Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63551) A`rpi válasza Melack (#63550) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

12GB gépekben van egy flash drive, ezen van rajta a rendszerszoftver, és ha új HDD-t érzékel a rekeszben, akkor első indításnál azonnal felajánlja az exportálást a beépített memóriáról.

Míg ha egy 320GB slimed van, akkor HDD-n pihen minden maga az operációs rendszer is, ezt HDD csere után újra kell telepíteni pendrive segítségével.

Bármilyen Sata csatlakozós HDD-tökéletesen megeszi, SATA-1-2-3 nagyobb kapacitású HDD-t azért érdemes venni, mert nagyobb az adatsűrűség, gyorsabban képes olvasni, szintén érdemes gyorsaság érdekében 5400 helyett 7200 fordulatú HDD-t venni.

Ha használt HDD-t tennél a gépbe előtte valamilyen HDD diagnosztikai programmal nézd át, pl HD Serntinel.

[ Szerkesztve ]

(#63552) Melack válasza A`rpi (#63551) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm, ez nagyon hasznos volt. Így viszont már inkább a 12Gb-os verzió felé hajlok, vinyót meg veszek hozzá egyet. Sentinel megvan a gépen, azzal lecsekkolom majd. :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#63553) Ulius80


Ulius80
tag

Sziasztok!
Megjött az 500gb-os hdd,benne is van,mindent átmásóltam erre.
Viszont csak 405gb maradt,szerintem elég lesz.
Jelenleg a Gta5-öt frissítem,aztán irány online.
Valakinek igértem az I.D.-m: Ulius80

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#63554) Wlac válasza Sirandrish (#63548) üzenetére


Wlac
Ármester

Majd egy gyors beszámolót írj róla! Én is épp azt keresek.

“The wha-"

(#63555) Sirandrish válasza Wlac (#63554) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elöljáróban elárulom hogy ez egy 3K-s kis vacak, csak azért vettem hogy ha FPS-t játszanék még valamikor akkor ne a gyári joyt nyüstöljem mert az sajnálom annyira tekergetni :B
De természetesen majd írok néhány megjegyzést :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63556) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ha töröltök egy játékot, akkor a data fájlokat is érdemes törölni. Tegnap 3 rég nem játszott játék fájljait törölve 28GB hely szabadult fel a hdd-n

(#63557) james001


james001
veterán

Hú gyerekek ez a Resi Operation Racoon City ritka szar játék :C Ha tudom hogy ez ilyen rossz még ingyen se vittem volna el :D
- Bugos meg glitch-es mint az állat
- full akció az egész,ergo semmi köze nincs az igazi Resi-hez
- rohadt idegesítő hogy nincs egy külön gomb a fedezékbe húzódáshoz,így a karakter mindenhez odasimul ha közel mész
- volt olyan hogy nem engedte a kamerát full elfordítani WTF
- stbstb

És ezeket úgy írom hogy még csak az első missziót toltam le :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63558) satz18 válasza james001 (#63557) üzenetére


satz18
őstag

De azért kiplatinázod? ;]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#63559) james001 válasza satz18 (#63558) üzenetére


james001
veterán

Hogyne 2-szer is ;] Szerintem visszaadom havernak :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63560) storm3 válasza james001 (#63557) üzenetére


storm3
senior tag

Nekem se jött át, mert igazából kurvanehéz( révén én mással nem tudtam játszani 5 percnél tovább mert mindenki besírt ,ki-be lépkedtek etc.,botok meg ostobák) és vannak benne bőven nem életszerű dolgok. Hétvégén ránézek megint, de első blikkre lfasz esti fénnyel :)

Más:
cex-ről rendelt már valaki?

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#63561) james001 válasza storm3 (#63560) üzenetére


james001
veterán

Amúgy hol lehet olyanokkal menni hogy Leon,Claire,Jill meg a többi ismert karakterekkel? Hallottam hogy állítólag velük is lehet.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63562) Sirandrish válasza storm3 (#63560) üzenetére


Sirandrish
legenda

Abba van COOP?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63563) james001 válasza Sirandrish (#63562) üzenetére


james001
veterán

Van,4 fős :K

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63564) Sirandrish válasza james001 (#63563) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh az királyság :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63565) perge666 válasza james001 (#63557) üzenetére


perge666
veterán

Postával együtt 1000ft-ért nem adod el? :D
Imádom a Resident Evileket.

[ Szerkesztve ]

(#63566) james001 válasza perge666 (#63565) üzenetére


james001
veterán

Nem tudom még próbálok adni neki egy esélyt,de majd írok ha nem sikerült megbarátkoznom vele :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63567) Loner


Loner
tag

Minden lehetöséget kiprobáltam, de ezt irja ki a monitorom amikor rákötöm a ps3-at.
Aktiv konvertel kell neki?

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#63568) perge666 válasza james001 (#63566) üzenetére


perge666
veterán

Rendben nyugodtan tesztelgesd. :)
Ha csak nem tetszik szólj. :R

(#63569) dilipok válasza Loner (#63567) üzenetére


dilipok
veterán

a monitor nem tudja megjeleniteni a default videojelet. Szerintem ennyi a hiba

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#63570) MasterMark válasza Loner (#63567) üzenetére


MasterMark
titán

Mivel kötöd rá?

Switch Tax

(#63571) Loner válasza MasterMark (#63570) üzenetére


Loner
tag

Hdmi jön a ps-böl, majd megy a Hdmi-dvi átalakitóba és az a monitorba.

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#63572) A`rpi válasza Loner (#63571) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Működnie kellene pedig, lehet az a gond, hogy a monitor nem támogatja másolás védelmet HDCP .

Ha a kábel más eszközzel működik, akkor a monitor a ludas.

PS3 játékra 720ps monitor bőven jó, a vicc, hogy nekem ment régi 1280x1024 monitoron is a játék.

(#63573) Tegla80


Tegla80
addikt

"02.13-16.US store...valentin napi flash sale"

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63574) Sirandrish válasza Tegla80 (#63573) üzenetére


Sirandrish
legenda

És a magyar Store-ban sehol semmi?

Tudom hogy már volt tárgyalva, de nah.
US acchoz mi kell? Illetve magyar kártyával lehet fizetni?
Az az LBP 3 nagyon kecsegtető..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63575) Sirandrish válasza Sirandrish (#63574) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oké, látom hogy mi kell hozzá..igazából semmi csak egy valós cím. Viszont fizetni csak PP-al lehet? A dombornyomott kártya nem elég neki?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63576) perge666 válasza james001 (#63557) üzenetére


perge666
veterán

Olvastam 1-2 tesztet erről a Resident Evil részről,és mindenhol fikázzák.
Van 1-2 ember aki a 2. és 3. részhez hasonlítja,bár a teszte alapján nem tudom mire fel. :U
A 3. rész hatalmas kedvenc,folytathatnák azt a vonalat,mert a 4. és 5. rész már teljesen más műfaj,de azokat is imádom!

[ Szerkesztve ]

(#63577) erahurka


erahurka
félisten

Találtam egy oldalt, ami fake PSN kódokat generál, állítólag biztonságos meg minden. Vélemény? Nehezen tudom elhinni hogy ekkora lyukat hagyott a Sony a rendszerben. :S

(#63578) Sirandrish válasza perge666 (#63576) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 4 a legjobb rész..
A 3. meg idegesítő hogy mindig követnek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63579) supercow válasza erahurka (#63577) üzenetére


supercow
őstag

Rengeteg ilyen oldal van, mind kamu/scam/csalás-lopás. Hitelkártya adatokat gyűjtik... Nem érdemes belemenni, én legalábbis nem mertem. Inkább ebayen veszek UK feltöltőket amikor kell.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#63580) Loner válasza A`rpi (#63572) üzenetére


Loner
tag

Ez lenne a monitor.

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#63581) perge666 válasza Sirandrish (#63578) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is tetszik nagyon Leon kalandja,csak az már másabb mint az első 3 rész.

1-el nem játszottam,2-t csak kipróbáltam,3-4-5öt 3X végig vittem mindet. :D
A 6. rész nekem nagyon nem jött be,2 óra után kikapcsoltam,és azóta sem tudtam magam rávenni hogy folytassam./ez PC-n volt/

(#63582) Sirandrish válasza perge666 (#63581) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a Zerot is imádtam GC-n, de a DC-s Code Veronica sem volt rossz.
A 6. résznek 1 campaign-át vittem végig PC-n ha jól emlékszem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63583) perge666 válasza Sirandrish (#63582) üzenetére


perge666
veterán

Tényleg,ott volt a Code Veronica X is,azt PS2-n játszottam,de valami oknál fogva nem vittem végig,pedig az is nagyon jó.
Meg ha már PS2,akkor az Outbreak is meg volt,de az is elég gyatrára sikeredett,ezért a 2-t ki se próbáltam.

(#63584) Tegla80 válasza Sirandrish (#63574) üzenetére


Tegla80
addikt

Csinalj egy US accot.(cimet nezzel valami amcsi hotelt hozza....)
Utana amazonon kell feltoltot venni es siman csak ratolteni az accra es vasarlas...
Van itt a ph-n is tobb ember aki amazonrol +veszi napi arfolyamon a kartyat,ha kell....szolj es adok nevet.En is igy intezem....nincs amazon fiokom nekem sem,csak barataim.....;) Most megyek ,+nezem 10$ ert azt a "Knack"-et ami lejott az ejjel....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63585) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki nem akarja külön ACC-ra megvenni az LBP3at meg a Raymant? Szívesen feleznék :K

Tegla80 Amazonon lehet fizetni magyar bankkártyával? Dombornyomottal..

perge666 Az Outbreak egy kalap sz*rt nem ért szerintem.
Amúgy ezeken kívül is van még millió resident. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63586) Tegla80 válasza Sirandrish (#63585) üzenetére


Tegla80
addikt

"haddent blogja"...ezt olvasd at....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#63587) Sirandrish válasza Tegla80 (#63586) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Ha minden felhasználó elkészült és aktiválódott, akkor már csak meg kell venni a feltöltőkártyát a kívánt összeggel. Arra figyeljünk, hogy a hivatalos Sony árusítótól (SCEA)vegyünk, ne pedig magánembertől!
Pl.: a $100 -os kártya linkjén ki lehet választani a többi elérhető összeget is. Innentől ugyanúgy megy a vásárlás, mint egy bármely másik Amazonos fizetés. A magyar kártyát kell kiválasztani, de az amerikai címet.
Fizetés után egyből látható lesz a feltöltőkód."

Remek, köszönöm! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63588) Tegla80 válasza Sirandrish (#63587) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha megy es tudsz venni,akkor dobj egy pm et ram.
(Rogton kernek is egy feltoltest,ha szabad :DDD ...ne mindig ugyan azokat terheljem vele ,ha tudsz es bevallalsz Te is nekem is egy toltest.... :B Persze elotte atlovom hozzad a jo magyar HUF ot erte.)

Sony® & PlayStation®

(#63589) Sirandrish válasza Tegla80 (#63588) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd megírom hogy megy a többit meg megbeszéljük :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63590) Sanyi.mTs válasza Sirandrish (#63575) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

regisztrálsz kamu címmel és veszel itthon US feltöltő kártyát. Én így csinálom UK acc-on.
itt szoktam venni: www.livekodok.com

szerk. látom már volt erről szó.

[ Szerkesztve ]

(#63591) A`rpi válasza Loner (#63580) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Passzolok mi lehet a hiba, leírás szerint támogatja a HDCP-t.

[ Szerkesztve ]

(#63592) echterion


echterion
nagyúr

Tegnap beüzemeltem a GT6-ot, vagy 3 órán át peccselt. Ma reggel játszottam picit, és azt vettem észre, hogy egy ujjnyi vastag keret van a képernyő körül. Ez mitől lehet?

**********

(#63593) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Nnna...végre sikerült beszereznem a TLOU-t potom 4k-ért...! :DD
Kíváncsi vagyok,tényleg olyan jó e,mint mondják... :K

Psn ID: Tdizsolt

(#63594) Loner válasza A`rpi (#63591) üzenetére


Loner
tag

Vissza tettem a tv-re, beállitottam 720 p-re, utána ujra monitor, de semmi, ugyanazt irja ki.

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#63595) Sirandrish válasza Tdizsolt (#63593) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még annál is sokkal jobb :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63596) A`rpi válasza Loner (#63594) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Másik monitor kell sajnos. Kábel biztos hogy jó, nem hinném hogy az átalakító vacak.

Esetleg ha ki tudod úgy próbálni hogy: DVI- felét be dugod a számítógépedbe, HDMI részét pedig a TV-dre, ha úgy működik, akkor az átalakító hiba kizárható, így csak a monitor marad.

Más: PS4 topicba írtam, Knack ügyben, ha esetleg valaki referencia ként átnézne, és annyit írna hogy megbízható vagyok azt megköszönném :).

[ Szerkesztve ]

(#63597) Loner válasza A`rpi (#63596) üzenetére


Loner
tag

Még annyi remény van, hogy a monitort a pc-vel d-sub-al használom, igy a monitor analog.( menüben néztem, probáltam digitálisra állitani,de nem lehet amig d-sub-ot használok)
Veszek egy vga-át, és akkor talán dvi-vel áttudom állitani digitálisra.

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#63598) A`rpi válasza Loner (#63597) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szerintem nem ez a gond, másik VGA helyett én keresnék egy 720p-s vagy 1080p-s DVI-s, vagy HDMI-s monitort kis pénzért, a siker garantált.

(#63599) Loner válasza A`rpi (#63598) üzenetére


Loner
tag

Ugy is kell vga, megprobálom elöször azt, max utána marad az uj monitor!
Köszönöm! :R

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#63600) Wlac válasza perge666 (#63576) üzenetére


Wlac
Ármester

Gondolom az azonos város miatt.

“The wha-"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.