Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63601) perge666 válasza Wlac (#63600) üzenetére


perge666
veterán

Meglehet.

(#63602) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki nem akarja külön accra felesbe megvenni a LPB3-at és a Raymant?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63603) perge666


perge666
veterán

AC3-ba most kezdtem el a 11.szekvenciát,nemsokára folytatom csak 3-4 óra játék után szoktam pihentetni a gépet is és magamat is.
Lehet ma a történet végéhez érek,de ha nem,akkor holnap biztosan.

(#63604) Rezuhu


Rezuhu
aktív tag

Hogyan tudták így elrontani a RE6-ot?
Erősen a játszhatatlan kategóriába tartozik!
A legrosszabb játékzene díjra is esélyes nálam.
Ezzel kín-szenvedés játszani...
Azt pl. hogy sikerült összehozniuk, hogy megyek a bal oldali vágány sínén, de a jobb oldali sínen közeledő vonat elüt?
Tele van ilyen wtf történésekkel...
Kár érte!

(#63605) A`rpi válasza Rezuhu (#63604) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Patch fent van?

Zene ha nem tetszik halkítsd le. :)

(#63606) HuMarc


HuMarc
addikt

Na, este beszerzem a Ni No Kunit. :)

(#63607) james001 válasza Rezuhu (#63604) üzenetére


james001
veterán

Vannak benne érdekes dolgok az biztos. Meg a sok QTE marhára zavaró benne néha... Azért szerintem legalább a Leon féle kampányt vidd végig,az a legjobb. Chris-é nem olyan jó,Jake sztorija elmegy,Ada meg nagyjából a 3 kampány összemixelve :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63608) Rezuhu válasza A`rpi (#63605) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Igen, minden játékfrissítést letöltök.
Én gyűjtöm a RE játékokat, de ez kritikán aluli.

(#63609) echterion


echterion
nagyúr

Ha valakit érdekel, a budaörsi tesco-ban most 3790 Ft a Watch Dogs, valami speckó kiadás, még valami dlc is van hozzá. PlayOn-os matricával, bár azt nem tudom, az mit jelent.

Esetleg valakinek ötlet, hogy miért rakja keretbe a GT6-os a gép egy HD ready plazmán?

**********

(#63610) Sirandrish válasza echterion (#63609) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én most voltam a Nyíregyháziban...1 darab játékot nem láttam :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63611) perge666


perge666
veterán

Befejeztem az AC3-at,azt hittem a vége máshogy alakul........
Nemsokára megyek menyasszonyomhoz,viszem a gépet is,és ismerkedek kicsit a GTA V online részével. :)

(#63612) perge666 válasza perge666 (#63611) üzenetére


perge666
veterán

Látom a sztori után van még főküldetés,kettőhöz elmentem,de csak egy kis bejátszás,duma és annyi.
Holnap még elmászkálgatok,hátha lesz valami.

(#63613) storm3 válasza Sirandrish (#63610) üzenetére


storm3
senior tag

A kecskemetiben sem lattam semmi extrat, meg ilyen turkalj filmet magadnak megmozdulast sem.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#63614) ldave válasza HuMarc (#63606) üzenetére


ldave
félisten

Jó játékot hozzá :)

A Slime draws near! Command?

(#63615) Sirandrish


Sirandrish
legenda

amazon.com-ról tud valaki US feltöltőt venni? Kérem jelezze privátban aki igen! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63616) storm3 válasza Sirandrish (#63615) üzenetére


storm3
senior tag

Milyen játékot vennél?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#63617) Sirandrish válasza storm3 (#63616) üzenetére


Sirandrish
legenda

LBP3 és Rayman.
Egyik haverommal vennénk, de nem bírjuk egyelőre megvenni a két feltöltőt :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63618) storm3 válasza Sirandrish (#63617) üzenetére


storm3
senior tag

Hogy jönne ki,ha hárman vennénk? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#63619) HuMarc


HuMarc
addikt

Lego Star Wars II és Ni No Kuni (10k), karácsonyi ajándék :) Jó kis szett.

(#63620) fausto válasza storm3 (#63618) üzenetére


fausto
addikt

Rosszul jönne ki, mert csak 2 gépén lehet aktív egy profil, tehát valaki nem tudna vele játszani :D

#63619 HuMarc: a Ni No Kuni nagyon igényes játék, hamarosan én is bele szeretnék kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#63621) storm3 válasza fausto (#63620) üzenetére


storm3
senior tag

De ha én belépek és csak letöltöm a játékot így elérhető a gépemről,de a saját profilommal játszok,elérhető marad.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#63622) james001 válasza storm3 (#63621) üzenetére


james001
veterán

De ha deaktiválod azt a profilt ahol vettétek a játékot akkor nem tudsz a játékkal játszani.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63623) storm3 válasza james001 (#63622) üzenetére


storm3
senior tag

Miért deaktiválnám? Vagy van megadott számú profil,amit futtathatok a gépemen? PS országban kezdő vagyok :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#63624) james001 válasza storm3 (#63623) üzenetére


james001
veterán

Egy adott profil csak két gépen lehet beaktiválva. Tehát ha Andris és haverja gépén be van aktiválva akkor eleve már belépni se tudnál a profilba,de ha egyikőjük deaktiválja,te belépsz és letöltöd a játékot majd te is deaktiválod akkor nem fog elindulni a játék.
A lényeg hogy csak 2 embernél lehet 1 profil,egy harmadik ember nem szállhat be (max ha "megegyeztek" a deaktiválásokban de az macerás)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63625) storm3 válasza james001 (#63624) üzenetére


storm3
senior tag

Háát,elvileg a garden warfaret ketten vették meg,utána még ketten csatlakoztunk. Én tudok vele játszani azóta is,a profil fenn van a gépen de nem azzal játszok vele. Tehát beléptem,letöltöttem,majd át a sajátomra és a sajátommal is játszom. Azt az accot csak a letöltésre használtam.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#63626) fausto válasza storm3 (#63625) üzenetére


fausto
addikt

Ezt kétlem, ahogy elindítod a letöltést egyből beaktiválja a gépet a profilhoz (ha korábban nem volt). Ha már két gépen aktív, el sem indítja a letöltést.

(#63627) james001 válasza storm3 (#63625) üzenetére


james001
veterán

A másik két delikvens biztos nem deaktiválta utána a profilt? Lehet amúgy PC-n keresztül azóta deaktiválták,ilyenkor lehet hogy a PS3 "nem érzékelte" a dolgot :D

(#63626) fausto: A download list-be se kéne hogy beengedjen (azt hiszem legalábbis)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63628) storm3 válasza james001 (#63627) üzenetére


storm3
senior tag

Errol Andris tud nyilatkozni, de sztem 5 gepet lehet hozzarendelni, legalabbis pcn 5 slotot lattam.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#63629) erahurka válasza storm3 (#63628) üzenetére


erahurka
félisten

Régen ötöt lehetett, de pár éve visszavették kettőre.

(#63630) storm3 válasza erahurka (#63629) üzenetére


storm3
senior tag

Hmm,nem tudom hogy megy 'nálunk', de kíváncsi vagyok. Nem tartom valószínűnek,hogy az eredeti vásárlók deaktiválták volna a profilt.
Más:
download listből tudok törölni címeket? Értem ezalatt a demo szarokat stb.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#63631) #49155328 válasza Sirandrish (#63615) üzenetére


#49155328
törölt tag

Minek feltöltő ? Paypal-on keresztül tudsz tölteni az egyenlegedre !

(#63632) Sirandrish válasza #49155328 (#63631) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért mert nem volt PP-nk és az idő meg sürgetett.
De sikerült megoldani szóval LBP3 és a Rayman immáron is MINEEEE :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63633) cstamas82


cstamas82
csendes tag

Sziasztok! Húgomnak vásároltam egy használt PS3-at. FPS játékokkal szeretnénk játszani úgy, hogy kooperatív módban osztott képernyővel tehát egy PS3 konzolon. Rá lehet keresni valahogy ezen játékokra a neten könnyen? Nem akarok minden OLX-es PS3 játék cserés fickónál kérdezni feleslegesen. Esetleg ha ott van, hogy kooperatív mód a játéknál akkor az már azt jelenti vahy LAN-ban is van ilyen ezért ez még nem egyértelmű? Esetleg valaki tud mondani egyből 5-10 ilyen FPS játékot mert akkor már célirányosan kereshetek az OLX-en?
Köszönöm

(#63634) Sirandrish válasza cstamas82 (#63633) üzenetére


Sirandrish
legenda

ITT tökéletesen látod hogy melyik játék milyen tipúsú és hogy milyen fajta multi illetve COOP van benne.
Téged a Couch(kanapé) Co-Op érdekel...jó mazsolázást

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63635) supercow válasza cstamas82 (#63633) üzenetére


supercow
őstag

Resistance 1 és 3, Killzone 3, Portal 2, Warhawk, Borderlands 1 és 2, Far Cry 3 a legjobbak közül. Talán régebbi COD-ok között is van.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#63636) Sirandrish válasza supercow (#63635) üzenetére


Sirandrish
legenda

Far Cry 3 COOP a legjobbak között említve? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63637) Tdizsolt válasza Sirandrish (#63595) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Remélem is,nagyon rá izgultam...ezt is lehet coop-ban nyomni? :U

Psn ID: Tdizsolt

(#63638) HuMarc válasza Sirandrish (#63636) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem is jó lett a split screen coopja. És tudod, hogy mi a jó benne? Hogy egyáltalán van.

(#63639) Sirandrish válasza Tdizsolt (#63637) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajnos nem.
Viszont a játék sztorija egyszerűen lebilincselő. Játékmenet szempontjából semmi újdonság nem lesz igazából, de a sztori, a grafika, a hangok...hjaaaaaj mindjárt elóveszem :D

HuMarc Én alig vártam hogy vége legyen. Ha megkaptuk volna a nagy térképet mint a 4be akkor egy szavam sem lenne. De igazából minden amitől FC az FC az hiányzott belőle

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63640) james001 válasza storm3 (#63630) üzenetére


james001
veterán

Nem lehet törölni download list-ről.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#63641) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok,

Az egyik haverom el szeretné adni a PS3 slim gépét 120GB hdd meg 2 kontroller van hozzá. Mi a reális ára ennek így kompletten? A két kontroller működik de mindegyiknek van valami kehe. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#63642) HuMarc válasza Mr.Grincs (#63641) üzenetére


HuMarc
addikt

Van konzol beárazós topik, de én, mint kívülálló (nem konzolos ármester vagyok, hanem mobilos) azt mondom, hogy olyan 35 000 Ft, esetleg 40k. Viszont a helyedben inkább megkérdezném a másik topikban :)

[ Szerkesztve ]

(#63643) Mr.Grincs válasza HuMarc (#63642) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szia,

Köszi az infót, megkérdezem ott is. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#63644) Wlac


Wlac
Ármester

Na, első végigjátszásra 73% lett a Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut. Ahogy nézem, a maradék trófea sem vészes, csak szöszölős, szóval valószínűleg meglesz a platina hamarosan.

“The wha-"

(#63645) perge666 válasza Sirandrish (#63639) üzenetére


perge666
veterán

Reggel láttam hogy írtál üzenetet PS-en,de nem tudtam visszaírni,mert lemerült a kontrollerem!
Szombaton csapathatjuk. :)

(#63646) echterion


echterion
nagyúr

Érdekes ez a GT6, na. Megvettem a most is lent, a parkolóban álló Volvo S60 T5-ös gépemet, hogy meglegyen a játékban is. :))
De sajnos a hangja nem olyan, mint az eredetinek, ez mínusz pont a szememben. :U
Viszont feldobja a játékot, sokkal inkább van kedvem így nyomni vele, kíváncsi vagyok, hány versenyre tudok vele bejutni és nyerni.
Azon meg meglepődtem, hogy az elején nem lehet online menni, csak A jogsitól.

**********

(#63647) Sirandrish válasza perge666 (#63645) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én? Szerintem az nem én voltam..legalábbis nem emlékszem hogy írtam volna.
GTA5 nálam most nem megy mert kölcsön adtam és ha visszakapom akkor megpróbálom elcserélni majd valamire :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63648) echterion


echterion
nagyúr

Egy játék 3D-re váltásához elég, ha a monitort / TV-t átállítom 3D-be, más nem is kell? Vagy a játékon belül is kell valamit mókolni? Rá akarom kötni a monitoromra, ami 3D-s, azért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

**********

(#63649) dilipok válasza echterion (#63648) üzenetére


dilipok
veterán

miert nem probalod ki? Ha nem megy, akkor majd agyalunk rajta ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#63650) MasterMark válasza echterion (#63648) üzenetére


MasterMark
titán

Biztos, hogy a játékban kell beállítani. A monitornak meg automatikusan át kell állnia ha Frame Packed 3D-t kap.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.