Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62451) Sirandrish válasza james001 (#62432) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sose játszottam Kazuyával de első próbára csak spammeltem a kört és meglett a Survival is.
Jöhetnek a farmos cuccok..
Szerintem elkezdek sorozatot nézni aztán közbe hagyom magam veretni online :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62452) fausto


fausto
addikt

A január elején beígért 10% kedvezmény január 23 (péntek) 9:00 és január 26 (hétfő) 9:00 között lesz felhasználható. Tehát megvárták, míg az aktuális akció véget ér most szerdán. Ja, és Plus előfizetést sem lehet belőle vásárolni. Köszi Sony, remek kárpótlás! Elvileg még a héten e-mail-ben fog megjönni és a fizetésnél kell megadni a kódot. A +5 nap hosszabbítást elvileg elkezdték kiszórni a Plus-osoknak.

(#62453) Sirandrish válasza fausto (#62452) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor születésnapomra vásárolok valamit :C
Picit én is többet vártam volna egyébként :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62454) james001 válasza perge666 (#62441) üzenetére


james001
veterán

Nekem a LoS 2 jobban bejött mint az első,pont a vámpíros dolgok miatt. Mondjuk ez a modern világba helyezés volt fura,de egy idő után megszoktam. Vissza kéne már azt is szereznem,ráhajtanék a platinára,csak a Kleidos challenge-k baromi nehezek...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62455) Sirandrish válasza james001 (#62454) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valami amit akarsz nem paltina? Ejnye..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62456) fausto válasza Sirandrish (#62453) üzenetére


fausto
addikt

Reméljük a héten lesz valami normális leárazás...
Bár engem a Plus dolog bosszantott fel: miért kellett kivenni? Úgy terveztem, hogy ha a hónapban lesz egy közepesen korrekt felhozatal, akkor a 10% kedvezménnyel, meg a grátisz 2 hónapommal előfizetek egy újabb évre.

(#62457) Sirandrish válasza fausto (#62456) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sem értem hogy miért nem lehet arra használni amire akarod , de azért ha 14 hónapról beszélünk, lévén hogy annyit kapnál akkor most kb havi 80 forinton akadtál ki :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62458) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Beszarás hogy lehet nyerni a Tekkenbe 2 mozdulat betanulásával. Értem hogy nem vagyok profi de hogy meg sem tudok mozdulni mert a gyerek 2 gombot nyomkod felváltva amíg HP-m van az röhej..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62459) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

már 3 éve vagyok ps+ előfizető. (pár napos üresjáratokkal)
van egy kis gondom 2 játékkal: annó az Instant Game Collection (IGC)-ben megszereztem a Sleeping Dogs-ot és a Dead Space-t. De most a store-ban egyik sincs "purchased" állapotban az accomon.
Szerencsémre a Sleeping Dogs még fent van a HDD-men és tudok vele játszani, de a DS nincs, és még letölteni sem tudom.

Annyi még hozzátartozik, h a nevek változtak:
Sleeping Dogs (régen) > Sleeping Dogs Digital Edition (most)
Dead Space HDD EN/FR/DE (régen, ha jól emlékszem) > Dead Space (most)

ilyenkor mit lehet csinálni? vagy csak ennyi és megszívtam?

(#62460) #58000384 válasza Sirandrish (#62450) üzenetére


#58000384
törölt tag

De, éppen azt mondtam, hogy magyar accról nem lehet megvenni digitálisan :D Úgyhogy jobb híján lemezesen kell beszerezni.

Amúgy a Tekken is olyan akkor, mint a Mortal? Ott is ha felmegy az ember a netre, akkor az ultrabrutálmega kombók ellen esélye nincs az embernek. Van olyan karakter, amelyik úgy tud ütni, hogy a földre sincs időd leesni.

(#62461) fausto válasza Sanyi.mTs (#62459) üzenetére


fausto
addikt

Igazából az van, hogy nem nevet változtattak, hanem ami neked volt, az lekerült, ezek meg felkerültek. De nincs gond, benne van a letöltési listádban, csak az a szívás, hogy elég macerás kikeresni onnan.

(#62462) Sirandrish válasza james001 (#62202) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megvan a 1st Dan Online módban és nem adta meg a Trófeát?
Kettérúgjam?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62463) Sirandrish válasza #58000384 (#62460) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..előbb pont össze is futottam egy ilyennel. Brian-nel volt és ha egyszer megütött akkor annyi volt..a földön még nem egyenesedett ki a hátam, de már megint a levegőbe csápolt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62464) Sanyi.mTs válasza fausto (#62461) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

végig néztem a download list-et. A sleeping dogs benne van, de a DS nincs. Sőt a DS még a wiki-s listában sincs benne, pedig emlékszem, h megvolt és letöltöttem. :U

(#62465) james001 válasza Sirandrish (#62462) üzenetére


james001
veterán

Nem adta meg? :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62466) Sirandrish válasza james001 (#62465) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem!
Azóta kiléptem-beléptem, de semmi..mentem még egy meccset de semmi..

Ilyenkor mi van? Szoptam egy hétig a játék meg arcon köp mert megteheti??

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62467) #58000384 válasza Sirandrish (#62463) üzenetére


#58000384
törölt tag

Élvezetes ilyenkor a játék...

Amúgy a trófeára: "NOTE: Some people have reported not receiving the trophy immediately after reaching 1st Dan, and that they have to play another ranking match online with the 1st Dan character/s to earn it."

(#62468) Sirandrish válasza #58000384 (#62467) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már játszottam Another ranking meccset azóta hogy vesszen meg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62469) fausto válasza Sanyi.mTs (#62464) üzenetére


fausto
addikt

A Dead Space első részéről beszélsz? Azt tuti nem adta be soha (legalábbis az EU-ban), a DS2 és DS3 volt a Plus-ban. Illetve a DS2 sem volt mindenhol, pl. a németek mást kaptak helyette és talán a magyar user-ek is (?), vagy csak később került fel, nem emlékszem... De a lényeg, hogy a DS első rész nem volt benne az IGC-ben :)

(#62470) james001 válasza Sirandrish (#62468) üzenetére


james001
veterán

Játssz még egy párat hátha. Nekem asszem egyből megadta már nem emlékszem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62471) #58000384 válasza Sirandrish (#62468) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát bugos az a trófea, az biztos. Még azt írták, hogy "Never mind, found out the match has to be won for the ranked match promotion from 1st Kyu to 1st Dan in order for the trophy to pop. If you lose enough times from 1st Kyu to 1st Dan it won't count towards the trophy. Hope this helps clarify things."

Igazából nem tudom, hogy miről van szó, de hátha segít :)

(#62472) Sirandrish válasza james001 (#62470) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már játszottam vagy 5öt. El sem akarom hinni. Egyszer vágom bele valamibe és leszopat keményen..áá.. :W

Nem, és nem adja..ennyit szenvedni a semmiért..ha lemezesen lenne meg a játék 1000% hogy darabokra törném... :(((

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62473) Brian_GT válasza fausto (#62435) üzenetére


Brian_GT
őstag

Dehogy ment félre. Ebben a topicban írogatok stb mivel nekem nincs PS4-m és tudtam pl Téglának van és nagy autós is. Meg is jött a válasz tőle :)
Köszi mindkettőtöknek.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#62474) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hol lehet írni a supportnak?
Elküldöm őket a retkes k*rva anyjukba az ziher..
Nem elég hogy 30 meccset végig kell szerencsétlenkedni olyan emberek ellen akik a Tekken online szervereim élnek, de ha ezt megteszed még akkor sem kapsz sz*rt se..remek.. :W

Szerk: jééé, megadta hogy micsoda csodák vannak itt kérem szépen.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62475) Sirandrish válasza james001 (#62470) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neked megvan még a TTT2?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62476) ldave válasza Sirandrish (#62472) üzenetére


ldave
félisten

Na, ez egy jó lecke volt, hogy csak trophy miatt ne szenvedj :P

A Slime draws near! Command?

(#62477) Sirandrish válasza ldave (#62476) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha korrekten megadta volna akkor semmi gáz nem lett volna. Ma még jól is ment a játék. 7es rankról 3asra lementem 3 nyert meccsel szóval pörögtem a dolgok. De onnan hogy meglett a 1st dan, ahol nem elég hogy nem adta meg a trófeát még olyanokkal rakott össze akik kb 30(igen, 30) szintel vannak felettem és megmozdulni sem tudtam. Aztán valami csoda folytán nagy nehezen sikerült elvernem egy olyat akinek 700 online meccse volt (összehasonlításképp nekem 35 körül van), és meg is adta a trófeát. Szóval a bug maga ahogy nekem lejött hogy nyerni kell egy meccset 1st dan rankon HA 1st kyu-ról nem nyert, hanem vesztett meccsel lettél 1st danos.
Nem tudom mennyire érthető :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62478) Tegla80 válasza Brian_GT (#62473) üzenetére


Tegla80
addikt

Jobban orulnek,ha azt irhatnam ,h menni fog,de az az igazsag,h nagyon nem valoszinu.
Ha majd vegre valaki nyilatkozik gt7 rol,akkor lehet tobbet tudunk picit talan....(Ha Ők 100% megerositik,h kormanycsere nelkul nem jatszok,akkor nemtom mi lesz. :F )
amugy pl most 7-8e ft a digit "DC" ps4-re,de joy al nincs kedvem/nem akarok mar autosat jatszani,igy meg sem veszem.(mig ha kezelne akkor ennyibe siman zsakolnam....)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#62479) Sanyi.mTs válasza fausto (#62469) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

akkor lehet én emlékeztem rosszul. :DDD (és igen, a DS1-re gondoltam)

[ Szerkesztve ]

(#62480) leslieke válasza ldave (#62406) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

D3 RoS-ban már minden karaktert fel kell vinni 70-es szintre. De van még más egyéb nehéz trófea is, pl. egy HC karaktert is 70-ig kell vinni, vagy 500 bounty-t kell végigcsinálni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#62481) Sirandrish válasza leslieke (#62480) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az fika..PC-n 5 meg 10K-t meg megcsinálni az acsiért :K
Meg 500monster naphalem riftbe? PC-n 500K..
A konzolosok el vannak kényeztetve :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62482) ldave válasza leslieke (#62480) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy nekem a sima D3 sokkal jobban tetszett PS3-on, mint ez az Ultimate Evil kiadás :(

A Slime draws near! Command?

(#62483) perge666 válasza Sirandrish (#62446) üzenetére


perge666
veterán

Akkor részemről felejtős,ilyenekkel ketten jó hentelni,mert egyedül hamar ráunok. :N

[ Szerkesztve ]

(#62484) leslieke válasza ldave (#62482) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha nem játszol Adventure módban, akkor ugyanaz, csak eggyel több pálya van.

(#62481) Sirandrish Akkor még jó is, hogy már nem játszom PC-n. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#62485) perge666 válasza james001 (#62454) üzenetére


perge666
veterán

Na majd ha mélyebben beleásom magam,lehet más véleménnyel leszek róla.

(#62486) Sirandrish válasza perge666 (#62483) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van olyan jóféle Hack and Slash amit lehet COOP-ban?

leslieke Már egy ideje én is abbahagytam. Mondjuk konzolon sem játszom.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62487) james001 válasza Sirandrish (#62475) üzenetére


james001
veterán

Megvan persze. Még megjelenés napján vettem eredeti lemezesen :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62488) Anonymus X válasza ldave (#62482) üzenetére


Anonymus X
tag

Kifejtenéd? Én most akarom beszerezni a D3-at PS3-ra és az UE kiadást gondoltam.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#62489) Rezuhu válasza Anonymus X (#62488) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Valahol tesztet olvastam a Diablo 3-ról, ahol a cikk írója a az Ultimate Evil Edition megjelenéséig nem volt elragadtatva a játéktól, viszont a bővített verzióért odavolt ("mintha egy teljesen új játék lenne" - szerinte).
Így én is az D3 UEE-t vettem meg.
A játékkal egyetlen gondom volt, hogy könnyű.
Normal-on játszva az első egy órában még egyetlen potion-t sem kellett elhasználnom, gond nélkül levertem mindenkit.
Átállítottam Hard-ra, így kb óránként 1-1 potion-re már szükségem volt..
Néhány óra játék után abbahagytam, majd kölcsönadtam a játékot.

(#62490) Sirandrish válasza james001 (#62487) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor egy player matchen igazán kikaphatnál ellenem hogy ne kelljen annak is 10szer nekifutnom míg sikerül kifogni valakit akihez hozzá tudok érni :B

Rezuhu Ajánlom a Torment 6ot...de a potit hagyd otthon..úgy sem ment meg ;]
Mellesleg nem is tudom mit vársz. A Hard az más játékoknál HiperSuperVery Easy.
Normal: 100% Health, 100% Damage, 0%
Hard: 200% Health, 130% Damage, 75%
Expert: 320% Health, 189% Damage, 100%
Master: 512% Health, 273% Damage, 200%
Torment 1: 819% Health, 396% Damage, 300%
Torment 2: 1311% Health, 575% Damage, 400%
Torment 3: 2097% Health, 833% Damage, 550%
Torment 4: 3355% Health, 1208% Damage, 800%
Torment 5: 5369% Health, 1752% Damage, 1150%
Torment 6: 8590% Health, 2540% Damage, 1600%

A Hard D3ban nem nehézségi fokozat hanem training :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62491) ldave válasza Anonymus X (#62488) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, nekem valahogy nem jött be, egyszer végigvittem az átimportált karakteremmel, de aztán annyi. Előtte az alapjátékkal jóval többet játszottam.

A Slime draws near! Command?

(#62492) leslieke válasza Rezuhu (#62489) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Torment 6-on próbáld meg, rögtön nem lesz könnyű. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#62493) Rezuhu válasza Sirandrish (#62490) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Hogy ez mekkora idiótaság! :)
A D3-ban a Hrad = Very Easy
Még milyen más "hihetetlen játéktörténelmi újításra" kell számítanom?
Ha egy vörös tárgyat kell keresnem, az valójában kék lesz?
Ha nappal kell mennem, akkor az valójában éjszaka, esetleg észak helyett délnek kell tartsak? :D
Nálam a nagy név megvetette a játékot, de erőteljesen csalódtam. :(

(#62494) Sirandrish válasza Rezuhu (#62493) üzenetére


Sirandrish
legenda

Idiótaság vagy sem, mint láthatod egy 10es skálán a hard csak 2es. Ami ráadásul nem is egységesen gyengül vagy erősödik. T1 az alap. És aztán felfelé ha bírod :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62495) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki van regizve a PSC-re?
Keressen meg PÜ-ben aki igen. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62496) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Második felvonás.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62497) perge666 válasza Sirandrish (#62496) üzenetére


perge666
veterán

A fene a jóóó dóógukat. :DDD

(#62498) leslieke válasza Rezuhu (#62493) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Attól, hogy az elnevezések a hibásak, a szintek közötti különbség létezik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#62499) james001 válasza Sirandrish (#62490) üzenetére


james001
veterán

Ok majd hétvégén bunyózhatunk egyet ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62500) Rezuhu válasza leslieke (#62498) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Ez így van!
De minek volt erre szükség?
Lehetne 3 normális nehézségi szint (easy, normal, hard) + néhány a mániákusoknak.
Mennyivel jobb ez így? :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.