgy is többször végigjátssza a játékot.
Technikailag ennyire megterhelő lett volna nekik megoldani ezeket a problémákat?

(#62949) oriic válasza Sirandrish (#62942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz MMO. A kooperatív mód kimerül annyiban hogy más játékosokkal együtt lehet csinálni időutazós küldetéseket. Egyébként egy sima verekedős játék, van egy sztori, de pluszban saját karaktert is lehet csinálni.

Az MMO-t nem tudom hogy ki írta, köze nincs hozzá, max annyi, hogy a két főgonosz (Towa és Mira) majd a Dragon Ball Online-ban is szerepet kapnak. ( ez utóbb valóban MMO játék, de csak Japánban érhető el)

Live-Die-Respawn

(#62950) fausto válasza Rezuhu (#62948) üzenetére


fausto
addikt

De, ki lehet maxolni egy végigjátszás alatt a fegyvereket meg a statokat. És úgy emlékszem, hogy leesni nem lehet, de vissza lehet mászni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.