Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62401) erahurka válasza #58000384 (#62400) üzenetére


erahurka
félisten

Azt azért talán nem, de én még sose fejeztem be a böngészést fagyás nélkül. Nem is használom már jó ideje. Még az okostévéken ilyen jó a böngészési élmény. Talán a 10 éves telefonok WAP szolgáltatásánál azért jobb, bár azok nem fagytak ki egy Google kereséstől.

(#62402) erahurka


erahurka
félisten

Splinter Cell Blacklist-ről mik a vélemények? Megér 2000 forintot?

(#62403) ldave válasza erahurka (#62402) üzenetére


ldave
félisten

Annyit megér ha kedveled a lopakodós, lassab akciómenetű játékokat.

A Slime draws near! Command?

(#62404) perge666 válasza erahurka (#62402) üzenetére


perge666
veterán

Annyiért ajándék.

(#62405) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az FC4ben...tudja valaki hogy működnek a trófeák?
Rengeteg mellé oda van írva hogy "(Campaign only).". Ezeket ugye COOP-ban is meg lehet csinálni?

Ugyan van olyan is hogy " (Campaign Co-op only)". de gondolom a campaign a lényeg a felsőnél is nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62406) ldave válasza Sirandrish (#62405) üzenetére


ldave
félisten

Mi ez a trófeafétis? :)

Szeritnem amikor egy ember már csak azért játszik egy játékkal, hogy valami trófeát megcsináljon, akkor álljon meg, vegye ki a lemezt a gépből és gondolkozzon el, hogy mit is csinál :)

Persze, vannak a trófeák között olyanok, amik valami érdekes vagy nehéz megoldásra késztetnek, azzal nincs is gond, de az olyanok, mint pl a Diablo-ban, hogy legyen két 60-as karaktered ugyanabból a kasztból, na az már a hülyeség katergória.

A Slime draws near! Command?

(#62407) Sirandrish válasza ldave (#62406) üzenetére


Sirandrish
legenda

Távol áll tőlem.
Csak úgy vagyok vele hogy ha valamelyik játék tetszik és a trófeák sem túl nehezek vagy épp nem kényszerítenek multira akkor megpróbálom a lehető legtöbbet kihozni belőle. De nem feszülök rá. Épp csak ahogy kedvem/időm engedi.

Pl most a Tekken Tag 2-t m,eg majd a Rachet All 4 One-t akarom platinázni, de a Ratchetet asszonnyal tolom szóval elvagyunk mint a befőtt, a Tekken meg lehet sose lesz kész. Majd ha lesz kedvem akkor elkezdek farmolni, mert már nagyjából csak olyanok vannak.
A másik példa pl a Watch Dogs ami az elmúlt évek egyik legnagyobb meglepetése volt számomra.
Érdekelt hogy milyen, de összességében csak egy GTA klónnak gondoltam, és annyi. Aztán hála egy nagyon jó cimborámnak, lehetőségem volt kipróbálni.
Hát csak annyit mondok hogy a GTA-ban megcsináltam kb 6-8 küldit és azóta is ott van, a WD-t meg nem tudtam letenni konkrétan :)
Nah és azt például azért Platináznám mert remek játék és nem érdekelne ha bele kéne tolnom még pár száz órát, de sajnos van 4 olyan küldi is amihez multizni kéne, amit viszont nem szeretnék.

így a platina a WD-ben szinte kizárt. :K

Hja a D3 féle acsik elég durvák és elég sok a baromság is benne..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62408) james001


james001
veterán

Ps Plus februári ingyenes játékoknak a Rain és a Resident Evil Revelations-t pletykálják PS3-ra. Jövő héten gondolom már kiderül hivatalosan.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62409) ldave válasza james001 (#62408) üzenetére


ldave
félisten

A Rain nagyon jó kis kalandjáték, szomorkás hangulattal, zenével.

A Slime draws near! Command?

(#62410) crue


crue
őstag

Meg tudja nekem valaki mondani, hogy az ebben a pakkban lévő 90 napos PS Plus kód felhasználható meglévő előfizetés hosszabbításához vagy csak új regisztrációhoz használható, mint a 30 naposak?

(#62411) Bogyi007 válasza james001 (#62408) üzenetére


Bogyi007
veterán

Na most kifejezetten remélem hogy igazak lesznek a pletykák, a Resi demóját anno próbáltam s bejött - ez még kicsit a régi Resi hangulatot hozta, azokat meg imádom. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62412) satz18 válasza ldave (#62406) üzenetére


satz18
őstag

Nekem 10 60-asom volt annó. minden kasztól 2, 1 soft és 1 hardcore. Valahogy úgy éreztem hogy nekem erre szükségem van....

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#62413) Sirandrish válasza satz18 (#62412) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is volt, de nekem csak 6. A RoSban húztam fel még vagy 8at a garantált legend miatt. :K
De ott már rohadt gyorsan felment 70re egy kari..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62414) james001 válasza Bogyi007 (#62411) üzenetére


james001
veterán

Szerintem nagyon király lett,ahhoz képest hogy a 3DS-ről rakták át. A sztori is egész hosszú és észre se veszed hogy az egész játék egy hajón játszódik végig (kivéve néhány flashback-et). És igen a régi 4-ik és 5-ik résznek a stílusát hozza vissza,maga a sztori is amúgy e két rész között játszódik.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62415) Sirandrish válasza james001 (#62414) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 4. és 5. rész számít réginek? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62416) ldave válasza Sirandrish (#62415) üzenetére


ldave
félisten

Hát a 4. rész most volt 10 éves, játékkorban az már réginek számít :)

A Slime draws near! Command?

(#62417) Sirandrish válasza ldave (#62416) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk nekem a 4 a személyes kedvencem, de nálam a régi az 1,2,3 :K
Bár az elsővel nem is játszottam "eredeti pompájában" csak a GC-s remaket toltam végig :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62418) james001 válasza Sirandrish (#62415) üzenetére


james001
veterán

Hát igen már öregek,bár az 5 még nem annyira,de az is már 6 éves megvan.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62419) storm3 válasza james001 (#62408) üzenetére


storm3
senior tag

awww yisss, ujabb resi a kollekciohoz :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#62420) Sirandrish válasza james001 (#62418) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor jóvanakkor :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62421) #58000384 válasza erahurka (#62401) üzenetére


#58000384
törölt tag

Én sem nagyon netezek PS-en, mert elég buta ez a böngészője, de azért keresni meg híreket olvasni tudtam vele :) Nem volt egyszer sem fagyás. A gond inkább a tördelés hiánya volt, meg hogy sokszor kilógtak a dolgok az oldalakon. Meg igazából minek böngészni rajta a mindenféle ketyerék világában?

(#62422) Bogyi007 válasza james001 (#62414) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megint lehet jönni az életkorral, nekem a klasszikus Psx-es részek a régiek. :C

Lehet elő is keresem a PsOne gépet valamelyik nap és újratolom őket. Mellettük még talán még a Dino Crisis 1-2 játékokkal tudtam még nagyon jókat játszani.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62423) Elims válasza ldave (#62406) üzenetére


Elims
veterán

"...amikor egy ember már csak azért játszik egy játékkal, hogy valami trófeát megcsináljon, akkor álljon meg, vegye ki a lemezt a gépből és gondolkozzon el, hogy mit is csinál."

:-)))
Vagy csak a versenyszellem hajtja. ;-)

Crue: Én biztosra(!) mondom,hogy Ezt a 90napos kòdot bàrki felhasznàlhatja.Igen,akàr hosszabbítàsra is.

James: Én azt a rain-t vàrom!Remélem tényleg ezek lesznek...Te erről régebben jòt írtàl.

(#62424) crue válasza Elims (#62423) üzenetére


crue
őstag

Köszi!

(#62425) storm3 válasza Bogyi007 (#62422) üzenetére


storm3
senior tag

Parasite Eve-vel nem játszottál psx-en?

Egész délután a PvZ-vel játszottam,elég fun játék bár vannak "op" karakterek. :)
Ha valaki szeretne játszani velem, TheQuietEarth néven elér.

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#62426) perge666 válasza Bogyi007 (#62422) üzenetére


perge666
veterán

+1

Nekem is a PS1-es játékok a legkedvesebbek.

(#62427) james001


james001
veterán

Baromi jó ez a Mirror of Fate,visszahozza a klasszikus Castlevania-k hangulatát,és már kezd olyan nehéz is lenni,legalábbis Alucard sztorijában már meghaltam jó párszor egy-két résznél. És ez is egy 3DS játék volt először,de nagyon szépre csinálták és tartalmasra. Több 3DS játékot áthozhatnának ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62428) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hu gyerekek ez a Far Cry 4 nagyon ott van :K
Még csak néhány órát toltam de ez egy nagyon penge játék :B

james001 Neked mi számít klasszikus Castlenak?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62429) #58000384 válasza Sirandrish (#62428) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ha a NES trilógia, illetve az SNES Castlevania IV, akkor kezd kedvet csinálni hozzá :)

(#62430) Sirandrish válasza #58000384 (#62429) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy legalább a jó öreg PS1es SotN :K

Az első PSP-met azért vettem hogy újra végigtolhassam :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62431) #58000384 válasza Sirandrish (#62430) üzenetére


#58000384
törölt tag

Jajj ne is mondd. Nem vettem meg az őszi leárazáson, erre eltűnt a boltból is már...

(#62432) james001 válasza Sirandrish (#62428) üzenetére


james001
veterán

Hát eddig csak a Symphony of the Night-al játszottam a klasszik Castlevania-ból,szóval arra gondoltam :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62433) Sirandrish válasza #58000384 (#62431) üzenetére


Sirandrish
legenda

Store-ba volt? :Y

james001 Akkor oké..az tényleg zsír cucc :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62434) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Srácok...gyors kérdés. A PS4 ugye támogatja a G27-et?! Sztem Tégla lesz ebben a válaszadóm, de aki szintén tudjam köszi a választ.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#62435) fausto válasza Brian_GT (#62434) üzenetére


fausto
addikt

Kicsit félre ment a kérdés :) de úgy tudom, hogy nem támogatja, volt is belőle lázadás, mikor megjelent a Driveclub.

(#62436) Tdizsolt válasza Sirandrish (#62428) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nekem Pc-n van meg... :B
Tényleg debasz.... :K Minden hiányosság,ami a FC3-ban volt/nem volt,az most ebben benne van.... ;)

Psn ID: Tdizsolt

(#62437) #58000384 válasza Sirandrish (#62433) üzenetére


#58000384
törölt tag

Volt bizony, 1200 forintért, csak írták rá, hogy lassú a menü, meg nemtom, úgyhogy nem vettem meg. Aztán már nincs fent.
De persze csak nálunk, egyébként még mindig kapható, 10 dolcsi.

james001: Na, a SotN az pont eltért a korábbi Castlevania játékoktól a masszív szintlépéses-fejlődős megoldásokkal, meg a hatalmas kastéllyal (korábban erdőtől kezdve minden volt, és a vége volt a kastély). Ajánlom figyelmedbe a Castlevania IV-et, igaz az nem lesz PS-re, de baromi jó :) Sokak szerint a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#62438) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Na megvolt PSC-n is a Limitált Ps4 kisorsolása, benne voltam a 431 jelölt között, de nem én nyertem...

Viszont a nyertest ismerem személyesen. Ő ottani nevén folt, de Szeged körzetében sokan Logan88 néven ismerik. Jó fej a srác, sok játékot vettem tőle magamnak is (többek között a Beyond lemezét is tőle vettem premier után 2-3 nappal promós kiadásban 6e forintért) és más ismerősnek is hoztam el játékot tőle. Most nyugodt szívvel kijelenthetem, jó helyre került az a gép.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62439) Elims válasza Bogyi007 (#62438) üzenetére


Elims
veterán

"Psc"-n is volt ilyen nyereményjáték? :-(

Én azért csak megkörnyékezem Foltot. ;-)

(#62440) erahurka válasza Elims (#62439) üzenetére


erahurka
félisten

Vigyél neki mosóport ;]

(#62441) perge666 válasza Sirandrish (#62430) üzenetére


perge666
veterán

Én nintendon régen csak láttam a Castlevaniát,PS3-on kipróbáltam a Lord Of Shadowot.
Na az nagyon bejött!
A LOS2-t PC-n próbáltam,de az a vámpíros.......szerintem elvette a hangulatát,de attól még játszható.

(#62442) Sirandrish válasza Tdizsolt (#62436) üzenetére


Sirandrish
legenda

A PC-m sajna gyenge hozzá így azon nem tudtam megnézni, de itt is király. Főleg így hogy nem került pénzembe :B
De viccet félretéve. Az FC3 COOP része elég komoly csalódás. Én azt hittem hogy megkapjuk a nagy térképet (ahogy a 4ben) és akkor had szóljon. Ehelyett kapunk egy középszerű csőFPS-t ahol terelget minket a játék mint egy CoD vagy BF singlebe és annyi. Nah szerencsére a 4. rész nem ilyen. Az pont olyan amilyet vár az ember :K

perge666 Hangulatba a PS1es SotN szerintem verhetetlen. Nem sok játékban hagynak nyomot bennem a zenék de abban igen.

Most őszintén. Hány játékban vannak ennyire állat zenék?
És nem csak hogy az adott helyszínre volt tökéletes választás, hanem konkrétan önmagában zeneként is megállja a helyét.

Dracula Castle
Gallery
Colosseum olyan mint egy Santana nóta :K
De ot a komplett Soudtrack..érdemes meghallgatni

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62443) Sirandrish válasza #58000384 (#62437) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyit simán megérne. Lehet nézni valami videót a "problémáiról"?
Mert ha csak annyi hogy lassú a menü, azzal együtt tudok élni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62444) Tegla80 válasza Brian_GT (#62434) üzenetére


Tegla80
addikt

sony-add-logitech-and-fanatec-wheel-support-to-ps4
Kb itt tart meg mindig csak a dolog es tul sok remeny nincs sajna,de bizunk,mert nincs kedvem trutszutykot venni 100++++ ezerert.

Sony® & PlayStation®

(#62445) perge666 válasza Sirandrish (#62442) üzenetére


perge666
veterán

Ez a PS1-es rész ketten is játszható egyszerre??

(#62446) Sirandrish válasza perge666 (#62445) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62447) #58000384 válasza Sirandrish (#62443) üzenetére


#58000384
törölt tag

Néhány bemutatót néztem meg/olvastam el, és összességében nem csináltak túl sok kedvet hozzá, valami a mentési rendszernél volt. De már nem emlékszem :B
Most én is megvenném, de már nem tudom. PS1-es lemezeket akkor lejátssza? :D

(#62448) Sirandrish válasza #58000384 (#62447) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem kell lemezt lejátszania ha digitális játékot veszel nemde?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62449) #58000384 válasza Sirandrish (#62448) üzenetére


#58000384
törölt tag

De akkor igen, ha nem tudom digitálisan megvenni, csak az eredeti lemezen :)

(#62450) Sirandrish válasza #58000384 (#62449) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja de mi a digitálisról beszéltünk nem?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.