Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62051) Sirandrish válasza Rezuhu (#62050) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ismerem és rengeteget használtam anno PC-hez :K
PS3hoz még nem használtam mondjuk, de ha már itt van, rákukkantok :R

Szerk: Couch Co-Op....mekkora már :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62052) Sirandrish válasza Rezuhu (#62050) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remek..találtam egy játékot ami még érdekelne is, de itthon kb beszerezhetetlen ha meg mégis találok akkor rohadt drága lenne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62053) supercow válasza Sirandrish (#62049) üzenetére


supercow
őstag

A rövidebb Psn játékok nem adnak. Pl a Journey ad trófeákat, eljutsz 100%-ra de nincs platina.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#62054) Sirandrish válasza supercow (#62053) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem, köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62055) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van esetleg olyan lista ahol sorba vannak állítva a játékok a platinázás nehézségét illetően? Kíváncsi lennék hogy melyik játékok a legnehezebbek és hogy azt hány elvakult rajongó platinázta :K

Meg persze az is érdekel hogy melyik játékokat könnyű..vagyis inkább az hogy mi számít könnyűnek :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62056) Rezuhu válasza Sirandrish (#62055) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

A legnehezebb platinum-ra szerintem konkrét válasz nincsen.
A legtöbbet inkább időigényesnek írják.
Mugen Souls = 492 óra (ennyit írt rá egy játékos, mire meglett neki) :DDD
Star Ocean stb.
A nehézség szerintem inkább attól függ kinek melyik játék nem megy annyira.

(#62057) Bogyi007 válasza Sirandrish (#62055) üzenetére


Bogyi007
veterán

A múltkori trófeás oldalon amit linkeltél azon úgy rémlik hogy volt olyan listázási lehetőség hogy trófeák nehézség szerint....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62058) Sirandrish válasza Bogyi007 (#62057) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen trófeás oldalt linkeltem én?

Rezuhu 500óra az már nem semmi :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62059) HuMarc válasza Sirandrish (#62058) üzenetére


HuMarc
addikt

Lehet, hogy nem te linkelted. [link]

(#62060) Sirandrish válasza HuMarc (#62059) üzenetére


Sirandrish
legenda

De, én linkeltem csak még nem láttam rajta a listázási lehetőségeket, de most megtaláltam..rá is nézek :K

Szerk: nem teszi sorba..csak össze vissza listázza ki

szerk2: talán mégis, csak tovább kellett szűrni :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62061) Elims válasza james001 (#62040) üzenetére


Elims
veterán

"Ez a Journey baromi jó..."

Tudott vmit LDave amikor ajànlotta. :-))
Te nem gondoltad,hogy kipròbàlod a gta 5-öt???

Satz: Én az uncharted 3-mal ugyanígy voltam.Mondjuk én normal-on kezdtem,de az is nagyon könnyű volt.Egy-két hònapja elkezdtem a hard szinten csak az arany tròfea miatt,az sem egy haj de nehéz vmi.Uncharted 3 hard fokozata olyan mint az unharted 1 normal szintje.Nem könnyű,de nem is nehéz.

(#62062) ekko98 válasza Sirandrish (#62049) üzenetére


ekko98
tag

Amit biztosra mondhatok az a Devil may cry 4 na annak nincs is trófeái :D

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#62063) Sirandrish válasza Elims (#62061) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én simán nekivágnék crushingon is ha nem lenne az a b*zi bossfight az első és a második rész végén.
Nem mondom hogy meg is tudnám csinálni, de megpróbálnám. Viszont azokkal a boss fightokkal nem áll szándékomban szerencsétlenkedni. :N

ekko98 AKkor az a trófeavadászok álma :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62064) ldave válasza ekko98 (#62062) üzenetére


ldave
félisten

Van pár első generációs PS3 játék, ahol nincsenek trófeák, pl a Valkyria Chronicles is ilyen. Asszem a Metal Gear Solid 4-ben se volt alapra trófea, útlóag, jópár évvel később patchelték bele.

A Slime draws near! Command?

(#62065) Rezuhu


Rezuhu
aktív tag

A Resistance első részében sincsen. :(

(#62066) HuMarc válasza Sirandrish (#62060) üzenetére


HuMarc
addikt

De lehet rendezni sokféleképpen, nehézség szerint (amit az adott trófea ritkaságából számol).

(#62067) Elims válasza Sirandrish (#62063) üzenetére


Elims
veterán

"Én simán nekivágnék crushingon is..."

:-DDD
Az első rész normal fokozata is kemény kihívàs volt szàmodra (nekem sem volt pofon egyszerű).
Szerintem vidd végig először hard-on és ismételd meg ezt a hsz-st. ;-))

(#62068) Sirandrish válasza Elims (#62067) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az első olyan játékom volt PS3on amiben célozni kellett. Naná hogy szívás volt. Azóta picit belejöttem azért. :K
Kár hogy benne van a főboss...mert akkor csak azért is megmutatnám :D

HuMarc Már rájöttem :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62069) james001 válasza Elims (#62061) üzenetére


james001
veterán

Megvan a a GTA5,csak az első benyomás eléggé semmilyen volt úgyhogy azóta elő se vettem. De majd lehet még neki ugrok egyszer,de most a Fallout 3-al el leszek egy darabig.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62070) ekko98 válasza Sirandrish (#62068) üzenetére


ekko98
tag

Én is uncharteddel kezdtem a PS pályafutásom igaz én a 2-vel barátom ajánlotta és nála is játszottam ki egy huzamban mondta hogy hard-on álljak neki mert számára könnyű volt na akkor én is neki álltam az elején eléggé bénáztam de a végére már elég jól ment "csak" 5 halállal le is győztem a bosst és így egyből hardon álltam neki a 3-nak ami a 2 után gyerekjáték volt crushingon sem nehezebb csak jobban sebeznek

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#62071) Brian_GT válasza Sirandrish (#62021) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ez már csak így van :) Vannak dolgok amit közösen az asszonykával érdemes csinálni :DDD :DD :DDD

All4One-t toltuk mi is... voltak számára nehéz részek, de haladtunk szépen.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#62072) ldave


ldave
félisten

Duke Nukem 3D-t megvette valaki vagy Plus-ban próbálta? Ha lenne itt egy multis csapat, akkor megveszem én is, jó lenne poénkodni vele.

A Slime draws near! Command?

(#62073) fausto válasza ldave (#62072) üzenetére


fausto
addikt

Nekem megvan, tegnap próbáltam a multit, de nagyon rossz volt, durván lagolt..

(#62074) HuMarc válasza ldave (#62072) üzenetére


HuMarc
addikt

Duke Nukem 3D Megaton Edition? Én próbáltam, nem nagy eresztés. A multit is próbáltam, de az ellenfelet nem is láttam, pedig elvileg ő is ott volt a pályán: :F

(#62075) fausto válasza HuMarc (#62074) üzenetére


fausto
addikt

Elszórakoztam vele, de mondjuk jó lett volna, hogy ha már remake, a 2D-s objektumokat lecserélik 3D-sre. Szerintem nem sokkal szebb, mint az eredeti (vagy az idő megszépíti az emlékeket :D )

(#62076) Sirandrish válasza Brian_GT (#62071) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen...van 1-2 dolog :D
Egyelőre mi nem ütköztünk komolyabb ellenállásba szóval megyeget a dolog :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62077) Sirandrish válasza james001 (#62069) üzenetére


Sirandrish
legenda

Láttam te fulloltad a Tekken tag 2-t.
Van az a trófea hogy "You unlocked 40 characters' ending movies.".
Végig vitted 40karakterrel vagy van valami más megoldás?
Olvastam hogy amikor Ghostot gyilkolsz akkor ha az "arany" hátterüt választod akkor van valami de nem értem. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62078) #58000384 válasza fausto (#62075) üzenetére


#58000384
törölt tag

A Megaton Edition nem remake, csak nagyobb felbontást, új GUI-t kapott és az összes hivatalos kiegészítőt tartalmazza. A Build engine nem tud 3D-s objektumokkal működni, ezért cserélték le pl. az N64-es kiadásban is részben a motort, véleményem szerint sokkal rosszabb úgy. Van PC-n 3D-s mod hozzá, de olyan... :U

A multi PC-n úgy megy, hogy nincsenek hivatalos szerverek, hanem P2P alapon aki éppen indít egyet, akkor ahhoz tudnak csatlakozni mások, és ezért nekem pl. európai emberkét kellett kerítenem, különben brutális pingem volt. Nem így megy PS-en is?

(#62079) james001 válasza Sirandrish (#62077) üzenetére


james001
veterán

Igen vagy végigviszed mindenkivel az arcade módot,vagy amikor ghost battle-ben harcolsz és ki kell választanod a következő ellenfeled akkor van hogy egy arany hátterű karakter van ott,azt válaszd ki győzd le és megnyitod az adott karakter ending-jét. Igazából mindkét módszer időigényes,mert pl. ghost battle-ben random adja ezeket a "különleges" karaktereket.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62080) fausto válasza #58000384 (#62078) üzenetére


fausto
addikt

Hmm, azt hittem remake :)
Nem nagyon néztem, hogy működik, indítottam egy gyors meccset. Lehet, hogy van valami costum menüpont,a hol meg lehet adni, hogy milyen régióból hozzon be játékosokat. Majd valamelyik nap megnézem.

(#62081) #58000384 válasza fausto (#62080) üzenetére


#58000384
törölt tag

Lehet :) Nekem megvan Steam-en, úgyhogy PS-en nem erőltetem, de nálam nincs is gyors meccsre menüpont. Csak egy szerverböngésző, ahol megjelenik egy játékos, ha éppen aktuálisan futtat egy szervert. 99%-ban üres a lista, szóval nagyon meg kell szervezni. Ráadásul még így sem mindegy, hogy a szervernek milyen nete van.

(#62082) Sirandrish válasza james001 (#62079) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt meg lehet valahol nézni hogy kinek nyitottam meg eddig az endingjét? (erre megtaláltam a választ)
Illetve ha Arcade-ba viszem. Akkor annak a karakternek adja meg az endigjét aki először választok vagy annak akivel beadom a kegyelemdöfést?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62083) james001 válasza Sirandrish (#62082) üzenetére


james001
veterán

Az első karakternek adja oda.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62084) Elims válasza Sirandrish (#62068) üzenetére


Elims
veterán

Elhiszem. :-)

James: Én vhogy szeretném,hogy ràkattanj..villantanàl picit.
Ràm kissé "orrol" egy-két ember,hogy milyen "gyorsan" szintet lépek. Ha ràm ennyire pikkelnek téged egyenesen utàlnànak!! :-)))

Brian: "Vannak dolgok amit közösen az asszonykával érdemes csinálni"

Így van,van egy-kettő.. :-)))

(#62085) Sirandrish válasza james001 (#62083) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Dish Best Served Cold"
Ezt hogy kéne megcsinálnom? Néztem már a guidot is de nem értem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62086) james001 válasza Sirandrish (#62085) üzenetére


james001
veterán

Csinálni kell 3 reversal mozgást egy karakterrel. Mit nem értesz ezen? ;]
Itt nézted? [link] Practice módban könnyű megszerezni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62087) Sirandrish válasza james001 (#62086) üzenetére


Sirandrish
legenda

És azt hogy kell dikmá?:D Kész :P

Online lehet valahogy csalni hogy ismerőssel dobjon össze? Már az elején olyanokat kapok hogy úgy vernek el mintha egy Training Dummy lennék :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62088) james001 válasza Sirandrish (#62087) üzenetére


james001
veterán

Persze privát meccset lehet tolni. Online meg csak kombó mesterekkel van tele,nagyon ritka ha valami noob-ot talál :D Főleg ha Japán játékossal rak össze,én olyankor kilépek inkább :DDD Mondjuk már rég toltam vele,néha ha a Tekken 6-ot előveszem,az 1v1 mindig is jobban tetszett :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62089) Sirandrish válasza james001 (#62088) üzenetére


Sirandrish
legenda

És akkor is "lépem a szintet"? Mármint privát meccsen.

Szóval ezt :"You earned 1st dan in Online Mode." meg lehet csinálni anélkül is hogy le kéne nyomnom vagy 600 meccset?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62090) james001 válasza Sirandrish (#62089) üzenetére


james001
veterán

Ott nem,csak ranked match-ben tudsz szintet lépni.
Szerk.: Sajnos muszáj ranked-ban elérned a szintet,én is azzal szenvedtem a legtöbbet...

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62091) Sirandrish válasza james001 (#62090) üzenetére


Sirandrish
legenda

Zsír. Akkor ez is felejtős :B
Tuti nem fogok olyanok ellen menni akik már a 60. karaktert fullozzák. Nem is volt furcsa..0:2es aránynál bedobott egy olyat aki 0:0s volt. Konkrétan a földről nem tudtam felkelni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62092) perge666


perge666
veterán

Rámhozzátok a Tekken lázat,anno PS1-en a 3.részét imádtam.
Az 5-öt is toltam,de csak grafikára volt szebb,de az nem kicsit volt szép a 3-hoz képest.
Lehet beszerzem a 6-ot.....

(#62093) james001 válasza Sirandrish (#62091) üzenetére


james001
veterán

De amúgy asszem akkor is van esélyed szintet lépni amikor veszítesz,de így is legalább 30-40 meccset le kell tolnod mindenképp.
De a legnehezebb trófea nekem a Great Gladiator volt. Innen a topikból kellett rá segítséget kérnem :D

(#62092) perge666: Kár hogy a Tekken 3 nincs fenn a store-on,mert lemezesen ritka mint a fene. :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62094) Sirandrish válasza perge666 (#62092) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a TTT-vel játszadozom. De épp most meg is állt a tudomány, ami a trófeákat illeti :C

james001 És első szintig el lehet menni úgy hogy csak veszítek?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62095) james001 válasza Sirandrish (#62094) üzenetére


james001
veterán

Szerintem el tudsz jutni simán 1st dan-ig vesztéssel is,én mondjuk azért megnyertem egy párat,de volt vesztés rendesen nekem is :D Időigényes azért mindenképp.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62096) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Sziasztok.
Szeretnék venni egy 12GB-os PS3-at.
Van otthon egy sata 1TB-os winyom, ami a számítógépből maradt...
Be tudom ezt tenni a ps-be, vagy van valami kritérium winyo teren?
Vagy hogy tudnám legegyszerűbben bővíteni?
Előre is Köszi.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#62097) ldave válasza s7evcsenko (#62096) üzenetére


ldave
félisten

A gép belsejében egy teljesen szabványos 2,5”-os merevlemez kapott helyet, melynek cseréjét akár magunk is elvégezhetjük (a Super Slim gép esetében szükség van egy beépítő keretre is).

A Slime draws near! Command?

(#62098) Sirandrish válasza james001 (#62095) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem bánnám ha én is megnyernék párat, de ha esetleg nem akkor érted :D
Bár ez még nagyon messze van. Még az offline résznél is van mire nézni. Ahogy néztem az arany trófeák nem egyszerűek :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62099) s7evcsenko válasza ldave (#62097) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Értem, köszönöm.
És mi történik a rajta levő oprendszerrel?
Vagy az nem a 12GB-os winyon van?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#62100) james001 válasza Sirandrish (#62098) üzenetére


james001
veterán

Idő kell nekik csak,pl. elérni offline a Tekken Lord rangot nem két perc. Mondjuk én már elértem a True Tekken God rangot is a Jin/Kazuya karakterekkel,de ezt csak úgy menőzésből írom ;] :DDD
Tekken 6 nehezebb platina amúgy. Ott leverni azt a bazi nagy piros robotot arcade módban... Baromi nehéz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.