Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62551) Sirandrish válasza Sanyi.mTs (#62550) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oké..amikor néztem még nem volt :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62552) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!

HA valakinek felajánlanák-ezt a pakkot megvásárlásra vagy valahol belefut hirdetésbe stb kérem jelezze!!!

GAME-ről rendeltem még 12.30-án és azóta sem érkezett meg...
Gyanítom, hogy a postán új gazdára találtak a játékok. :(

RESISTANCE3
Killzone 2
Ratchet and Clank: A Crack in Time
FORMULA 1 2011
Heavenly Sword
INFAMOUS 2

Előre is köszönöm a segítséget!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#62553) Sanyi.mTs válasza Sirandrish (#62551) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én is véletlen találtam meg. elhúztam felette az egeret és akkor láttam a lenyíló listában :D

(#62554) perge666 válasza Czimby (#62552) üzenetére


perge666
veterán

Kutya megrágta :DDD

Czimby : Legalább a postától kapsz valami térítést?
Én kb.2 éve feladtam itt egy fórumtársunknak 1db PS3 játékot ajánlottan,de elveszett a postán,és a feladási díj 15x-ösét kifizették,ami majdcsak 2x annyi volt,mint amennyiért árultam a játékot. :D

[ Szerkesztve ]

(#62555) Sirandrish válasza Sanyi.mTs (#62553) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én néztem a menüt de nem volt még semmi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62556) Czimby válasza perge666 (#62554) üzenetére


Czimby
addikt

Elvileg meg kell várnom a 45 napot, és azután a GAME-től kapok vagy cserejátékot vagy vissza a pénzt.

Az a baj, hogy ezek karácsonyi akciós árakon voltak és nagyrészt csak 800-1200Ft ba kerültek!
Ennyiért meg sehol sem kapom meg őket, szóval a pénzzel nem járok olyan jól mint a játékokkal.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#62557) perge666 válasza Czimby (#62556) üzenetére


perge666
veterán

Értelek.

Wow ilyen olcsók voltak karácsonykor? :Y

(#62558) Nayrobi válasza Czimby (#62552) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem meg fog érkezni, nekem a Gamenél december 12-én adták fel a csomagot és egy hete kaptam meg, a zavvis dec 21-i rendelésem pedig még mindig nem érkezett meg.

(#62559) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Far Cry 4et tolja valaki?
Az lenne a kérdésem hogy hogy a francba lehet leszedni a kilátótornyokról a propaganda plakátokat?
Nyilván nem azt amelyiket könnyen el lehet érni. Vannak olyanok amik egész egyszerűen túl magasan vannak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62560) Czimby válasza Nayrobi (#62558) üzenetére


Czimby
addikt

Úgy legyen! Nagyon jó lenne ha mégis megjönnének, már beleéltem magam :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#62561) Elims válasza fausto (#62547) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!

A darkness 2 milyen?Érdemes érte pénzt adni?
Remélem nem fps.

(#62562) Sirandrish válasza Elims (#62561) üzenetére


Sirandrish
legenda

De FPS :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62563) Elims válasza Sirandrish (#62562) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!! :-)

(#62564) Sirandrish válasza Elims (#62563) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom hogy nem komázod szóval gondoltam szólok :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62565) Bib válasza Sirandrish (#62559) üzenetére


Bib
őstag

Dobsz rá molotovot és leég.

(#62566) Sirandrish válasza Bib (#62565) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bakker..köszi :R
Mi már mindent próbáltunk. Gyrocopterrel lebegtünk mellette és próbáltuk letépni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62567) storm3


storm3
senior tag

Ha van egy accom ,ami PSN+-os és letöltök vele játékot a gépre, de másik accal játszok amin nincs előfizetés,akkor ha lejár a + acc előfizuja a nemplus-os accal sem tudok játszani?
Remélem érthető a kérdés :D

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#62568) Sirandrish válasza storm3 (#62567) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nehezen de kimazsoláztam. Ha lejár a plus akkor semmilyen accal nem tudsz játszani a plusos játékkal :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62569) storm3 válasza Sirandrish (#62568) üzenetére


storm3
senior tag

Akkor feleslegesen spájzolok be a kapott accal a plus-os játékokból.
Xcom Bureau,Dark souls 2,Remember me,Minecraft volt valaha Plusos játék vagy ezeket 'megvette' a régi tulaj? Meg tudom ezt valahogy nézni?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#62570) Sirandrish válasza storm3 (#62569) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha a tulaj (vagy akár te) nem akarja meghosszabbítani akkor csak annyit szedj le amennyit biztosan végig tudsz vinni addig amíg lejár.

Ezen lista alapján a Minecraft és Dark Souls 2 nem volt plusos játék szóval azt nagy valószínűséggel megvette az illető, így azt bátran letöltheted. Sajnos szerintem a download listán nem tudod megnézni hogy plusos-e, de ha azt meg a linkelt listát összehasonlítod akkor azért ki tudod szűrni azokat amik nem plusosok.
Vagy ha már letöltötted akkor háromszög, info és ha plusos akkor írja hogy meddig használható.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62571) A`rpi válasza storm3 (#62567) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ahogy az előttem szóló is mondotta:

Háromszöget nyomsz az adott tartalmon, majd infó, ha van lejárási dátum akkor PS+ cím, ebben az esetben ha ez lejár, akkor sajnos egyik profilban sem lesz majd elérhető.

Ha nincsen dátum feltüntetve, akkor, addig működik a játék míg le nem törlöd, vagy a profilt amin megvásárolták, vagy magát a játékot.

(#62572) erahurka


erahurka
félisten

Darkness II-vel kapcsolatban amúgy vannak vélemények? Lehet kipróbálnám.
Bár lehet inkább kihagyom, csak a 10%-om szeretném elhasználni, de ha nem veszek semmit sokkal jobban jövök ki pénzügyileg a dologból

(#62573) A`rpi válasza erahurka (#62572) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

+ előfizetést lehet hosszabbítottam volna, de sajnos ahogy olvasom arra pont nem érvényes a kedvezmény... :((

(#62574) ldave


ldave
félisten

Ez a 10% kedvezmény most miként van? Valami kupon vagy minden vásárlásra automatikusan rámegy a hétvégén?

A Slime draws near! Command?

(#62575) erahurka válasza ldave (#62574) üzenetére


erahurka
félisten

Kapunk majd egy kuponkódot, ami egy vásárlás esetén használható fel. Tehát nem egy termékre, hanem egy vásárlásra.

(#62576) Sirandrish válasza erahurka (#62572) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont arra? Kemény 200ft-t spóroltál volna rajta. Én tuti nem ilyenre használnám el :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62577) Sirandrish válasza james001 (#62542) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kezdem elveszíteni a reményt hogy valaha Tekken Lord leszek :P
Elég kemény partykat tolok már. És egyre nagyobb "csalásokat" látok amik marhára irritálnak.

Amikor leverem mindkét karakterét kb 2% HP-ra de az utolsó pillanatban még csak sikerül cserélnie, ezáltal PONT kikerüli a K.O-t és onnantól a két full HP-s emberemet úgy veri le mintha letettem volna a joyt az asztalra. Nulla esély..megmozdulni sem enged..hiába gurulok hátra, jobb, balra...PONT oda üt/rúg mindig ahol nem védem. És ilyen egyre gyakrabban van.
Amúgy az miért van hogy írja alul hogy 12 win..aztán egyszer elvernek és a következő meccsbe már csak 3at ír?
Hja és itt bukni is lehet rangot vagy úgy van mint a multiba hogy a bukott meccsel is kapsz valamit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62578) fausto válasza erahurka (#62572) üzenetére


fausto
addikt

Úgy emlékszem, van demo-ja.

(#62579) erahurka válasza Sirandrish (#62576) üzenetére


erahurka
félisten

Drága játék 10% kedvezménnyel is drága marad :DDD
Sehogy se jó ez, amúgy sem szeretem annyira az FPS műfajt.

(#62580) Sirandrish válasza erahurka (#62579) üzenetére


Sirandrish
legenda

80%os kedvezmény van rá jelenleg.
Annyira nem drága azért most :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62581) Sirandrish válasza james001 (#62285) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyszerűen nem értem és muszáj megkérdeznem.
Olyankor mit kéne nyomni vagy mit kéne csinálni mikor a gép egyszerűen 1 ezredmásodperc mozgásteret nem ad? Egyszer megüt és onnantól nincs közöm a játékhoz. HA 10ból egyszer sikerül is karaktert váltanom az a halálos kombóba jön be és detto nem tud megmozdulni. Vesztett meccsem 95%a ilyen, és nem értem. Nem lehet semmit közbe tenni? Ha nincs kedve rontani akkor végig kell néznem ahogy agyonver?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62582) ldave válasza Sirandrish (#62581) üzenetére


ldave
félisten

Nincs valami Combo Breaker mozdulatsor, mint mondjuk az új Mortal-ban?

A Slime draws near! Command?

(#62583) james001 válasza Sirandrish (#62581) üzenetére


james001
veterán

Van hogy lehet visszavágni is,de asszem azt megmutatja a Fight Lab-ben is egyszer. Meg most pontosan nem tudom már hogy lehet ezt benyomni,rég játszottam már vele. De ott a practice mód,azért van hogy gyakorolj :D
Amúgy meg a fentebbi kérdésedre,van hogyha sokszor kikapsz akkor leesik a rangod,de ez nagyon ritka amúgy,kb. olyan random adja be mint azt a lucky box-ot :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62584) Sirandrish válasza ldave (#62582) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én aztat nem tudom :N

james001 Nem rémlik ilyesmi, de lehet rá kéne nézni. Szépen haladok de ez a dolog akkor is rettentően bosszant. A winratem 91%ról most 86% körül van szóval jóval többször kapok ki mint eddig.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62585) james001 válasza Sirandrish (#62584) üzenetére


james001
veterán

Hát nehezedni fog mindig ahogy lépkedsz felfele :D Nem tudom most hanyas rangon vagy,de kb. Genbu és Byakko rangtól már nehéz lesz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62586) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#62587) ldave válasza oriic (#62586) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, Bioshock Infinte DLC-ket bezsákoltam, hétvégi program megvan :)

A Slime draws near! Command?

(#62588) Sirandrish válasza james001 (#62585) üzenetére


Sirandrish
legenda

I AM A NEW TEKKEN LOOOOORD :C

Raijin volt ahol azt hittem hogy megrekedek mert volt egy szar szériám. Ilyen 2 win 1 loss vagy 3-4szer, de aztán felszívtam magam és szijjelkentem a szájukat :DDD

Lassan tényleg megejthetnénk azt a meccset..10sec..gyors ledarállak és annyi. Már közel a vége. Igaz még kell farmolnom majd egy évet de nah ...az már csak uncsi lesz :D

Szerk: nyugtass meg hogy a Player Match win-t megadja ha ellened megyek.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62589) Bogyi007 válasza Sirandrish (#62588) üzenetére


Bogyi007
veterán

De kár hogy nincs Tekken 6-od, mindjárt visszavennél az agarakkal ha Robotika (Alisa) láncfürészes kombóival találkoznál. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62590) Sirandrish válasza Bogyi007 (#62589) üzenetére


Sirandrish
legenda

Volt belőle itt is..bár tény és való hogy ritkán.
Amúgy összességében kb 320 meccset toltam le Ghostok ellen a Tekken Lord rangig, és 88%os winrate-el.
Még jó is volt mert a 40 ending movie-ból 39 meg lett ezalatt, szóval már csak 1et kellett pluszba megszereznem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62591) james001 válasza Sirandrish (#62588) üzenetére


james001
veterán

Majd szombat vagy vasárnap felugrok. De amúgy melyik trófeában segítsek? A perfect meg a great trófea megvan már?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62592) Sirandrish válasza james001 (#62591) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meg..a player match win..annyi kéne. Azt elvileg megadja akkor is ha ellened megyek player matchet nem?
Meg tudnám csinálni csak nincs kedvem a 10perces meccskeresésekhez meg ahhoz hogy 10 emberenként egyszer kapok olyat akit meg tudok ütni. Magyarán ha nem muszáj, nem szenvednék 45percet 1 winért..

Mármint kell még más is, de abban kellene segítened. Vagy bárkinek..csak 1 meccs.
Remélem meg is adja ha friend ellen megy..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62593) james001 válasza Sirandrish (#62592) üzenetére


james001
veterán

Szerintem meg kell hogy adja,nem tudom.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62594) Sirandrish válasza james001 (#62593) üzenetére


Sirandrish
legenda

Player matchen belül van az hogy invelni lehet szóval adja meg :K

És annyi kéne..kb 1 perc az egész.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62595) Mr X


Mr X
veterán

Urak, honnan érdemes játékokat beszerezni? Nyilván az a cél, hogy olcsón ússzam meg. Én újonc vagyok PS téren, gondoltam nektek hátha van bevált helyetek.

(#62596) Sirandrish válasza Mr X (#62595) üzenetére


Sirandrish
legenda

A használt játékok már szinte mindenhol olcsók. Leszámítva az új címeket. Amúgy itt hw apró, esetleg OLX vagy játékaim.hu. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62597) Mr X válasza Sirandrish (#62596) üzenetére


Mr X
veterán

Köszönöm, akkor nézelődök arrafelé. :)

(#62598) Elims válasza Sirandrish (#62588) üzenetére


Elims
veterán

"Lassan tényleg megejthetnénk azt a meccset..10sec..gyors ledarállak és annyi."

Hello!!!!Andrish!!! Ébresztő!!!!! Itt a föld!
Ébredj-ébredj.Véletlenül kiírtad amit álmodtál.. :-) James-nek írtál ilyet. :-)))
Javítsd gyorsan,mert a hvégén még a gépet is összetöröd idegeskedésedbe. :-DDD

Mr X: Itt a hardverapró/jatekaim.hu+szétnézhetsz még az olx/jofogas-on.
Ami fontos,hogy ne kapkodd el a vásárlást! Nézd meg több helyen.
Érdemes megnézni még külföldi oldalt is,pl. zavvi.com.

(#62599) Sirandrish válasza Elims (#62598) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a terv hogy hagyja magát :DDD
Szerinted én PONT ellene mennék PONT Tekkenbe?? Hát hülyének nézel? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62600) Elims válasza Sirandrish (#62599) üzenetére


Elims
veterán

Jaaa,de akkor a szemét is csukasd be vele,a kezével platináz,a szemével aranyoz.Hívd fel majd inkább telefonon ha végeztél vele. ;-))

Nem tudjátok véletlenül,hogy hol lehetne olcsón megvenni a kiegészítős diablo 3-at?Nézegettem,de 8e-nél olcsóbban nem találtam.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.