Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63401) Melack válasza james001 (#63399) üzenetére


Melack
veterán

Még egy kérdés: mi számít most átlagárnak? Csak gép + 2 kontroller kellene, meg mondjuk egy játék, hogy ne csak álljon ott (Move meg a többi cucc majd jönne hozzá szépen lassan - Heavy Rain pl)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#63402) Tegla80 válasza Melack (#63401) üzenetére


Tegla80
addikt

Inkabb azt mond,h mennyit szansz ra...
Kernek ossze-vissza mindent a gepekert.....nemreg lattam 80+ert is masinat.(nah az sem adja el ma/holnap :DDD )
Sac/kb azert 40e magassaga a piaci aruk jelenleg...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63403) Sanyi.mTs válasza Melack (#63401) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem a move már egy ideje csak pihen a helyén.
Amikor megvettem, akkor ment a sport champion 1-2, fitnes, The House of the Dead: Overkill (pisztollyal), scorcery pár hetet, de azóta 6-8 hónapja hozzá sem nyúltunk.

(#63404) Melack válasza Tegla80 (#63402) üzenetére


Melack
veterán

40-50eFt között számoltam rá költeni első körben. 120-320Gb, 2 kontroller, 1-2 játék és nem hekkelt gép.

(#63403) vegytek: 10 hónapos gyerek mellett nekünk se lesz rá sok időnk, de jó lenne időnként ilyenekkel játszani. Ezért is nézünk ilyeneket. Eladnád? :B

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#63405) erahurka válasza james001 (#63399) üzenetére


erahurka
félisten

SPOILER
Dave nem haver volt szerintem, egyszerűen vele kötött megállapodást. Dave elkapja Michaelt --> dicsőség, előléptetés mittomén. Dave pedig cserébe intéz Michael-nek egy nyugis életet. Aztán haverkodtak is, ha már megcsinálták egymás életét :))

(#63406) Tegla80 válasza Melack (#63404) üzenetére


Tegla80
addikt

Az korrekt elkepzeles....
Annyiba talalsz boven kinalatot....epp raneztem csak hirtelen,de van fennt az apron most is annyiba nem egy gep.... van koztuk innen is tobb forumtars a folyamatos ps4 re valtas miatt....nezelodj,hatha ismersz eladot kozuluk,akiben jobban megbiznal....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63407) Sanyi.mTs válasza Melack (#63404) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ment pü

gondolom nekem még kevesebb időm lesz játszani egy 2 hetes csöppség mellett :D

(#63408) Melack válasza Sanyi.mTs (#63407) üzenetére


Melack
veterán

Az fix :D Apás/BP topicban is van még hely :D Grat a lurkóhoz, az 100% force feedback meg move lesz, Hi-Res felbontással és 5D szaghatással. :R De lesz örömötök benne, nem is kevés.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#63409) FR33


FR33
aktív tag

Sziasztok!
Ha most csinálok először ps plus regisztrációt, hogy érdemes? Magyar vagy Usa accot csinaljak mert láttam nem mindegy?!

(#63410) A`rpi válasza FR33 (#63389) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Bármilyen leárazásról is legyen szó akár Magyar, Angol, Amerikai Store-ban, ha van aktív PS+ előfizetésed, 14 napos trial is teljes értékűnek számít, akciós áron vásárolhatod meg a játékokat, és utána is tudod használni őket, ha lejárt a PS+ mert megvetted.
Azokat a játékokat, amiket havonta a PS+ ad "ingyen" azok értelem szerűen csak az előfizetés alatt működnek.
Amerikai Sore-ral fizetés problémás lehet. Nekem pl nem sikerült kártyával fizetnem, állítólag Visa, és American Express-kártyákkal lehet fizetni, vagy épp 14 napos Trialt igényelni.

(#63409) FR33

Fizetés szempontjából legkényelmesebb a Magyar,ingyenes játékok(monthly games) tekintetében Magyar és az UK döntő többségben megegyezik, USA ebben eltérhet van hogy más játékot kapnak "ingyen" Plus előfizetők.

Abban az esetben érdemes küldi profilt csinálni, ha olcsóbb forrásból tudsz szerezni feltöltőkártyát, amúgy csak a macera van vele ha kártyával kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#63411) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Néztem hogy mire föl van 41 hozzászólás de látom Gta feeling miatt... ;-)

Nincs annak egy külön topic? :-))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63412) crue


crue
őstag

Éves PS Plus 11.900 Ft az Edigitalban.

(#63413) zsolesz010 válasza crue (#63412) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Üdvözletem,

Láma kérdés: Mi a legolcsóbb mód arra, hogy egy PS3 Slim 120GB jószággal tudjak használni bármilyen 3.5 mm jack dugóval ellátott sztereó fejhallgatót? Semmi headset, csak sima, mikrofon nélküli sztereó füles.

Köszönöm!

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#63414) Sanyi.mTs válasza zsolesz010 (#63413) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

rádugod a fülest a TV-re :P

(#63415) A`rpi válasza zsolesz010 (#63413) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

https://www.youtube.com/watch?v=uhPcpcA8bZs

Videóban komponens kábel van ez ne tévesszen meg.

PS3 AV Kábel

[link]

Piros és a Fehér csatlakozót kell használni, sárga a videó

3,5mm jack dugó - 2xRCA

[link]

3,5mm sztereo jack toldó

[link]

Utóbbit itthon nem találtam, ha van barkácsolós szaki ismerősöd össze tudja neked rakni:

[link]

(#63414) vegytek

Gondolom monitorral szeretné használni.

[ Szerkesztve ]

(#63416) fausto válasza erahurka (#63405) üzenetére


fausto
addikt

SPOILER

Na, ezaz, én is így értettem, de ebben mi volt a buli Dave-nek? Mert így is, úgy is megvolt Micheal és a szabadságért cserébe nem nyújtott semmit!

(#63417) james001 válasza fausto (#63416) üzenetére


james001
veterán

SP
Mint írtam pont azt kapja Dave cserébe hogy segít Michael az FIB-nek.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63418) erahurka válasza fausto (#63416) üzenetére


erahurka
félisten

SPOILER
De nem lett volna meg ha nem árulja el a tervet az FIB-nek.

(#63417) james001 : Annak hogy most a játékban segít nekik szerintem semmi köze az alkuhoz. Egyszerűen így alakultak a dolgok az ékszerüzlet kirablása miatt.

(#63419) zsolesz010 válasza A`rpi (#63415) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Oh, wow, hatalmas köszönet a részletes infókért :R Azt hiszem, holnap nekiállok beszerezni a kütyüket.
Láttad a dupla hüvelykujjat a videóban? :Y

(#63414) vegytek
Egy 40"-os Blaupunkt TV vagy egy 24"-os LG monitor a lehetőség. A monitoron lenne HDMI és 3.5mm jack is, de a nyamvadt TV-n nincs jack (vagy nagyon rossz a lyukfelderítési képességem hajnalban. Elbizonytalanodtam.)

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#63420) A`rpi válasza zsolesz010 (#63419) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ehh, jobban meg sem néztem, csak gyorsan rágugliztam, nagyon hárdkór.

TV-n amúgy kell hogy legyen, ha nézel pontos típust a TV- megnézzük, használati utasításában benne kell hogy legyen.

(#63421) Melack


Melack
veterán

Ps2 kontrollerek jók hozzá, vagy mindenképpen vmi DualShock kell?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#63422) ldave válasza Melack (#63421) üzenetére


ldave
félisten

Adapterrel megoldható, de jobban jársz egy DS3-mal.

A Slime draws near! Command?

(#63423) Tigi


Tigi
őstag

Most vettem meg a LBP 2-őt, rakom be a gépbe, hogy játszanak a lányok erre elkezd 32db frissítést letölteni és telepíteni. :Y

Nincs valakinek véletlenül egy felesleges kis könyv a játékhoz (nem kaptam a játékkal)?
Szívesen megvenném. :)

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#63424) erahurka válasza Tigi (#63423) üzenetére


erahurka
félisten

Használati utasításra gondolsz? Megtanít az elején játszan.

(#63425) perge666


perge666
veterán

Próbálta már valaki a Blacksite játékot?
Tényleg annyira rossz,mint ahogy a tesztekben írják? :F

(#63426) zsolesz010 válasza A`rpi (#63420) üzenetére


zsolesz010
senior tag

40/122I-GB-5B-FHBKU-EU
És igazad van, tényleg van jack. Árnyékban van a TV oldala, azt hittem, hogy az egy csavar, erre most lámpával körbevilágítva kiderült, hogy az egy lyuk. Megspóroltál nekem egy kisebb bevásárlást :))

Köszönöm a segítséget!

Nem a kérdés volt láma, hanem a kérdező :D

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#63427) Elims válasza Ulius80 (#63387) üzenetére


Elims
veterán

Nem kell leformázni,megcsinálja a ps3.Úgy tudom,hogy előtte törli.

Petreszku: "meglett az ELSŐ PLATINÁM :)"

Gratulálok!!!!! :-)
Ne állj meg egynél. ;-)

Mr X: Ha neked megérte akkor megérte. :-)

(#63428) Mr X válasza Elims (#63427) üzenetére


Mr X
veterán

Megérte. :) Biztosan találtam volna kicsit olcsóbban is, de így legalább nem kellett négy felé rohanni értük. :)

(#63429) Sirandrish


Sirandrish
legenda

CoD AW vásárlás külön accra érdekel valakit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63430) Tigi válasza erahurka (#63424) üzenetére


Tigi
őstag

A tokba való kis könyvre gondolok, azért kell, hogy teljes legyen a játék.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#63431) Sanyi.mTs válasza james001 (#63347) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

most már én is felhagyok a platina megszerzésével az egyik trófea miatt: 10 féle fegyverrel kell megölni az ellenséget. ebből néhányat csak a drog razziás helyen használnak és azok nem újrajátszhatóak :W
na meg a triad xp-t is elég nehéz lvl10-re feltornászni pedig a +15%-os ruhában vagyok :DDD

(#63432) matthias


matthias
csendes tag

Üdv, Urak!

Karak vagyok, ez a régi accom, kicsit eltűntem mostanában, de visszatértem :) Kölcsönadtam a gépet, aztán visszakaptam (mindenkit újra felvettem barátnak), és megünnepeltem egy Okami platinával :) Hát nagyon kemény meló volt, de nem azért, mert nehéz volt, hanem mert abszolút 100% kellett hozzá.
De megérte, már nekem is van platinám :D

(#63433) Sirandrish válasza matthias (#63432) üzenetére


Sirandrish
legenda

És miért nem karak nicken írtad ezt?
A platinához meg grat :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63434) james001 válasza Sanyi.mTs (#63431) üzenetére


james001
veterán

Hát igen nekem még az a random feltűnő küldetések is hiányoznak,az se akart összejönni :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63435) Petreszku válasza Elims (#63427) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm!
A platinákat nem fogom erőltetni, nem az én világom. Van egy két játék aminél nem zavar, ha 2x kell végig játszanom, de tényleg elenyésző ez a szám.

(#63436) matthias válasza Sirandrish (#63433) üzenetére


matthias
csendes tag

Köszönöm :) Eredetileg ezt használtam volna, ha nem felejtettem volna el minden adatot :B

(#63437) Sirandrish válasza matthias (#63436) üzenetére


Sirandrish
legenda

De most már a másikat kéne használnod :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63438) Tegla80 válasza matthias (#63436) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Csak szolok.....
Nem lehet 2felhasznaloneved az oldalon....
Sztem 1eztess akkor a modikka,mert esetleg klonregnek nezik a dolgot es kiutik alolad a reget.

Sony® & PlayStation®

(#63439) erahurka


erahurka
félisten

Tegnap visszaigazoltam pár ismerőskérést, ha innen volt valaki bocs a várattatásért!

Más: Adott egy LG LN570R meg egy PS3 Slim. Be van állítva a Simplink, azaz tévé távirányítóval tudom kezelni a gépet mondjuk filmlejátszás közben. Viszont egy idő után fogja, és megszakítja a kapcsolatot. Ezt csak onnan veszem észre, hogy adott gomb nem pause-ként működik tovább. Mivel lehet a baj?

(#63440) #58000384 válasza Tegla80 (#63438) üzenetére


#58000384
törölt tag

Szia, köszi, hogy szólsz, ezen ne múljon, akkor használom továbbra is ezt. De amúgy nem lehet megszüntetni sem a reget, csak nem használni.

(#63441) Tegla80 válasza #58000384 (#63440) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem +lehet szuntetni,de lehet azt csak modik tudjak.....
Keress+ valakit innen es kerd a masik reg torleset,h ne legyen gondod...En igy tennem. :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63442) #58000384 válasza Tegla80 (#63441) üzenetére


#58000384
törölt tag

Köszönöm, már megtörtént :K

(#63443) #58000384 válasza erahurka (#63439) üzenetére


#58000384
törölt tag

A kontrollert is kikapcsolja filmnézés közben, nem lehet, hogy valami energiagazdálkodási beállítás okozza ezt is?

(#63444) Mr X


Mr X
veterán

Eskü, én nem értem ezt a GTA Online-t. Felmegyek, bedob egy public room-ba. Passive mode bekapcsolva. De gyalogosan így is el tudnak ütni, ha kocsiban vagyok, abban meg lelőni. 30 métert alig jutok el.

Nem tudja valaki, hogy a játékban a BAWSAQ tőzsde miért nem megy nekem? PSN-re be vagyok jelentkezve, elvileg Social Club-ba is, bár ezt nem tudom, hol tudnám ellenőrizni, de már a FB linket is belőttem, de akkor is "down for maintenance".

(#63445) erahurka válasza #58000384 (#63443) üzenetére


erahurka
félisten

Erre nem is gondoltam, majd ránézek. Amúgy nekem nem rémlik hogy kikapcsolta volna a kontrollert.

(#63446) #58000384 válasza erahurka (#63445) üzenetére


#58000384
törölt tag

Beállítás kérdése, nekem azt hiszem 20 perc tétlenség után kapcsolja ki (alapbeállítás).

(#63447) FR33


FR33
aktív tag

Sziasztok, uj konzolos vagyok (ps3) es az lenne a kerdesem.h van e itt valaki aki sokat tolta pcn fpseket, mert en sok evig versenyszeruen csztem es most nyugira vagyok egy kis konzolozasra viszont az iranyitas megtanulasan nem egyszeru. A jobb kar fel le nezesevel vannak gondok. Pcn ha elore toltam egeret akkor lefele neztem
neztem, tehat inverz volt. Van itt aki pcn inverzbe tolta es konzolozik? ti hogy nyomjatok? mindkettot probaltam es egyszeruen egyike se mondanam jobbnak.

(#63448) supercow válasza FR33 (#63447) üzenetére


supercow
őstag

emlékeim szerint a legtöbb konzolos fps-ben van beállítás az inverz nézésre.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#63449) #58000384 válasza FR33 (#63447) üzenetére


#58000384
törölt tag

Szia! Játéktól függ, hogy mi inverz és mi nem, valamelyiket meg kell szokni, vagy át kell állítani. Legutóbb a BF Hardline bétával játszottam, és elég nehezen ment az irányítás, az érzékenységen kellett sokat állítanom. Ezzel ellentétben egy CoD Ghosts simán megy, mindenféle beállítás nélkül, mint PC-n. Játéktól függ.

Amúgy a Store csak nálam nagyon lassú? A letöltési sebességgel nincs gond, de most még a promós játékok is lassan töltenek be, tele van üres részekkel az egész, ráadásul emiatt szaggat is rendesen.

(#63450) FR33 válasza supercow (#63448) üzenetére


FR33
aktív tag

jaja van ,csak az érdekel hogy xy pl. pcn nem inverzen tolta az itt hogyan konzolon vagy épp forditva :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.